Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE MAMY 2020
Odpowiedz

LIPCOWE MAMY 2020

Oceń ten wątek:
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, gratulacje ♥️♥️♥️ Dużo zdrówka dla Was 😘

    AnnaB. lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • July Autorytet
    Postów: 549 314

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 12:29

    AnnaB. lubi tę wiadomość

  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna gratulacje 🎊 🥰

    AnnaB. lubi tę wiadomość

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Nati12 Autorytet
    Postów: 304 317

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Gratuluję 😍 Dużo zdrówka i siły Wam życzę.
    Monia trzymaj się, powodzenia 💪

    AnnaB., Monia/89 lubią tę wiadomość

    17u9anlitbltln0j.png

    klz99vvjenfzk8m9.png
    Rocznik 1990

    12.2014 początek starań,
    11.2015 zaczynamy leczenie Naprotechnologia,
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa, niski progesteron, podejrzenie endometriozy, niedobór Wit D3,
    03.2016 nieudana próba HSG
    04.2016 II cykl z Femarą i udało się ❤
    12.2016 córeczka jest z nami👨‍👩‍👧 3280g, 54cm
    03.2018 starania o rodzeństwo,
    11.2018 początek leczenia
    02-07.2019 VI. cykli z Letrazolem + Glucophage XR 750
    26.09.2019 laparoskopia - wykryto i usunięto endometrioze 2 st., usunięto torbiel endometrialną na lewym jajniku, usunięto torbiel okołojajowodową na prawym jajowodzie, przeczyszczono jajowody.
    10.2019 I cykl po laparo z Lametta
    28.11. 2019 jest ❤️ dzidziuś 1,04cm
    02.07.2020 synek jest z nami 👨‍👩‍👧‍👦 3660g, 56cm
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:

    Lyanna dobrze, ze masz córcie przy sobie i że udało się z pojedynczą salą. Mogę sobie tylko wyobrazić ile masz pracy. Córcia malutka to pewnie potrzebuje czasu żeby nauczyć się ssać. Coś wiadomo kiedy wyjdziecie?
    Jest szansa, że wyjdziemy w przyszłym tygodniu :) Jutro Madzia ma mieć badania i w zależności od wyników, będą decydować co z nami dalej. Mam tylko nadzieję, że nie przyplącze nam się żółtaczka :/

    AnnaB., aLunia, ola_g89 lubią tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Dziewczyny które mają już dzieci. Czy kupujecie prezent od nowonarodzonego dziecka dla starszaka? Jeśli tak to co takiego? 🤔 Jakieś pomysły? 🤔
    Kupujemy 😊 Myślę, że jakąś zabawkę z Psiego Patrolu, bo córka jest fanką serialu i w ogóle piesków. Nie kupiliśmy nic przez internet, a teraz nie wiadomo czy zdąży przyjść, więc mąż będzie szukał stacjonarnie.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Malami Przyjaciółka
    Postów: 157 41

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nic nie daje znać. Czekamy

    Monia/89 lubi tę wiadomość

  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lyanna wrote:
    Kupujemy 😊 Myślę, że jakąś zabawkę z Psiego Patrolu, bo córka jest fanką serialu i w ogóle piesków. Nie kupiliśmy nic przez internet, a teraz nie wiadomo czy zdąży przyjść, więc mąż będzie szukał stacjonarnie.


    Ja też kupuje, pewnie ciastoline, jakis nowy zestaw :) bo to u nas na fali :)

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie kupujemy 😉

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Laura w końcu na świecie ❤️ ogólnie masakra. Z racji tego że odeszły mi wody a rozwarcie małe podpieli mi oxy. Ból nie z tej ziemi. Wymiotowalam 3 razy. Naprawdę... Prysznic pomagał więc robili mi przerwy. Czekalismy do 5 cm bo chciałam znieczulenie, wiem że bez niego bym nie urodziła. Po 6 godzinach doczekałam tych 5 cm. Anestezjolog zrobił znieczulenie i po 20 minutach u małej spadek tętna. Ja się czułam super, skurcze nareszcie nie bolały a darlam się wcześniej w nieboglosy! Szybka decyzja o cc. Ja cała w nerwach.. Szkoda gadać ile stresu. Koniec końców mamy 8 pkt, 51 cm i 2650 g do kochania ❤️❤️❤️ teraz leżę pod przeciwbólowym. Mała dogrzewaja ale całuski były. Jest cudowna i śliczna. Po cc lekarz powiedział że wszystkie wody zeszły i było mega sucho. Byłby problem z porodem naturalnym. No cóż spróbowałam i wiem że nigdy więcej 🤣
    AnnaB gratuluję ❤️

    Nadzieja, ellevv, ola_g89, Aga26, AnnaB., kuzmoni1, acygan lubią tę wiadomość

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
  • REE89 Autorytet
    Postów: 975 1038

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia/89 wielkie gratulacje😍😍

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    Marzec 2019 r. - start IFV
    👱‍♀️ 35 L. - nied. tarczycy
    Homocysteina -10.3/8
    👱‍♂️ 39 L.
    -07.22. badanie nasienia -azoospermia.
    Czerwiec 2019- przygotowania do 1 IVF
    05.07.2019- punkcja
    06.08.2019 -transfer😞💔
    Beta: 8dpt - 4.1, 10dpt-2,5
    15.10.2019 - transfer- 3BB
    9dpt-179mlU/ml✊13dpt-1044mlU/ml✊
    25dpt- serduszko❤️
    02.07.2020 Nataniel💙
    07.2022 staramy się o rodzeństwo
    06.03.23 biopsja jądra
    05.10.2023 punkcja
    10.10.2023 transfer 4AA
    10dpt- 156,00 mIU/ml13dpt-308,00 mIU/ml17dpt - 594,00 mlU/ml
    35dpt- brak zarodka
    10tc- poronienie
    Transfer 02.11.24 -4AA
    6dpt⏸️
    Beta 10dpt- 251 mlU✊
    12dpt - 477.4 mlU
    16dpt - 1189mlU🙏🙏
    24dpt- serduszko ❤️
    Czekamy na córeczkę 🩷
    preg.png
  • Marika92 Autorytet
    Postów: 468 344

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny 😉 Ale fajnie, że macie to już za sobą ☺️ też bym chciała, no ale mój maluch musi jeszcze troszkę podrosnąć 🥰 a ja panikara nie z tej ziemi, już widzę jak się trzęsę na widok odchodzących wód 🤦‍♀️

    Monia/89, AnnaB. lubią tę wiadomość

    mhsvi09k9f9yh4tj.png

    14.07.2020 Michaś ❤️

    08.01.2019 [*] 9tc 💔
    08.2019 ciąża biochemiczna
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • lara88 Ekspertka
    Postów: 217 189

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratulacje :-)
    Biedna się wymeczylas, ale dałaś rade! Mam nadzieję że szybko zapomnisz o bólu, a malutka Ci wszystko wynagrodzi :-)

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    2nn3yx8datlxmh9z.png


  • Nati12 Autorytet
    Postów: 304 317

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratulacje 😁 Dużo zdrowia i szybko wracaj do sił 💪🤗

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    17u9anlitbltln0j.png

    klz99vvjenfzk8m9.png
    Rocznik 1990

    12.2014 początek starań,
    11.2015 zaczynamy leczenie Naprotechnologia,
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa, niski progesteron, podejrzenie endometriozy, niedobór Wit D3,
    03.2016 nieudana próba HSG
    04.2016 II cykl z Femarą i udało się ❤
    12.2016 córeczka jest z nami👨‍👩‍👧 3280g, 54cm
    03.2018 starania o rodzeństwo,
    11.2018 początek leczenia
    02-07.2019 VI. cykli z Letrazolem + Glucophage XR 750
    26.09.2019 laparoskopia - wykryto i usunięto endometrioze 2 st., usunięto torbiel endometrialną na lewym jajniku, usunięto torbiel okołojajowodową na prawym jajowodzie, przeczyszczono jajowody.
    10.2019 I cykl po laparo z Lametta
    28.11. 2019 jest ❤️ dzidziuś 1,04cm
    02.07.2020 synek jest z nami 👨‍👩‍👧‍👦 3660g, 56cm
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ogromne gratulacje ♥️ Byłaś bardzo dzielna! Życzę bezproblemowej pionizacji i szybkiego dojścia do siebie 😘

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratuluję 😍❤️

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratulacje! Możesz być z siebie dumna. Cieszę się, że jesteście już razem❤ mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie.

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4625 6460

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratulacje! ❤❤

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, gratuluję! Zdrówka dla Ciebie i malutkiej! 🍀❤️✊

    Monia/89 lubi tę wiadomość

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4625 6460

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co tam u ajami i chce_byc_mama 🤔🤔 A ty jak się czujesz wichrowe?

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ