Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zamówienie nie przyszło i nie przyjdzie, mają jakiś błąd ja źle wpisałam meila i już im nie pokazuje mojego zamówienia.:(
    Ale to i tak nic.

    W nocy obudził mnie straszny ból podbrzusza i to taki, że nawet leżenie mi nie pomagało, chodzenie nic. Już miałam budzić starego żeby mnie wiózł na SOR bo chyba zaraz albo urodzę albo umrę . Leżałam tak na boku 30 minut potem trochę chodziłam ale ledwo nogą mogłam ruszyć i mnie tak kuło z przodu cały czas no to ja mówię dobra jedziemy na SOR tylko zrobię siku, po siku przeszło czaicie?! Jak ręką odjął ... 🤯 ja byłam pewna że skonam a wystarczyło zrobić tylko siku którego nie chciało mi się w nocy. Lekarz prowadzący mi napisał PROSZĘ SIĘ OSZCZĘDZAĆ A NIE Z GARAMI PO KUCHNI LATAĆ! Dziś nie robię nic.
    Bardzo się przestraszyłam i powiedziałam sobie a raczej obiecałam że nie będę gwiazdorzyć tylko grzecznie leżeć bo robię krzywdę sobie i dziecku. 😭
    Rano troszeczkę mnie pobolewało ale z drugiej strony ale bardzo delikatnie. Także taka to moja nocna historia.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam właśnie małe dzieci i potrzebowałam rozmiaru 50. Teraz kupię 50 po oszacowaniu wagi porodowej, czyli pewnie w listopadzie. Jeśli będzie potrzebne. Tak to skupię się na 56, 62. Teraz w sklepach wszystko jest dostępne od ręki, nawe w szpitalu mozna zamowic i na powrót do domu bedzie 🙂 więc szkoda, żeby to 50 leżało nieużywane.

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 13 sztuk bodziaków z długim rękawem z HM rozmiar 56 i 12 z długim z HM rozmiar 62, do tego 5 sztuk z krótkim rękawem rozmiar 62. 50 nie kupuję wcale, najwyżej będę podwijać rękawy :D ja się urodziłam długa na 60cm 🙈
    Co do imion to u nas miała być Liwia, a teraz jednak bardziej Antosia, ale do listopada zobaczymy, jedno z tych dwóch, ale od jakiegoś czasu jak mówię o bobasie to mówię Tosia :)

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak będzie chłopiec to Ignacy, Leon a dziewczynka Helena i ostatnio mojemu spodobało Honorata.
    Jak przyszli dziadkowie jak pytają o imiona to mówię, że będzie Stefania i Horacy - jaka fala wzburzeń ojej... 🙂
    Ja kiedyś chciałam Franciszek. I nawet na pierwszej randce z moim partnerem rozmawialiśmy o tym to oboje powiedzieliśmy że Franciszek to idealne imię dla chłopaka.
    Ale u mnie w rodzinie jest taki Franek niegrzeczny to mało powiedziane... że boję się powtórki 😅

    Zumi lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie Blanka :) mąż już caly czas mowi Blancia 🌸
    Imie mielismy wybrane juz dawno dawno jeszcze przed slubem :D

    Zumi lubi tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy 9 lat temu wybieraliśmy imię dla pierwszej córki, stanęło na Lilianie. I już wtedy mąż został poinformowany, że następna będzie Ada. No i mamy 🩷

    Fabregasowa, Zumi lubią tę wiadomość

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavenda wrote:
    Gdy 9 lat temu wybieraliśmy imię dla pierwszej córki, stanęło na Lilianie. I już wtedy mąż został poinformowany, że następna będzie Ada. No i mamy 🩷

    Ej to tak jak u nas 😁 Pierwsza corka tez Liliana 😅

    Lavenda, Fabregasowa, Zumi lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już dawno do bobasa po imieniu mówimy 😄

    Jak chciałyście widzieć, oto my 😊:

    url=https://zapodaj.net/plik-YMmq3yGKV5]de03fe21b72b7.pnghttps://zapodaj.net/plik-YMmq3yGKV

    Edit : U mnie +6kg od początku ciąży, wzrost 170. Powiedziałabym, że hiperlordoza i przodopochylenie miednicy, łożysko na przedniej ścianie 🙃 Wieczorem brzusio jest jeszcze fajniejszy 😀

    Asia091 wychodzi na to, że nie możemy leniuchować w nocy (jeśli chodzi o toaletę). Współczuję strachu i bólu, trzeba uważać na siebie (ogromne porządki rozkładać w czasie, po trochu ☝️). Dobrze, że się dzielimy takimi doświadczeniami ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2025, 11:20

    wellwellwell, edka85, Asia091, kalinok, Ilka96, Foxy96, Domisiek, Zumi, Klekotka, Anilorak88, psaj91, a_aandzela, Rudka lubią tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • 🐻 Przyjaciółka
    Postów: 103 200

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się jeszcze zastanawiamy - Łucja, Róża może Wanda. 😁

    Zumi lubi tę wiadomość

    08.03. ⏸️

    11.2025- Łucja 🥰
  • Fluffy. Ekspertka
    Postów: 126 265

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Nie wiem jak robicie, żeby zdjęcie było tu widoczne, może jesteście zalogowane 🤔
    Jak załaduje zdjęcie, to zamiast kopiować link, klikasz "więcej opcji" i kopiujesz BBCode 🙂

    Bećka lubi tę wiadomość

    2012 🩵
    10.2024 👼 16tc
    17.10.2025 👶🏻
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Potwierdzona dziewucha na 200%, waży 207 g 😁

    Kropka89, Asia091, Bećka, wellwellwell, Klekotka, Domisiek, Lavenda, kalinok, Ilka96, Foxy96, Fabregasowa, nnaciaa, Zumi, Paulivvv, Agni97, Mel 456, izzou97, Karolka11, psaj91, a_aandzela, Rudka, Apatheia lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    U mnie już dawno do bobasa po imieniu mówimy 😄

    Jak chciałyście widzieć, oto my 😊:

    url=https://zapodaj.net/plik-YMmq3yGKV5]de03fe21b72b7.pnghttps://zapodaj.net/plik-YMmq3yGKV

    Asia091 wychodzi na to, że nie możemy leniuchować w nocy (jeśli chodzi o toaletę). Współczuję strachu i bólu, trzeba uważać na siebie (ogromne porządki rozkładać w czasie, po trochu ☝️). Dobrze, że się dzielimy takimi doświadczeniami ❤️

    Ja mam taki brzuszek rano, a wieczorem sporo większy, jakbym w 6-7 miesiącu była 🙈🙈

    Bećka lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Macie już jakieś typy imion dla dzidziulkow:)?

    U nas będzie Leoś 😄 Na początku było mówione, że na razie nad nim się zastanawiamy, ale tak się przyjęło w rodzinie i u przyjaciół, że już każdy woła Leoś, więc raczej zostanie 😁

    Zumi lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja oficjalnie dołączam do tych co czują już ruchy, nawet już mam filmiki jak widać stukania na brzuchu 🥰 Choć okazuje się, że Młody po mamie jest nocnym markiem, 1 - 2 w nocy to najlepsze bajlando jest wtedy 😂 Jak wyjdzie i dalej mu zostanie rozrabianie w nocy to będzie wesoło… 😂

    kalinok, Ilka96, Bećka, Foxy96, wellwellwell, Zumi, Paulivvv, Kropka89, Rudka, Apatheia lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie kupuje tych najmniejszych ubranek, nie spodziewam się, że syn będzie jakiś bardzo duży, ale nie sadzę by był też aż tak mały. Więc kupuję raczej 56/62. Parę dni temu pierwsze kupiliśmy i przy kasie, klientka za nami skomentowała, że to cudowny widok, że kupujemy te ciuszki tacy szczęśliwi i się wzruszyła. Mega miło nam się zrobiło!

    No i pierwsza fura kupiona! Czekamy aż dojdzie. Kupiliśmy bo promka -1200zł, nie sądzę byśmy nowy kupili taniej potem.

    Foxy96, wellwellwell, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Nana11 Autorytet
    Postów: 667 896

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Nana11 tez wzięłam z h&m 50 bo piszą, ze wychodzi większa. Zobaczymy :) czemu Ty nie śpisz w środku nocy :/

    Dokładnie to samo słyszałam, że zawyżone, więc wzięłam, ale naprawdę są te 50 są maluteńkie!

    Hah, bo zasnęliśmy wczoraj w jakiś niewygodnych pozycjach, bez kołdry, soczewek nie zdjęłam, więc jak już się przebudziłam, żeby poogarniać to wszystko to jakoś już nie mogłam zasnąć i zaczęłam czytać forum 😅

    12.24 💔 6tc
    01.25 💔 6tc

    19.02 ⏸️
    10.03 0, 53cm - serce bije!
    31.03 2,5 cm - mały misio ❤️
    14.04. prenatalne - 5,12 cm
    25.04. 152 bpm, 13+2
    14.06. połówkowe
    TP: ➡️ 27.10. 🍁
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym bardzo chciała Leona, ale mojemu mężowi się średnio podoba i póki co jest na liście rezerwowej. Oprócz tego może być Hubert, Oskar lub Daniel.

    Zumi, Domisiek lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Nana11 Autorytet
    Postów: 667 896

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Dziewczyny, ja oficjalnie dołączam do tych co czują już ruchy, nawet już mam filmiki jak widać stukania na brzuchu 🥰 Choć okazuje się, że Młody po mamie jest nocnym markiem, 1 - 2 w nocy to najlepsze bajlando jest wtedy 😂 Jak wyjdzie i dalej mu zostanie rozrabianie w nocy to będzie wesoło… 😂

    Podobno kwestia aktywności dzieci w brzuchu jest m.in. taka, że ruszają się, kiedy my odpoczywamy, bo wtedy się budzą - a kiedy się ruszamy, to są "lulane" do snu i wtedy śpią :D Jak dla mnie ma to trochę sensu

    Co do imienia, to u nas na drugie może Ignacy. Co do pierwszego, to ja miałam wybrane od lat, ale jest problem, bo w międzyczasie brat mojej mamy nazwał też tak dziecko i jest to w tej chwili najmłodszy berbeć w rodzinie, nie skończył jeszcze roku nawet i trochę mi głupio teraz. A jest to raczej nieczęsto spotykane imię. Między innymi też miałam nadzieję na dziewczynkę, bo nie ma żadnego innego imienia męskiego, jakie jestem w stanie zaakceptować. Te które mi się jeszcze podobają, ostatnio stały się zbyt popularne i za bardzo by mi to przeszkadzało.

    12.24 💔 6tc
    01.25 💔 6tc

    19.02 ⏸️
    10.03 0, 53cm - serce bije!
    31.03 2,5 cm - mały misio ❤️
    14.04. prenatalne - 5,12 cm
    25.04. 152 bpm, 13+2
    14.06. połówkowe
    TP: ➡️ 27.10. 🍁
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:52

    Bećka, Zumi, kalinok lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Stanisław Kazimierz po 2 dziadkach. Stanisław już nie żyje więc tak wyszło. Mąż nadawał imiona, tak się umówiliśmy, że dla dziewczyny wybieram ja a dla chłopaka niech ojciec nadaje imię.

    Zaczęła się promocja w Smyku, body z krótkim rękawem wychodzi po niecałe 10 zł. Ja planuje kupić tyle 56 ile napisane jest w wyprawce szpitalnej tzn 5 sztuk body, 5 sztuk pajacyków, 3 szt czapeczki, 3 pary skarpetek. 62 kupię trochę więcej powiedzmy 8 sztuk body i 8 pajacykow a potem się zobaczy

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ