X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum W ci膮偶y - og贸lne 馃崁 LUTY 2021 馃崁
Odpowiedz

馃崁 LUTY 2021 馃崁

Oce艅 ten w膮tek:
  • Makino28 Znajoma
    Post贸w: 23 16

Wys艂any: 29 maja 2020, 17:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej,mo偶na do艂膮czy膰? Mam 28 lat i synka z wrze艣nia 2018,wczoraj na te艣cie zobaczy艂am drug膮 kreseczk臋 wi臋c mam nadziej臋,na rodze艅stwo w lutym 2021 <3 Starali艣my si臋 osiem cykli,mam nadziej臋,偶e wszystko b臋dzie ok... Jutro lec臋 na bete. Z miesi膮czki termin wychodzi mi na 12.02 <3

Majorka, Rucola, Lolita lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

w4sqyx8du8bsheqo.png
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 29 maja 2020, 18:12

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Makino cze艣膰 :) trzymam kciuki za bet臋 :)

Lolita masz ju偶 wyniki bety?
    W drugiej ci膮偶y mia艂am oczekiwanie na zarodka i na serduszko ale by艂 chocia偶 p臋cherzyk. Nie wiem jak si臋 nie martwi膰 skoro moja beta jest napewno wysoka przy takim sika艅cu 馃し

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 18:13

• Makino28 Znajoma

Wys艂any: 29 maja 2020, 20:56

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    W艂a艣nie Lolita jak beta?

w4sqyx8du8bsheqo.png
  • Girl25 Autorytet
    Post贸w: 3799 532

Wys艂any: 30 maja 2020, 11:15

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    MOge dolaczyc? termin z om na 2/3 lutego, cykle 33 dniowe. starania pomijajac cykle chorobowe i bez koniecznych wspomagaczy (maz i moich) to wyjdzie gdzies 4 cs ktory byl szczesliwy. Test mialam robic 26 maja w dzien matki ale nie wytrzymalam i zrobilam 25 :D. Przyrost bety o 145% po rownych 48 h. Takze mam nadzieje 偶e to dobry znak. Bede miala na pewno CC tak jak przy pierwszym porodzie takze suma sumarum moga mi zrobic zaraz pod koniec stycznia. Mam juz dwulatka ze stycznia 2018 roku :) i 30 lat (w styczniu 2021 31 lat :D). Pierwsza wizyte mam 9 czerwca, przy pierwszej ciazy ko艂o 6 tc bylo widac serce takze mam nadzieje ze tym razem bedzie tak samo.

Lolita, Makino28 lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • Lolita Autorytet
    Post贸w: 731 1009

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:01

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Majorka wrote:
    Makino cze艣膰 :) trzymam kciuki za bet臋 :)

Lolita masz ju偶 wyniki bety?
    W drugiej ci膮偶y mia艂am oczekiwanie na zarodka i na serduszko ale by艂 chocia偶 p臋cherzyk. Nie wiem jak si臋 nie martwi膰 skoro moja beta jest napewno wysoka przy takim sika艅cu 馃し
    Ju偶 wszystko pisz臋. Wczoraj si臋 um贸wi艂am z kumpel膮 i ju偶 nie zagl膮da艂am na forum.
    Beta wysz艂a 37,8 co by odpowiada艂o 3 tygodniowi ci膮偶y (dzi艣 12 dpo).
    W艂a艣nie wr贸ci艂am z wizyty, sytuacja wygl膮da tak: p臋cherzyk, kt贸ry jest na usg nie odpowiada warto艣ci hcg. Mam powt贸rzy膰 bet臋 w poniedzia艂ek. S膮 trzy opcje: albo to tzw. pseudop臋cherzyk i w艂a艣ciwy si臋 dopiero wykszta艂ci i poka偶e (je艣li beta ro艣nie), albo to p臋cherzyk po ci膮偶y obumar艂ej, kt贸ry si臋 jeszcze nie wydali艂 (je艣li beta maleje). Ale w mojej ocenie nie jest mo偶liwe, 偶e by艂a wcze艣niejsza ci膮偶a, bo: 1) p臋cherzyka nie by艂o na usg 18 i 22 maja, b) robi艂am testy we wtorek i 艣rod臋 i by艂y bia艂e, a gdyby beta mala艂a, to wtedy by艂yby mocniejsze ni偶 wczorajszy. Zrobi艂am przed chwil膮 jeszcze jednego sika艅ca z nie pierwszego moczu i wyszed艂 ciemniejszy ni偶 wczoraj... Jestem totalnie sko艂owana... Jest te偶 opcja ci膮偶y pozamacicznej...
    Tak偶e Majorka nic nie stresuj, problem jest u mnie, nie u Ciebie :)

A to test sprzed chwili:
    https://ibb.co/FXPGXYN

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 13:46

Qx7mp2.png
    11.2019 cb 馃挃 02.2021 SYNEK 鉂わ笍 10.2021 - 12 dpo (1 cs) 鈴 馃崁
  • Lolita Autorytet

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:03

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Makino28 wrote:
    Hej,mo偶na do艂膮czy膰? Mam 28 lat i synka z wrze艣nia 2018,wczoraj na te艣cie zobaczy艂am drug膮 kreseczk臋 wi臋c mam nadziej臋,na rodze艅stwo w lutym 2021 <3 Starali艣my si臋 osiem cykli,mam nadziej臋,偶e wszystko b臋dzie ok... Jutro lec臋 na bete. Z miesi膮czki termin wychodzi mi na 12.02 <3

Hej, pewnie! Gratuluj臋 i trzymam kciuki za bet臋 <3

Makino28 lubi t臋 wiadomo艣膰

Qx7mp2.png
  • Lolita Autorytet

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:08

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Girl25 wrote:
    MOge dolaczyc? termin z om na 2/3 lutego, cykle 33 dniowe. starania pomijajac cykle chorobowe i bez koniecznych wspomagaczy (maz i moich) to wyjdzie gdzies 4 cs ktory byl szczesliwy. Test mialam robic 26 maja w dzien matki ale nie wytrzymalam i zrobilam 25 :D. Przyrost bety o 145% po rownych 48 h. Takze mam nadzieje 偶e to dobry znak. Bede miala na pewno CC tak jak przy pierwszym porodzie takze suma sumarum moga mi zrobic zaraz pod koniec stycznia. Mam juz dwulatka ze stycznia 2018 roku :) i 30 lat (w styczniu 2021 31 lat :D). Pierwsza wizyte mam 9 czerwca, przy pierwszej ciazy ko艂o 6 tc bylo widac serce takze mam nadzieje ze tym razem bedzie tak samo.

Hey Girl :) Gratuluj臋 艣wietnych wiadomo艣ci, oby tak dalej! Fajnie, 偶e tak szybko powi臋ksza nam si臋 grono i mam nadziej臋, 偶e ja z niego nie wypadn臋 ...

Qx7mp2.png
  • Makino28 Znajoma

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Moja beta z dzi艣 67,czyli chyba ok jak na ten etap,w poniedzia艂ek powtarzam,mam nadziej臋,偶e przyrost b臋dzie ok <3

Lolita lubi t臋 wiadomo艣膰

w4sqyx8du8bsheqo.png
  • Makino28 Znajoma

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:26

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Lolita wrote:
    Ju偶 wszystko pisz臋. Wczoraj si臋 um贸wi艂am z kumpel膮 i ju偶 nie zagl膮da艂am na forum.
    Beta wysz艂a 37,8 co by odpowiada艂o 3 tygodniowi ci膮偶y (dzi艣 12 dpo).
    W艂a艣nie wr贸ci艂am z wizyty, sytuacja wygl膮da tak: p臋cherzyk, kt贸ry jest na usg nie odpowiada warto艣ci hcg. Mam powt贸rzy膰 bet臋 w poniedzia艂ek. S膮 dwie opcje: albo to tzw. pseudop臋cherzyk i w艂a艣ciwy si臋 dopiero wykszta艂ci i poka偶e (je艣li beta ro艣nie), albo to p臋cherzyk po ci膮偶y obumar艂ej, kt贸ry si臋 jeszcze nie wydali艂 (je艣li beta maleje). Ale w mojej ocenie nie jest mo偶liwe, 偶e by艂a wcze艣niejsza ci膮偶a, bo: 1) p臋cherzyka nie by艂o na usg 18 i 22 maja, b) robi艂am testy we wtorek i 艣rod臋 i by艂y bia艂e, a gdyby beta mala艂a, to wtedy by艂yby mocniejsze ni偶 wczorajszy. Zrobi艂am przed chwil膮 jeszcze jednego sika艅ca z nie pierwszego moczu i wyszed艂 ciemniejszy ni偶 wczoraj... Jestem totalnie sko艂owana...
    Tak偶e Majorka nic nie stresuj, problem jest u mnie, nie u Ciebie :)

A to test sprzed chwili:
    https://ibb.co/FXPGXYN

Mam nadziej臋,偶e wszystko dobrze si臋 sko艅czy,trzymam kciuki :)

w4sqyx8du8bsheqo.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Post贸w: 1115 665

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    To i ja si臋 rozgoszcze 馃榾 mam termin na 30.01 albo 3.02 bo ostatnio cykle w kratk臋. Zrobi艂am dwa testy w zesz艂a sobot臋, nie robi臋 bety. Czekam na wizyt臋 10 czerwca :)

Nie por贸wnujcie ci膮偶y jedna do drugieJ, nie ma co por贸wnywa膰 kresek kt贸re zale偶膮 od czu艂o艣ci testu. Serio, stres nic nie pomo偶e a je艣li co艣 p贸jdzie nie tak to na tym etapie temu nie zapobiegniecie. Sama jestem po dw贸ch stratach i nie rozpami臋tuje tego, tak musia艂o by膰 i tyle. Trzeba si臋 po prostu uzbroi膰 w cierpliwo艣膰... albo robic bet臋 co dwa dni dla swojego spokoju 馃榾 oczywi艣cie mocno trzymam kciuki za wszystkie na w膮tku :) Zajmijcie czyms my艣li, praca, domem, hobby, dzie膰mi - to pomaga. Na codzie艅 pracuje bardzo intensywnie i dni same uciekaj膮 :)

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 13:36

ex2b73sb82yeq2e0.png

zpbnvut1l2ii4he1.png

• AgataAgatka Ekspertka
    Post贸w: 191 319

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:34

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny馃檪 nie艣mia艂o do Was chcia艂am do艂膮czy膰. Wczoraj beta 63, ale jestem ju偶 po cb. Na pocz膮tku maja zrobi艂am panel tarczycowy i okaza艂o si臋 偶e mam hashimoto. Mam nadziej臋, 偶e to by艂a jednyna przeszkoda 馃檪 Nie wiem jeszcze na kiedy przewidywany termin, ale ok 5-8 lutego

Makino28, GrubAsia lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

02.2021 Apolonia 馃┓
    11.2023 b臋dzie synek 馃懀
  • Makino28 Znajoma

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Lolita czy bierzesz dalej Ovarin? Ja od dw贸ch kresek odstawi艂am i bior臋 zestaw witamin dla ci臋偶arnych,ale w sumie nie wiem czy dobrze zrobi艂am...

Girl25 lubi t臋 wiadomo艣膰

w4sqyx8du8bsheqo.png
  • AgataAgatka Ekspertka

Wys艂any: 30 maja 2020, 12:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Makino28 dobrze zrobi艂a艣, 偶e odstawi艂a艣

02.2021 Apolonia 馃┓
    11.2023 b臋dzie synek 馃懀
  • Girl25 Autorytet
    Post贸w: 3799 532

Wys艂any: 30 maja 2020, 13:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Makino28 wrote:
    Lolita czy bierzesz dalej Ovarin? Ja od dw贸ch kresek odstawi艂am i bior臋 zestaw witamin dla ci臋偶arnych,ale w sumie nie wiem czy dobrze zrobi艂am...
    Tak dobrze, ja te偶 ovarin bra艂am tylko przy staraniach, akurat par臋 dni przed terminem okresu mi si臋 sko艅czy艂 i bra艂am sam kwas foliowy+ mg . Te偶 kupi艂am witaminy dla kobiet w ci膮偶y, pregna plus to samo bra艂am przy pierwszej ci膮偶y i mam zdrowego dwulatka. Ciekawa jestem czy lekarz za艣 mi ka偶e bra膰 acard

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • Lolita Autorytet

Wys艂any: 30 maja 2020, 13:34

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Agata Agatka - witaj 馃枑 R贸wnie偶 jestem po cb. W kt贸rym jeste艣 dniu po owulacji?

@Makino, tak jak dziewczyny wy偶ej, ja te偶 od razu odstawi艂am Ovarin, teraz bior臋 Prenatal Uno.

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 13:35

Qx7mp2.png
  • AgataAgatka Ekspertka

Wys艂any: 30 maja 2020, 13:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dok艂adnie nie wiem kiedy by艂a owulacja. By艂am na usg w 16dc i by艂o po. Temperatura wzros艂a dopiero w 16 dc. Wi臋c jestem 12-16dpo. By艂am na becie w poniedzia艂ek 25.05 i by艂a negatywna wi臋c my艣la艂am 偶e si臋 nie uda艂o

02.2021 Apolonia 馃┓
    11.2023 b臋dzie synek 馃懀
  • Lolita Autorytet

Wys艂any: 30 maja 2020, 13:43

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Zuuziaaaa wrote:
    To i ja si臋 rozgoszcze 馃榾 mam termin na 30.01 albo 3.02 bo ostatnio cykle w kratk臋. Zrobi艂am dwa testy w zesz艂a sobot臋, nie robi臋 bety. Czekam na wizyt臋 10 czerwca :)

Nie por贸wnujcie ci膮偶y jedna do drugieJ, nie ma co por贸wnywa膰 kresek kt贸re zale偶膮 od czu艂o艣ci testu. Serio, stres nic nie pomo偶e a je艣li co艣 p贸jdzie nie tak to na tym etapie temu nie zapobiegniecie. Sama jestem po dw贸ch stratach i nie rozpami臋tuje tego, tak musia艂o by膰 i tyle. Trzeba si臋 po prostu uzbroi膰 w cierpliwo艣膰... albo robic bet臋 co dwa dni dla swojego spokoju 馃榾 oczywi艣cie mocno trzymam kciuki za wszystkie na w膮tku :) Zajmijcie czyms my艣li, praca, domem, hobby, dzie膰mi - to pomaga. Na codzie艅 pracuje bardzo intensywnie i dni same uciekaj膮 :)

Hej hej :) Witaj, rozgo艣膰 si臋 i GRATULACJE! <3
    Pe艂na zgoda, 偶e nie ma si臋 co por贸wnywa膰 kropka w kropk臋 bo ka偶da z nas jest inna. Niemniej warto si臋 wymienia膰 informacjami, bo zawsze mo偶na wychwyci膰 u siebie ew. nieprawid艂owo艣ci i w miar臋 szybko zadzia艂a膰. Nie m贸wi臋, 偶e odwr贸cimy tym bieg zdarze艅, ale jak ju偶 pisa艂am, ja wol臋 wiedzie膰 wcze艣niej, 偶e co艣 jest nie tak, ni偶 偶y膰 w b艂ogiej nie艣wiadomo艣ci i si臋 p贸藕niej na maksa rozczarowa膰.

Qx7mp2.png
  • Zuuziaaaa Autorytet

Wys艂any: 30 maja 2020, 13:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Lolita wrote:
    Hej hej :) Witaj, rozgo艣膰 si臋 i GRATULACJE! <3
    Pe艂na zgoda, 偶e nie ma si臋 co por贸wnywa膰 kropka w kropk臋 bo ka偶da z nas jest inna. Niemniej warto si臋 wymienia膰 informacjami, bo zawsze mo偶na wychwyci膰 u siebie ew. nieprawid艂owo艣ci i w miar臋 szybko zadzia艂a膰. Nie m贸wi臋, 偶e odwr贸cimy tym bieg zdarze艅, ale jak ju偶 pisa艂am, ja wol臋 wiedzie膰 wcze艣niej, 偶e co艣 jest nie tak, ni偶 偶y膰 w b艂ogiej nie艣wiadomo艣ci i si臋 p贸藕niej na maksa rozczarowa膰.
    Rozumiem Ci臋 馃檪 kazda z nas jest inna, ja nale偶臋 do tych kt贸re raczej nie analizuj膮, stad tez moje podej艣cie 馃榾
    Jak najbardziej jestem za wymiana do艣wiadcze艅 馃檪

Lolita lubi t臋 wiadomo艣膰

ex2b73sb82yeq2e0.png

zpbnvut1l2ii4he1.png

• Makino28 Znajoma

Wys艂any: 30 maja 2020, 14:53

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dzi臋ki za odpowiedzi dziewczyny :)

w4sqyx8du8bsheqo.png
  • Zuuziaaaa Autorytet

Wys艂any: 30 maja 2020, 15:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Makino28 wrote:
    Hej, ja mam syna z pa藕dziernika 2018 wiec b臋dzie bardzo podobnie u nas :)

ex2b73sb82yeq2e0.png

zpbnvut1l2ii4he1.png

1 2 3 4 5 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zapisz si臋 na newsletter:

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesi膮czkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi 艣wiadczy膰 o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach 偶ycia nieregularne cykle s膮 okresem przej艣ciowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultowa膰 z lekarzem? Jakie s膮 najcz臋stsze przyczyny nieregularnych cykli miesi膮czkowych? 

CZYTAJ WI臉CEJ

100% nauki, czyli badania i rozw贸j w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których dzia艂anie opiera si臋 na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczno艣膰 zosta艂a potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracuj膮 nad tym, aby OvuFriend z najwy偶sz膮 wiarygodno艣ci膮 analizowa艂o cykl miesi膮czkowy, wyznacza艂o dni p艂odne, owulacj臋 i miesi膮czk臋. W rezultacie wielu bada艅 naukowych system OvuFriend uczy si臋 p艂odno艣ci ka偶dej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zale偶no艣ci w cyklu. 

CZYTAJ WI臉CEJ

3 kluczowe p艂aszczyzny wsparcia m臋skiej p艂odno艣ci

Za problemy z p艂odno艣ci膮 w równym stopniu odpowiadaj膮 czynniki 偶e艅skie, jak m臋skie. Jednak problemy z p艂odno艣ci膮 u m臋偶czyzn w dalszym ci膮gu s膮 wi臋kszym tabu. Czas to zmieni膰! Jakie s膮 najwa偶niejsze i kluczowe p艂aszczyzny wsparcia m臋skiej p艂odno艣ci? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawaj膮 optymizmem? Które sk艂adniki s膮 istotne w kontek艣cie m臋skiej p艂odno艣ci? Wszystko wyja艣nia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WI臉CEJ