Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 458 135

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Wiedza z jakiego powodu krwawienie? Ja miałam 12 grudnia taki epizod
    Nic nie wiem szyjka się nie skróciła.

  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 458 135

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam USG przy przyjęciu i dziecko żyje,rusza się.Strasznie się bałam że poroniłam.Nie chcę już tego przeżywać nigdy.

    nofajniefajnie, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość

  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka trzymaj się. Dobrze, ze chcieli ciebie przejąć, nic więcej nie możesz zrobić. Bądź dobrej myśli ❤️

    Mocne te krwawienie ? Ja w poprzednich ciążach codziennie ale plamiłam żywa krwią az do 4 miesiąca i okazało sie, ze jest okej. Dostawałam końskie dawki progesteronu, ale nie znali przyczyn.

    Czy wam też tak sie siku chce ciagle ? W nocy chodzę, dwa trzy razy.... nie pamiętam, czy miałam tak w poprzednich ciążach, im bliżej końcówki to tak, ale tak wcześnie ... ? Może chodziłabym rzadziej w nocy, ale dzieci mi kaszla, wybudzają mnie i od razu idę do toalety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2025, 17:21

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Miałam USG przy przyjęciu i dziecko żyje,rusza się.Strasznie się bałam że poroniłam.Nie chcę już tego przeżywać nigdy.


    W którym jesteś tygodniu? Bierzesz jakiś dodatkowy progesteron?

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Co do imion to u nas dyskusje trwają 😂
    I to całorodzinne.
    Dla chłopca chcę Teodor, Witold lub Ernest, a dla dziewczynki Liwia, Róża lub Diana.
    Ale zdania są podzielone, więc też pewnie będzie wesoło.

    Mój pierwszy jest Witold 🙂 fajne, plastyczne imię

    @Anuska94 współczuje, miałam tak w pierwszej ciąży dwa razy, wiem ile stresu to kosztuje. Choć podobno wcale to nie jest rzadkie, a przyczyny są czysto fizjologiczne - np rozpoczęcie pracy łożyska.

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 458 135

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    W którym jesteś tygodniu? Bierzesz jakiś dodatkowy progesteron?
    13 dziś zaczynam

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    13 dziś zaczynam

    A bierzesz zewnętrznie progesteron?

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 458 135

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silvia wrote:
    Anuśka trzymaj się. Dobrze, ze chcieli ciebie przejąć, nic więcej nie możesz zrobić. Bądź dobrej myśli ❤️

    Mocne te krwawienie ? Ja w poprzednich ciążach codziennie ale plamiłam żywa krwią az do 4 miesiąca i okazało sie, ze jest okej. Dostawałam końskie dawki progesteronu, ale nie znali przyczyn.

    Czy wam też tak sie siku chce ciagle ? W nocy chodzę, dwa trzy razy.... nie pamiętam, czy miałam tak w poprzednich ciążach, im bliżej końcówki to tak, ale tak wcześnie ... ? Może chodziłabym rzadziej w nocy, ale dzieci mi kaszla, wybudzają mnie i od razu idę do toalety.
    Tylko jak wstałam to czułam że mi się leje i patrzę na majtki a tam krew

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Tylko jak wstałam to czułam że mi się leje i patrzę na majtki a tam krew

    Ja poczułam skrzep i krew na papierze przy podtarciu. Tydzień temu jak wstałam też miałam takie coś jednorazowe. Wtedy też było jednorazowe.
    Dostałam jakieś leki w szpitalu na ustanie krwawienia, chociaż u mnie to bardziej plamienie było - Cyclonamine dostawałam.
    A krew poleciała mimo brania 300mg progesteronu na dzień. Niby pojawił się krwiak, ale dzień później go już nie widzieli.
    Ponoć się takie epizody zdarzają, jak mi się przytrafiło to zaczęłam z wielu stron słyszeć że ktoś miał podobnie.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Miałam USG przy przyjęciu i dziecko żyje,rusza się.Strasznie się bałam że poroniłam.Nie chcę już tego przeżywać nigdy.


    Ja w szpitalu byłam dwa razy za pierwszym się nie wyznali ale za drugim już było wiadomo że to krwiak. Ostatnio na wizycie lekarz mówił mi że mam naczynko i jak pęknie to będzie żywa krew żebym nie panikowała tylko pojechała na SOR żeby sprawdzili czy jest ok. Po wizycie po tyg miałam prenatalne Pani Dr mnie wygniotła ale nic się nie stało. Może to po prostu naczynko ale w każdym przypadku trzeba na SOR jechać dla spokoju :)
    Dużo zdrowia ❤️

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 395 839

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anuska współczuje stresu :( ale dobrze że wszystko w porządku.

    My dziewczynkę nazwiemy Jagna, a dla chłopca nie mamy, nic nam się nie podoba 😂

    Pojawił się temat swędzenia, mnie swędzi całe ciało okropnie :( momentami aż drapie się do krwi bo ciężko mi wytrzymać..nigdy tak nie miałam, macie jakieś sposoby?

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Miałam USG przy przyjęciu i dziecko żyje,rusza się.Strasznie się bałam że poroniłam.Nie chcę już tego przeżywać nigdy.

    Trzymam kciuki żeby było ok, trzymaj się 😊 daj znać jak sytuacja.

    Mysia_24
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska, współczuję stresu, cieszę się, że Maluch ma się dobrze.

    U mnie ponury czas, wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że jego Mama nie żyje. Staram się nie stresować nadmiernie ale przybija mnie to jak widzę mojego męża, który snuje się jak duch. Teściowa miała problemy zdrowotne, nie chciała się poddać leczeniu ale jak dowiedziała się o tym, że zostanie Babcią to obiecała nam, że podejmie próbę. Nie udało się... Przepraszam, że Wam tak smęcę, prawdopodobnie będzie mnie tu przez chwilę trochę mniej.

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Anuska, współczuję stresu, cieszę się, że Maluch ma się dobrze.

    U mnie ponury czas, wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że jego Mama nie żyje. Staram się nie stresować nadmiernie ale przybija mnie to jak widzę mojego męża, który snuje się jak duch. Teściowa miała problemy zdrowotne, nie chciała się poddać leczeniu ale jak dowiedziała się o tym, że zostanie Babcią to obiecała nam, że podejmie próbę. Nie udało się... Przepraszam, że Wam tak smęcę, prawdopodobnie będzie mnie tu przez chwilę trochę mniej.

    Trzymajcie się! Mi mama zmarła 2 lata temu, po chorobie nowotworowej.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Anuska, współczuję stresu, cieszę się, że Maluch ma się dobrze.

    U mnie ponury czas, wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że jego Mama nie żyje. Staram się nie stresować nadmiernie ale przybija mnie to jak widzę mojego męża, który snuje się jak duch. Teściowa miała problemy zdrowotne, nie chciała się poddać leczeniu ale jak dowiedziała się o tym, że zostanie Babcią to obiecała nam, że podejmie próbę. Nie udało się... Przepraszam, że Wam tak smęcę, prawdopodobnie będzie mnie tu przez chwilę trochę mniej.


    Jejkuuu :( współczuję mega!

    Mam nadzieję, że radość z nowego życia trochę złagodzi ból. Trzymajcie się Kochani :(

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Anuska, współczuję stresu, cieszę się, że Maluch ma się dobrze.

    U mnie ponury czas, wczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że jego Mama nie żyje. Staram się nie stresować nadmiernie ale przybija mnie to jak widzę mojego męża, który snuje się jak duch. Teściowa miała problemy zdrowotne, nie chciała się poddać leczeniu ale jak dowiedziała się o tym, że zostanie Babcią to obiecała nam, że podejmie próbę. Nie udało się... Przepraszam, że Wam tak smęcę, prawdopodobnie będzie mnie tu przez chwilę trochę mniej.



    Wyrazy współczucia Kochana 🫂
    Niestety wiem o czym mówisz, 25 listopada zmarł mój ukochany dziadek. Nie zdążyłam mu powiedzieć o ciąży, mam nadzieję że wie i czuwa nad nami❤️‍🩹
    Możesz tu pisać, "smęcić" ile chcesz. Zawsze dostaniesz od nas wsparcie

    Trzymajcie się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2025, 11:12

    Rewelka lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak. Trzymajcie sie ❤️ to trudny czas i warto go przeżyć po swojemu. Duzo siły ❤️

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 772

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak - tulę mocno 🫂 od tego tu jesteśmy żeby sobie wylać różne emocje, w tym smutek i żal. Jakbyś chciała to pisz - zawsze któraś z nas tu jest :)

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emciak wyrazy współczucia, przytulam i życzę dużo siły 🫂🫂🫂

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się dziś czujecie?
    Ja zaczęłam dziś 13 tydzień- jesteśmy 12+1- i jest mega dobrze! Jestem trochę w szoku 🫣🫣

    Missi, Pani Bocianowa, OlaNowa lubią tę wiadomość

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ