X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum W ci膮偶y - og贸lne 馃挌LISTOPAD 2021馃挌
Odpowiedz

馃挌LISTOPAD 2021馃挌

Oce艅 ten w膮tek:
  • Liliowa Ekspertka
    Post贸w: 182 187

Wys艂any: 2 marca 2021, 12:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja tez mia艂am podobny przyrost z 44 do 156 po 48h. A w poprzedniej ciazy z synem mia艂am z 44 do 100 po 49 h. Wiec tez mi przemkn臋艂o przez mysl ze ci膮偶a bli藕niacza ale nie ma co dywagowa膰 nad tym o czym nie mam poj臋cia.

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 12:38

Luna_5 lubi t臋 wiadomo艣膰

• Gosiaczek Autorytet
    Post贸w: 714 597

Wys艂any: 2 marca 2021, 13:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja jutro powtarzam bet臋 i si臋 ju偶 denerwuje...

Franu艣 19.08.2014 馃懄馃徎
    Edytka 29.08.2017馃懅馃徏
    Przemu艣 27.10.2021 馃懚
    Anio艂ki: 15/16.10.2013馃挃, 14.09.2016 馃挃馃懠
  • Luna_5 Kole偶anka
    Post贸w: 34 34

Wys艂any: 2 marca 2021, 13:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    dzi臋ki Dziewczyny troch臋 mnie pocieszy艂y艣cie / uspokoi艂y艣cie :)

Te偶 jutro powtarzam, ale chyba ju偶 ostatni raz i zobaczymy jak dalej ro艣nie.

Ja bior臋 Pregn臋 Plus i DHA, w pierwszej ci膮偶y ten zestaw si臋 sprawdzi艂 :)

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 13:15

nzjdugpjtzqoyanm.png
  • uszminkowane_serce Kole偶anka
    Post贸w: 35 24

Wys艂any: 2 marca 2021, 15:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja id臋 zaraz odebra膰 wyniki drugiej bety i te偶 si臋 stresuj臋. Ale z drugiej strony czuj臋 偶e wszystko w porz膮dku 馃槉z racji tego 偶e jest to moja pierwsza ci膮偶a mo偶e dziewczyny z wi臋ksz膮 wiedz膮 podziela si臋 na co zwr贸ci膰 uwag臋? Np s艂ysza艂am 偶e trzeba zwraca膰 uwag臋 na to co si臋 je, 偶eby dok艂adnie my膰 warzywa i owoce (mo偶e jaki艣 spos贸b dok艂adny?). Co np z kosmetykami i ewentualnie innymi aspektami? 馃槉Sorka je艣li g艂upie pytanie 馃檲

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 2 marca 2021, 15:05

ckaigzu3fubaeuu9.png

Wys艂any: 2 marca 2021, 15:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Wyniki odebrane - pierwsza beta to 125 druga to ju偶 405 馃槉

futuremama, Beza27, Karooolcia :) lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

ckaigzu3fubaeuu9.png
  • Beza27 Autorytet
    Post贸w: 783 918

Wys艂any: 2 marca 2021, 16:36

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja 'cierpliwie' czekam na wyniki pierwszej bety 馃檲
    A bior臋 na razie dalej pragn臋 start i gold omega 3 i witamin臋 c.
    Na razie nie zmieniam bo w tych wszystkich preparatach ci膮偶owych jest 偶elazo kt贸rego si臋 niby nie zaleca jak nie ma si臋 niedobor贸w, wi臋c zrobi臋 najpierw badanie 偶elaza 馃檭
    U mnie wyst臋puje zadyszka, mega szybko si臋 m臋cz臋, jedna prosta czynno艣膰 i musz臋 si臋 po艂o偶y膰 i dysze jak lokomotywa 馃檲 i k艂uje podbrzusze i uczucie jakbym mia艂a zakwasy w podbrzuszu i pachwinach

30.10.2021 3650g 53cm 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Rozpocz臋cie stara艅 02.2020

qb3c9vvj8k6tpswz.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Post贸w: 2107 1464

Wys艂any: 2 marca 2021, 16:40

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny ja te偶 mam ju偶 wyniki :)

pierwsza to 63,50 a po 72 h 461 <3 przyrost to 169.8% :) teraz jestem spokojna :)

Beza27, uszminkowane_serce, futuremama, MeggiGirl, Gosiaczek, Luna_5 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

馃懠 鉂 Poronienie zatrzymane 11tc
  • futuremama Autorytet
    Post贸w: 5608 3820

Wys艂any: 2 marca 2021, 17:15

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Beza w艂a艣nie w mama dha nie masz 偶elaza. Mi ono p贸ki co nie potrzebne wi臋c nie mam zamiaru bra膰. W pierwszej ci膮偶y dopiero na ko艅c贸wce jak mi morfologia kompletnie polecia艂a to dopiero lekarz kaza艂 偶elazo bra膰.

Dziewczyny super przyrosty鉂
    A jak wasze objawy, bo mnie oczywi艣cie jak cyce mniej bol膮 to zaraz czarne wizje馃檲

3i49o7esfkybvicx.png
    馃懅12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    馃懄08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet

Wys艂any: 2 marca 2021, 17:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    uszminkowane_serce wrote:
    Ja id臋 zaraz odebra膰 wyniki drugiej bety i te偶 si臋 stresuj臋. Ale z drugiej strony czuj臋 偶e wszystko w porz膮dku 馃槉z racji tego 偶e jest to moja pierwsza ci膮偶a mo偶e dziewczyny z wi臋ksz膮 wiedz膮 podziela si臋 na co zwr贸ci膰 uwag臋? Np s艂ysza艂am 偶e trzeba zwraca膰 uwag臋 na to co si臋 je, 偶eby dok艂adnie my膰 warzywa i owoce (mo偶e jaki艣 spos贸b dok艂adny?). Co np z kosmetykami i ewentualnie innymi aspektami? 馃槉Sorka je艣li g艂upie pytanie 馃檲
    Du偶o jest r贸偶nych teorii ale jak dla mnie wszystko z umiarem po prostu. Wiadomo jakie艣 surowe mi臋so czy ryby lepiej unika膰 szerokim 艂ukiem, o serach ple艣niowych te偶 tak m贸wi膮 ale np. Turek jest z pasteryzowanego mleka wi臋c my艣l臋 偶e odrobina nikomu nie zaszkodzi.
    Z tym myciem warzyw i owoc贸w no to wiadomo 偶e my膰 trzeba, w ci膮偶 pewnie wi臋ksz膮 uwaga powinna by膰 temu po艣wi臋cona bo np. Ja nie mam przeciwcia艂 na toxoplazmoz臋 wi臋c jakbym w ci膮偶y z艂apa艂a to nie by艂oby weso艂o.
    Co jest ciekawe bo niekt贸rzy twierdz膮 偶e to kocia choroba, ja kociara by艂am od dziecka i ratowa艂am wszelkie zwierz膮tka a jednak tego kontaktu nie by艂o.

3i49o7esfkybvicx.png
  • Beza27 Autorytet

Wys艂any: 2 marca 2021, 17:32

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    futuremama wrote:
    Beza w艂a艣nie w mama dha nie masz 偶elaza. Mi ono p贸ki co nie potrzebne wi臋c nie mam zamiaru bra膰. W pierwszej ci膮偶y dopiero na ko艅c贸wce jak mi morfologia kompletnie polecia艂a to dopiero lekarz kaza艂 偶elazo bra膰.

A jak wasze objawy, bo mnie oczywi艣cie jak cyce mniej bol膮 to zaraz czarne wizje馃檲
    Oo, to sobie zapisze jakbym chcia艂a zmieni膰 馃檪
    Mnie cyce w og贸le ma艂o bol膮 i mam wra偶enie 偶e jeszcze coraz mniej 馃檲

qb3c9vvj8k6tpswz.png
  • futuremama Autorytet

Wys艂any: 2 marca 2021, 17:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Beza27 wrote:
    Oo, to sobie zapisze jakbym chcia艂a zmieni膰 馃檪
    Mnie cyce w og贸le ma艂o bol膮 i mam wra偶enie 偶e jeszcze coraz mniej 馃檲
    No w艂a艣nie mnie w pierwszej bardzo bola艂y, w drugiej jako艣 nie pami臋tam wi臋c pewnie te偶 nie jako艣 bardzo. A teraz oczywi艣cie mam schizy馃檲
    Z ka偶d膮 ci膮偶膮 cz艂owiek powinien by膰 m膮drzejszy... W moim przypadku to nie dzia艂a馃槀

MamaDi, Luna_5 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3i49o7esfkybvicx.png

Wys艂any: 2 marca 2021, 17:38

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    futuremama wrote:

A mnie w艂a艣nie tak mocno cycki 偶e chcia艂abym aby na chwil臋 przesta艂y馃檲, ale z drugiej strony jakby przesta艂y to pewnie te偶 bym panikowa艂a 馃榿

ckaigzu3fubaeuu9.png

Wys艂any: 2 marca 2021, 17:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    futuremama wrote:
    Du偶o jest r贸偶nych teorii ale jak dla mnie wszystko z umiarem po prostu. Wiadomo jakie艣 surowe mi臋so czy ryby lepiej unika膰 szerokim 艂ukiem, o serach ple艣niowych te偶 tak m贸wi膮 ale np. Turek jest z pasteryzowanego mleka wi臋c my艣l臋 偶e odrobina nikomu nie zaszkodzi.
    Z tym myciem warzyw i owoc贸w no to wiadomo 偶e my膰 trzeba, w ci膮偶 pewnie wi臋ksz膮 uwaga powinna by膰 temu po艣wi臋cona bo np. Ja nie mam przeciwcia艂 na toxoplazmoz臋 wi臋c jakbym w ci膮偶y z艂apa艂a to nie by艂oby weso艂o.
    Co jest ciekawe bo niekt贸rzy twierdz膮 偶e to kocia choroba, ja kociara by艂am od dziecka i ratowa艂am wszelkie zwierz膮tka a jednak tego kontaktu nie by艂o.

Dzi臋kuj臋 bardzo 馃槉馃槉 co do kot贸w to si臋 boj臋 bo w 艣wi臋ta zarazili艣my od kota mojej cioci grzybem 馃檲i teraz mam do nich dystans 馃榿

ckaigzu3fubaeuu9.png
  • MeggiGirl Autorytet
    Post贸w: 427 199

Wys艂any: 2 marca 2021, 18:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja tam ograniczam wszystko. Zielonej herbaty nie pij臋, kawy, ser贸w plesniowych, mi臋sa surowego, tu艅czyka. 馃槀

A je艣li chodzi o objawy, to tez mnie ju偶 mniej piersi bol膮, ale zrobi艂 mi si臋 zupe艂nie inny ksztalt, takie sto偶ki z nich si臋 robi膮. I s膮 znacznie wieksze. 馃檲

010is65gtxk93h3j.png

Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml

starania wspomagane od 08.2020.

馃懇 27 l.
    馃懆 28 l.

Nasze pierwsze dziecko
  • MamaDi Ekspertka
    Post贸w: 124 121

Wys艂any: 2 marca 2021, 18:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej Dziewczyny,

Ja my艣l臋,偶e wszystko z umiarem bez panikowania :) zielona herbate pilam rzadko ale nie ogranicza艂am, kaw臋 jak przesta艂am do pracy chodzi膰 tez ogranicza艂am ale 1 lekka dziennie jesli organizm przyzwyczajony chaosu nie powinna wprowadzi膰, surowego mi臋sa faktycznie nie jad艂am, a sushi tylko zestaw pieczony :) w 1 ciazy mega sie zaskoczy艂am ze mam przeciwcia艂a na toxoplazmoze przebyta bardzo dawno (toxoawidnosc) a nawet nie wiem kiedy, ale pewnie za dziecka jak ci膮gle u babci na wsi na koty ma艂e polowa艂am i wszystkie chcia艂am oswajac:))

Kosmetyki na pewno im bardziej naturalne tym lepiej,wszystkie co dla dzieci tez ok,na pewno nie jakies skomplikowane kremy z kwasami czy innymi wspomagaczami.

Robilam dzisiaj bete pierwszy raz i wynios艂a 50. Jutro mam wizyt臋 u mojej gin, oczywi艣cie nie ludze sie ze cokolwiek zobaczy tak wcze艣nie ;// i pewnie b臋d臋 sobie wkr臋ca膰 ze mo偶e pozamaciczna albo inne historie.. norma nawet w 3 ciazy :D ale chocia偶 podpowied藕 witaminy i badania na kolejn膮 wizyt臋.

Co do objaw贸w to zaczynam byc nerwowa jak przy pms level hard :)

Lipiec 2015 - c贸reczka
    Maj 2018 - c贸reczka

7u223e3kvf1mfkid.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Post贸w: 2107 1464

Wys艂any: 2 marca 2021, 18:53

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Co do objaw贸w to mnie piersi nie bol膮 ale s膮 takie ci臋偶kie... Nie wiem czy wy te偶 tak macie? Og贸lnie to bardzooo spa膰 mi si臋 chce i szybciej si臋 m臋cz臋 ale staram si臋 funkcjonowa膰 normalnie 偶eby jednak nie 艣wirowa膰 za bardzo.

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

馃懠 鉂 Poronienie zatrzymane 11tc
  • MeggiGirl Autorytet
    Post贸w: 427 199

Wys艂any: 2 marca 2021, 19:55

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ehh dziewczyny. Kole偶anka z przychodni mnie nastraszy艂a, ze to nic pewnego, ze jeszcze usg nie by艂o i wszystko moze si臋 zdarzy膰. :(( A ja sama si臋 wystarczaj膮co Stresuj臋...

010is65gtxk93h3j.png

Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml

starania wspomagane od 08.2020.

馃懇 27 l.
    馃懆 28 l.

Nasze pierwsze dziecko
  • Beza27 Autorytet

Wys艂any: 2 marca 2021, 19:56

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nareszcie s膮 wyniki 14dpo
    Beta 214,50 mIU/ml
    Progesteron 27,90 ng/ml 馃グ

Mnie tylko tak szczypi膮 piersi i sw臋dz膮 delikatnie, ciesz臋 si臋 z tego bo pamietam jak po dupku mia艂am ich do艣膰 bo tak bola艂y i wygl膮da艂y jakby mia艂y wypa艣膰 偶e sk贸ry z och nag艂膮 obj臋to艣ci膮 i nie chc臋 ponownie tego prze偶ywa膰 馃檲

Ale z drugiej strony mam strasznie ma艂o objaw贸w a to te偶 stresuj膮ce 馃し馃徎鈥嶁檧锔忦煓

futuremama, Karooolcia :) lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

qb3c9vvj8k6tpswz.png
  • Beza27 Autorytet

Wys艂any: 2 marca 2021, 19:58

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    MeggiGirl wrote:
    Ehh dziewczyny. Kole偶anka z przychodni mnie nastraszy艂a, ze to nic pewnego, ze jeszcze usg nie by艂o i wszystko moze si臋 zdarzy膰. :(( A ja sama si臋 wystarczaj膮co Stresuj臋...
    Nie ma co my艣le膰 o najgorszym, niby ma racj臋 ale stres nam nie pomo偶e, lepiej my艣le膰 pozytywnie i przekazywa膰 dobr膮 energi臋 do brzuszka, mo偶e troche pomo偶e 馃し馃徎鈥嶁檧锔

qb3c9vvj8k6tpswz.png
  • futuremama Autorytet

Wys艂any: 2 marca 2021, 20:07

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Beza27 wrote:
    Nareszcie s膮 wyniki 14dpo
    Beta 214,50 mIU/ml
    Progesteron 27,90 ng/ml 馃グ

Mnie tylko tak szczypi膮 piersi i sw臋dz膮 delikatnie, ciesz臋 si臋 z tego bo pamietam jak po dupku mia艂am ich do艣膰 bo tak bola艂y i wygl膮da艂y jakby mia艂y wypa艣膰 偶e sk贸ry z och nag艂膮 obj臋to艣ci膮 i nie chc臋 ponownie tego prze偶ywa膰 馃檲

Ale z drugiej strony mam strasznie ma艂o objaw贸w a to te偶 stresuj膮ce 馃し馃徎鈥嶁檧锔忦煓
    Ale masz pi臋kn膮 bet臋 i prog te偶 wi臋c si臋 nie stresuj :)

Beza27, KasiaMama lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3i49o7esfkybvicx.png
鈥光 2 3 4 5 6 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

CZYTAJ WI臉CEJ

PMS, czyli zesp贸艂 napi臋cia przedmiesi膮czkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespó艂 napi臋cia przedmiesi膮czkowego to ogólne okre艣lenie na objawy i dolegliwo艣ci, które odczuwaj膮 kobiety przed miesi膮czk膮. A jakie s膮 najcz臋stsze objawy PMS? Co jest ich przyczyn膮? Czy i kiedy napi臋cie przedmiesi膮czkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WI臉CEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i ca艂kiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoj膮 opini臋, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebrali艣my. Przeczytaj, na czym dok艂adnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy równie偶 wspiera m臋偶czyzn, w jakich przypadkach okazuje si臋 najskuteczniejsza, a w jakich raczej si臋 nie sprawdzi. 

CZYTAJ WI臉CEJ