X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Vero Autorytet
    Postów: 837 1029

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, super ja ogladalam reczne robione karuzele na mobilion.for.kids ( instagram ) piekne ale moim zadaniem byly za drogie wiec kupilam z mamas&papas idealny w kolorach pokoju ( maja kilka ktore sa ciekawe a proste ) z tym ze ja nie lubie kolorowach wiec nie wiem czy przypadna Tobie do gustu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/573a16f75b0a.jpg

    one sa dosyc wysoko przynajmniej moja wiec na poczatek raczej mala nie siegnie, pozniej wiadomo jak bedzie juz stawala w lozeczku to karuzelki nie bedzie przynajmniej u mnie :)

    Kordonku gratulacje udanych zakupow! skad ja to znam my przysiedlismy wczoraj, zamowilismy wszystko co zostalo na liscie ( no prawie, zostaly jakies pierdolki typu falbanka do lozeczka i kilka dekoracji itd ) ale liste znalam na pamiec, i ceny i stron internetowych, szczerze to bylam zestresowana mysleniem o tym codziennie, sprawdzanie cen i promocji, porownywanie nosidelek itd... i bardzo sie ciesze, ze juz mam to za soba, zeszlo nam z m 3 godziny, zeby dokonczyc zakupy , on tez spojrzal swiezym okiem ... ale jest, wszystko zamowione i teraz jakos spie lepiej :) teraz jesli cos zobacze moge kupic tylko z czystej przyjemnosci.


    co do kocykow... mi sie marzy jeden wiecej, welniany z colorstories, ale logicznie dyskutujac z moim m wiem ze ma racje ze juz nie potrzeba wiecej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 17:41

    17.03.2017 <3 Sofia

    f2w39jcgw9mcoxh4.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki, a raczej już prawie dobry wieczór :) miałam was ponadrabiać i podpisywać ale ciągle coś wypada i nie mam kiedy się za to zabrać :)

    Widzę że tematy wyprawkowe górą jak na razie :) U nas w sumie cisza nic nowego nie kupilismy a i ja nie mam jakoś weny się za wyprawke zabierać.
    Ale obiecałam sobie że w przyszłym tygodniu torba do szpitala dla mnie będzie już spakowana i gotowa.
    Chciałam do 30 tc mieć to z głowy. Bo nigdy nic nie wiadomo, tym bardziej że mama mojego narzeczonego urodziła dwójkę wcześniaków koło 32 tc. Więc przezorny zawsze ubezbieczony jak to mówią. Tym bardziej że coś mi się wydaje, że Nela do Kwietnia nie usiedzi w brzuszku niestety.
    Lekarz ostatnio powiedział na wizycie że mam bardzo małą macicę i dziecko już ma mało miejsca, do tego od 2 tygodni mam wrażenie że brzuszek bardzo się obniżył.

    Jutro jadę do lekarza ale tylko na chwilke po receptę. Bo skończyły mi się tabletki na tarczycę. A nie chcę za dużej przerwy w ich braniu sobie robić żeby malej tym nie zaszkodzić. Chociaż wiem że raczej wielka tragedia by się nie stała jakbym przeczekała do przyszłego poniedziałku do wizyty. Ale tak jak mówię lepiej iść i je wziąć już teraz :)

    Zaczynamy się w ogóle starać o ten kredyt i mieszkanie ale w czarnej dupie za przeproszeniem jesteśmy bo nie ma żadnych atrakcyjnych mieszkań. Wiecie. Albo same ruiny, albo jak coś jest na naszą kieszeń to ma metraż 35m2 to ja dziękuje...

    Mam nadzieje że w ciągu kilku najbliższych dni pojawi się coś dogodnego i będziemy mogli działać pełną parą.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne rzeczy oglądacie i nachodzi mnie jedna myśl.. do nas to pokoju tez pasowałyby stonowane kolory, meble białe, ściany szare ale wybierając jakieś rzeczy dla dziecka zastanawiam się czy on w ogóle zwróci uwagę na karuzelę w kolorze białym i szarym? I mam wrażenie, że chciałabym kupić dla dziecka a kupuję pod siebie.. noworodek widzi tylko mocno kontrastujące kolory, więc biały i czarny jeszcze ok. Później chyba zaczynają go interesować wszelkie czerwienie i żółcie, bynajmniej tak zaobserwowałam po innych dzieciach i tu rodzi się pytanie jak pogodzić swoje poczucie estetyki do pastelowych jasnych barw z zainteresowaniem dziecka? :)

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy_Kordonek wrote:
    fajne te karuzelki ale nie boicie się, że szlag je trafi jak dziecko nauczy się chwytać zabawki i ciągnąć?
    :))))) No może szlag trafić:) ale jest regulacja ustawienia wysokości więc myślę że można nad tym zapanować:)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie kredytów na n mieszkanie taka podpowiedź - jeśli bank ma wypłacać kredyt w transzach to pomimo tego że w umowie może być napisane do kiedy każda transza ma pójść zwróćcie uwagę czy bank zrobi to automatycznie czy musicie za każdym razem iść do banku i złożyć dokument o wypłatę transzy no i ile się czeka na wypłatę po jego złożeniu. Pamiętam ile mnie to nerwów kosztowało rok temu - mieszkanie do odbioru, bank miał to gdzieś bo pani w banku niedoinformowana nam czegoś nie powiedziała, deweloper upominal się o kasę.. i jeszcze za wypłatę każdej transzy zapłaciliśmy po 100zl. To było nowe mieszkanie ale nie liczcie na kompetencje osoby w banku. My gdy podpisywalismy umowę to był z nami prywatny doradca i to.on mówił pani z banku gdzie mamy podpisac gdzie ona co dla nas co dla niej itp bo ona robiła to pierwszy raz bo sie okazało że w całym Wrocławiu jest jeden doradca od hipotecznych i akurat pani pojechała na urlop choć umawialismy sie dużo wcześniej :)
    Podsumowując na pracownikach z banku nie można polegać przy tak poważnych kredytach i trzeba o wszystko pytać najlepiej w różnych oddziałach bo czesto można dostać zupełnie sprzeczne informacje.
    Mój bank to Raiffeisen, placowka przy magnolii dno totalne, tak samo koło astry.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vero wrote:
    Ania, super ja ogladalam reczne robione karuzele na mobilion.for.kids ( instagram ) piekne ale moim zadaniem byly za drogie wiec kupilam z mamas&papas idealny w kolorach pokoju ( maja kilka ktore sa ciekawe a proste ) z tym ze ja nie lubie kolorowach wiec nie wiem czy przypadna Tobie do gustu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/573a16f75b0a.jpg

    one sa dosyc wysoko przynajmniej moja wiec na poczatek raczej mala nie siegnie, pozniej wiadomo jak bedzie juz stawala w lozeczku to karuzelki nie bedzie przynajmniej u mnie :)

    Kordonku gratulacje udanych zakupow! skad ja to znam my przysiedlismy wczoraj, zamowilismy wszystko co zostalo na liscie ( no prawie, zostaly jakies pierdolki typu falbanka do lozeczka i kilka dekoracji itd ) ale liste znalam na pamiec, i ceny i stron internetowych, szczerze to bylam zestresowana mysleniem o tym codziennie, sprawdzanie cen i promocji, porownywanie nosidelek itd... i bardzo sie ciesze, ze juz mam to za soba, zeszlo nam z m 3 godziny, zeby dokonczyc zakupy , on tez spojrzal swiezym okiem ... ale jest, wszystko zamowione i teraz jakos spie lepiej :) teraz jesli cos zobacze moge kupic tylko z czystej przyjemnosci.


    co do kocykow... mi sie marzy jeden wiecej, welniany z colorstories, ale logicznie dyskutujac z moim m wiem ze ma racje ze juz nie potrzeba wiecej :)
    Tak też widziałam te na mamas and papas taka mi się kolorowa bardzo spodobała tylko sprawdziłam ja na YouTube i ta melodyjka trochę mi nie przypasowala taka szybka i jedno i to samo w kółko:) ale też są piękne,mi się akurat ta kolorowa podobała:)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnij cie jakie normy są w ciąży na ta glukozę?

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Vero Autorytet
    Postów: 837 1029

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kordonku no z ta estetyka zawsze jest problem... co do scian w pokoju Zosi sa biale i ogolnie pokoj bedzie raczej z duza iloscia szarosci i bezu a jako dodatki bedzie pudrowy roz. Mysle ze na tym etapie tak wlasnie zostanie pod nasza estetyke hehe ( oczywiscie kupimy kolorowa mate forst rain fisher price itd, ale te kolorowe rzeczy to beda bardziej jako rozkladane a stale elementy zostana w stonowanych kolorach, a jak bedzie ciut wieksza tak ok roku dwoch to chcemy zmienic wystroj pokoju, na wlasnie cos w stylu rain forest, lub zyrafy Sophie duzo zwierzat ale bez przesadego mixowania kolorow :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 18:05

    17.03.2017 <3 Sofia

    f2w39jcgw9mcoxh4.png
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Przypomnij cie jakie normy są w ciąży na ta glukozę?


    Wg norm PTD 92/180/153 - te wartosci wskazuja juz na cukrzyce ciazowa.
    Wczesniej byly nizsze normy.

    Masz juz swoje wyniki?

    ojejku lubi tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka wrote:
    Wg norm PTD 92/180/153 - te wartosci wskazuja juz na cukrzyce ciazowa.
    Wczesniej byly nizsze normy.

    Masz juz swoje wyniki?
    Tak U mnie normy 99 179 139 a ja mam 85 162 i 139. Ten ostatni wynik niby na granicy i nie wiem...

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne te normy - chyba nie powinny zalezec od labu.
    Ja przestudowialam to
    https://cukrzyca.info.pl/content/download/10888/166435/file/37906-51405-1-SM.pdf

    Ja mam jeden wynik prawie ma granicy - 76/122/147 i mam stosowac dietke i powtorzyc krzywa za dwa tygodnie z tym, ze ja mialam pierwsze badanie ok 6 tyg temu.
    Lekarka tez kazala mi zrobic kilka pomiarow ale wyniki mam ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 18:20

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin ja mam inne wrażenie przy kredycie. Jesteśmy na świeżo. Wszystkie formalności załatwiał pośrednik a przy podpisie pani nam wszystko wytłumaczyła, wypełniła za nas wniosku do sądu i do US. Transze wypłacane są za darmo. Co prawda byliśmy chyba klientem premium czy jakoś tak albo kredyt był premium kij tam wie :) ale obsługa na wysokim poziomie.

    Koronek daj linka do halki!! Nie lubię koszul ale za te pieniądze mogę kupić a wydaje się ok, może mąż oko zawiesi :) a zdecydowanie wolę ramiączka niż takie typowe do karmienia.
    W ogóle podoba mi się Twój tok myślenia :)

    Sunshine ja myślę że z takim małym będzie łatwiej niż z pół rocznym. W ogóle Dubaj!!! To nawet brzmi cudownie!!! Jak dla mnie świetna szansa i w ogóle już Wam zazdroszczę!! :)

    Anotelka nie mów że byłaś!!?? :)

    Aniołów rozumiem handre z powodu "samotności" ale daje Ci rękę uciąć że przy dziecku znajomości się rozszerza:)

    Później dokończę bo goście wpadli :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka wrote:
    Dziwne te normy - chyba nie powinny zalezec od labu.
    Ja przestudowialam to
    https://cukrzyca.info.pl/content/download/10888/166435/file/37906-51405-1-SM.pdf

    Ja mam jeden wynik prawie ma granicy - 76/122/147 i mam stosowac dietke i powtorzyc krzywa za dwa tygodnie z tym, ze ja mialam pierwsze badanie ok 6 tyg temu.
    Lekarka tez kazala mi zrobic kilka pomiarow ale wyniki mam ok.
    no niby nie.. napisałam do lekarki zobaczymy..

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy_Kordonek wrote:
    a my wzieliśmy dla małego 50 cm też wysoką na 230 cm naiwnie łudząc się, że tyyyle tam pomieszczę.. heh.. po Twojej wiadomości zwątpiłam :D No ale w razie czego mamy jeszcze jedno 100cm dla męża jedno 100 cm dla mnie i jedno 50cm na wszelkie pierdoły nie mające swojego miejsca, więc może po kawałku coś Tymkowi jeszcze wygospodaruję ;D w 50 ma zaplanowaną półkę, drążek, 4 szufladki i znów półkę ;)
    spokojnie 50cm wystarczy, ta nasza 75cm jest ogrooomna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 18:28

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy_Kordonek wrote:
    Nie czytałam Was chyba już drugi dzień, ale mam usprawiedliwienie! Przysiadłam do zakupów wyprawkowych ;) Miałam co miesiąc coś kupować żeby tak tego nie odczuć, ale jakiś syndrom wicia gniazda mi się załączył. Chcę już mieć wszystko przygotowane i niech czeka tylko na wypranie i rozłożenie kiedy skończymy remont. ja chociaż torbę będę mogła spakować. Jakoś mam przeczucie, że syn wywinie nam numer i zjawi się wcześniej. Czuję takie lekkie ćmienie w podbrzuszu czasem a czasem wrażenie, ze syn napiera mi na szyjkę i co? Zawsze twarda a teraz miękka.. znowu czuję jak się rozpycha i, że tam nisko coś się dzieje, więc nie zdziwię się jak na następnej wizycie szyjka się skróci a na kolejnej będę miała rozwarcie ;) Chyba, że wszystko sobie wmawiam :D

    Złożyłam zamówienie w aptece gemini na 350 zł i w rossmanie na 100 zł i mam w tym kosmetyki i apteczne rzeczy dla Małego. Dużo? Mało? Zmieściłam w tej kwocie termometr bezdotykowy za 100 zł ;) Ogólnie starałam się kupić MINIMUM rzeczy a i tak się uzbierało..

    Co do pampersów kupiłam jednak jedno opakowanie 1 po 22 szt i jedno opakowanie 2 po 80szt. Uznałam, że te większe prędzej wykorzystam a w razie czego mam jedynki na pierwsze dni w szpitalu to mąż zdąży dokupić, gdyby pasowały lepiej ;)

    Kupiłam łóżeczko, ale przez internet. Najzwyklejsze białe..
    https://czarodziej.eu/userdata/gfx/e930d3c0a023bc1b4c23a6c9d0210105.jpg

    początkowo chciałam z szufladką ale olśniło mnie, że i tak jej nie wysunę bo łóżeczko będzie z jednej strony koło stolika nocnego a z drugiej koło przewijaka. Później zaczęłam kombinować, że fajnie gdyby ściągało się bok do takiego "tapczanika" no i tak cena rosła ;) W końcu uznałam, że chcę najzwyklejsze a dziecku kupimy później większe łóżeczko. Z wysyłką zmieściłam się w 200 zł więc super. Więcej byłoby mi szkoda zważywszy, że mamy stare łóżeczko, które tanim kosztem moglibyśmy odmalować..

    Zamówiłam też nawilżacz powietrza. Nad wszystkim schodziło mi pół dnia bo o każdej rzeczy muszę poczytać opinie, rozważyć za i przeciw.. raaanyy.. Najpierw człowiekowi zależy tylko na tym, żeby zmieścił dużo wody ale im więcej czyta tym więcej się dowiaduje i więcej chce. No więc dodatkowo chciałam ultradźwiękowy żeby był cichy, później się dowiaduję, że jest coś takiego jak jonizacja, później, że wbudowany higrometr, który i tak przekłamuje.. i znowu ciężko zamknąć się w jakiejś rozsądnej kwocie.

    Stanęło na http://allegro.pl/nawilzacz-ultradzwiekowy-eldom-nu5-lcd-2-filtry-i6580818405.html?snapshot=MjAxNy0wMS0yMlQxMjoyODozMVo7YnV5ZXI7YmE1MmFhMjU0MGRkMTkwZTIwNDk5ZGE0YTQ2MDJkOTQ0NTgzMTBkNGRkNWY3MTY4YjVmNmMzY2ZhOTcyYjU2Mw==

    Wizualnie nie w moim guście, ale już trudno!

    no i przyszła pora na te nieszczęsne koszule do szpitala. Spać w koszulach nie lubię, więc to jednorazowy wydatek. Fakt, idzie znaleźć w miarę ok koszulkę za 30 zł ale z racji, że potrzeba ich 3 (jedna do porodu i dwie do połogu) to juz prawie 100 zł! Olaboga, serce pęka! Pojawia się myśl, że może jednak dołożyć parę złotych i kupić jakieś ładniejsze co by kilka razy w lecie wykorzystać. W ostateczności porzuciłam dział dla ciężarnych i kupiłam 2 najzwyklejsze czarne halki.. są elastyczne, więc z łatwością zdejmę ramiączko do karmienia a i wyglądają dla mnie dużo lepiej niż te trapezowane worki w żyrafki. No i cena.. 12 zł za sztukę :D Przynajmniej nie szkoda rzucić w kąt ;)

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/b7667c5c39163a37

    Do porodu kupiłam granatową http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozm-m-i5723724971.html?snapshot=MjAxNy0wMS0yM1QxNDo1ODo0Mlo7YnV5ZXI7ZjI0M2ExNzcwZmIxMTNiZDY4NjhhODIzYjM5MTY5M2RlNTM1Y2EwM2NkZmE4M2Q3ZDY3YjM0MjViMDg4ZjI0NA==

    i przy okazji wzięłam szary szlafroczek. pojęcia nie miałam jaki rozmiar, wzięłam S.. http://allegro.pl/elegancki-szlafrok-podomka-100-bawelna-rozm-s-i5695004987.html?snapshot=MjAxNy0wMS0yM1QxNDo1ODozNFo7YnV5ZXI7NjFlNmQwYWI0NTg0MjIwNWM2Mjk5ZDZjMWMzNGJhM2E1NGUyMTM5NTQ2MTRlNTgwNTI1YTNiNDA0Zjc2OThkYQ==

    No i stoję przed dylematem kocykowym.. od wczoraj intensywnie o tym myślę, nawet śniłam o kocykach! Marzy mi się ten bambusowy od Justinex szary albo miętowy i marzy mi się miodowy z poofi i to juz jest 200 zł a przydałby się jeszcze jakiś grubszy. Myślałam nad minky ale znowu nie wiem jakie wypełnienie.. 1 cm to taki kocyk wiosenny a 2cm określany jako zimowy. Na kwiecień na pewno za ciepły no ale z drugiej strony jaki sens jest kupować 4 kocyki i wszystkie lekkie? I tu też siedzę cały dzień i zastanawiam się jaki kolor tego minky a jaki bawełny.. ehh..

    Później zaczęłam oglądać rożki i organizery na łóżeczko i znowu dylemat!!! Organizer wziąć pod kolor śpiworka, rożka czy kocyka skoro każdy w innym wzorze ;D Jestem już wykończona ;) ale oprócz wózka i fotelika, za którymi będziemy jeździć w piątek i poza kilkoma drobnymi rzeczami jak dekoracje czy właśnie rożek i nieszczęsne kocyki, MAM WSZYSTKO!!!

    I przyszedł monitor oddechu. Używany za 220 zł z wysyłką ale wszystko działa! Kamień z serca. Sama przetestowałam ;D

    2vdqxps.jpg


    Gdzie zamawiałaś te zwykłe czarne halki?
    Podoba mi się, też taką chce :)

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin my mieliśmy przed każdą transzą złożyć dyzpozycje. ale mieliśmy pośrednika, który wszystkiego pilnował i wszystko nam załatwiał :)

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Przypomnij cie jakie normy są w ciąży na ta glukozę?
    92,180,153
    na czczo, po 1h, po 2h

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    A AFI jakie określiła? Jest mniej niż 5? Ja też mam mały brzuch, mało wód ale ciągle w normie
    Nie mierzyła albo nie powiedziała. 15 lutego idziemy na usg 3 trymestru do genetyka to tam się dowiem prawdy :) Z Mikołajem mówił: w dolnej granicy ale to wciąż norma (AFI było 6) a moja lekarka wypisała skierowanie na patologie wtedy. Na razie zamierzam odpoczywać tyle ile się da. Synu w formie niezłej to może od środy do przedszkola się wyślę:)
    Boli mnie dzisiaj chyba spojenie- czuje się jakbym cały weekend leżała z rozłożonymi nogami w wiadomym celu ;)

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie wszystko zależy od banku i miasta. U nas to był dramat i wiecznie nerwy. Doradca pomagał cały czas gdyby nie on to nic by nie wyszło. Ja jako szary człowiek nie musze wszystkiego wiedzieć i rozumieć z a pracownik banku udzielając mi informacji już powinien wiedzieć co mowi ale nie w tym banku :) :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Gabi 19 Ekspertka
    Postów: 245 352

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jutro na badania prenatalne. Nie mogę się doczekac

    2nn3ugpje3080cv7.png

    1usa20mmk6qkf2j1.png

    https://www.maluchy.pl/sl-72637.png



‹‹ 1391 1392 1393 1394 1395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ