Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 461 136

    Wysłany: 3 czerwca, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Czyli kiedy dostaniesz skierowanie? Ja dziś dostałam skierowanie na CC W 38+1 czyli 15 czerwca.
    Dostanę skierowanie 23 czerwca wtedy będę mieć 38+3

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 3 czerwca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Dostanę skierowanie 23 czerwca wtedy będę mieć 38+3

    Czyli pewnie standardowo będą ciąć 39 tydzień.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 3 czerwca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Dostanę skierowanie 23 czerwca wtedy będę mieć 38+3

    A jakie mas wskazanie?
    Co jak się poród zacznie wcześniej i szpital nie będzie miał zaświadczenia o CC?

    Eliora lubi tę wiadomość

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Rudylisek Ekspertka
    Postów: 207 640

    Wysłany: 3 czerwca, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soniaa wrote:
    Szczepiłyście się na rsv w ciąży? Jestem w końcówce okna , ale wciąż zastanawiam się nad tym szczepieniem, chyba głównie dlatego że stosunkowo jest to nowe szczepienie stosowane u kobiet w ciąży i nie ma jeszcze wystarczającej ilości badań…. Nie wiem co myśleć tym bardziej, że teoretycznie nie będziemy rodzić w szczycie zachorowań ani też nie mam w domu starszego przedszkolaka itp. … Na krztusiec się zaszczepiłam. Poradźcie coś proszę z Waszych doświadczeń 🙏

    Ja szczepię się za tydzień. W poprzedniej ciąży też się szczepiłam na RSV. W marcu tego roku mój syn wylądował w szpitalu z powodu zapalenia oskrzelików wywołanym RSV. W domu wszyscy się zarazili wirusem, oprócz mnie, prawdopodobnie po poprzednim szczepieniu pozostały mi przeciwciała. Generalnie polecam 🙃

    Soniaa lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka 👼 (01.24) 💔

    30.03 ⏸ beta 1096, prog 25,8 (31dc)
    09.04 pęcherzyk ciążowy 14,9 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm, CRL 2,5 mm ❤️ 120/min (5t6d)
    07.05 CRL 3,7 cm, HR 165/min
    17.05 Nifty - niskie ryzyka, synuś 🩵
    20.05 USG prenatalne + PAPP-A - 6,2 cm zdrowego chłopaka 🩵 (12t4d)

    03.12.2024 K jest już z nami 🥹 3270g, 40+5, witaj na świecie 🥰🩵

    age.png

    Czas na rodzeństwo! ❤️
    2cs- 01.11 ⏸️
    03.11 beta 72,3
    06.11 beta 347
    08.11 beta 615
    10.11 beta 1426
    18.11 jest zarodek CRL 3 mm HR 110/min (6t4d)
    25.11 CRL 1 cm HR 130/min (7t4d) 🥰
    30.12 prenatalne CRL 6,5 cm, FHR 165/min, zdrowy bobas 🐣
    17.02 II prenatalne, 377 g, drugi chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 3 czerwca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    A jakie mas wskazanie?
    Co jak się poród zacznie wcześniej i szpital nie będzie miał zaświadczenia o CC?

    Też racja, ja dostałam wczoraj w 36+2

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 3 czerwca, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od 32 tc a miałabym wcześniej, odkąd możliwy jest poród ale trochę sama zwlekałam 🫣

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 461 136

    Wysłany: 5 czerwca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam że poprzednia ciąża była rozwiązana 37+4 ale powiedziała że pewnie dlatego że była mała masa urodzeniowa teraz jest ok.

  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 6 czerwca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Mówiłam że poprzednia ciąża była rozwiązana 37+4 ale powiedziała że pewnie dlatego że była mała masa urodzeniowa teraz jest ok.

    A teraz jakie masz wskazanie?

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 461 136

    Wysłany: 7 czerwca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    A teraz jakie masz wskazanie?
    Do cesarki?Że mam miednicowe ułożenie dziecka.

  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 8 czerwca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Do cesarki?Że mam miednicowe ułożenie dziecka.

    Aha :) no to już wiadomo czemu czego ze skierowaniem :)

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 8 czerwca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wam na koncowce tez tak ciezko? Ja nie moge sobie znalezc zadnej dobrej pozycji, mecza mnie straszne nudnosci i zgaga :( a to jeszcze 4 tygodnie do CC

  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 8 czerwca, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez jest bardzo ciężko - źle mi się stoi, chodzi, siedzi, muszę sporo czasu już leżeć. Zgaga też mialam, ale teraz biorę omeprazol i zniknęła całkowicie. To będą długie 4 tygodnie...

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 8 czerwca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku mi też strasznie ciężko już.. zaczęłam puchnąć i zmęczenie wróciło w ciągu dnia. Brzuch mnie strasznie ciągnie. Do tego alergia, która powoduje, że kicham co 5 min i to mnie boli (rwie po bokach i obracanie się nic już nie daje) 🫣🫣🫣

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 8 czerwca, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie to zależy od dnia.Raczej mogę powiedzieć ze takie dni w których czuje sie mega zmęczona i jest mi ciężko zdarzają sie sporadycznie poki co raczej całkiem dobrze i sprawnie funkcjonuję 🤸jak to na ten etap ciąży.Zgaga do tej pory w tej ciąży przytrafiła mi się raz 😮‍💨Ale raz wystarczy to byla zgaga gigant 🫈

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Alexx94 Koleżanka
    Postów: 48 69

    Wysłany: 8 czerwca, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, byłam na forum na początku ciąży a później u nas same choroby z pierwszym synkiem i ja sama też chorowałam sporo :(.
    RSV u nas też był i u mnie najgorzej przeszłam na końcu zapalenie zatok, więc 3tyg choroby bite.
    Szczepię się w środę na RSV obowiązkowo, jako, że starszak w żłobku i co chwilę coś…
    I tu pytanie do mam z dziecmi, bardzo boje sie infekcji jak urodzi sie drugi synek, na pewno 2 tygodnie przed terminem nie idzie juz do żłobka, ale kiedy posłać go spowrotem? Myślę o połowie sierpnia- mam termin porodu na 15.07…

  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 8 czerwca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexx94 wrote:
    Hej dziewczyny, byłam na forum na początku ciąży a później u nas same choroby z pierwszym synkiem i ja sama też chorowałam sporo :(.
    RSV u nas też był i u mnie najgorzej przeszłam na końcu zapalenie zatok, więc 3tyg choroby bite.
    Szczepię się w środę na RSV obowiązkowo, jako, że starszak w żłobku i co chwilę coś…
    I tu pytanie do mam z dziecmi, bardzo boje sie infekcji jak urodzi sie drugi synek, na pewno 2 tygodnie przed terminem nie idzie juz do żłobka, ale kiedy posłać go spowrotem? Myślę o połowie sierpnia- mam termin porodu na 15.07…
    Ja mam cesarke zaplanowana na 2 tydzien lipca. A zamierzam starsza poslac do przedszkola od sierpnia. Wiem ze nie udzwigne dwojki maluchow w domu sama. W przedszkolu starsza ma swoj swiat, swoje kolezanki, bedzie zdecydowanie bardziej zadowolona

  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 8 czerwca, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też normalnie posyłam do przedszkola. W wakacje infekcje to rzadkość więc w ogole sie tym nie przejmuję.

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Maerwen Debiutantka
    Postów: 13 35

    Wysłany: 9 czerwca, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dawno mnie tu nie było. Ja też mam dni gdzie zwłaszcza wieczorem jest już trochę ciężko, nogi bolą na szczęście raczej nie puchną. Za to od kilku dni pojawił mi się ból w kroczu, taki jak po długiej jeździe na rowerze. Jutro mam wizytę zobaczymy co lekarz powie, pewnie skonsultuję to z fizjo.

    Mam pytanie do tych z was które mają standardowe łóżeczka 120x60. Na jaki materac się zdecydowałyście? Mnie zainteresował oddychający materac z firmy Refoamed ale nie mogę znaleźć o nim żadnych opinii poza tymi na stronie, a jest dość drogi.

    Ja się szczepiłam w połowie maja na krztusiec, a pod koniec maja na RSV.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 08:18

  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 9 czerwca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam materac z firmy Fiki Miki - w sumie to nie wiem na jakiej podstawie sie ocenia materac bo ja na nim przecież nie spie 😄 no ale od 3 lat nic sie z nim nie dzieje, pokrowiec łatwo sie pierze, cena jest racjonalna, dla drugiego dziecka pewnie też kupię z tej firmy jak już przejdzie z dostawki do lóżeczka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 08:55

    Maerwen lubi tę wiadomość

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 9 czerwca, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexx94 wrote:
    Hej dziewczyny, byłam na forum na początku ciąży a później u nas same choroby z pierwszym synkiem i ja sama też chorowałam sporo :(.
    RSV u nas też był i u mnie najgorzej przeszłam na końcu zapalenie zatok, więc 3tyg choroby bite.
    Szczepię się w środę na RSV obowiązkowo, jako, że starszak w żłobku i co chwilę coś…
    I tu pytanie do mam z dziecmi, bardzo boje sie infekcji jak urodzi sie drugi synek, na pewno 2 tygodnie przed terminem nie idzie juz do żłobka, ale kiedy posłać go spowrotem? Myślę o połowie sierpnia- mam termin porodu na 15.07…

    Moja cały czas będzie chodzić do przedszkola, nawet ja na dyżur do innego w lipcu zapisałam, w sierpniu posiedzi w domu, bo musielibyśmy płacić za cały miesiąc w tym innym a chodziłaby 2 tyg

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ