Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • melania Debiutantka
    Postów: 9 10

    Wysłany: 17 listopada 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wciąż utrzymuje się temperatura na poziomie ok 37,5 i dochodzi nawet do 38, mimo że ogólnie nie czuję się już chora. Nie muszę chyba mówić, że bardzo mi to przeszkadza w pracy i codziennym funkcjonowani, bo czuję się przez to źle. Co myślicie? Niby na początku ciąży tak się zdarza, ale zaczęłam już 7 tydzień i sama nie wiem, co myśleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2025, 18:55

  • Rudylisek Ekspertka
    Postów: 207 640

    Wysłany: 17 listopada 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też robiłam nifty i teraz też zrobię. Mnie mąż namawia, żeby poznać płeć dziecka przy narodzinach 😅 ja to chyba zbyt niecierpliwa jestem 😅

    Mama Aniołka 👼 (01.24) 💔

    30.03 ⏸ beta 1096, prog 25,8 (31dc)
    09.04 pęcherzyk ciążowy 14,9 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm, CRL 2,5 mm ❤️ 120/min (5t6d)
    07.05 CRL 3,7 cm, HR 165/min
    17.05 Nifty - niskie ryzyka, synuś 🩵
    20.05 USG prenatalne + PAPP-A - 6,2 cm zdrowego chłopaka 🩵 (12t4d)

    03.12.2024 K jest już z nami 🥹 3270g, 40+5, witaj na świecie 🥰🩵

    age.png

    Czas na rodzeństwo! ❤️
    2cs- 01.11 ⏸️
    03.11 beta 72,3
    06.11 beta 347
    08.11 beta 615
    10.11 beta 1426
    18.11 jest zarodek CRL 3 mm HR 110/min (6t4d)
    25.11 CRL 1 cm HR 130/min (7t4d) 🥰
    30.12 prenatalne CRL 6,5 cm, FHR 165/min, zdrowy bobas 🐣
    17.02 II prenatalne, 377 g, drugi chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 17 listopada 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudylisek wrote:
    Ja też robiłam nifty i teraz też zrobię. Mnie mąż namawia, żeby poznać płeć dziecka przy narodzinach 😅 ja to chyba zbyt niecierpliwa jestem 😅

    Haha chyba mamy tego samego męża 😉😂 mój też mówi- „a może teraz niespodzianka?!” Ale ja z tych w gorącej wodzie kąpanych 😆

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 17 listopada 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy będę robić nipt, ostatnio coraz częściej się słyszy o pomyłkach no i to też jest jednak statystyka, dokładniejsza niż pappa, ale wciąż statystyka. Kusi, żeby zrobić aczkolwiek z tą wiedzą jaką mam na temat tych badań nie wiem czy da mi to spokój psychiczny. Na pewno będę robić zwykłe badania prenatalne i w zależności od tego co tam wyjdzie chyba zadecyduje co dalej.

    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 17 listopada 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melania wrote:
    U mnie wciąż utrzymuje się temperatura na poziomie ok 37,5 i dochodzi nawet do 38, mimo że ogólnie nie czuję się już chora. Nie muszę chyba mówić, że bardzo mi to przeszkadza w pracy i codziennym funkcjonowani, bo czuję się przez to źle. Co myślicie? Niby na początku ciąży tak się zdarza, ale zaczęłam już 7 tydzień i sama nie wiem, co myśleć.

    Mam tak samo.. cały czas 37,5 -37,8. Lekarz mówił, że to w pierwszym trymestrze jest ok, jeśli nie ma objawów grypowych. Dopiero ponad 38 jest do konsultacji

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 17 listopada 2025, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    A najlepsze, że wczoraj praktycznie objawy zniknęły, aż się wystraszyłam, a dziś walnęły z podwójną siłą 😬
    Mam nadzieję, że pod kątem objawów u Was lepiej. ☀️

    U mnie identyko 😐

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 17 listopada 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robię, czekam na prenatalne. Jak coś wyjdzie nie tak to zrobię, a i tak diagnozę daje amniopunkcja.

    Ja miałam dziś wizytę mieć.
    O 15:00, lekarz przyjedzie o 15:30, potem o 17:00, czekałam 2h, o 16:40 zadzwonił, że będzie o 18:00. Przepisałam się na jutro do innej babki i pieprzę go.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • melania Debiutantka
    Postów: 9 10

    Wysłany: 17 listopada 2025, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Mam tak samo.. cały czas 37,5 -37,8. Lekarz mówił, że to w pierwszym trymestrze jest ok, jeśli nie ma objawów grypowych. Dopiero ponad 38 jest do konsultacji

    Dziś mija już przekracza 38. Jak potwierdzałam ciążę w 5 tygodniu też już miałam (ale byłam ogólnie chora) i lekarz był wyraźnie zmartwiony tym faktem. Potem pare dni było lepiej i dziś znowu aż tak. A Ty odczuwasz tę temperaturę tak, jak przy chorobie? Bo ja właśnie przy tym 38 jestem ledwo żywa.

  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 17 listopada 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melania wrote:
    Dziś mija już przekracza 38. Jak potwierdzałam ciążę w 5 tygodniu też już miałam (ale byłam ogólnie chora) i lekarz był wyraźnie zmartwiony tym faktem. Potem pare dni było lepiej i dziś znowu aż tak. A Ty odczuwasz tę temperaturę tak, jak przy chorobie? Bo ja właśnie przy tym 38 jestem ledwo żywa.

    Właśnie nie, mam temperaturę, ale nie czuję się tak, jakbym była chora.. to może faktycznie coś Cię jednak łapie 🥺
    Mi lekarka poleciła jeśli byłabym chora Puerię Immuno Hot, takie szaszetki dla kobiet w ciąży. Można je też pić jako wsparcie dla organizmu, więc może to by Ci chociaż trochę pomogło?

  • melania Debiutantka
    Postów: 9 10

    Wysłany: 17 listopada 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Właśnie nie, mam temperaturę, ale nie czuję się tak, jakbym była chora.. to może faktycznie coś Cię jednak łapie 🥺
    Mi lekarka poleciła jeśli byłabym chora Puerię Immuno Hot, takie szaszetki dla kobiet w ciąży. Można je też pić jako wsparcie dla organizmu, więc może to by Ci chociaż trochę pomogło?

    Mam taką saszetkę od lekarza więc wypiję. Jutro mam taką dodatkową wizytę u lekarza (przed czwartkową oficjalną) więc poruszę ten temat. Trzymam kciuki, by było ok u Ciebie 🌸 w którym tygodniu jesteś?

  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 17 listopada 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melania wrote:
    Mam taką saszetkę od lekarza więc wypiję. Jutro mam taką dodatkową wizytę u lekarza (przed czwartkową oficjalną) więc poruszę ten temat. Trzymam kciuki, by było ok u Ciebie 🌸 w którym tygodniu jesteś?

    Daj znać proszę co Ci powiedział.
    Aktualnie w siódmym, także mam nadzieję, że już w drugim trymestrze ta temperatura wróci do normy.

  • melania Debiutantka
    Postów: 9 10

    Wysłany: 17 listopada 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalie2026 wrote:
    Daj znać proszę co Ci powiedział.
    Aktualnie w siódmym, także mam nadzieję, że już w drugim trymestrze ta temperatura wróci do normy.
    To tak jak ja. Dam znać, co powiedzą, sama jestem ciekawa, czy będą zgodni w ocenach.

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 697 876

    Wysłany: 17 listopada 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    U mnie identyko 😐

    To przybijam piątkę i współczuję 🥲

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 457 134

    Wysłany: 17 listopada 2025, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie patenty na mdłości?

  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 17 listopada 2025, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Jakie macie patenty na mdłości?
    Woda gazowana i mięta

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 17 listopada 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Jakie macie patenty na mdłości?

    Ja funkcjonuję tylko, jak biorę tą Bonjestę na noc.
    Żadne łyki wody, krakersy, małe porcje mi nie pomagały 🫠

  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 17 listopada 2025, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Jakie macie patenty na mdłości?

    W poprzedniej ciąży biała buła z masłem, jedyna rzecz jaka byłam w stanie zjeść. W tej jeszcze mnie mdłości nie dopadły, ale uważam, że to jeszcze za szybko na jakiekolwiek objawy.

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 17 listopada 2025, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi się włączyła panika bo zobaczyłam krew na papierze :( chyba nie usnę dziś….

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 18 listopada 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Jakie macie patenty na mdłości?

    Herbata z imbirem i odkrylam, ze mi pomaga jedzenie jogurtu. Co do jedzenia tez tak macie, ze jednego dnia macie na cos bardzo ochotę a na następny dzien nie możecie na to patrzeć? Nie mam w ogóle pomysłów na to co jeść bo totalnie brak apetytu

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 18 listopada 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    Herbata z imbirem i odkrylam, ze mi pomaga jedzenie jogurtu. Co do jedzenia tez tak macie, ze jednego dnia macie na cos bardzo ochotę a na następny dzien nie możecie na to patrzeć? Nie mam w ogóle pomysłów na to co jeść bo totalnie brak apetytu
    Tak, niestety jak jednego dnia mam fazę na mandarynki to kolejnego dnia już patrzeć na nie nie mogę. Wczoraj mama otworzyła mi kiszoną cukini - jakie to było pyszne! Dzisiaj na samą myśl mi się cofa 🤮

    Kirby, aniluaP19 lubią tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ