Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniołkowa mama- glowa do góry, ja mam na plusie 22 kg, i waga dalej rośnie, coraz szybciej...ale co tam zrzucimy...
    Mi też poszlo najbardziej w uda...
    Ja już mentalnie przygotowuję się do diety...
    i szukam przepisów na zdrowe slodkości, macie może jakieś i chętnie się podzielicie?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odzew :)

    Awf3p2.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję naszym Kwietniowym Mamuśkom i mowonarodzonym Dzieciaczkom :-)
    Poprosimy o bardziej szczegółowe relacje z porodu jak tylko dojdziecie do siebie.

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę do szpitala chyba wody mi odchodzą

    Donia12, pati87, nick nieaktualny, Omon, Marsylia, Lokokoko, IGA.G, aniab2205 lubią tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 02:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie !! :)
    No to mnie zaskoczylas! Mi też odeszły w 37t1d ! Jak urodzisz to będzie fajny zbieg okoliczności moja Ty zastepczyni :)
    Trzymam kciuki i daj znać czy idziesz na porodowke :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Wanda1986 Autorytet
    Postów: 576 640

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm jeśli chodzi pierwszy poród to 38+0, identycznie jak moja mama urodziła mnie i ciąża ksiazkowa, drugi poród 37+2 a mama urodziła mojego brata 37+4, ciąża z komplikacji mi w większości leżąca.
    Co do czasu porodu, za purwszym razem 8h od odejścia wód skończyło się cc przy 10 cm rozwarcia. Tym razem skurcze dużo lżejsze, całość akcji 6H Ale ciezko było Tylko ostatnia godzine przed partymi+50 minut parcia, urodziłam naturalnie.

    eforts, Marsylia, Jagah lubią tę wiadomość

    Rjsxp2.png
    mb8Xp2.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę już na sali przedporodowej :)
    Rozwarcie na 1cm skurczy brak :)

    Najpiękniejszy dzień w moim życiu dziewczynki :)

    Kjopa3, kasieniaczek, Niebieskaa, Milka1991, nutella_, vitae13, sy__la, pati87, Teklaa, nick nieaktualny, Omon, Marsylia, Reni1982, aniab2205, AmyLeah lubią tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salville powodzenia!!!!! Niech będzie pięknie :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 04:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurczy dalej brak.
    Do 6 mam leżeć potem zrobią mi lewatywę i jak nic dalej się nie ruszy to będą wywoływać.

    W ogóle położna szykuje się do badania i do mnie "a to na pewno wody" to już jej chciałam odpowiedzieć "nie wie pani mam nietrzymanie moczu" ale zdjęłam majtki żeby rozwarcie sprawdzić to mówi "no wody poznaje po zapachu" wcisnela mi ten palec a ze mnie tak poleciało haha

    eforts, nick nieaktualny, IGA.G, aniab2205 lubią tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie powodzenia <3

    sallvie lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Powodzenia kochana! :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie!!! Cudownie, niedługo spojrzysz w oczy swojego Szkraba!

    sallvie lubi tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie trzymaj się kobieto a my trzymamy kciuki za Ciebie. Życzę szybkiego porodu pełnego super wrażeń ;) czekamy na wieści o nowym członku naszej forumowej społeczności :D

    sallvie lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie trzymam kciuki za szybki rozwój akcji ! Zazdroszczę :)

    Ja raczej wrócę do domu w dwupaku. Zakładając że ciśnienie wróci do normy. Już jestem pod ktg. Cisnienie 90/45. Szaleństwo :)

    sallvie, Marsylia lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Magni Autorytet
    Postów: 267 338

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie powodzenia :)

    sallvie lubi tę wiadomość

    Płeć - Synuś
    Następna wizyta 13 kwietnia
    va5bvkcbvumpepc0.png
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie no do kwietnia dotrzymałaś! :D a u mnie dalej cisza tylko jakies ćmienia na okres i tyle...

    sallvie lubi tę wiadomość

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salville jak tam?

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie trzymam kciuki za szybką akcje!! :-)
    Kwiecień się ledwo co zaczął a kolejne Mamuśki gotowe do rozpakowania - super!

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczku i Iga, a jak u Was sytuacja? Ja zaliczyłam poranny atak płaczu, maz mnie tulił przez godzinę i przeszło. Płacz spowodowany strachem, ze Mariance nie jest dobrze w brzuchu, bo mało sie rusza. Dotrwam juz do poniedziałkowego usg. Serducho od razu znalazłam detektorem i bije ładnie i stabilnie, tak ja chyba podenerwowalam detektorem, ze od razu zaczęła sie ruszać. Brak oznak porodu zaczyna mnie stresować i to tez sie zapewne przyczyniło.
    Alez zazdroszczę mamuskom, ktore maja swoje kurczaczki obok siebie.

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 10:14

    Reni1982 lubi tę wiadomość

‹‹ 1972 1973 1974 1975 1976 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ