X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Len mielony
Odpowiedz

Len mielony

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was. Mam pytanie..
    Otóż przed ciążą piłam codziennie len mielony- zalewany gorącą wodą.
    Teraz w ciąży nie wiem czy mogę? Zaczęłam mieć zaparcia i wiem, że len na zaparcia jest dobry, ale nie wiem czy w ciąży można go stosować. Czy któraś z Was pije len a jak nie to wie czy można?

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mozna. ja stosuje całe zycie.
    len wspomaga produkcje slucu wiec i w porodzie pomoze

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ