X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek wrote:
    ja mialam dzis to samo
    zataczalam sie jak pijana...

    no wlasnie widze ze nie tylko ja mam zawroty glowy...z czego to jest kochane.....nigdy nie mialam a teraz min. 2 razy w tygodniu przez pol dnia tak wiruje ze boje sie zaberac malego na rece ze sie z nim przewroce....

    ja tez mam marudne dziecie Basia, mega marudne i noworodkowy placz zmienil sie juz w placz niemowlaka :)

    czy te plesniawki bola? moze z tego taki marudas jest?

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    no wlasnie widze ze nie tylko ja mam zawroty glowy...z czego to jest kochane.....nigdy nie mialam a teraz min. 2 razy w tygodniu przez pol dnia tak wiruje ze boje sie zaberac malego na rece ze sie z nim przewroce....

    ja tez mam marudne dziecie Basia, mega marudne i noworodkowy placz zmienil sie juz w placz niemowlaka :)

    czy te plesniawki bola? moze z tego taki marudas jest?
    Morfologie robiłaś? Moze hgb za niska? Warto sprawdzic żelazo i magnez.

    stresant lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    no wlasnie widze ze nie tylko ja mam zawroty glowy...z czego to jest kochane.....nigdy nie mialam a teraz min. 2 razy w tygodniu przez pol dnia tak wiruje ze boje sie zaberac malego na rece ze sie z nim przewroce....

    ja tez mam marudne dziecie Basia, mega marudne i noworodkowy placz zmienil sie juz w placz niemowlaka :)

    czy te plesniawki bola? moze z tego taki marudas jest?
    Bola. To jest jak afta.. Szczypie przy kazdym dotknieciu, jezykiem slina kontaktem z jedzeniem :( dziecko moze nawet nie chciec jesc. :(

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Może to efekt ciąży 40+, bo moje libido zero. Ostatni sex 7 tygodni temu.
    I 37+ też 😂

    Fasolka77, Tunia76 lubią tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula u Nas dokładnie po Boxsero to samo .wczoraj wieczorem miał 37,9 ale już dziś nic .
    Innych objawów oprócz marudzenia jak płaczka żydowska brak !

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę lasie 29 st we Wrocku i słońce.bedzie przyjemnie na kocykach 😍😍

    Kasiulka90, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Basia w nocy pobudka dwa razy więcej niż normalnie.moze to po szczepieniu ,
    Ale raczej nie ..wczoraj też tak było. ..
    W czasie tego czwartego skoku dzieci mogą gorzej spać. Może dlatego Krystek wstaje częściej.
    Nie wiem jak u Was po szczepieniu, ale my po wczorajszym szczepieniu mieliśmy całkowicie przespaną noc. Zosia spała od 21:30 do 6:30, dokarmiłam ją tylko o północy przez sen. Mogłabym szczepić częściej :D Innych reakcji po szczepionce nie zaobserowałam.

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Kurczaki, ja rozmrazam lodówkę a nawet nie sprawdziłam, czy muszę. Jest zabudowana a mieszkanie wynajmujemy i nie wiem nawet, jaki to model. Mogę ją zepsuć rozmrazaniem, jeśli nie jest to konieczne?
    Zepsuć na pewno nie, przecież ktoś mógłby przestać używać lodówki na jakiś czas i ją wtedy na ten czas rozmrozić. Ale te nowsze lodówki już nie wymagają rozmrażania.

    Kiwona lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    W sobotę lasie 29 st we Wrocku i słońce.bedzie przyjemnie na kocykach 😍😍


    😍😍😍😍

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w drodze do Polski😉
    Jedziemy wszyscy autem. Ja, mój mąż, Dzidziuś i pies. Auto obładowane, jedziemy jak Cyganie - a bo to wózek, gondola, walizka moja, walizka męża, walizka Młodego... maszyna do mleka, łóżko psa, mąż sobie wziął tez wędki i wykrywacz metalu żeby polatać gdzieś po polach bo to lubi...
    Jak narazie jest super. Jedziemy już 11 godzin. Mały dużo śpi - co 3 godziny robimy pauzę na mleczko, przewijanie i spacerek. Jak wyjechalismy to nakarmiłam Młodego moim mlekiem i odciagnelam flachę na drogę. Wypatrzyłam laktator i po 4 godzinach drogi znowu odciagnelam mleko w aucie. Teraz nie mam już jak umyć laktatora wiec odciagam brudnym i wylewam a jak Młody się obudzi to zje mm bo wzielam 6 butelek gotowego mleka, wiec wystarczy tylko przelać. Jest gorąco...za 3 godziny będziemy już u siostry męża w Niemczech i zostaniemy na noc żeby odpocząć. Jutro będziemy ruszać dalej😉🇵🇱🇵🇱🇵🇱

    Kasiulka90, Mama019, Kiwona, Daffi, Misiabella, Tunia76, Fasolka77, Lolka30, MamaAga85, martusiawp lubią tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Bola. To jest jak afta.. Szczypie przy kazdym dotknieciu, jezykiem slina kontaktem z jedzeniem :( dziecko moze nawet nie chciec jesc. :(

    kurcze biedny jest narazie smaruje tylko tym fioletem na przemian z rumiankiem tak kazala pediatra...24.7. mamy pierwsze szczepienie to sie temu przyjzy....Wczoraj mial tylko troszeczke biale w katku ...dzis dolna i gorna warga cala biala :(

    zazdorszcze Wam tego forumowego zlotu....moj jak widzi auto to sie juz drze :)chyba jeszcze ma traume z drogi powrotnej z urlopu :)

    Co slychac u Karoliny z Mazur? juz dawno jej nie czytalam fakt ze w czasie urlopu troche pobieznie odwiedzalam forum .....

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    My w drodze do Polski😉
    Jedziemy wszyscy autem. Ja, mój mąż, Dzidziuś i pies. Auto obładowane, jedziemy jak Cyganie - a bo to wózek, gondola, walizka moja, walizka męża, walizka Młodego... maszyna do mleka, łóżko psa, mąż sobie wziął tez wędki i wykrywacz metalu żeby polatać gdzieś po polach bo to lubi...
    Jak narazie jest super. Jedziemy już 11 godzin. Mały dużo śpi - co 3 godziny robimy pauzę na mleczko, przewijanie i spacerek. Jak wyjechalismy to nakarmiłam Młodego moim mlekiem i odciagnelam flachę na drogę. Wypatrzyłam laktator i po 4 godzinach drogi znowu odciagnelam mleko w aucie. Teraz nie mam już jak umyć laktatora wiec odciagam brudnym i wylewam a jak Młody się obudzi to zje mm bo wzielam 6 butelek gotowego mleka, wiec wystarczy tylko przelać. Jest gorąco...za 3 godziny będziemy już u siostry męża w Niemczech i zostaniemy na noc żeby odpocząć. Jutro będziemy ruszać dalej😉🇵🇱🇵🇱🇵🇱
    podziwiam za tak dluga jazde z maluszkiem :)

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Co slychac u Karoliny z Mazur? juz dawno jej nie czytalam fakt ze w czasie urlopu troche pobieznie odwiedzalam forum .....
    Karolcia się na nas pogniewała 😔 Nawet mi nie odpisała na fb, co u niej, więc nie chcę się narzucać. Pozostało mi dobrze jej życzyć. Mam nadzieję, że sytuacja życiowa jej się stabilizuje 🙂 Jeśli to czytasz, to przesyłamy pozdrowienia 😘 Tak samo dla Anete, Wiewiórki, Myślą nieskalanej i innych cichych myszek 😃

    Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauulaaa90 ja też odkładam jessice Jones 😁 zakochałam się w tych marvelowskich serialach 😁 przez całą ciążę obejrzałam daredevila, jessice Jones, Luke Cage , defendera, iron fist wszystkie sezony 😂

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, plesniawki bolą bardzo :( mi się do tej pory zdarzają czasami...

    Wiecie co? Dzień idealny! Nie dość, że przespal noc, po porannym śniadanku pospal, po 2 śniadanku pospal, potem pozwolił mi umyć głowę, wysuszyć i w miarę ułożyć włosy, zrobić lekki mejkap, no miodzio! Przeprosił się z huśtawka bright stars, więc go wstawiam do łazienki :D w tym czasie zrobił labdie kupę bez placzu, no cud! Polezal na macie, pogadal ze sobą w lusterku, pogapil się na autko, jestem w szoku! I nawet wyszliśmy na spacer godzinny i był spokój! Wróciliśmy, ja zjadłam zupę i zaraz będzie mleczko. Chwale się, bo to się nie zdarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 13:19

    Kasiulka90, Daffi, Tunia76, stresant, Fasolka77, Lolka30, MamaAga85, martusiawp lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 Karolina pod zdjęciami Karmelowe bodajże dodała zdjęcie Marcepana i mówiła że wszystko u Niej ok 😊

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Kasiulka90 Karolina pod zdjęciami Karmelowe bodajże dodała zdjęcie Marcepana i mówiła że wszystko u Niej ok 😊
    Tak, to akurat pamiętam, ale zastanawiałam się, jak sytuacja z M.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Mama019 Autorytet
    Postów: 378 616

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę na ławce i czytam książkę ....🙃😱😱😱😱🤫🤫🤫🤫🤭🤭🤭

    Kasiulka90, Tunia76, Paula 90, MamaAga85, Fasolka77, martusiawp, Bubek lubią tę wiadomość

    mjvyk6nl8jkpk8vf.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama019 wrote:
    Siedzę na ławce i czytam książkę ....🙃😱😱😱😱🤫🤫🤫🤫🤭🤭🤭
    Ooooo gratulacje 😂😂😂

    martusiawp lubi tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 A to niewiem , trzeba będzie dodać zdjęcie chłopa z gołym tyłeczkiem na fcb u nas to każda przeczyta i do Karoliny też dotrze 😁

    Kasiulka90, martusiawp lubią tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
‹‹ 3733 3734 3735 3736 3737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ