Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne lista obecnych ciężarówek :)
Odpowiedz

lista obecnych ciężarówek :)

Oceń ten wątek:
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 531 549

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczurka 26 sierpien 2014 plec niespodzianka :)

    Makcza lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam - do roboty!

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj niech sie cos u mnie ruszy bo dziewczyny tez chcą być na podium a ja blokuje im kolejkę :(

    martusia172005 lubi tę wiadomość

  • martusia172005 Autorytet
    Postów: 287 118

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Miriam ja jak patrze na ciebie to się boję ze moja księżniczka też mnie przeciągnie do majówki a ja tak bardzo chciałabym urodzić przed świętami :(

    relgzbmh71xqedw7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia nawet nie wiem co Ci napisać bo moje sposoby na szybki porod nie działają :( jednak trzymam kciuki zeby u Ciebie poszło po Twojej myśli ale czy przed świętami sie wyrobisz no nie wiem :P termin na 26 to może w terminie :) to barszczu na swieta jeszcze zjedz :)

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam spokojnie, teraz jest chwila przerwy to nie narzucaj sobie takiej presji!
    Ciesz sie puki jeszcze mozesz samotnoscia i wypoczywaj ile wlezie, Zoja jest na tyle rozsadna kobietka ze wyjdzie kiedy bedzie chciala:-) nie przejmuj sie i nie sluchaj ponaglen! Jak dla mnie mozesz urodzic nawet w maju hihi, choc milo bedzie w kwietniu;) no stres!

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przy takich bólach brzucha od 3 dni nie da sie wypoczywać :(

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam a jak poczynania lozkowe? Udalo sie tylko raz, moze Zoja wymaga wiecej?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 20:12

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to ja nie chce było raz ale teraz tak mnie boli brzuch ze nawet siła mnie nie zaciągnie

  • Ewelina Autorytet
    Postów: 636 377

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieswojo się czuję patrząc na tę listę :D Miriam nie uciekaj tak szybko z podium, daj się przyzwyczaić ;)

    https://www.maluchy.pl/li-68384.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja chce juz ustąpić Ci tego zaszczytnego 1 miejsca ;) wiesz jak tam fajnie :) zwłaszcza po terminie :D

  • Ewelina Autorytet
    Postów: 636 377

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię tego :P

    https://www.maluchy.pl/li-68384.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro poznam termin cesarki to przeskocze o pare miejsc ;-)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam rodzi ,;) Zoja dziś pewnie powita nasz świat...trzymajcie kciuki za nasza 1
    :)

    evas, Patu, magdalena, xcarolinex, nick nieaktualny, xpatiiix3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy z Bartoszkiem kciuki za ciocię Miriam i jej malutką Zojkę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybkiego porodu życzę ;) nie mogę się doczekac żeby zobaczyć ta ślicznotke ;) powodzenia Miriam!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam daj znać!!!! czekamy z niecierpliwością ;-)

    ALAALICJA, magdalena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam urodziła Zoję :) prawie 4 kg- 3900g dokładnie, śliczna :) 54 cm.
    napisała w pamiętniku :)

    wielkie gratulacje Miriam! Zoja jest naprawde prześliczna :) cudowne długie włoski. Piękności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 14:24

    magdalena, zozol, Paula_29, juicca, xcarolinex, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dobrze ze wreszcie Zoja sie zdecydowala podium zwolnione :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiecien daje wiele emocji prawie kazdego dnia porod albo w niedlugich odstepach:-)

    dqpri09knl7nzqjn.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ