X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś dziewczyna ze staraczek miała kreski po czasie, długim czasie, potem zrobiła test i były dwie widoczne.
    Nigdy bez ciąży nawet po czasie nie miałam różowego cienia. Zawsze siwe. Jak coś się zabarwia to robiłabym nowy.
    Ja testowałam w 26dc :D po południu! Widziałam cień po czasie, ale sama siebie zganilam, że jak to robisz tak wcześnie test, po południu i doszukujesz się kreski po czasie! Dziś ta niby kreska zaczyna mnie kopać :D w 31dc z rana już był tluscioch różowy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 13:31

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 my wybraliśmy cybex priam, mnie zaczął sie juz podobać jak zrobił sie szum wokół dziecka Lewandowskich, potem jak już zaszłam w ciąże byliśmy z mężem w kościele i akurat mój mąż zobaczył gondole na żywo i też mu się spodobał. Pojechaliśmy do bobowozki zeby go zobaczyć „ponosić” i poprowadzac i juz jesteśmy pewni na 100% jak tylko maz skończy pokoik jedziemy po wózek zeby bylo gdzie go trzymać.

    Szonka piękny rozek! Masz ogromny talent. Ja bym sobie pewnie palce przeszyła :)

    DoCelu3 ja dalej trzymam kciuki!!! Ale dobra droga to ta gdzie podchodzimy na luzie. A moze bedzie piękny prezent tuż przed świetami?

    Szonka lubi tę wiadomość

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja miałam tłuste krechy już w 22 dc, stawiam że miałam wcześniej owulację, bo to mało prawdopodobne, a jednak...
    Dobra, bo niepotrzebnie mieszamy DoCelu w głowie. A tak apropo, to ja się do Twojego starego nicku przyzwyczaiłam i tak piszę, mam nadzieję, że nie wkurza Cię to ;)

    KarmeLoVe, Natalia-tosia lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ruchy sa niesamowite ! Ja nie wiedziałam ze ona tak mało spi :):) i zastanawiam sie czy to nóżka czy rączka <3 Boziuniu jak ja bym ja chciała przytulić, chce juz wiooosne <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 13:43

    KarmeLoVe, Kiwona, Lolka30, espoir, Kasiulka90, B_002, martusiawp lubią tę wiadomość

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Te ruchy sa niesamowite ! Ja nie wiedziałam ze ona tak mało spi :):) i zastanawiam sie czy to nóżka czy rączka <3 Boziuniu jak ja bym ja chciała przytulić, chce juz wiooosne <3
    Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której córeczka ma już pół roku. Jak mała była w brzuchu chciała już czerwiec żeby mała była przy niej, teraz tęskni za kopniakami :D cieszmy się tym czasem ile wlezie :D :D dostajesz pewnie już prawdziwe kopniaki? :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w brzuchu narazie coś tam burczy wieczorem ale czy to mała czy jelita to nie wiem :-P

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • AniaKJ Ekspertka
    Postów: 185 160

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir wszystkiego co najlepsze. Samych dobrych wieści w najbliższym czasie i szczęśliwych dzieci ze szczęśliwą mamą u boku.
    Szonka podziwiam, ja za szydełkowanie się wzięłam w poprzedniej ciąży, ale szycie zdaje mi sie zbyt skomplikowane, pewnie wszystko krzywo by było:)

    espoir lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj w nocy się szczerzylam jak głupia. 3 w nocy a ja leżę z ręką na brzuchu i czekam na sygnał od corci :)

    martusiawp lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której córeczka ma już pół roku. Jak mała była w brzuchu chciała już czerwiec żeby mała była przy niej, teraz tęskni za kopniakami :D cieszmy się tym czasem ile wlezie :D :D dostajesz pewnie już prawdziwe kopniaki? :)

    U mnie na początku było takie puk puk :) obyło się bez łaskotania, smyrania czy motyli :)
    Teraz tak mi tam faluje, że aż czasem trudno uwierzyć :)

    martusiawp lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Ja 2 kreskę miałam już w 26 DC ;-) ale czasami jest później także nie ma się co nastawiać że nic z tego :-*
    Woooow! A ja dopiero w 22 lub 23 dc miałam owulację! :D Także musiałam się naczekać, ale wyszło idealnie, bo test robiłam w naszą rocznicę ślubu <3

    Wszystkiego najwspanialszego, jubilatko Espoir :)

    Szonka, przepiękny ten rożek! <3 Normalnie aż w sklepach internetowych trudno takie śliczne znaleźć! Zdolniacha :D

    espoir lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam. Zrobiłam test dopiero w 44 dc. Szok. Ale nie robiłam testów wcześniej, czekałam do dnia @. U mnie takie długie cykle to norma. A już myślałam, że nigdy mi się nie uda zajść w ciążę <3 :)

    Karollinax26, espoir lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Szonka piekny Rożek! Szyjesz też na zamówienie?

    Kiedyś szyłam, ale teraz tylko dla siebie.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Sprawdziłam. Zrobiłam test dopiero w 44 dc. Szok. Ale nie robiłam testów wcześniej, czekałam do dnia @. U mnie takie długie cykle to norma. A już myślałam, że nigdy mi się nie uda zajść w ciążę <3 :)

    Ja miałam tak samo, test zrobiłam bodajże w 41 dc i też byłam pewna, że zobaczę jedną kreskę.
    Zdarzały mi się cykle naprawdę bardzo długie.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ wrote:
    Espoir wszystkiego co najlepsze. Samych dobrych wieści w najbliższym czasie i szczęśliwych dzieci ze szczęśliwą mamą u boku.
    Szonka podziwiam, ja za szydełkowanie się wzięłam w poprzedniej ciąży, ale szycie zdaje mi sie zbyt skomplikowane, pewnie wszystko krzywo by było:)

    To mo właśnie wydaje się odwrotnie :) Szydełkowanie dla mnie to czarna magia i trzeba mieć dużo cierpliwości :) a na maszynie bach bach i uszyte :) szybko widać efekt, chociaż nie powiem chciałabym się nauczyć na szydełku :)

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Ja miałam tak samo, test zrobiłam bodajże w 41 dc i też byłam pewna, że zobaczę jedną kreskę.
    Zdarzały mi się cykle naprawdę bardzo długie.
    Ja mam PCOS, więc to przez to. Od zawsze miałam cykle od 36 do 42 dni. Najdłuższy 65 dni :/ Ale o dziwo wystąpiła w nim owulacja. Kapryśny ten mój organizm :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której córeczka ma już pół roku. Jak mała była w brzuchu chciała już czerwiec żeby mała była przy niej, teraz tęskni za kopniakami :D cieszmy się tym czasem ile wlezie :D :D dostajesz pewnie już prawdziwe kopniaki? :)
    Tak juz czuje takie wyraźne ruchy 3 dzien, ale nie czuje przez skore ale nie dziwie sie. Łożysko przednia sciana i tłuszczyk dobrze wyciszają.

    Karolina ja właśnie czułam i łaskotanie i motylki i smyrania. Ale łaskotanie było najlepsze bo ja sie sama usmiechalam automatycznie ale nie chciałam sie nakręcać i nie mówiłam nawet mężowi ze mnie tak łaskocze.

  • Reniata Znajoma
    Postów: 16 41

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Ja 2 kreskę miałam już w 26 DC ;-) ale czasami jest później także nie ma się co nastawiać że nic z tego :-*
    Ja w 23dc to dopiero owulacje mialam :D
    Zazdroszczę wam trochę tych krótkich a właściwie normalnych cykli. Ale już dosyć smęcenia.To nie ten wątek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 14:21

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Mama trzech ❤️♥️❤️
    Mama aniołka 2018
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A w ogóle to my tu wszystkie młode jestesmy, nie? :)

    oczywiście :) to powiedziałam ja...z 4 z przodu :)

    KarmeLoVe, espoir, Misiabella, martusiawp lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Kiwona chyba wpadłam do Was jako najmłodsza, w marcu będzie 24 :)

    ja zamykam listę :) termin mam jak już skończę 42 :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Tak juz czuje takie wyraźne ruchy 3 dzien, ale nie czuje przez skore ale nie dziwie sie. Łożysko przednia sciana i tłuszczyk dobrze wyciszają.

    Karolina ja właśnie czułam i łaskotanie i motylki i smyrania. Ale łaskotanie było najlepsze bo ja sie sama usmiechalam automatycznie ale nie chciałam sie nakręcać i nie mówiłam nawet mężowi ze mnie tak łaskocze.

    U mnie zaczęła z grubej rury :D niedługo poczujesz już przez skórę :) bliżej niż dalej! U mnie skacze i faluje brzuch, już powoli blisko pępka :)

    martusiawp lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ