Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 21 października 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzisz Kri czasami warto poczekać :P przynajmniej jakieś suveniry z tego będą :P

    Kri lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała jakiś gratis dostać! :P
    Zamówiłam w zeszły poniedziałek na allegro legginsy ciążowe, wysłane we wtorek. Wg śledzenia przesyłek dopiero dzisiaj do mojego miasta dojechały.... EH poczta polska, mają rozmach :P

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 21 października 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn a ja Ci powiem że właśnie teraz korzystam częściej z poczty polskiej niż z firm kurierskich. Przestała być komunistyczna i zaczęła dorównywać w jakości świadczeń dhl-owi, dpd czy innym. A cena jest zdecydowanie niższa za przesyłki niż w innych firmach.

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri zobaczę czy będziemy skrecac. Może tylko ta komode. Widzisz i będziesz na plus.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja właśnie też zawsze polecony priorytet bo najtaniej wychodzi i pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego... A, że brzuszki rosną to mi na czasie zależało :)

    Edit

    Właśnie przyszedł Pan listonosz :)
    Kobietki jak następnym razem przesyłka mi się opóźni to Wam ponarzekam i szybciej ją dostanę :P :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 11:53

    Bruśka, Moniaa lubią tę wiadomość

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 października 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn znicza Ci nie wciskal bo właśnie czytałam że listonosza każą dorabiac i biedne chłopy znicze noszą.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 21 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mój syn dzisiaj fika w brzuchu - chyba tak świętuje kolejny tydzień ciąży. Aaa, kiedy to minęło? :D

    A ja ciągle mam dylemat - mam już jeden komplet pościeli z ochraniaczem dla Jasia oraz poduszkę i dużą kołdrę, a także poduszkę i małą kołderkę. Teraz nieustannie wyszukuję pojedynczych rzeczy i jest to bardziej czasochłonne niż branie całego kompletu. A tu jeszcze trzeba tak ładnie kolorystycznie dobrać, żeby miało "ręce i nogi"... A do tego wszystko takie piękne. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 12:00

    tulipanna lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruśka no nie żartuj, że tak się im każą upadlać :/

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 21 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorgeous a ochraniacz masz taki długi jednoczesciowy na wszystkie szczebelki czy dwuczesciowy ?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 12:06

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia ja mam ochraniacz na połowę łóżeczka, albo i nawet krótszy. Jak już będzie siedzieć czy się przewracać w łóżeczku to dokupię jeśli będzie potrzebny. Nie chce jej całej obudowywać bo baldachim też będzie w naszym wypadku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 12:10

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No muszą limity wyrabiać. Przyszło paczki duże ale chyba zejda do piwnicy na razie bo fajnie opakowane. A tak poza tym chyba wczoraj i przed doswiadczylam stawiania się macicy.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupowe dylematy są i tak najprzyjemniejsze :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 21 października 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa wrote:
    gorgeous a ochraniacz masz taki długi jednoczesciowy na wszystkie szczebelki czy dwuczesciowy ?? :)

    Mój ochraniacz nie jest długi, tak może na 1/3 łóżeczka. Wygląda tak:
    http://zapodaj.net/images/6356e26e7591f.jpg

    Ładne są te długie modułowe składające się z paru poduszek, ale jakoś wydaje mi się, że dużo miejsca zabierają w łóżeczku. ;-)

    tysiaa93, nick nieaktualny, tulipanna lubią tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 października 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się podobają te poduszkowe ale jakoś mam schizę, że dziecko w nie głowę wsadzi i się zaklinuje :P

    Tusiaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 października 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/ae8c495c5896d.jpg.html

    Tak wygląda mój ochraniacz i będzie tak jak ten wyżej komoda ma 175 cm a jest prawie równy czyli cały zagłówek 60 cm i zostaje po ok 60 cm czyli połowę boków łóżeczka wiem trochę pstroakaty ale cóż

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 21 października 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/78fe34aa026f5.jpg.html a mniej więcej tak pościel wygląda cała

    szara myszka lubi tę wiadomość

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 października 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo lewki :D Fajna jest :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 21 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn ja w sumie nie będe miała baldachimu tylko samą pościel z ochraniaczem :)

    gorgeous ładną pościel masz :) mi sie podoba strasznie ten :
    http://allegro.pl/posciel-do-lozeczka-6-el-120x90-dlugi-ochraniacz-i5557946546.html

    łózeczko wyglada bardzo przytulnie a inne srednio mi sie podobaja :( a z tymi poduszkowymi to tez mam wrażenie jakby w łózeczku było bardzo mało miejsca. Myslałam że ta jedną cześć odwinę na zewnatrz i będzie dzidzie widać ale się obawiam że nie dam rady tego zrobic :/ Noo nic albo będę ryzykowac albo wezmę najzwyklejszą oklepaną.
    Napisałam do babeczki czy miałaby troszkę krótszy lub dwucześciowy ale ten dwuczesciowy z tego zestawu juz mi się nie podoba tak bardzo jak tamten:
    http://allegro.pl/posciel-do-lozeczka-7-el-120x90-dlugi-ochraniacz-i5564122482.html

    Tysiaa ale masz pomysły. Uśmialam się nieźle jak to przeczytałam hehe :D

    nick nieaktualny, tysiaa93, gorgeous lubią tę wiadomość

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 21 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa no co ja poradzę, że mi wyobraźnia tak działa :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia oba komplety są piękne :) Może jeszcze jakiś wpadnie Ci w oko, ja to cały czas mówiłam, że żadnego szajskiego baldachimu nie będzie i co i guzik :P

    A kolor, ja chciałam różową albo w sówki, a małż wybrał buraczkowo-białą, taką prostą z dwoma serduszkami tylko naszytymi. Gdybym sama kupowała w życiu bym nawet na nią nie popatrzyła :P

‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ