Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️
Odpowiedz

LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️

Oceń ten wątek:
  • Pokahontaz26 Autorytet
    Postów: 357 611

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie! 1.70cm człowieczka 🥹 serduszko bije pięknie, ale nie słyszałam tylko widziałam, lekarz powiedział, że faktycznie nie powinno się tak wcześnie puszczać dźwięku serduszka. Według OM 7w5 według USG 8+0 ❤️ następna wizyta za 3 tygodnie!

    Elena20, Karla_, angelfromhell, Optymistka90, Ala1416, Maniaaa., NinaB, Nieprzejrzysta, Kamax9, Begginer, Sanana, AkacjowaM, Motylek93, Kinia92, Ambiwalentna, Dosia_24, Galaxis, Magdalenabc, Styśka1998, nick nieaktualny, AnitaK, Wojcinka, tygrysek7773 lubią tę wiadomość

  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelfromhell wrote:
    Echo to tętnienie krwi, a gs to rozmiar pęcherzyka ? Bo ys to zoltkowego
    Tak GS to pęcherzyk. Zastanawiam się co to znaczy że z echem. Czy to dobrze czy nie 🫣 za dużo myślę 🤨 🙈

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Róża11 Autorytet
    Postów: 896 855

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eustoma32 wrote:
    Cześć,
    Jeszcze Was podczytuje.
    Ja dziś przeszłam poronienie w domu.
    Jeszcze tylko będę musiała pojechać do szpitala sprawdzić jak się oczyściłem.
    W sercu pustka, ale zaczynam od nowa. Nie poddaje się. Kiedyś przecież musi zaświecić słońce?
    Życzę Wam Wszystkim powodzenia. Dbajcie o siebie.

    Jesteś bardzo dzielna... ściskam 💛

    Eustoma32, Pokahontaz26, Ambiwalentna, Styśka1998, Lusia90 lubią tę wiadomość

    Jesteś naszym cudem 💗
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala1416 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PHbO0V0tG8
    Z mojej perspektywy, nie jestem lekarzem oczywiście . Ale wydaje mi się że na moment obecny wszystko jest prawidłowo , jest pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy i o ile dobrze widzę to zaraz przy pęcherzyku tworzy się zarodek . To "kółko" wygląda jak pierścionek

    Ala1416, Kamax9 lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • angelfromhell Autorytet
    Postów: 400 430

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka90 wrote:
    Tak GS to pęcherzyk. Zastanawiam się co to znaczy że z echem. Czy to dobrze czy nie 🫣 za dużo myślę 🤨 🙈
    Dobrze. Też za dużo myślę tym razem

    🧏🏼‍♀️32*🧏🏼35+🐶🐶
    +po 4 latach syn ❤️
    *nerwica, sibo, pcos
    Zapobiegawczo luteina
    29.10 - 2 kreski
    09.12 - crl 2,85cm ❤️
    31.12 - crl 6,71cm ❤️ prenatalne i pappa idealnie 🫶🏻
    23.01- wszystko dobrze, rośniemy ❤️
    20.02- połówkowe idealnie, zdrowy syn 🩵
    20.03- wizyta
    17.04- wizyta
    preg.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelfromhell wrote:
    Dobrze. Też za dużo myślę tym razem
    To moja pierwsza w życiu ciąża po 8 latach starań więc rozkminiam wszystko i im więcej czytam smutnych historii tym bardziej się boję co usłyszę w poniedziałek.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Karolina93 Przyjaciółka
    Postów: 93 43

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na wieczór zaczął mnie trochę boleć brzuch jak na okres ale chyba to jest normalne co nie? 🫢

    Ona 32 l.
    On 32 l .

    22.05.2022 synek Jasiu 🥰
    06.2023 9tc 💔👼
    12.2024 9tc 💔👼
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina93 wrote:
    Dziewczyny, na wieczór zaczął mnie trochę boleć brzuch jak na okres ale chyba to jest normalne co nie? 🫢
    Też czasem miewam takie bóle, macica się rozciąga. Weź sobie nospe jak boli :)

    Karolina93 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Sanana Autorytet
    Postów: 595 1265

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    To zobacz jeszcze, czytałam, ze od bety powyzej 1.000 powinno być widać zarodek a powyzej 10.000 serduszko.

    Powyżej 1000 to najwyżej widać pusty pęcherzyk ciążowy, jak sprzęt słabszy albo macica w tyłozgieciu to widać sam pęcherzyk przy jeszcze wyższej becie. Nie strasz nam koleżanki :)

    Kamax9, Ala1416, wave533 lubią tę wiadomość

    Jesteś, bo moja miłość jest większa niż strach 🩵👶🏻
  • Sanana Autorytet
    Postów: 595 1265

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala1416 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PHbO0V0tG8

    Bardzo ładny pęcherzyk żółtkowy ! I chyba widać malutki zarodek. Tutaj parę dni i serduszko będzie biło ;) patrząc na datę i wysokość Twoich bet to moim zdaniem jest to obraz adekwatny do wieku ciąży :) na pewno nie ma samego pęcherzyka tutaj

    Ala1416 lubi tę wiadomość

    Jesteś, bo moja miłość jest większa niż strach 🩵👶🏻
  • Ala1416 Autorytet
    Postów: 298 882

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście kochane ;* uzbrajam się więc w cierpliwość i jakoś doczekam do poniedziałku. Bardzo się cieszę, że do Was trafiłam.

    Kinia92, Karla_, Sanana, nick nieaktualny, Begginer lubią tę wiadomość

    👨‍🦱 91 👩94 -> 👰🤵 5.10.2024

    07.2024 - początek starań i odstawienie antykoncepcji (Kontracept) po 12 latach
    05.2025 - kariotypy prawidłowe

    8.07.2025 Emilia, 2730g, 52cm, mozaikowy ZD bez mocno widocznych cech (bruzda na stopie, na ręce, duży język)
  • Galaxis Autorytet
    Postów: 509 1076

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AkacjowaM wrote:
    O to dobrze, że organizm może przywyknąć trochę do tego 😅 A jak z mdłościami? Udało Ci się ich całkowicie pozbyć po tym leku? Ile tabletek bierzesz ?
    Dwie tabletki wieczorem, jak jest dobry dzień to nic nie czuję, jak gorszy to mdłości się przebijają ale dużo słabsze - wcześniej nie byłam w stanie nic przełknąć oprócz krakersów i ogórków, teraz wybrzydzam niektóre rzeczy, ale zawsze znajdę coś do zjedzenia co przełknę, także tak czy inaczej duuuuza poprawa :)

    Sanana, AkacjowaM lubią tę wiadomość

    ♀️ '95
    16.10.24 10 dpo⏸️(4 cs), beta 22,8 prog 13,11 | 18.10 beta 78,7 prog 19,43 | 22.10 beta 330,4 prog 17,74 | 31.10 beta 12869,7 prog 18,68
    12.11.24 7tc+0 - 0,9 cm i jest serduszko ❤️
    03.12.24 10tc+0 - 3,2 cm i 166 bpm
    14.12.24 nifty pro ryzyka niskie i dziewczynka 🩷
    23.12.24 12tc+6 - I prenatalne 7cm i 148 bpm
    07.01.25 15tc+0 - 9,1 cm
    04.02.25 19tc+0 - 287 g
    20.02.25 21tc+2 - II prenatalne 482 g
    04.03.25 23tc+0 - 567 g
    25.03.25 26tc+0 - 881 g
    08.04.25 28tc+0 - 1200 g
    28.04.25 30tc+6 - III prenatalne 1650 g
    06.05.25 32tc+0 - 1920 g
    27.05.25 35tc+0 - 2685 g
    17.06.25 38tc+0 - 3050 g
    21.06.25 38tc+4 - ❤️ narodziny 3380g, 51cm, 10/10

    age.png
  • Galaxis Autorytet
    Postów: 509 1076

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eustoma32 wrote:
    Cześć,
    Jeszcze Was podczytuje.
    Ja dziś przeszłam poronienie w domu.
    Jeszcze tylko będę musiała pojechać do szpitala sprawdzić jak się oczyściłem.
    W sercu pustka, ale zaczynam od nowa. Nie poddaje się. Kiedyś przecież musi zaświecić słońce?
    Życzę Wam Wszystkim powodzenia. Dbajcie o siebie.
    Przytulamy Cie bardzo mocno kochana, jesteś niesamowicie silna i na pewno za rogiem czeka na Ciebie upragnione szczęście, tego Ci życzę 🫂

    ♀️ '95
    16.10.24 10 dpo⏸️(4 cs), beta 22,8 prog 13,11 | 18.10 beta 78,7 prog 19,43 | 22.10 beta 330,4 prog 17,74 | 31.10 beta 12869,7 prog 18,68
    12.11.24 7tc+0 - 0,9 cm i jest serduszko ❤️
    03.12.24 10tc+0 - 3,2 cm i 166 bpm
    14.12.24 nifty pro ryzyka niskie i dziewczynka 🩷
    23.12.24 12tc+6 - I prenatalne 7cm i 148 bpm
    07.01.25 15tc+0 - 9,1 cm
    04.02.25 19tc+0 - 287 g
    20.02.25 21tc+2 - II prenatalne 482 g
    04.03.25 23tc+0 - 567 g
    25.03.25 26tc+0 - 881 g
    08.04.25 28tc+0 - 1200 g
    28.04.25 30tc+6 - III prenatalne 1650 g
    06.05.25 32tc+0 - 1920 g
    27.05.25 35tc+0 - 2685 g
    17.06.25 38tc+0 - 3050 g
    21.06.25 38tc+4 - ❤️ narodziny 3380g, 51cm, 10/10

    age.png
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 1208 2501

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Proga badałam dwa razy. Przy pierwszej becie był 14 (wtedy się umówiłam do ginekologa na następny dzień i dostałam duphaston), a przy drugiej becie 16,80.

    Może podskoczę jutro na betę w ramach uspokojenia, co myślicie
    Jeśli tylko ma Cię to uspokoić :) ja bym pewnie poszła, ale ja z tych zadaniowych i lubię wiedzieć co jest grane 🙈 mi lekarz też mówił że brązowe plamienie może się zdarzyć, jak żywa krew to wtedy pisać do niego.
    Gosiaczek_prosiaczek jasne że pozytywnie 😅 aż żałuję że nie nagrałam jego reakcji 😅
    Eustoma, jesteś dzielna. Przytulam mocno !
    Ala1416, dziewczyny już wszystko napisały. Uważam tak samo jak one patrząc na to zdjęcie :) dziś mam 6w2d i lekarz od razu zaznaczał że serduszka może jeszcze nie być.
    Pokahontaz26, cudownie 😍 rosnijcie zdrowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2024, 20:56

    NinaB lubi tę wiadomość

    12 cs szczęśliwy🥺
    02.2020 👧
    08.2021 👼

    AMH
    03.2024 - 0,530
    10.2024 - 0,211

    07.11.2024 ⏸️ beta 105, prog 25,65
    09.11.2024 beta 257,9, prog 24,07
    12.09.2024 beta 890,8, prog 16,86
    25.11.2024 dwa groszki z ❤️❤️ 124ud/min🥺
    13.12.2024 dwa Misie Haribo 2,4cm ❤️❤️ 176ud/min🥺
    07.01.2025 dwie cytrynki 6,9cm 💙💙167ud/min - mamy dwóch chłopców 🥺
    14.02.2025 1. 270g Kokosika 💙, 2. 225 g Kokosika 💙
    04.03.2025 1. 413 g Liska 💙 2. 369 g Liska 💙
    29.03.2025 1. 705 g Misia, 2. 700 g Misia 💙
    09.04.2025 1. 915 g Łobuza, 2. 894 g Łobuza, echo serduszek ok 🥰
    26.04.2025 1. 1191 g Tygryska, 2. 1211 g Tygryska 🥰
    26.05.2025 1. 2157 g Słodziaka, 2. 1951 g Słodziaka
    16.06.2025 wizyta🤞

    Acard 150

    Sometimes when you pray for a miracle, God gives you Two 💙💙

    preg.png
  • Dosia_24 Autorytet
    Postów: 389 537

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem elektronicznym cymbałem więc moje pytanie brzmi 😅 .....jak tu dodać coś do stopki i czy jak już zrobię ten wykres to go tam po prostu skopiować? Od kiedy pamiętam z inforamtyką miałam nie po drodze 😅

    👱‍♀️ 25
    🧔‍♂️ 34

    Starania od 3.2024
    21.11.2024 - pozytywny test 😊
    5.12 - pierwsza wizyta na USG 😊 mamy ❤️
    20.01 - prenatalne 👶 niskie ryzyka, prawdopodobnie 💙
    17.03 - połówkowe

    preg.png
  • Ambiwalentna Ekspertka
    Postów: 203 352

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AkacjowaM wrote:
    Dziewczyny, czytałam wcześniej, że część z Was niestety też cierpi na mdłości i wymioty (nie zawsze poranne, u mnie akurat też wieczorami i nocą gorzej 🙈)
    Czy któraś z Was bierze Xonvea lub Bonjesta?
    Ja dostałam receptę na Bonjestę, ale jeszcze nie brałam, martwi mnie trochę ta „bardzo nasilona senność” w skutkach ubocznych, ja już bez tego mogłabym teraz spać cały dzień 😅
    Ja od czwartku jestem na Bonjesta , biorę tabletkę na noc , jestem senna ale raczej nie bardziej niż przed tabletkami ;) generalnie polecam , nie jest tak , że mdłości minęły ale są słabsze i przynajmniej mogę wstać z łóżka , wcześniej całe dnie musiałam leżeć bo nie byłam w stanie stanąć na nogi ;)

    AkacjowaM lubi tę wiadomość

    👩🏻29 👱🏻‍♂️ 38 . 👧🏼 12.2019

    01.2024- początek starań o rodzeństwo
    31.10- mamy upragnione II
    21.11- pierwsza wizyta , widoczny zarodek 0,34 cm ❤️
    19.12- wizyta ❓
    07.01- prenatalne


    preg.png
  • Ambiwalentna Ekspertka
    Postów: 203 352

    Wysłany: 25 listopada 2024, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dosia_24 wrote:
    Jestem elektronicznym cymbałem więc moje pytanie brzmi 😅 .....jak tu dodać coś do stopki i czy jak już zrobię ten wykres to go tam po prostu skopiować? Od kiedy pamiętam z inforamtyką miałam nie po drodze 😅
    Hahahah właśnie dopiero to rozkminilam ;p chyba tylko z pozycji przeglądarki daje się to wstawić , tam w ustawieniach będzie: opis na forum czy coś w ten deseń i tam wkleiłam link i poszło ;p

    👩🏻29 👱🏻‍♂️ 38 . 👧🏼 12.2019

    01.2024- początek starań o rodzeństwo
    31.10- mamy upragnione II
    21.11- pierwsza wizyta , widoczny zarodek 0,34 cm ❤️
    19.12- wizyta ❓
    07.01- prenatalne


    preg.png
  • angelfromhell Autorytet
    Postów: 400 430

    Wysłany: 25 listopada 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystam na forum z telefonu ale przeglądarki nie aplikacji. Stopkę się robi w ustawieniach, a link trzeba utworzyć na tym track i wkleić w ustawieniach :) trochę to trwało ale się udało

    🧏🏼‍♀️32*🧏🏼35+🐶🐶
    +po 4 latach syn ❤️
    *nerwica, sibo, pcos
    Zapobiegawczo luteina
    29.10 - 2 kreski
    09.12 - crl 2,85cm ❤️
    31.12 - crl 6,71cm ❤️ prenatalne i pappa idealnie 🫶🏻
    23.01- wszystko dobrze, rośniemy ❤️
    20.02- połówkowe idealnie, zdrowy syn 🩵
    20.03- wizyta
    17.04- wizyta
    preg.png
  • Gosiaczek.prosiaczek Autorytet
    Postów: 662 804

    Wysłany: 25 listopada 2024, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    Gosiaczek_prosiaczek jasne że pozytywnie 😅 aż żałuję że nie nagrałam jego reakcji 😅
    :)

    Mój stary zazdrości, uważa że dwa za jednym razem to lepiej. Ja Ciebie podziwiam bo uważam że byłabym w takim szoku że chyba zapomniałabym jak się nazywam 🤣😆…
    To jest z jednej strony przerażająca wizja ale z drugiej jakże piękna i wspaniała… taka podwójna radość 😀

    Kinia92 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 & 👨‍🦱 43

    26.04.2024 - 9 tc 💔
    01.07.2025 - Krzyś „Jerzyna” [39+0] 😍😍😍😍😍😍

    age.png
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 1208 2501

    Wysłany: 25 listopada 2024, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek.prosiaczek wrote:
    Mój stary zazdrości, uważa że dwa za jednym razem to lepiej. Ja Ciebie podziwiam bo uważam że byłabym w takim szoku że chyba zapomniałabym jak się nazywam 🤣😆…
    To jest z jednej strony przerażająca wizja ale z drugiej jakże piękna i wspaniała… taka podwójna radość 😀
    Tak, radość miesza się z przerażeniem. Nie wiem jeszcze jak córka zareaguje bo ciągle mówiła że ona to rodzeństwa nie chce bo ma dużo kuzynów i kuzynek 😅 ja dziś chodzę i błądzę jak we mgle. Zapominam o wielu rzeczach, w stopce ustawiłam zle daty mimo że sprawdzałam kilka razy😅 i omalo co nie zapłaciłabym za wizytę u lekarza 😅 dobrze że pamiętałam żeby się umówić haha

    12 cs szczęśliwy🥺
    02.2020 👧
    08.2021 👼

    AMH
    03.2024 - 0,530
    10.2024 - 0,211

    07.11.2024 ⏸️ beta 105, prog 25,65
    09.11.2024 beta 257,9, prog 24,07
    12.09.2024 beta 890,8, prog 16,86
    25.11.2024 dwa groszki z ❤️❤️ 124ud/min🥺
    13.12.2024 dwa Misie Haribo 2,4cm ❤️❤️ 176ud/min🥺
    07.01.2025 dwie cytrynki 6,9cm 💙💙167ud/min - mamy dwóch chłopców 🥺
    14.02.2025 1. 270g Kokosika 💙, 2. 225 g Kokosika 💙
    04.03.2025 1. 413 g Liska 💙 2. 369 g Liska 💙
    29.03.2025 1. 705 g Misia, 2. 700 g Misia 💙
    09.04.2025 1. 915 g Łobuza, 2. 894 g Łobuza, echo serduszek ok 🥰
    26.04.2025 1. 1191 g Tygryska, 2. 1211 g Tygryska 🥰
    26.05.2025 1. 2157 g Słodziaka, 2. 1951 g Słodziaka
    16.06.2025 wizyta🤞

    Acard 150

    Sometimes when you pray for a miracle, God gives you Two 💙💙

    preg.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ