Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi ja w tej ciąży zero stresu jedynie po pozytywnym teście miałam ogrom sprzecznych emocji. Teraz podchodzę do tego - co ma być to będzie, ale u mnie też to już inaczej na mnie działa ze względu że to 4 ciąża i poprzednie ciąże też miałam bezobjawowe, nic się nie działo więc też głowa spokojniejsza.

    Ottioli, Beezi lubią tę wiadomość

  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny melduje się po świętach, trochę się odcięłam bo moje czarne myśli sięgnęły zenitu po ostatnich wydarzeniach. Mieliśmy ogłosić nowinę a wyszło tak, że nie powiedziałam nikomu nic. Objawy praktycznie wszystkie mi minęły, nie pomaga to. Do tego wyszła mi opryszka więc jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów i stresu. Jutro mam położna, w czwartek wizytę.

    Do urofizjo się wybieram, mam rozejście mięśnia prostego po poprzedniej ciąży więc chcę czy nie chce iść muszę.

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek witaj w klubie, może to taki etap że objawy przeszły? Ja mam wizytę jutro. Musi być dobrze 🤞

    Alicee ojej to takie miłe 😊❤️ cieszę się moje gadanie komuś pomogło. No wiadomo łatwiej powiedzieć, mi pomaga uświadomienie sobie że jak na coś nie mam wpływu to po co się tym przejmować. Mąż mnie tego nauczył. To jest nerwowy człowiek więc żeby nie zejść na zawał to musiał sobie znaleźć jakiś sposób na stresy 😅

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po pierwszym USG. Wyszedł równo 9t. Czyli dobrze wszystko policzyłam. Wstępny termin 10 listopad. Mąż był ze mną i oczywiście wzruszenie jak za pierwszym razem "Rusza rączką!!! Widzę buzię!". 21,6 mm. Dalej mam mdłości ale zauważyłam, że jak jem jabłka to czuję się lepiej. Rodzinie w święta nie powiedzieliśmy. Był taki chaos, że nie było okazji. Musiałabym wykrzyczeć.

    Kapturek, Beezi, Kleo10, Niaha, karczoch321, Biochemiczka, Ottioli, Kairo, Rocky, Karoola, Awokado30, blancaa12, sirengirl92, Paulina2612, mAnik, dark, Naadziejaa, stayaway, ann_ber lubią tę wiadomość

  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 7 kwietnia, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wracam po świętach..
    Przy 5 miesięczniaku nie miałam czasu nic pisać ale czytalam na bieżąco. Łączę sie z tymi które niepokoi brak objawów 😐 mi też mdłości trochę zeszły i czarne myśli krążą ale i tak na nic nie mam wpływu 😔 w święta powiedzieliśmy rodzicom. Zamowilam małemu body z napisem, ze zostanie starszym bratem 😁 było śmiesznie bo myśleli, ze tak po prostu je ubrałam a nie, ze to ogłoszenie nowiny😅 robiłam też dzisiaj wszystkie badania i progesteron na szczęście jest wyższy 17.70 wiec jest ok 🥹 wizyta dopiero 22.04 ale mysle, ze wytrzymam.

    stayaway lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę do diabetologa mam umówioną na jutro na 14:30 (zaskoczyłam się, że tak szybko).
    Wizytę gin przełożyłam z 20.04 na 30.04.
    Nie mogę się nigdzie zapisać na prenatalne na NFZ, gdziekolwiek dzwonię to nie ma miejsc 😒

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Wizytę do diabetologa mam umówioną na jutro na 14:30 (zaskoczyłam się, że tak szybko).
    Wizytę gin przełożyłam z 20.04 na 30.04.
    Nie mogę się nigdzie zapisać na prenatalne na NFZ, gdziekolwiek dzwonię to nie ma miejsc 😒


    A Twój ginekolog nie ma podpisanej gdzieś umowy z przychodnią /klinika?. Bo ja np u siebie mam ginekologa i dostałam skierowanie na Lublin do konkretnej kliniki. Mam zadzwonić tam i podać termin który mam zapisany na skierowaniu i oni w tej przychodni dostosowują termin.

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Wizytę do diabetologa mam umówioną na jutro na 14:30 (zaskoczyłam się, że tak szybko).
    Wizytę gin przełożyłam z 20.04 na 30.04.
    Nie mogę się nigdzie zapisać na prenatalne na NFZ, gdziekolwiek dzwonię to nie ma miejsc 😒

    Dzwoniłam umówić się w poprzednim tygodniu na początek maja i była zaskoczona jak krucho z terminami - szczególnie do tych najbardziej polecanych nazwisk 😬

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    A Twój ginekolog nie ma podpisanej gdzieś umowy z przychodnią /klinika?. Bo ja np u siebie mam ginekologa i dostałam skierowanie na Lublin do konkretnej kliniki. Mam zadzwonić tam i podać termin który mam zapisany na skierowaniu i oni w tej przychodni dostosowują termin.


    U nas w mieście prenatalne na NFZ graniczy z cudem , chociaż mi się udało , ale zapisałam się w 4 tyg ciąży 🫣

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8526

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    A Twój ginekolog nie ma podpisanej gdzieś umowy z przychodnią /klinika?. Bo ja np u siebie mam ginekologa i dostałam skierowanie na Lublin do konkretnej kliniki. Mam zadzwonić tam i podać termin który mam zapisany na skierowaniu i oni w tej przychodni dostosowują termin.
    U mnie bardzo podobna sytuacja. Ale ogólnie powinna być dowolność w wyborze placówki, tylko właśnie - im wcześniej się zapisuje tym większy wybór, do najlepszych lekarzy trzeba się zapisać zaraz po wizycie serduszkowej 🙈

    Niaha, zostawiałabym kontakt, żeby się odezwali jak się coś zwolni, jednak te początki bywają niepewne i terminy się zwalniają.

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Wizytę do diabetologa mam umówioną na jutro na 14:30 (zaskoczyłam się, że tak szybko).
    Wizytę gin przełożyłam z 20.04 na 30.04.
    Nie mogę się nigdzie zapisać na prenatalne na NFZ, gdziekolwiek dzwonię to nie ma miejsc 😒


    Ja też już na prenatalne umawiałam się 3 a może nawet 4 tyg temu i w sumie już dostałam taki że będzie 12+5.
    Szukaj w pobliskich miastach może akurat coś się trafi

    Niaha lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudności z badaniami, porodówki pozamykane... Ja mam do najbliższej w tej chwili godzinę drogi. Oby nie było porodu ekspresowego jak z drugim synem... Urodzę w lesie.

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    A Twój ginekolog nie ma podpisanej gdzieś umowy z przychodnią /klinika?. Bo ja np u siebie mam ginekologa i dostałam skierowanie na Lublin do konkretnej kliniki. Mam zadzwonić tam i podać termin który mam zapisany na skierowaniu i oni w tej przychodni dostosowują termin.

    Chodzę prywatnie do ginekolożki, ona robi też prenatalne, ale musiałabym zapłacić 400zl za USG + około 270 za badanie krwi. Od internistki dostałam skierowanie na prenatalne na NFZ, ale tam żadnej takiej umowy nie ma, więc mam sama szukać.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    U nas w mieście prenatalne na NFZ graniczy z cudem , chociaż mi się udało , ale zapisałam się w 4 tyg ciąży 🫣

    Obdzwoniłam różne miejsca z swiatprzychodni z Gdyni i Gdańska i nic 😑 Jutro oddzwonię mniejsze miasta w odległości 100 km od Trójmiasta. W ostateczności za to zapłacę, bo zależy mi na tym, żeby sprawdzili czy znowu będzie wysokie ryzyko preeklampsji.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Obdzwoniłam różne miejsca z swiatprzychodni z Gdyni i Gdańska i nic 😑 Jutro oddzwonię mniejsze miasta w odległości 100 km od Trójmiasta. W ostateczności za to zapłacę, bo zależy mi na tym, żeby sprawdzili czy znowu będzie wysokie ryzyko preeklampsji.
    Podobno warto upierdliwie dzwonić codziennie , bo same wiemy , że różnie bywa .. zwłaszcza jak kobiety zapisują się w 4 tyg . Może akurat coś się zwolni

    Niaha lubi tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 7 kwietnia, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Chodzę prywatnie do ginekolożki, ona robi też prenatalne, ale musiałabym zapłacić 400zl za USG + około 270 za badanie krwi. Od internistki dostałam skierowanie na prenatalne na NFZ, ale tam żadnej takiej umowy nie ma, więc mam sama szukać.


    To kiepsko jak tak. Kupa kasy. Trzymam
    Kciuki żeby się jednak udało gdzieś dostać :)✊✊

    Niaha lubi tę wiadomość

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4687

    Wysłany: 7 kwietnia, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to może będę musiała przekładać moje prenatalne w ostatniej chwili, wszystko zależy od tego ile bobas będzie miał długości jutro na wizycie. Prenatalne mam w poniedziałek, dzisiaj przyszedł mi kod do badań z krwii, które mam zrobić pojutrze. Ale chyba muszą mnie gdzieś wcisnąć jeśli na dzień badań dziecko będzie za małe? W 10+0 na kiepskim sprzęcie wychodziło CRL 2.70cm może w rzeczywistości było trochę więcej, jutro będzie 11+0 a prenatalne 11+5, czytałam, że CRL wtedy musi być minimum 4.50cm. Badania umawiałam na początku marca gdzieś w 6-7 tygodniu

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 8 kwietnia, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie złapało jakieś przeziębienie. 🤧 totalny brak sił dziś mam

  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 8 kwietnia, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ✊ i dobrego dnia dla wszystkich!

    White1 mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a jeśli nie, to że szybko zorganizują Ci nowy termin

    blancaa12 zdrówka!

    Ja się zapisałam u mnie w klinice na prenatalne, wiem że robią tam też na NFZ, ale już zwątpiłam czy ja jestem zapisana na NFZ czy nie.. będę miała wizytę jeszcze przed prenatalnymi, to dopytam 🙈

    karczoch321, Kapturek lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8526

    Wysłany: 8 kwietnia, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze - Mały Człowiek ma 3,5cm, wyprzedza o 5 dni termin z OM - z CRL wychodziło wczoraj 10+3. Wyniki badań okej, pobraliśmy cytologię i resztę wymazów. Nie mam cukrzycy, za to mam mierzyć ciśnienie, bo na dwóch wizytach miałam to drugie w okolicy 90 🫤 Mam zielone światło na NIPT po weekendzie, zwolnienie i zalecenie zwiększenia Acardu od 12tc.

    IMG-20260408-080424.jpg

    Ps. Wprawne oko zauważy, o której godzinie miałam USG 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 08:20

    Biochemiczka, Kleo10, karczoch321, Naadziejaa, ann_ber, yoreva, Rocky, Ottioli, Kapturek, Niaha, stayaway, dark, Awokado30, Paulina2612, Velaria, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ