X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 1 października 2022, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe która z nas "otworzy" porodówkę na wątku 😛😁 już niedługo będą pierwsze nowiny ;-)

    Marta93 lubi tę wiadomość

    atdccwa173tcycke.png
  • MamaTrójki Autorytet
    Postów: 625 1056

    Wysłany: 1 października 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalala wrote:
    Ciekawe która z nas "otworzy" porodówkę na wątku 😛😁 już niedługo będą pierwsze nowiny ;-)
    Pierwsza się przywitałam to i może rozpocznę sezon na rozpakowanie 🥲

    Ciekawa jestem dziewczyn, które przestały się udzielać, czy wszystko u nich w porządku?

    Mama Piątki
    2005 🐭
    2019 🐹
    2021🐭
    2021 👼🏻 8tc
    2022 🐹🐹
  • Strata Autorytet
    Postów: 401 813

    Wysłany: 1 października 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrojki też się nad tym ostatnio zastanawiałam.
    A my zarezerwowaliśmy jeszcze pobyt w hotelu w Wiśle. Jedziemy za dwa tygodnie na kilka dni . Ostatni wyjazd e trójkę.
    Rodzina zdziwiona, że jeszcze w trasę samkchodem się udajemy. A ja obstawiam że jeszcze na jakąś górkę się wdrapie.
    W Wiśle pewnie jest jakaś porodówka? 😆😁

    Wrzesień 2020 💙
    Grudzień 2021👼
    Listopad 2022 💙

    9523e01ecd.png
  • Decemberry Autorytet
    Postów: 840 686

    Wysłany: 1 października 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olo, ale bym się cykała z tym czopem, bądź dzielna XD

    U mnie dziś 32+0, strasznie mnie wzrusza, że już tak niewiele czasu zostało do momentu, kiedy spotkamy nasze maleństwa. Dzisiaj przeglądaliśmy zdjęcia z początku ciąży (robimy instaxem fotkę co tydzień lub kilka, by mieć porównanie rosnącego brzunia) i kurczę, jak ciało się zmienia, niesamowiteeee!

    Muszę Wam się pochwalić, wczoraj zjadłam pierwszego śledzia w ciąży! Do tej pory się bałam (to w końcu surowa ryba lol) i ciągle zapominałam zapytać ginki, czy można XD

    Zaprzyjaźniłam się też z herbatą - melisa z wiśniami. Ależ mi ona koi nerwy!

    Dzisiaj i wczoraj cały dzień sprzątaliśmy. Dziś porządek z książkami, segregowaliśmy co oddać do biblioteki, a co można wcisnąć na dno szafy i odkopać, gdy synek będzie starszy :D

    Angelaaaa, MamaTrójki, Scandi-B lubią tę wiadomość

    Baby G. Już z nami 🥰 16.11.22, 54 cm Szczęścia ❤️✨

    15.03 - beta 26.7 <3
    17.03 - beta 73.9 <3
    23.03 - beta 1379.6 <3 <3!
    Maleństwo rozwija się idealnie <3
    07.07.22 - 320g mężczyzny <3
    24.07 - 540g <3
    29.08 - 1146g <3
    22.09 - 1669g <3
    19.10 - 2450g <3
    4.11 - 2930g <3
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 1 października 2022, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak nasze ciało zmienia się niesamowicie 😍 i pomyśleć że zaraz wyklują się nasze kurczaczki 🥰
    Będzie mi brakować brzuszka 🥹 może kiedyś pomyślimy o 3 dziecku ale to dalekie plany 😂
    Zaraz zakończymy piękny etap 🤰 i rozpoczniemy jeszcze piękniejszy 👶🍼

    Olo323, MamaTrójki, Scandi-B lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 2 października 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strata, odważnie! 😂

    Podziwiam Cię Angelaaaa, że może kiedyś zgodzicie się na 3 😅. Ja to kuźwa już jestem tak wytyrana psychicznie po hospitalizacjach, że myśli o 2 nie dochodzą do mojej głowy 😂. No ale może mi się odmieni.

    Powiem Wam, że ja to jestem zaje*bista. Właśnie jedziemy do rodziców i zapomniałam karty ciąży w razie wu 🤦‍♀️. Plus, nie wiem, czy czasem i u mnie szyjka nie luzuje, bo widziałam jakieś gluty na papierze po Kościele i WYDAWAŁO mi się, że były lekko podbarwione krwią. Oczywiście zanim wyjechaliśmy z 10x odwiedziłam WC, by sprawdzić, czy się ze mnie nic nie leje 😅. I tak jadę sobie w stresie, mężowi nawet nie mówiłam, bo by mi zaraz panikował 😅.

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 2 października 2022, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strata wrote:
    MamaTrojki też się nad tym ostatnio zastanawiałam.
    A my zarezerwowaliśmy jeszcze pobyt w hotelu w Wiśle. Jedziemy za dwa tygodnie na kilka dni . Ostatni wyjazd e trójkę.
    Rodzina zdziwiona, że jeszcze w trasę samkchodem się udajemy. A ja obstawiam że jeszcze na jakąś górkę się wdrapie.
    W Wiśle pewnie jest jakaś porodówka? 😆😁
    Polo ja jestem gdzie mniej id ciebie i nawet w wakacje nad morze nie pojechałam bo bym nie dała rady dojść do plaży,może to też wina stawiania się macicy ale ogólnie wow 😱

    Strata lubi tę wiadomość

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 2 października 2022, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Strata, odważnie! 😂

    Podziwiam Cię Angelaaaa, że może kiedyś zgodzicie się na 3 😅. Ja to kuźwa już jestem tak wytyrana psychicznie po hospitalizacjach, że myśli o 2 nie dochodzą do mojej głowy 😂. No ale może mi się odmieni.

    Powiem Wam, że ja to jestem zaje*bista. Właśnie jedziemy do rodziców i zapomniałam karty ciąży w razie wu 🤦‍♀️. Plus, nie wiem, czy czasem i u mnie szyjka nie luzuje, bo widziałam jakieś gluty na papierze po Kościele i WYDAWAŁO mi się, że były lekko podbarwione krwią. Oczywiście zanim wyjechaliśmy z 10x odwiedziłam WC, by sprawdzić, czy się ze mnie nic nie leje 😅. I tak jadę sobie w stresie, mężowi nawet nie mówiłam, bo by mi zaraz panikował 😅.
    U mnie też śluz dziś ale wczoraj wzięłam k dziś utrogestan to on wypłynął, niech maluszki jeszcze posiedzą

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 2 października 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za 6 dni ciąża donoszona 🙈 chyba czas spakować torbę do szpitala... W środę idę umówić CC. Mam nadzieję, że dziecko nie wymyśli sobie przyjścia na świat we wcześniejszym terminie 😝 wczoraj złożyliśmy przewijak, dzisiaj ogarniemy dostawkę... Cały czas zastanawiam się kiedy to zleciało... Powoli zaczynam stresować się rozstaniem ze starszą córeczką. Najbardziej boję się jak zareaguje na siostrę i jak poradzi sobie z tym, że nie będę mogła już w 100% być tylko dla niej...

    Angelaaaa, MamaTrójki lubią tę wiadomość

    atdccwa173tcycke.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 2 października 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Strata, odważnie! 😂

    Podziwiam Cię Angelaaaa, że może kiedyś zgodzicie się na 3 😅. Ja to kuźwa już jestem tak wytyrana psychicznie po hospitalizacjach, że myśli o 2 nie dochodzą do mojej głowy 😂. No ale może mi się odmieni.

    Powiem Wam, że ja to jestem zaje*bista. Właśnie jedziemy do rodziców i zapomniałam karty ciąży w razie wu 🤦‍♀️. Plus, nie wiem, czy czasem i u mnie szyjka nie luzuje, bo widziałam jakieś gluty na papierze po Kościele i WYDAWAŁO mi się, że były lekko podbarwione krwią. Oczywiście zanim wyjechaliśmy z 10x odwiedziłam WC, by sprawdzić, czy się ze mnie nic nie leje 😅. I tak jadę sobie w stresie, mężowi nawet nie mówiłam, bo by mi zaraz panikował 😅.

    Zawsze chciałam 3 dzieci ale zobaczymy jak to będzie finansowo w naszym kraju bo to co się dzieje to aż brak słów..🫣

    Może czop Ci wychodzi na raty ? Bo to takie gluty i u niektórych on wychodzi stopniowo 🤔

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Aga300 Ekspertka
    Postów: 123 215

    Wysłany: 2 października 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decemberry wrote:
    Olo, ale bym się cykała z tym czopem, bądź dzielna XD

    U mnie dziś 32+0, strasznie mnie wzrusza, że już tak niewiele czasu zostało do momentu, kiedy spotkamy nasze maleństwa. Dzisiaj przeglądaliśmy zdjęcia z początku ciąży (robimy instaxem fotkę co tydzień lub kilka, by mieć porównanie rosnącego brzunia) i kurczę, jak ciało się zmienia, niesamowiteeee!

    Muszę Wam się pochwalić, wczoraj zjadłam pierwszego śledzia w ciąży! Do tej pory się bałam (to w końcu surowa ryba lol) i ciągle zapominałam zapytać ginki, czy można XD

    Zaprzyjaźniłam się też z herbatą - melisa z wiśniami. Ależ mi ona koi nerwy!

    Dzisiaj i wczoraj cały dzień sprzątaliśmy. Dziś porządek z książkami, segregowaliśmy co oddać do biblioteki, a co można wcisnąć na dno szafy i odkopać, gdy synek będzie starszy :D

    Ze śledziami chyba spoko. Jak leżałam w szpitalu to były na kolację z cebulą - nikt się nie poczęstował. Wszyscy brali chleb z masłem - położne były załamane :) myślę, że ich szpitalna jakość była wątpliwa, ale znalazły się w diecie ciężarnych:)

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 2 października 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalala wrote:
    U mnie za 6 dni ciąża donoszona 🙈 chyba czas spakować torbę do szpitala... W środę idę umówić CC. Mam nadzieję, że dziecko nie wymyśli sobie przyjścia na świat we wcześniejszym terminie 😝 wczoraj złożyliśmy przewijak, dzisiaj ogarniemy dostawkę... Cały czas zastanawiam się kiedy to zleciało... Powoli zaczynam stresować się rozstaniem ze starszą córeczką. Najbardziej boję się jak zareaguje na siostrę i jak poradzi sobie z tym, że nie będę mogła już w 100% być tylko dla niej...

    Pakuj torbę nie ma na co czekać 🤭😂

    Też bardzo przeżywam jak ma na tyle dni zostawić córkę...😭
    Jak tylko o tym myślę to mam ochotę ryczeć
    I jestem ciekawa jak ona sobie poradzi beże mnie i jak zareaguje na siostrę 🥹

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • kamilamhm Przyjaciółka
    Postów: 75 85

    Wysłany: 2 października 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTrójki wrote:
    Pierwsza się przywitałam to i może rozpocznę sezon na rozpakowanie 🥲

    Ciekawa jestem dziewczyn, które przestały się udzielać, czy wszystko u nich w porządku?

    Ja jestem w miarę na bieżąco, staram się chociaz czytac, co tu piszecie :D u mnie 32+1 i też się zastanawiam, kiedy to zleciało. Strasznie mi twardnieje brzuch, gin sprawdzał szyjkę i wszystko ok, długa i zamknięta, ale kazal zwolnić i się oszczędzać. Choć wydawało mi się, że się nie przeciążam specjalnie, z aktywności to głównie spokojne ćwiczenia na piłce i spacery z psem... Ale zwykłe sprzątanie potrafi mocno dać w kość 😐 i dołączam do narzekających na bol w lędźwiach, u mnie od początku ciąży z tym kiepsko :(

    Joanne lubi tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 2 października 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się ostatnio brzuch spina przy chorobie kaszel katar itp. 🫣 najgorzej wieczorem ale chyba nie ma sensu brać czegoś ?

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • KaroInka Autorytet
    Postów: 515 500

    Wysłany: 2 października 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spinanie brzucha to ginka kazała mi brac magnez ale ciągle zapominam.
    Mój mąż też coś czasem palnie o 3 dziecku, że przydałaby się córeczka. O nie, nie. Teraz z jednym mam hardkor a jak się urodzi drugi to nie wiem jak to ogarniemy. Mój pierworodny ostatnio znowu przechodzi jakiś skok rozwojowy, regres snu, zęby i przeziębienie w jednym i już psychicznie nie daje rady 😅.
    Ja chyba jestem jakąś dziwna bo jak myślę o szpitalu to oprócz tego, że No niechce mi się rodzic i być w połogu to w sumie z pozytywów cieszę się, że dadzą mi tam jeść i będę mogła cały dzień leżeć:D. Mam nadzieję, że starszak i tata sobie poradzą. W I trym ciąży byłam 3 dni w szpitalu i nie było źle. Wiadomo, że będę bardzo tęsknić ale to też będzie taki czas dla mnie i noworodka. No i też się boję co będzie po powrocie do domu. Codziennie mówię synowi, że będzie miał braciszka, pokazuje mu brzuch, dotykam jego rączka ale pewnie to dla niego jakąś abstrakcja i nie do końca rozumie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2022, 16:00

    7.01.19. Aniołek👼💔
    20.04.21 Synek M 👶💙
    17.11.22 Synek A 👶💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Strata, odważnie! 😂

    Podziwiam Cię Angelaaaa, że może kiedyś zgodzicie się na 3 😅. Ja to kuźwa już jestem tak wytyrana psychicznie po hospitalizacjach, że myśli o 2 nie dochodzą do mojej głowy 😂. No ale może mi się odmieni.

    Powiem Wam, że ja to jestem zaje*bista. Właśnie jedziemy do rodziców i zapomniałam karty ciąży w razie wu 🤦‍♀️. Plus, nie wiem, czy czasem i u mnie szyjka nie luzuje, bo widziałam jakieś gluty na papierze po Kościele i WYDAWAŁO mi się, że były lekko podbarwione krwią. Oczywiście zanim wyjechaliśmy z 10x odwiedziłam WC, by sprawdzić, czy się ze mnie nic nie leje 😅. I tak jadę sobie w stresie, mężowi nawet nie mówiłam, bo by mi zaraz panikował 😅.

    Nie denerwuj się, to Ci karty do torebki nie schowa 😁
    Na pewno wszystko będzie dobrze



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Pakuj torbę nie ma na co czekać 🤭😂

    Też bardzo przeżywam jak ma na tyle dni zostawić córkę...😭
    Jak tylko o tym myślę to mam ochotę ryczeć
    I jestem ciekawa jak ona sobie poradzi beże mnie i jak zareaguje na siostrę 🥹

    Nie wiem jak u was w szpitalach, wle w Szczecinie trzymają 2 doby nawet po cc.

    Rozłąka na 2 dni nie jest tragedią 😊


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 2 października 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka wrote:
    Nie wiem jak u was w szpitalach, wle w Szczecinie trzymają 2 doby nawet po cc.

    Rozłąka na 2 dni nie jest tragedią 😊

    U nas minimum 3 dni a jak mam cukrzycę to może być dłużej bo diabetologa nie ma codziennie 🙈

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze marzyłam o 3 dzieci. Pomiędzy chłopcami straciliśmy córeczkę i sądziliśmy, że trzecie mamy w niebie, a tu ciach! Kiedy zupełnie się nie spodziewaliśmy udało się 😁
    Co miesiąc praktycznie robiłam test ciążowy i zawsze patrzyłam z nadzieją, a jak wyszła 1 kreska to był żal, a tym razem robiąc test nie byłam tak nastawiona, a tu po 2 sek dwie kreski 🤣🤣🤣
    Mąż niedowierzał 🤣🤣🤣 Trzy testy zrobiliśmy 😁

    MamaTrójki, Joanne, Angelaaaa, Olo323 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    U nas minimum 3 dni a jak mam cukrzycę to może być dłużej bo diabetologa nie ma codziennie 🙈

    Co miasto to inne normy. Pamiętam, że jak chłopców rodziłam to tez 3 doby leżałam, a Miki miał żółtaczkę to 5 dób

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ