X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest Jadą jadą misie, ale tylko jedna wersja. Wiki aż piszczy z radości, a mama prasuje.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko ta piosenka. istne szaleństwo. Wczoraj podczas płaczu mu włączałam to się troszkę uspokajal. Przy tej piosence moge wszystko.. obciac pazurki itp

    https://youtu.be/UG-WU0ZbgK8

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,

    dawno mnie nie bylo - ndrabiam powoli

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej mamy przeboje z alergia - buzia dzzien w dzien czerwona.

    dalam zoltko - bylo ok, minal tydzien dalam jajecznicy 4 widelce...wywalilo na szyji tak ze biedna nie mogla przestac sie drapac.

    odstawialm gluten, odstawilam wszystko kur&*&$%$%& i co? I nic...a dlatego ze w nocy jeszcze karmie piersia....
    zastanawiam sie czy nie zabic laktacji :(

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek też podałam jajko w zupce i było ok a po jajecznicy wysypało. Spróbowałam za 2 tyg znowu i żadnej rwiacji, sama nie wiem co to wtedy było.

    Bubek lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia - ja nie zamykam drzwi od łazienki wcale ;-)

    Mycha - u nas radio złote przeboje i zet oprócz pomelody ;-) no i muzyka poważna, głównie fortepian i smyczkowe. Nie mam więcej specjalnie dedykowanej muzyki dla Niego. Raczej czytamy teraz jeszcze więcej - Młody ma jakąś obsesję na punkcie czytania. I to nie że on sam tylko ja mam mu czytać. Siadamy razem na podłodze i czytamy, Ignacy przekłada strony. Jak próbuję przerwać to jest histeria.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 13:07

  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - moja tez ksiazeczki uwielbia, tylko szybciej przewraca niz ja czytam :D


    a moja muzyke tylko pianino - glownie Miyazaki.
    ale to pewnie dlatego ze starsza gra i cala ciaze jej przygrywala :D

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek - współczuję alergii. U nas raz się pojawiła po mandarynkach. Za tydzień podałam znowu i już nic nie było. Odczekaj trochę i rób próby, ale bardzo ostrożnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek - miyazaki kojarzy mi się z anime 😀 podrzuć jakiś link do muzyki :-)

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Tunia - ja nie zamykam drzwi od łazienki wcale ;-)

    Mycha - u nas radio złote przeboje i zet oprócz pomelody ;-) no i muzyka poważna, głównie fortepian i smyczkowe. Nie mam więcej specjalnie dedykowanej muzyki dla Niego. Raczej czytamy teraz jeszcze więcej - Młody ma jakąś obsesję na punkcie czytania. I to nie że on sam tylko ja mam mu czytać. Siadamy razem na podłodze i czytamy, Ignacy przekłada strony. Jak próbuję przerwać to jest histeria.
    U nas wlasnie książki niespecjalnie bawią. A czytałam od początku, nie wiem skąd taka awersja. Jak zaczynam to Nina mi laps za okładkę i zamyka. Taka zabawa. Martwi mnie to bo ja uwielbiam czytać i chciałam w niej ta miłość zaszczepić.

    f1d9680377.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka spokojnie, przyjdzie czas to się zainteresuje. Niektóre dzieci dopiero po roku chcą słuchać bajek. Filip od niedawna interesuje się ksaizkoami wcześniej tylko je gryzl. A teraz też najbardziej lubi wyrzucać je z półki na środek pokoju 😆

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Malutka spokojnie, przyjdzie czas to się zainteresuje. Niektóre dzieci dopiero po roku chcą słuchać bajek. Filip od niedawna interesuje się ksaizkoami wcześniej tylko je gryzl. A teraz też najbardziej lubi wyrzucać je z półki na środek pokoju 😆
    Dzięki, trochę mnie posiesza że są też dzieci mniej lubiące :) Nina tylko na początku gryzła a teraz z wielką determinacja zamyka. Ale też wcześniej słabo slyszala co ja czytam, może teraz będzie lepiej

    Daffi lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Malutka spokojnie, przyjdzie czas to się zainteresuje. Niektóre dzieci dopiero po roku chcą słuchać bajek. Filip od niedawna interesuje się ksaizkoami wcześniej tylko je gryzl. A teraz też najbardziej lubi wyrzucać je z półki na środek pokoju 😆


    Mój też tak czyta 😁😁 jak ja otworze to zamyka a sam wywala wszystkie książki z półek 😁

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Dzięki, trochę mnie posiesza że są też dzieci mniej lubiące :) Nina tylko na początku gryzła a teraz z wielką determinacja zamyka. Ale też wcześniej słabo slyszala co ja czytam, może teraz będzie lepiej
    Moj Filip tez tylko rzuca ksiazkami. Hmmm jeszcze te w formie zabawki z grajotkami swiatelkami chwile skupiaja uwage ale zaraz je rzuca

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaaaa, mamy zęba :D

    Lolka30, Tunia76, Daffi, Sansivieria, MamaAga85, Fasolka77, Paula 90, Bubek lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    U nas wlasnie książki niespecjalnie bawią. A czytałam od początku, nie wiem skąd taka awersja. Jak zaczynam to Nina mi laps za okładkę i zamyka. Taka zabawa. Martwi mnie to bo ja uwielbiam czytać i chciałam w niej ta miłość zaszczepić.
    Nic się nie martw. Mój syn jak był malutki to lubił książki, dużo czytaliśmy, bo lubimy. W czasach szkoły zagonić go do książki - niewykonalne. A teraz czyta. Nawet kupuje książki do swojej biblioteczki. Także spokojnie. Jeśli Wy czytacie to i ona będzie. Najważniejszy przykład jaki dajemy naszym milusińskim.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Wiki ma książki do jedzenia i rzucania😁. No i takie do czytania, polecane chyba przez Paulę. Te faktycznie lubi słuchać.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi jak noc po szczepieniu.?
    Caly dzień chciałam zapytać i dopiero mam chwilkę.
    My jutro o 14.00 szczepimy pierwsze bexero.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Daffi jak noc po szczepieniu.?
    Caly dzień chciałam zapytać i dopiero mam chwilkę.
    My jutro o 14.00 szczepimy pierwsze bexero.
    Noc super. Jedna pobudka kolo 6 na mleko.spal spokojnie i do tej pory nie goraczkowal a dzis w zachowaniu istny anioł.

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu udało mi się zalogować 😊😊😊😊😊😊

    U Nas nr 1 to "jadą misie " od dawien dawna😊😊😊😊

    Od popołudnia trzymam siebie w lekkim napięciu...okres mi się spóźnia 😲😲😲😲😲😲😲

    Daffi, malutka_mycha, Misiabella lubią tę wiadomość

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
‹‹ 4124 4125 4126 4127 4128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ