X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Przeczytałam opis producenta i cos mi tu wyraźnie śmierdzi ;-)

    https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-jogolino-deserki-mleczne-dla-niemowlat-i-malych-dzieci
    Moja zjadła i jej bardzo smakowało. Tylko mnie zastanawia ten jogurt/serek bez lodówki i z takim długim terminem do spożycia.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie jogurty, serki dajecie dzieciom?
    Jakie firmy polecacie?

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi łączę się w bólu odnośnie nocy.
    U nas często kiepskie noce. A śpi z nami w łóżku.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Paula a propos włosów to mnie fryzjer namawia na platynowy blond i fryz Pixie... ChybA się skusze na tą zmianę!
    Ładnemu we wszystkim ładnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Jakie jogurty, serki dajecie dzieciom?
    Jakie firmy polecacie?

    U nas głównie Piątuś i bakoma bio. Piątuś ma bardzo fajną, jedwabistą konsystencję. Trochę jak danonki. W Bakomie są kawałki owoców.

    W tym yogolino właśnie nie podoba mi się to, że mogą być poza lodówką. I ta ściema, że do 3 roku życia dziecko nie może jeść nabiału zwykłego :/

    Tunia76 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ładnemu we wszystkim ładnie :P

    🤣🤣🤣🤣Aleś pojechała 🤣🤣

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Daffi łączę się w bólu odnośnie nocy.
    U nas często kiepskie noce. A śpi z nami w łóżku.
    Tez Ci tak płacze??? Kurde narzekalam na wstawanie po 3 razy ale lepiej jednak wstac
    Dac to mleko zwlaszcza ze on sam pije i tylko czekam by odebrać butelke,dac mu smoka i szedl spać. Dzis ta pobudka o polnocy to najpierw godzina walki z wrzaskiem a kolejna godzina mniejszego placzu stekania i zasniecie z wykończenia (mleka wypil kilka łyków). Wstal o 5 na mleko jak gdyby nigdy nic wypił i spal do po 8.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 14:30

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Tez Ci tak płacze??? Kurde narzekalam na wstawanie po 3 razy ale lepiej jednak wstac
    Dac to mleko zwlaszcza ze on sam pije i tylko czekam by odebrać butelke,dac mu smoka i szedl spać. Dzis ta pobudka o polnocy to najpierw godzina walki z wrzaskiem a kolejna godzina mniejszego placzu stekania i zasniecie z wykończenia (mleka wypil kilka łyków). Wstal o 5 na mleko jak gdyby nigdy nic wypił i spal do po 8.
    Płacze rzadko. Ale potrafi poprostu nie spać przez 3h. Je co 3h cyca.
    A jakie pozycje w łóżku przyjmuje, mała akrobatka.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skojarzyłam że te akcje co teraz mamy z tymi naszymi Bombelkami to wypisz wymaluj skok. Rozregulowany sen, drażliwość, rozregulowane jedzenie.

    Ale nie zmienia to faktu że jest ciężko. Daje tylko uspokojenie że to raczej nie chorobą albo ból.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten skok może trwać do 7 tygodni (wg aplikacji Preglife). Ja się pakuje i wyprowadzam.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miało któreś dziecko tak że zaczęło podczas zabawy, siedzenia ruszać buzia tak jakby coś jadło? Nina od kilku dni bardzo często tak robi, może to mieć związek z zębami? Że coś ja drażni i językiem szuka?

    f1d9680377.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola jak się zdecydujesz to koniecznie wrzuć zdjęcia na fb! Podoba mi się ten pomysł ja lubię takie matemorfozy. Tylko daj sobie czas na przyzwyczajanie bo na pewno będzie szok 😆.
    My wracamy od rodziców znów z przeziębieniem Filipa 😣. Dobrze że mąż ma jeszcze tydzień urlopu i nie będę sama z tym walczyć.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ten skok może trwać do 7 tygodni (wg aplikacji Preglife). Ja się pakuje i wyprowadzam.


    Paula ja dojadę! Jak się u nas zacznie...daj tylko adres!

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A miało któreś dziecko tak że zaczęło podczas zabawy, siedzenia ruszać buzia tak jakby coś jadło? Nina od kilku dni bardzo często tak robi, może to mieć związek z zębami? Że coś ja drażni i językiem szuka?


    Bunio mlaska czasem ale jak mu daje papu to nie chce więc to nie jest oznaka głodu..może faktycznie ząbki

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Fasola jak się zdecydujesz to koniecznie wrzuć zdjęcia na fb! Podoba mi się ten pomysł ja lubię takie matemorfozy. Tylko daj sobie czas na przyzwyczajanie bo na pewno będzie szok 😆.
    My wracamy od rodziców znów z przeziębieniem Filipa 😣. Dobrze że mąż ma jeszcze tydzień urlopu i nie będę sama z tym walczyć.


    Lolka ja jestem naturalną blondynką takze wiesz..ale od wielu lat jadę na czarno.. raz wróciłam do blondu i w ten sam dzień wróciłam do czarnego....no ale teraz taki platynowy blond a takimi ciemnymi odrostami hmmmm ...zaryzykuje 🤣

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka i zdrówka dla Filipka!!!

    Lolka30 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do niewyspanych...oj u nas nigdy sen nie przychodził szybko i łatwo, a teraz mamy taki regres że mi się chce płakać co noc, gdy Kasia co 2 godz budzi się, niekoniecznie chce cycka, niby się śmieje i gada, ale za chwilę trze oczy i ziewa i jest jakby rozdrażniona że nie śpi. Kilka już nocy mamy takie 2 godz przerwy w spaniu o różnych porach. Ona płacze, ja Ją noszę, ręce mi odpadają, jestem zła że nie śpię i że nic nie mogę poradzić na taką sytuację, czuje się bezradna..😓
    Każda poprawa będzie dla nas wybawieniem. Póki co z nocy na noc nic się nie zmienia.
    Za to dni o dziwo mamy bardzo udane!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 20:41

    age.png
    age.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam testować trochę dlaczego płacz i histeria jest tylko przy pierwszej pobudce. nie dostal wczoraj na kolacje kaszki i cały dzień nie dawałam nic nowego. Nie wiem jeszcze czy to działa bo to pierwsza noc ale byla bajeczna. Dawno tyle nie spałam. Mlody wstal o 2 na mlesio spokojny,zjadl i poszedl spac od razu. I teraz o 7.30 wstal drugi raz, zjadl i spi. Ani razu nie słyszałam placzu. cud.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A miało któreś dziecko tak że zaczęło podczas zabawy, siedzenia ruszać buzia tak jakby coś jadło? Nina od kilku dni bardzo często tak robi, może to mieć związek z zębami? Że coś ja drażni i językiem szuka?
    Ignas tak miał jak mu zęby zaczęły wychodzić. Próbował je potem językiem wypchnąć, rączkami wyciągnąć, ciągle językiem tam grzebał przy pierwszych zębach. Nam nawet filmik, jak znajdę to Ci wyślę na FB

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi czyli brzuszek podejrzewasz? To teraz będzie trochę kombinowania żeby znaleźć sprawce

    f1d9680377.png
‹‹ 4121 4122 4123 4124 4125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ