X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 października 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Dziewczyny podajace bio gaie- czy na poczatku podawania u Wszych dzieci tez wystepowal bol brzuszka? Nam kazal je dawac alergolog ale ewidentnie po nich boli ja brzuszek ;(
    Karusia, jak podawałam to na samym początku to przez (2-3 dni) Jas mial biegunkowe kupki...potem juz sie przyzwyczaił...moze u Ciebie tak Malutka reaguje, bo w końcu to kropelki na lepsze trawienie i po kilku dniach minie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 10:56

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 30 października 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Karusia, jak podawałam to na samym początku to przez (2-3 dni) Jas mial biegunkowe kupki...potem juz sie przyzwyczaił...moze u Ciebie tak Malutka reaguje, bo w końcu to kropelki na lepsze trawienie i po kilku dniach minie...

    Misia, no wlasnie wczoraj u nas byly biegunki a dzisiaj placz od rana... kurcze juz sama nie wiem czy jej to dawac :/

    Lolka usciski dla Wiki! Skonczone 4 msc to juz cos :)

    I nas ostatnio tez byly problemy ze spaniem... stawialam na skok rozwojowy... bo dzisiaj Zosia w nocy tylko 2 razy wstala... :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 30 października 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z Was podaje ciagle sab simplex? Nie wiecie jak dlugo mozna to podawac?
    juz schize lapie, ze za dlugo jej to daje a teraz jeszcze biogaja :/

    Paula uroczy avatarek!

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super avatarek:)

    sab podaje wyrywkowo jak widze ze brzuszek dokucza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 11:20

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 30 października 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, u Ciebie chyba tez nowy slodki avatarek?:) czy cos przegapilam?:)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny,
    Karusia ja podawałam bio gaję jak mała miała kolki więc brzuszek i tak bolał, natomiast biegunek nie miała, sab simplex dalej podaje, choć teraz przy tej infekcji jedynie na noc i dicoflor, natomiast wczoraj zamówiłam w gemini floractin, niby odpowiednik bio gaji

    Misia śliczny avatarek, w czym leży Jaś?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałyście nową reklamę vicks? mamy nie biorą zwolnienia?:)

    Mandalena lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 30 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. U mnie 4 dzień stresu. Od poniedziałku jestem przeziębiona i modlę się, żeby na małego nie zarazić. Dobrze, że pije moje mleczko, może go ochroni. Nie mogę sobie wybaczyć, bo w sobotę było mega zimno a ja najadłam się lodów ( naiwna sądziłam, że mnie zahartują). Na domiar złego pojawiła mi się opryszczka na górną wargą, także mojego Pyszotka nie mogę całować :( W ogóle w maseczce do niego podchodzę, brakuje mi spacerów. (mąż chodzi). A dzisiaj jesteśmy sami z Radusiem. Na szczęście jest kochany:)*

    Lolka zaimponowałaś mi swoją mini fabryką Gerbera ;)

    Co do wzrostu, to nie wiem ile mój Raduś ma, ale ubranka 74 są w sam raz. Szczerze,to jakoś nie mogę w to uwierzyć, że ma ponad 70 cm, że już tak wyrósł. Zgodnie z siatką cent nie ma takiej możliwości. ALe skoro Twój BiB jest taki długi, a ubranka 68 są na Radzia za małe, to chyba też ma ponad 70. Z resztą wszyscy, którzy nas spotykają, mówią "ale długi". Teraz nie wiadomo czy na takiej długości zostanie i będzie pulchniał tylko, czy kupować na 80?! WIelu ubrań z 68 nawet nie ubrał, bo za szybko wyrósł. Jest przy tym drobny jak synek am, czy córeczka Karoli. WIdać jednym idzie na szerokość,innym w stopy ;)

    Ja nie wiem od dawna ile mój Miglanc waży ile ma wzrostu. Mieliśmy iść teraz na szczepienie, ale przysłali nam poleconym powiadomienie, że odwołane z powodu braku szczepionek.


    Paula_29, Karola:) lubią tę wiadomość

  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 30 października 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dziewczyny widziałyście nową reklamę vicks? mamy nie biorą zwolnienia?:)


    No jak dzisiaj popatrzyłam na Radka, to mi się ta reklama przypomniała, że co ja mam mu powiedzieć.Jestem sama, chora, nie mogę cały dzień leżeć i się wygrzewać. Reklama jest wyczesana!:)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 października 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dzięki dziewczyny,
    Karusia ja podawałam bio gaję jak mała miała kolki więc brzuszek i tak bolał, natomiast biegunek nie miała, sab simplex dalej podaje, choć teraz przy tej infekcji jedynie na noc i dicoflor, natomiast wczoraj zamówiłam w gemini floractin, niby odpowiednik bio gaji

    Misia śliczny avatarek, w czym leży Jaś?
    Dziekuje:)

    w pieluszce:P tetrowej:)

    ja teraz koncze dicoflor i tez mam floractin...ale w kropelkach,bo na gemini były tylko kapsułki.
    nie wiem jak z kapsułkami Paula, ale kropelki nalezy trzymać w lodówce.

    Dziewczyny, wiem, ze temat już był a propo łuku czy pałąka do wózka...czy któraś coś zakupiła w ostatnim czasie??

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 października 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena chyba chodzilo Ci o Maję, bo to ona szalała ze słoiczkami :)

    Paula sliczna malutka :*

    Dzieki kochane, faktycznie juz 4 miechy minely, jeju ale czas leci :)

    U nas od 3 dni zatwardzenie, po odstawieniu zelaza kupy sa co 2-3 dni, mega giganty :P Przy zelazie mega giganty byly codziennie :P

    JEsli dzis nie zrobi, to rurka w gre...bo dzis poplakuje, meczy się ,a gazy są mega smierdzace :(

    MAma teraz jest z mala na spacerze a ja sie ogarniam...
    U nas noc nawet spoko, mala zasnela po 22 i pierwsza pobudka o 5.15 a pozniej ok 8 i juz probowalam drzemac, ale mala juz nie chciala spac...po 9.30 się zebralysmy z lozka :)
    jednak ja przez ta zmaine czasu sie jakos srednio wyspiam, nie wiem czemu... :(

    U nas po dicoflorze ewidentnie bolala ja brzuszek, pediatra mowila,ze raczej nie mozliwe, zrobilam kilka razy probe i olalam, jak jej jakos to nie sluzylo...

    Karola to faktycznie kiepsko, jeju, u nas na szczescie zadnych wyspek odpukac nie bylo, tylko przez jakis czas lekko szorstka skorka na buzi, ale pomoglo na to krem na recepte...biedna Wikusia :(

    Paula u nas tez w pokoju przewijak itd, nie wiem jak w lazience znow ja bedziemy myc to trzeba to wszytsko przeniesc :P Eh bo w sypialni juz wszystko mokre jak ona tak szaleje :)

    Misia sliczny twoj synus :)

    Powiem Wam, ze przestaje juz lapac schize z kp, karmie mm na noc, oraz przed spacerem ok 11. JAk widze ze w ciagu dnia npo mala po moim cycku niespokojna, zazwyczaj sie to dzieje ok 16-17 to daje rozwodnione mleko.

    LEkarka mowila aby na zatwardzenia dawac jej rumianek lub wode i dodac do tego glukoze...
    kiedys jak byla malenka to pila rumianek, a w pon dostala go i na sile wypila 30 ml i koniec, wczoraj proby z woda i glukoza, nie wiem moze za malo tej glukozy dalam, skonczylo sie na wypiciu 40ml i koniec...jak ja do tego przekonac? eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 12:25

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedyś pytałyście o antykoncepcję, mi moja gin przepisała symonette, jest to pigułka która w odróżnieniu od azali nie ma estrogenu , bo podobno zrobili badania że zażywanie estrogenu może obniżać ilość produkowanego mleka podczas karmienia. Poza tym jest tańsza:)

    lolka83 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 października 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja kupiłam ten co dziewczyny polecały z tiny love, niebieski

    Floractin mam w kapsułkach, w aptece pan mówił że się rozpuszcza w wodzie, nie mogłam nigdzie znaleźć w kropelkach, gdzie kupiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 12:31

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 października 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Misia ja kupiłam ten co dziewczyny polecały z tiny love, niebieski

    Floractin mam w kapsułkach, w aptece pan mówił że się rozpuszcza w wodzie, nie mogłam nigdzie znaleźć w kropelkach, gdzie kupiłaś?


    Paula ja kupiłam w tej aptece
    http://www.doz.pl/apteka/p67764-Floractin_krople_doustne_5_ml

    fajna sprawa, bo zamawiasz do apteki DOZ(pewnie masz gdzies w pobliżu) i po 2-3 dniach odbierasz:)

    a ten niebeiski tiny love to ten? http://www.tinylove.com.pl/index.php?p2485,luk-z-zabawkami-lesni-przyjaciele

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 października 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Mandalena chyba chodzilo Ci o Maję, bo to ona szalała ze słoiczkami :)

    Paula sliczna malutka :*

    Dzieki kochane, faktycznie juz 4 miechy minely, jeju ale czas leci :)

    U nas od 3 dni zatwardzenie, po odstawieniu zelaza kupy sa co 2-3 dni, mega giganty :P Przy zelazie mega giganty byly codziennie :P

    JEsli dzis nie zrobi, to rurka w gre...bo dzis poplakuje, meczy się ,a gazy są mega smierdzace :(

    MAma teraz jest z mala na spacerze a ja sie ogarniam...
    U nas noc nawet spoko, mala zasnela po 22 i pierwsza pobudka o 5.15 a pozniej ok 8 i juz probowalam drzemac, ale mala juz nie chciala spac...po 9.30 się zebralysmy z lozka :)
    jednak ja przez ta zmaine czasu sie jakos srednio wyspiam, nie wiem czemu... :(

    U nas po dicoflorze ewidentnie bolala ja brzuszek, pediatra mowila,ze raczej nie mozliwe, zrobilam kilka razy probe i olalam, jak jej jakos to nie sluzylo...

    Karola to faktycznie kiepsko, jeju, u nas na szczescie zadnych wyspek odpukac nie bylo, tylko przez jakis czas lekko szorstka skorka na buzi, ale pomoglo na to krem na recepte...biedna Wikusia :(

    Paula u nas tez w pokoju przewijak itd, nie wiem jak w lazience znow ja bedziemy myc to trzeba to wszytsko przeniesc :P Eh bo w sypialni juz wszystko mokre jak ona tak szaleje :)

    Misia sliczny twoj synus :)

    Powiem Wam, ze przestaje juz lapac schize z kp, karmie mm na noc, oraz przed spacerem ok 11. JAk widze ze w ciagu dnia npo mala po moim cycku niespokojna, zazwyczaj sie to dzieje ok 16-17 to daje rozwodnione mleko.

    LEkarka mowila aby na zatwardzenia dawac jej rumianek lub wode i dodac do tego glukoze...
    kiedys jak byla malenka to pila rumianek, a w pon dostala go i na sile wypila 30 ml i koniec, wczoraj proby z woda i glukoza, nie wiem moze za malo tej glukozy dalam, skonczylo sie na wypiciu 40ml i koniec...jak ja do tego przekonac? eh

    lolka, ja podaje wode przegotowana ciepłą lub rumianek przed butla...wiem, ze powinno się przepajac pomiedzy karmieniami ale wówczas Jas nie złapie tych ,,cennych" łyków wody:)
    Przed karmieneim jest głodny i wówczas wypija wiecej,dopóki nie rozpozna, ze to woda-wiec przewaznie ok 10-20ml wyciągnie:)

    Co do glukozy hm, ja nie dodaje, bo są różne opinie-że sprzyja zatwardzeniu.

    mozesz spróbowac też herbatkę na lekki brzuszek, na lepsze trawienie w granulkach z Hippa...niestety u Jasia się kompletnie nie sprawdziła i tylko rumianek i woda mu ,,smakuje"

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Paula ja kupiłam w tej aptece
    http://www.doz.pl/apteka/p67764-Floractin_krople_doustne_5_ml

    fajna sprawa, bo zamawiasz do apteki DOZ(pewnie masz gdzies w pobliżu) i po 2-3 dniach odbierasz:)

    a ten niebeiski tiny love to ten? http://www.tinylove.com.pl/index.php?p2485,luk-z-zabawkami-lesni-przyjaciele

    Nie Misia, ja mam taki:
    http://forkids-krakow.pl/pl/p/Tiny-Love-luk-z-zabawkami-Zoo/1742

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 30 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, ja karmię podobnie jak Ty, dlatego mam pytanie: kiedy masz zamiar rozszerzać dietę malutkiej?

    lolka83 lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 października 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Lolka, ja karmię podobnie jak Ty, dlatego mam pytanie: kiedy masz zamiar rozszerzać dietę malutkiej?


    hehe, nie mam zielonego pojecia :) MAla skonczyla dzis 4 miechy, za 3 tyg mamy szczepienie i wtedy zapytam lekarki co już wprowadzać małej do diety.
    Akurat to bedzie ok 5 miesiąca więc mysle, ze juz cos trzeba bedzie zaczac dawac :)

    mikulka, Plumb80 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 października 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pobolewa mnie zab od kilku dni i jutro ide do dentysty. Jak to jest ze znieczuleniem jak sie karmi piersia?

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 30 października 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziś rozpisałyście :) fajnie, było co poczytać.

    Lolka gratulacje dla Wikusi 4 miesięcy :D

    Jeśli chodzi o dentystę to mi mówił że po znieczuleniu 6 godzin nie można karmić, ja robiłam bez, bo w sumie zawsze tak robię, ale pamiętam, że któraś dziewczyna pisała, że jej dentysta normalnie dał znieczulenie i mogła karmić, więc sama nie wiem jak to jest.

    Paula, Misia super nowe avatarki :)

    Mikulka oby u Was się poprawiło z tym spaniem, a Ty może rzeczywiście porób badania, bo jak masz anemię to lepiej zareagować od razu.

    My Małego kąpiemy w łazience, mała wanienka w dużej wannie, więc odpada problem z zachlapaną podłogą itd.

    Misia kremu do buzi używam Ziajki, też chciałam kupić ten o którym Paula pisała Hippa ale nie było w rossmanie. A łuk zamówiłam tiny love słoneczny spacer, ale jeszcze nie przyszedł, myślę że przesyłka dojdzie jutro :)

    A my dziś "leżakowaliśmy" do 11 :) ale tak mi się wstawać nie chciało ;) Godzinkę byliśmy na polu, bo dziś było wyjątkowo pięknie :)

    Zamierzam robić zamówienie w gemini i wzięłabym coś na te dziąsełka przy okazji, przypomnicie mi jak ten żel łagodzący się nazywał?

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ