Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tych ubranek, to ja kupuję raczej od 56/62. Z tym, że to 56 to też tak ostrożnie bardzo, głównie skupiam się od 62. A mój mąż tak się skupił na rozmiarach większych, że jeden komplet dresowy to kupił na 74 😀

    Jeśli chodzi o imiona, no to my już raczej obstawiamy że dzieciaczek zostanie chłopcem do końca i z takich co nam się podobają to Antoni, Marcel, Ignacy, Jan.
    Zobaczymy na czym stanie, ale chyba narazie najbardziej w stronę Antosia 😀

    Domisiek lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:

    Jeśli chodzi o imiona, no to my już raczej obstawiamy że dzieciaczek zostanie chłopcem do końca i z takich co nam się podobają to Antoni, Marcel, Ignacy, Jan.
    Zobaczymy na czym stanie, ale chyba narazie najbardziej w stronę Antosia 😀
    U mnie będzie Antosia 😁

    Domisiek, Maddie_Ist, Paulivvv, Kropka89 lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalinok wrote:
    Ja też bym bardzo chciała Leona, ale mojemu mężowi się średnio podoba i póki co jest na liście rezerwowej. Oprócz tego może być Hubert, Oskar lub Daniel.

    Oj to szkoda, że mężowi średnio się podoba ☹️ U nas Leon kompletnie spontanicznie wyszedł. Chciałam sprawdzić ile ma lat Steczkowska i zobaczyłam, że ma syna Leona 🤣 Rzuciłam mężowi, okazało się, że tak miał na imię jego dziadek i bardzo by chciał i zostało 😃 Ale Hubert też bardzo ładne, a wszystkie Oskary, które znam są fajne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2025, 14:16

    kalinok lubi tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w temacie "ciuszków" dla mam 😄
    Kupiłam z ciekawości na bonprix zestaw 2 staników do karmienia. Wiem, że wcześnie, ale pisałam Wam, że trochę tu też podrosłam 😊 Wzięłam rozmiar 75H - spoko, bardziej jak sportowy, bawełniany, nieusztywniany. Fajnie wzmocnione ramiączka, szeroka regulacja pod biustem. Jak jeszcze piersi podrosną, to też powinien dać radę. Dla przykładu w esotiq 70H jest za mały, tzn. nie mają większych miseczek.

    6ce17a4a751bf.jpghttps://zapodaj.net/plik-N6LBHPg5oU

    731bd199687e6.jpghttps://zapodaj.net/plik-OkhH7hwYOP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2025, 14:08

    Foxy96, Rudka, kalinok lubią tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Maddie_Ist Ekspertka
    Postów: 179 303

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leon w ostatnich latach jest top 5 w Polsce. Choć jako imię mi się podoba to Seatem Leonem za długo z mężem jeździlismy żeby tak synowi dać na imię 🙈 a dużo osób proponowalo. U nas Przemysław, Robert, Artur. Przemek odpadło bo poznaliśmy gościa którego mocno nie polubiliśmy o tym imieniu ostatnio. I skłaniamy się najbardziej za Robertem :D Znane w Polsce i za granicą Artur z resztą też. Oba imiona są "silne" do tego skorpion🤔. Oby tylko z wymowa "R" nie miał problemu 😆

    🚶🏼‍♀️29l 🚶🏼31l

    10.24 - luźne starania
    10.24 - ⏸️
    11.24 - 8td puste jajo 💔

    02.25 - starania
    02.25 - ⏸️🎉

    Robert SN 30.10.2025 -3100g 28tc+3

    04.02 - 74 kg ➡️ 95kg - 30.10 ➡️ 74kg - 16.02

    age.png
  • Maddie_Ist Ekspertka
    Postów: 179 303

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam wasze brzuszki? U mnie rano to nawet nic nie widać. Dzisiaj zrobiłam zdjęcie troszeczkę przy wciągniętym, a w sumie to napietym:

    b6e801e79b3d0.jpghttps://zapodaj.net/plik-KSAQc7BnWM

    I zgarbiona z wypiętym:
    1427554d4e8ff.jpghttps://zapodaj.net/plik-hMvYZoWpSA

    Więc tutaj wyglądam bardziej narazie jak bym przytyła a nie była w 20 tyg ciąży 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2025, 14:00

    Foxy96, Bećka, Zumi, Ilka96, wellwellwell, kalinok, gutka8 lubią tę wiadomość

    🚶🏼‍♀️29l 🚶🏼31l

    10.24 - luźne starania
    10.24 - ⏸️
    11.24 - 8td puste jajo 💔

    02.25 - starania
    02.25 - ⏸️🎉

    Robert SN 30.10.2025 -3100g 28tc+3

    04.02 - 74 kg ➡️ 95kg - 30.10 ➡️ 74kg - 16.02

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne te Wasze brzusie <3
    Mi dziś apka pokazała że zaczęłam 5 miesiąc... jeszcze 4 ;)))

    Domisiek, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch juz wiekszy jak dupa. 🤣
    Nawet ostatnio zostalam przepuszczona w kolejce do baru, co bylo dla mnie nowością. 😆

    IMG-6246.jpg

    IMG-6247.jpg

    Foxy96, Maddie_Ist, Bećka, Paulivvv, Zumi, Ilka96, Domisiek, kalinok, Rudka, gutka8 lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Oj to szkoda, że mężowi średnio się podoba ☹️ U nas Leon kompletnie spontanicznie wyszedł. Chciałam sprawdzić ile ma lat Steczkowska i zobaczyłam, że ma syna Leona 🤣 Rzuciłam mężowi, okazało się, że tak miał na imię jego dziadek i bardzo by chciał i zostało 😃 Ale Hubert też bardzo ładne, a wszystkie Oskary, które znam są fajne!

    Leon to moje absolutnie wymarzone imię dla chłopca. Jeśli będę mieć kiedyś syna to na pewno tak będzie miał na imię 😍

    Domisiek, kalinok lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 22:57

    Bećka, Zumi lubią tę wiadomość

  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:53

    wellwellwell, Maddie_Ist, Bećka, Domisiek, Paulivvv, Zumi, Ilka96, kalinok, Rudka, gutka8 lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @psaj91 haha daj spokoj, w poprzedniej ciazy taki brzuch mialam w 8 miesiacu, serio XD
    I tez zauwazylam, ze ludzie na ulicy obczajaja ten brzuch, jakby to jakas atrakcja byla. 😆

    @Foxy96 masz cudna figure 😘 brzuszek skromny, ale i piekny ❤️

    psaj91, Zumi, Foxy96 lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 22:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    No tak porównując do innych firm np. Next, Sinsay czy Pepco to moim zdaniem w HM jest o rozmiar zawyzone. Ja teraz kupilam kilka rzeczy na 50&56 (z mysla, ze to 56 i 62) i faktycznie sie te ubranka wydaja maciupkie, wiec sama sie zaczęłam zastanawiać. Ale potem przejrzalam zdjecia po porodzie mojej córki i to byla taka mala kruszynka faktycznie. 🥹

    U nas juz raczej na 99% bedzie Ada :) ja chcialam bardzo Rozalke, ale oczywiscie dla mojego meza to jest bleee, takze pozostajemy przy kompromisie.

    Lavenda wrote:
    Gdy 9 lat temu wybieraliśmy imię dla pierwszej córki, stanęło na Lilianie. I już wtedy mąż został poinformowany, że następna będzie Ada. No i mamy 🩷
    .

    Ada jako zdrobnienie czy to pełna wersja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana11 wrote:
    Podobno kwestia aktywności dzieci w brzuchu jest m.in. taka, że ruszają się, kiedy my odpoczywamy, bo wtedy się budzą - a kiedy się ruszamy, to są "lulane" do snu i wtedy śpią :D Jak dla mnie ma to trochę sensu

    Co do imienia, to u nas na drugie może Ignacy. Co do pierwszego, to ja miałam wybrane od lat, ale jest problem, bo w międzyczasie brat mojej mamy nazwał też tak dziecko i jest to w tej chwili najmłodszy berbeć w rodzinie, nie skończył jeszcze roku nawet i trochę mi głupio teraz. A jest to raczej nieczęsto spotykane imię. Między innymi też miałam nadzieję na dziewczynkę, bo nie ma żadnego innego imienia męskiego, jakie jestem w stanie zaakceptować. Te które mi się jeszcze podobają, ostatnio stały się zbyt popularne i za bardzo by mi to przeszkadzało.

    Mieszkacie po sąsiedzku? Jeżeli nie to myślę że możecie się dublować, bo w sumie czemu nie?

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Maddie_Ist Jakbyś założyłam legginsy, albo coś dopasowanego, to pewnie już bardziej było by widać.

    @Wellwellwell no robisz wrażenie, ale czytałam, że jak to druga ciąża, to czujesz ruchy wcześniej i mięśnie są bardziej rozluźnione.

    @Foxy96 nie przejmuj się, jesteś szczupła, dzieciątko też może być odpowiednio drobne. Wyobraź sobie, że nagle masz wielki brzuchol-to dopiero by wszyscy patrzyli i Twoje plecy mogłyby cierpieć, wszystko w swoim czasie 😉

    Foxy96 lubi tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jakie macie ladne te brzuszki 😀ja to czuje się taka rozlana na brzuchu wzdłuż i wszerz, bez ładu i składu 🤣 dupka kiedyś wypracowana na siłowni juz zniknęła, plaskodupie z tyłu 🙈 ale dalej mam tylko 2kg na plusie wiec musiało mi ubyc mięśni bo raczej brzuszek spory 🤔

    Btw melduje sie po amnio, lekarz potwierdzil dziewczynkę na 100%, pozostaje czekać na wynik 😇

    Btw 2😀 te pasy w spodniach mi totalnie nie leżą, probowalam je obniżać to wtedy mnie uwierają na dole a całe rozłożone mnie irytują... chyba musze chodzić wyłącznie w sukienkach 🫣

    url=https://zapodaj.net/plik-Rydbm6Mlfe]90555d4eb541a.jpghttps://zapodaj.net/plik-Rydbm6Mlfe[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2025, 15:21

    wellwellwell, Lavenda, Ilka96, Bećka, Nadzieja32, Foxy96, kalinok, Rudka, Zumi, Jjkm97 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    .

    Ada jako zdrobnienie czy to pełna wersja?

    U nas Ada jako pełna wersja 🙂 U wellwellwell chyba jako zdrobnienie, dobrze pamiętam? 😃

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne macie te brzuszki 🥹🥰 U mnie na razie malusi w porównaniu do Waszych, bardziej w stronę porządnego obiadu 😂

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 17 czerwca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Kurcze jakie macie ladne te brzuszki 😀ja to czuje się taka rozlana na brzuchu wzdłuż i wszerz, bez ładu i składu 🤣 dupka kiedyś wypracowana na siłowni juz zniknęła, plaskodupie z tyłu 🙈 ale dalej mam tylko 2kg na plusie wiec musiało mi ubyc mięśni bo raczej brzuszek spory 🤔

    Btw melduje sie po amnio, lekarz potwierdzil dziewczynkę na 100%, pozostaje czekać na wynik 😇

    Btw 2😀 te pasy w spodniach mi totalnie nie leżą, probowalam je obniżać to wtedy mnie uwierają na dole a całe rozłożone mnie irytują... chyba musze chodzić wyłącznie w sukienkach 🫣

    url=https://zapodaj.net/plik-Rydbm6Mlfe]90555d4eb541a.jpghttps://zapodaj.net/plik-Rydbm6Mlfe[/url]

    Ile czasu sie czeka na wyniki amnio? Trzymam kciuki, ze to tylko formalnosc. 🤞
    Ja mam te z h&m, one nie maja tego pasa dla ciezarnych, po prostu sa elastyczne:
    https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1256574001.html

    Tak, u nas bedzie Adriana przez jedno „n”. :)

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ