Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️
Odpowiedz

LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️

Oceń ten wątek:
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia90 wrote:
    Na mojswiatdziecka.pl też są promocje na te zestawy kilkuelementowe i są tańsze niż na tym Pepi :) ja dziś z mężem będę stamtąd zamawiać tylko musimy wzór wybrać 😋
    Taak wiem wiem tylko właśnie nie wiem jak tam z jakością u nich bo opinie na Allegro mieli różne

    Lusia90 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Nowucjuszka Autorytet
    Postów: 393 897

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia90 wrote:
    Ostatnio widziałam filmik bobasa i w tle "Mamo przepraszam cie na te kopniaczki, pewnie cie bolą ale nie mogę nacieszyć się, że umiem już machać rączkami i nóżkami. To takie fajne!" i też tak teraz sobie tłumaczę 😊 u mnie też dziś dyskoteka
    Dzięki za to, ja od godziny jestem kopana po pęcherzu, już się zaczynam irytować 😭😵

    Lusia90 lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩‍❤️‍👨 ja 31, on 29

    ⏸️ 19/11/2024 urodzinowe 2 kreski😍
    10/12 7tc, jest serduszko ❤️
    20/01 prenatalne, niskie ryzyka 🙏
    19/02 potwierdzona dziewczynka 🩷🌷
    20/05 ⌛ III prenatalne
  • Gosiaczek.prosiaczek Autorytet
    Postów: 662 804

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po kontroli, szyjka całe 2 centymetry. Zatrzymała się na szwie, czyli spełnia swoje zdanie. Mija miesiąc odkąd leżę plackiem w łóżku.
    Mam chwilę złości że ta ciąża mnie tak tyra psychicznie. Musiałam zrezygnować ze szkoły rodzenia, sesji zdjęciowej, robienia wyprawki, no że wszystkiego, z czego Wy się na ten moment cieszycie. Boję się, cholernie się boję.
    Ale tak naprawdę jestem mega szczęściara, bo mam szew i mamy szansę :).

    5e34887d151cc.jpghttps://zapodaj.net/plik-VDzKc6LxZx

    U nas zaraz będzie pierwszy kilogram, narazie mamy 980 gram :).
    Krzysiu zdrowo się rozwija i sprzedaje pięknie kopniaki ze aż brzuch podskakuje 😆.


    Korzystając z okazji mam pytanie do osób, które prywatnie prowadzą ciąże i muszą mieć podaną immunoglobulinę. Płacicie czy da się gdzieś to na NFZ ogarnąć ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2025, 15:10

    Alima, Kamax9, Ania1008, shaylen, Róża11, Aga0590, Maniaaa., Optymistka90, angelberry, tygrysek7773, 3erin, Anka657, carolka, Papużka150, Natka922, xMagda, Begginer, Sanana, Truśka, ConteBis, Galaxis, Elena20, Dosia_24, mamastasia2020, Lusia90, Kinia92, szona, Somebody_33, Ala1416, AkacjowaM, ezra, Analyst89 lubią tę wiadomość

    👩🏻 35 & 👨‍🦱 43

    26.04.2024 - 9 tc 💔
    01.07.2025 - Krzyś „Jerzyna” [39+0] 😍😍😍😍😍😍

    age.png
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również witamy się po wizycie . Mikołaj waży 850g 😊 szyjka ma 3.9 cm więcega się cieszę i co mnie trochę niepokoi to to ,że wciąż jak od samego początku jest miednicowo i za choinkę nie chce się obrócić . Jeśli nadal tak będzie za miesiąc to ustalamy wstępny termin CC

    Róża11, Optymistka90, Alima, angelberry, Kamax9, tygrysek7773, 3erin, Anka657, carolka, xMagda, Sanana, Truśka, ConteBis, Galaxis, shaylen, Elena20, mamastasia2020, Dosia_24, Ania1008, nick nieaktualny, Kinia92, Lusia90, Aga0590, Somebody_33, Ala1416, AkacjowaM, ezra lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • JoaJoaJoa Autorytet
    Postów: 320 609

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od 3 dni męczą okropne wzdęcia, wzielam dziś espumisan, oby pomógł.

    Gratulacje udanych wizyt 🥰

    👩🏻👨🏻1995


    07/11/2023 🟰
    13/12/2023🪽🌈



    ——————————-



    11/11/2024 🟰
    15/07/2025 🍼
    M 🩷 57cm, 2540g

    29/07/2025🪽🌈 👼🏻
  • Róża11 Autorytet
    Postów: 896 855

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek.prosiaczek wrote:
    My po kontroli, szyjka całe 2 centymetry. Zatrzymała się na szwie, czyli spełnia swoje zdanie. Mija miesiąc odkąd leżę plackiem w łóżku.
    Mam chwilę złości że ta ciąża mnie tak tyra psychicznie. Musiałam zrezygnować ze szkoły rodzenia, sesji zdjęciowej, robienia wyprawki, no że wszystkiego, z czego Wy się na ten moment cieszycie. Boję się, cholernie się boję.
    Ale tak naprawdę jestem mega szczęściara, bo mam szew i mamy szansę :).

    5e34887d151cc.jpghttps://zapodaj.net/plik-VDzKc6LxZx

    U nas zaraz będzie pierwszy kilogram, narazie mamy 980 gram :).
    Krzysiu zdrowo się rozwija i sprzedaje pięknie kopniaki ze aż brzuch podskakuje 😆.


    Korzystając z okazji mam pytanie do osób, które prywatnie prowadzą ciąże i muszą mieć podaną immunoglobulinę. Płacicie czy da się gdzieś to na NFZ ogarnąć ?

    Ja prowadzę q medicover, do 30 tygodnia przysługuje Ci za darmo tak czy tak, jeśli miniesz ta datę musisz wtedy za nią zapłacić. Niedługo będę dzownic do szpitala I się zapisywać na ten zastrzyk, teraz będę zaczynać 28 tydzien. Musisz mieć badania na pewno, ale muszę jeszcze mojej lekarki dopytać. Dwa razy grupę krwi i przeciwciala oraz igg i igm też zrobione razy dwa, tak mi zleciła i tam zrobiłam, ale jeszcze w piątek ja dopytam to mogę doprecyzować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2025, 16:02

    Gosiaczek.prosiaczek lubi tę wiadomość

    Jesteś naszym cudem 💗
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanana wrote:
    Ładniutka 😍 mogłabyś w wolnej chwili jeśli to nie problem zmierzyć mi odległość między skrajnymi punktami nóżek tej wanienki? Zastanawiam się czy dam radę postawić ją na blacie w łazience i tam kąpać bobasa
    Zmierzę Ci wieczorkiem. 😉

    Sanana lubi tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • angelberry Autorytet
    Postów: 847 1350

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia90 wrote:
    Ostatnio widziałam filmik bobasa i w tle "Mamo przepraszam cie na te kopniaczki, pewnie cie bolą ale nie mogę nacieszyć się, że umiem już machać rączkami i nóżkami. To takie fajne!" i też tak teraz sobie tłumaczę 😊 u mnie też dziś dyskoteka
    Nie pisz mi takich rzeczy, bo zaraz mam łzy w oczach 🥹

    Lusia90 lubi tę wiadomość

    15.11.24 ⏸️ 18cs
    27.11.24 pierwsze USG
    11.12.24 CRL 1.49cm i ❤️
    16.01.25 masz 6.73cm i jesteś zdrową dziewczynką 🧬🩷🥹
    12.02.25 172g żabeczki 🐸
    12.03.25 połówkowe, 350g, wszystko ok 🫶
    19.03.25 416g, wszystko idealnie, tylko mama z anemią
    16.04.25 885g, wszystko super🩷 i po anemii
    07.05.25 1334g mojej Plumkisi 👶
    14.05.25 USG III trymestru, 1424g, idealna Córeczka 🌸
    04.06.25 2217g, już kawał dzidziusia 😍
    25.06.25 3006g 😱🩷
    16.07.25 3300g 🥰
    23.07.25 czekamy na postęp...
    23.07.25 TP 🍼
    31.07.25 jest już z nami 🥰🩷


    age.png
  • angelberry Autorytet
    Postów: 847 1350

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt ❤️ Miło Cię widzieć Gosiu, cudownie, że Krzyś się rozwija. Oby jak najdłużej w brzuszku.

    Gosiaczek.prosiaczek, Maniaaa., Lusia90, Kinia92 lubią tę wiadomość

    15.11.24 ⏸️ 18cs
    27.11.24 pierwsze USG
    11.12.24 CRL 1.49cm i ❤️
    16.01.25 masz 6.73cm i jesteś zdrową dziewczynką 🧬🩷🥹
    12.02.25 172g żabeczki 🐸
    12.03.25 połówkowe, 350g, wszystko ok 🫶
    19.03.25 416g, wszystko idealnie, tylko mama z anemią
    16.04.25 885g, wszystko super🩷 i po anemii
    07.05.25 1334g mojej Plumkisi 👶
    14.05.25 USG III trymestru, 1424g, idealna Córeczka 🌸
    04.06.25 2217g, już kawał dzidziusia 😍
    25.06.25 3006g 😱🩷
    16.07.25 3300g 🥰
    23.07.25 czekamy na postęp...
    23.07.25 TP 🍼
    31.07.25 jest już z nami 🥰🩷


    age.png
  • tygrysek7773 Autorytet
    Postów: 1486 2051

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia mi lekarz ma wypisać receptę i w aptece dostanę za darmo a podadzą mi w ośrodku lub jeśli będą jakieś problemy z dostępnością to mam się stawić na jeden dzień w szpitalu i tam mi podadzą. Może jestem dziwna ale wolę szpital. Doba leżenia, czytania książki w ciszy bez dzieci ? Bardzo kuszące 😂 No i porobią wszystkie badania plus dodatkowo podejrzę kruszynkę na usg

    👩33 🧔31
    Jest nas 5 ❤
    Marcelage.png
    Lauraage.png
    Łucjaevent.png
  • Róża11 Autorytet
    Postów: 896 855

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrysek7773 wrote:
    Gosia mi lekarz ma wypisać receptę i w aptece dostanę za darmo a podadzą mi w ośrodku lub jeśli będą jakieś problemy z dostępnością to mam się stawić na jeden dzień w szpitalu i tam mi podadzą. Może jestem dziwna ale wolę szpital. Doba leżenia, czytania książki w ciszy bez dzieci ? Bardzo kuszące 😂 No i porobią wszystkie badania plus dodatkowo podejrzę kruszynkę na usg

    To moja takich wariantów mi nie mówiła, tylko, że do szpitala jadę, podaja mi i od razu wracam do domu... myślisz, ze co miasto to inny obyczaj ? Bo ja jej do końca nie ufam, mogła się pomylić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2025, 15:59

    Jesteś naszym cudem 💗
  • carolka Autorytet
    Postów: 1037 2156

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka90 wrote:
    A ja mam pytanie czy któraś miała już test Coombsa i wie ile się czeka na wynik?

    Mam to zlecone razem z toxo, krzywą i zwykłą morfo na następną wizytę. Najchętniej bym to wszystko machnęła razem. Ale mówił żebym krzywą zrobiła bliżej wizyty i zastanawiam się czy potem te wyniki mi zdążą przyjść bo jest majówka a pewnie czeka się na to dłużej niż tego samego dnia.
    Miałam w poniedziałek i wczoraj już miałam wyniki 🙂 choć dają sobie niby 3 dni robocze w większości z tego co patrzyłam.

    '92 🫶🏻🧔🏼‍♂️'89

    🌸
    1cs 😱
    16.11.24 (4+2) - ⏸️beta - 39,4 🤰🏼
    28.11.24 (6+0) - pierwsza wizyta - pęcherzyk 🥹
    13.12.24 (8+1) - jest serduszko ❤️ CRL 1,42cm.
    20.01.25 (13+4) - I prenatalne - 1:365 ryzyko ZD 💔
    31.01.25 (15+1) - wyniki NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷 🧬
    06.03.25 (20+0) - połówkowe - 336g maleństwa. Czekamy na zamknięcie się VSD 💕
    15.05.25 (30+0) - III prenatalne - 1569g 👣 VSD się zamyka 🥹
    11.06.25 (33+6) - 2460g Akrobatki 🍭
    11.07.25 (38+1) - 13:44 nasz skarb jest z nami 🩷🥹
    ⚖️ 3280g
    📏53cm
    ❤️ 10/10

    age.png
  • carolka Autorytet
    Postów: 1037 2156

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już po wizycie 🩷

    Stefcia waży już 637g, jest bardzo ruchliwa, nie szło jej nawet na zdjęciu złapać. Jest idealnie pośrodku swojej wagi w stosunku do tygodnia, ma słodkie, troszkę odstające uszka 🥰 oczy mi się zaszkliły jak zaczęła drapać się po nosku 🥹

    Szyjka ponad 4cm, twarda i zamknięta. Lekarz stwierdził, że ciąża mi służy bo bardzo ładnie wyglądam i trzyma kciuki, żeby tak bezproblemowo było do porodu i jeszcze powiedział, że życzyłby sobie samych takich pacjentek, u których musi tylko terminarza badań pilnować. 🫣

    Mam skierowanie na krzywą, następna wizyta 30.04 tak jak myślałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2025, 16:19

    Anka657, Róża11, xMagda, Sanana, Maniaaa., Begginer, Alima, Kamax9, ConteBis, Galaxis, Optymistka90, shaylen, Elena20, mamastasia2020, Dosia_24, Nowucjuszka, tygrysek7773, Kinia92, Lusia90, Aga0590, angelberry, Ania1008, Somebody_33, Ala1416, AkacjowaM, ezra lubią tę wiadomość

    '92 🫶🏻🧔🏼‍♂️'89

    🌸
    1cs 😱
    16.11.24 (4+2) - ⏸️beta - 39,4 🤰🏼
    28.11.24 (6+0) - pierwsza wizyta - pęcherzyk 🥹
    13.12.24 (8+1) - jest serduszko ❤️ CRL 1,42cm.
    20.01.25 (13+4) - I prenatalne - 1:365 ryzyko ZD 💔
    31.01.25 (15+1) - wyniki NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷 🧬
    06.03.25 (20+0) - połówkowe - 336g maleństwa. Czekamy na zamknięcie się VSD 💕
    15.05.25 (30+0) - III prenatalne - 1569g 👣 VSD się zamyka 🥹
    11.06.25 (33+6) - 2460g Akrobatki 🍭
    11.07.25 (38+1) - 13:44 nasz skarb jest z nami 🩷🥹
    ⚖️ 3280g
    📏53cm
    ❤️ 10/10

    age.png
  • Anka657 Autorytet
    Postów: 578 1238

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek ale miło przeczytać dobre wieści od Was i podejrzeć dzielnego Krzysia ♥️ pięknie się trzymacie i na pewno niebawem trochę odetchniecie 😘


    A ja czekam jak na szpilkach na wyniki dzisiejszej krzywej i jak zawsze luxmed wrzuca mi wyniki koło 15 tak dzisiaj jak na złość cisza 😤

    Lusia90 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kubusia 🩵

    Od 32+0 w szpitalu- odpłynięcie wód płodowych. Walczymy o każdy dzień! ♥️

    preg.png
  • Begginer Ekspertka
    Postów: 159 243

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieeee! 😩 Chyba dołączam do mam biorących żelazo 🤪 Aż się boję jak się przyswoi…
    Chociaż glukoza w normie 🫶

    Też przez zgagi musiałam zaopatrzyć się w Gaviscon i dziewczyny polecam, bo działa cuda 😍

    Kinia92, ezra lubią tę wiadomość

  • Anka657 Autorytet
    Postów: 578 1238

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Begginer wrote:
    O nieeee! 😩 Chyba dołączam do mam biorących żelazo 🤪 Aż się boję jak się przyswoi…
    Chociaż glukoza w normie 🫶

    Też przez zgagi musiałam zaopatrzyć się w Gaviscon i dziewczyny polecam, bo działa cuda 😍

    Gaviscon mój przyjaciel 😂😍

    Begginer lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kubusia 🩵

    Od 32+0 w szpitalu- odpłynięcie wód płodowych. Walczymy o każdy dzień! ♥️

    preg.png
  • Truśka Autorytet
    Postów: 508 569

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa. wrote:
    My również witamy się po wizycie . Mikołaj waży 850g 😊 szyjka ma 3.9 cm więcega się cieszę i co mnie trochę niepokoi to to ,że wciąż jak od samego początku jest miednicowo i za choinkę nie chce się obrócić . Jeśli nadal tak będzie za miesiąc to ustalamy wstępny termin CC

    Spróbuj poszukać fizjoterapeutki uroginekolozki czy jakoś tak ona pokazuje ćwiczenia które pomagają obrócić się bobasowi u mnie położna zachwalała że niejeden maluch się obrócił

    Maniaaa., Somebody_33 lubią tę wiadomość

    rocznik '90
    Synek 16.12.2014r.
    Synek 13.07.2016r.
    starania o 3 od 2024 :)
    01.11.2024r. II
    preg.png
  • Truśka Autorytet
    Postów: 508 569

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Begginer wrote:
    O nieeee! 😩 Chyba dołączam do mam biorących żelazo 🤪 Aż się boję jak się przyswoi…
    Chociaż glukoza w normie 🫶

    Też przez zgagi musiałam zaopatrzyć się w Gaviscon i dziewczyny polecam, bo działa cuda 😍

    Jakie żelazo masz przepisane ? 😅 ja pije to dziadostwo ciekawe czy pomoże

    rocznik '90
    Synek 16.12.2014r.
    Synek 13.07.2016r.
    starania o 3 od 2024 :)
    01.11.2024r. II
    preg.png
  • Truśka Autorytet
    Postów: 508 569

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądam wózki i jestem załamana że tyle tego i jeszcze ceny myślę że kosmiczne 🤯 wiem co potrzebuje ale kompletnie nie wiem co wybrać 🙈

    rocznik '90
    Synek 16.12.2014r.
    Synek 13.07.2016r.
    starania o 3 od 2024 :)
    01.11.2024r. II
    preg.png
  • Begginer Ekspertka
    Postów: 159 243

    Wysłany: 2 kwietnia 2025, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truśka wrote:
    Jakie żelazo masz przepisane ? 😅 ja pije to dziadostwo ciekawe czy pomoże

    Jeszcze nic, bo miałam przez miesiąc spróbować dietą nadrobić, ale po dzisiejszych badaniach widzę że 🍑 i dostanę w poniedziałek od ginekolog coś 😆
    Dam znać w pon! 😘

‹‹ 859 860 861 862 863 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ