X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • Fania017 Ekspertka
    Postów: 227 417

    Wysłany: Dzisiaj, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meldujemy się po wizycie, ja 4kg cięższa niż miesiąc temu, jak to możliwe? Taka wagę miałam do porodu z córką, a tu jeszcze równe 10 tyg🙈
    maluszek w końcu ruszył, z wagi 550g przybrał do 1154g, nadal jest malutki, ale bardzo ładnie przybrał, więc rośnie w swoim tempie i mieści się nareszcie w siatkach, ułożony glowkowo. Odetchnelam z ulgą z tą jego wagą...🩵💪

    miska122, Elasure, czaranna, Asioreq, MaggLbn, KarolinaAnastazja, juss92, agatka06, Waflut lubią tę wiadomość

  • Polaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: Dzisiaj, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Ja myślę, że szybko wrócę do spodni sprzed ciąży. Przytyłam tylko 2,5 kilo, tyle waży mały, więc pewnie będę mieć powtórkę z rozrywki i będę ważyć mniej, niż przed ciążą. Ostatnio szybko brzuszek zgubiłam, młody tak wisiał na cycku, że macica się szybko kurczyła. Na początku będę na pewno ubierać ubrania ciążowe, ale tak szczerze nie mogę się doczekać aż się ich pozbędę :D W ogóle mam straszną ochotę kupić sobie nowe ubrania, ale poczekam aż skończę karmić, a przynajmniej będę karmić mniej.


    No ja mam nadzieję, że u mnie szybko pójdzie - ze swetrami oversizowymi nie mam problemu, bo na codzień głównie takie noszę ;D dokupię ze dwie pary legginsów, żeby mieć w sumie trzy i w tym oblatać do końca już ciąży i tą chwilę po ;)

  • Polaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: Dzisiaj, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie jakieś legginsy do polecenia poza H&M?

    Bo te z H&M są spoko, tylko mam wrażenie, że są leciutko prześwitujące.. ale w sumie do dłuższego swetra, czy sukienki to żaden problem.

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4879 8365

    Wysłany: Dzisiaj, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    A macie jakieś legginsy do polecenia poza H&M?

    Bo te z H&M są spoko, tylko mam wrażenie, że są leciutko prześwitujące.. ale w sumie do dłuższego swetra, czy sukienki to żaden problem.

    Ja mam zwykłe z Lidla, kupiłam na jakiś ostatnich sztukach. Nic szałowego, ale są ok :)

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Maksym <3 💙
    preg.png
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 281 185

    Wysłany: Dzisiaj, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Ja myślę, że szybko wrócę do spodni sprzed ciąży. Przytyłam tylko 2,5 kilo, tyle waży mały, więc pewnie będę mieć powtórkę z rozrywki i będę ważyć mniej, niż przed ciążą. Ostatnio szybko brzuszek zgubiłam, młody tak wisiał na cycku, że macica się szybko kurczyła. Na początku będę na pewno ubierać ubrania ciążowe, ale tak szczerze nie mogę się doczekać aż się ich pozbędę :D W ogóle mam straszną ochotę kupić sobie nowe ubrania, ale poczekam aż skończę karmić, a przynajmniej będę karmić mniej.

    Wow! Zazdro! Chociaż pewnie, gdybym przytyła 2,5, to bym się z kolei stresowała, że to niewystarczająco. U mnie narazie 6,5 kg na plusie i byłam taka dumna z siebie, że bardzo proporcjonalnie tyję. Teraz się zmartwiłam, że jednak za dużo. O matko i tak źle, i tak niedobrze, ale mam dziś dzień narzekania.

    preg.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 776 1120

    Wysłany: Dzisiaj, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wero0707 wrote:
    Wow! Zazdro! Chociaż pewnie, gdybym przytyła 2,5, to bym się z kolei stresowała, że to niewystarczająco. U mnie narazie 6,5 kg na plusie i byłam taka dumna z siebie, że bardzo proporcjonalnie tyję. Teraz się zmartwiłam, że jednak za dużo. O matko i tak źle, i tak niedobrze, ale mam dziś dzień narzekania.

    HaHa to Cię pocieszę ja już mam z 15kg na plusie. Także na pewno jeszcze trochę mi przybędzie, gdzie to poszło to nie wiem 🙈 Na szczęście nawet nie czuję tego ciężaru. Po połogu będę się tym martwić jeśli będzie trzeba bo samo nie będzie schodzić.

    preg.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    ******************
    29.02.2024 ⏸️
    13.03.2024 CRL 2,1mm 🩵 113
    Clexane, accofil, acard, glucophage, encorton, ovitrelle, biosteron, hydroxychloroquine
    24.04.24 CRL 5,44cm 💙 157 OM 11+4 USG 12+0, Nifty niskie ryzyka, syn 🥳 🩵
    29.04.24 I prenatalne wszystko jest w porządku 💙🩵Olafek ma już 6,56cm OM 12+2 USG 12+6
    24.06.24 II prenatalne, wszystkie narządy obecne i na swoim miejscu 💙 Olafek ma 421g 👶🤯
    26.08.09 USG 29+2, 1415g 😍🥳
    2.09.2024 III prenatalne
    Przewidywana data porodu - 5.11.2024
  • czaranna Autorytet
    Postów: 443 884

    Wysłany: Dzisiaj, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    HaHa to Cię pocieszę ja już mam z 15kg na plusie. Także na pewno jeszcze trochę mi przybędzie, gdzie to poszło to nie wiem 🙈 Na szczęście nawet nie czuję tego ciężaru. Po połogu będę się tym martwić jeśli będzie trzeba bo samo nie będzie schodzić.


    U mnie 16 kg 🤣 fakt że ostatnio waga mi stoi, ale przestałam w ogóle brać to do głowy ile, i ile jeszcze przytyję 🤪

    Elasure lubi tę wiadomość

    👸 33
    👨‍🔧 37

    28.10.2009 - 9.15 3860 Kubuś 💙
    07.01.2015 - 5.05 4000 Michalina💗

    Starania od - 01.2023
    ⏸️ 11.03.2024

    preg.png
  • bambari Ekspertka
    Postów: 216 360

    Wysłany: Dzisiaj, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przytuliłam dodatkowe 10kg a "planowałam" tyle na całą ciążę 🤣 miałam chwilowy problem z akceptacją tego stanu, ale już zaakceptowałam. Najważniejszy jest bobas i żeby dobrze przybierał.

    Elasure, czaranna lubią tę wiadomość

    II 16.03.2024

    preg.png
‹‹ 461 462 463 464 465
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ