X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍀 LUTY 2021 🍀
Odpowiedz

🍀 LUTY 2021 🍀

Oceń ten wątek:
  • madiiiii Autorytet
    Postów: 1305 1044

    Wysłany: 22 września 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover wrote:
    Chodzi Ci o dopochwową? Jeśli tak, to ja brałam. Miałam brać 7 dni, w opakowaniu było 10 sztuk więc powiedziała mi, że te 3 zostaną na jakiś "nagły wypadek", gdyby coś się działo.


    U mnie w brzuchu od wczoraj niezła dyskoteka. Maluch kopie jak szalony. Dziś o 15.00 mamy wizytę, już się boję, że dostanę zrypkę za moją wagę, bo miesiąc temu doktor przestrzegała mnie, żebym uważała. A jutro wieczorem badanie połówkowe.

    Czyli jednak się nie przesłyszałam z tymi 7 dniami. Dzięki! :)
    Powodzenia na wizytach! ♥

    Clover lubi tę wiadomość

    ♥ Liwia ur. 05.09.2014, 3300g, 51cm
    ♥ Laura ur. 23.08.2016, 3720g, 55cm
    ♥ Tymuś ur. 6.02.2021, 4030g, 55cm
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 😉 malo mnie tutaj bo bardzo malo czasu ostatnio...
    Widze ze temat kopniakow i brzuszkow 🙂 a ja chciałam Was zapytac kiedy macie w planach pranie i prasowanie ubranek bo szczerze powiem zapomnialam jak z chlopcami to juz bylo... Myslalam zevy części z wozka i nosidelka wyprac jeszcze reraz poki moze wyschnac na zewnatrz, zapakowac i bedzie a jak to z ubrankami zaplanowac?
    Kompletujecie juz wyprawki? My mamy prawie wszystko oprocz lozeczka i wanienki 🤯🤔 jezeli temat byl poruszany a ja przegapilam przepraszam ale normalnie za duzo u mnie sie dzieje ostatnio i nie nadarzam nadrabiac 😔

    Clover, Olinda lubią tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez juz pokazny brzuch i kazdy mysli ze zaraz do porodu 🤯🤔🤷‍♀️ 3.5kg na plusie poki co, 30.09 mamy polowkowe
    Ruchy juz dość solidne maly zapodaje😍 tata juz czuje.

    Olinda lubi tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 września 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do prania myślę żeby zrobić w styczniu.

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Co do prania myślę żeby zrobić w styczniu.

    🤔 Bardzo dziękuję za odpowiedź, tez tak myslalam hmm tylko ze z doświadczenia jakos wlasnie sie zastanawiam dlatego też ze w sttczniu to juz moge byc miedzy domem a szpitalem jak będzie powtorka z rozrywki ptf oby nie ale... Z jednym i drugim lezalam w szputalu okolo miesiąca przed porodem.... 🤯🤔

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A grudzien bedzie malym zamieszaniem swiatecznym, boje sie tego wszystkiego mimo ze to trzeci porod...

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 22 września 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Hej kochane 😉 malo mnie tutaj bo bardzo malo czasu ostatnio...
    Widze ze temat kopniakow i brzuszkow 🙂 a ja chciałam Was zapytac kiedy macie w planach pranie i prasowanie ubranek bo szczerze powiem zapomnialam jak z chlopcami to juz bylo... Myslalam zevy części z wozka i nosidelka wyprac jeszcze reraz poki moze wyschnac na zewnatrz, zapakowac i bedzie a jak to z ubrankami zaplanowac?
    Kompletujecie juz wyprawki? My mamy prawie wszystko oprocz lozeczka i wanienki 🤯🤔 jezeli temat byl poruszany a ja przegapilam przepraszam ale normalnie za duzo u mnie sie dzieje ostatnio i nie nadarzam nadrabiac 😔
    Ja mając termin z młodsza córką na 23 stycznia to na początku stycznia wszystko popralam i poprasowalam. Teraz tez planuje na początku stycznia.
    Co do wyprawki to my mamy prawie wszystko: wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka itp. Teraz sukcesywnie dokupuje ubranka. Przebrałam już ciuszki po córce i okazało się, ze mam cała torbę ubranek w kolorach neutralnych na rozmiar 50/56. Kupiłam tez nowy rożek , kokon( bo nie miałam) i to na tyle. Przerabiamy tez pokoik dziecinny, będzie to pokój do zabawy bo młodsza corka z nami śpi i maluszek tez dołączy. Dziewczyny jeżeli ktoś szuka fajnych tapet to polecam stronę: „ubierz swoje sciany”.My się zakochaliśmy w ich raperach w szczególności dla dzieci.

    Magddullina2, GrubAsia lubią tę wiadomość

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubranka mam juz w sumie wszystkie, nawet znalazlam nowe tetrowki po synku nie uzywane, tylko trzeba uprac i wyprasowac, lozeczko mielismy juz znoszczone po dwoch wiec trzeba nowe i wanienka, wozek juz tez stoi w garderobie i czeka, w sumie tylko te ubranka mnie nirtuja bo wiem ze chocby nawet lozeczko i wanienka jeszcze czas 🤔 kolo listopada by sie tak przydalo kupic.

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak ta ciaza leci ze szook... 🤯🤷‍♀️ I juz zaczynam sie bac co to będzie..

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • myszka 30 Autorytet
    Postów: 509 334

    Wysłany: 22 września 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak z innej beczki. Jak sobie radzicie ze starszymi dziećmi będąc w ciąży. Ja muszę się szarpać jeden 14 kg drugi 18 kg. Ze juz nie wspomnę o denerwowaniu się. Czasem mam wrażenie ze będąc w ciaxy i mając niespełna roczne dziecko było lepiej.

    relgi09kd6xm2d0n.png
    f2wl3e5e5qc78nw6.pngklz99vvjfs70t8uz.png
  • myszka 30 Autorytet
    Postów: 509 334

    Wysłany: 22 września 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tapet w dziecka pokoju to nie polecam
    Wiadomo, że zależy to od dziecka ale mój starszy syn to straszny psotnik. Tapeta ladna była dopuki nie zaczął chodzić. W ciągu roku całą ja obszarpal. Wydaje mi się ze jest to dobra sprawa dla juz tak 3 letniego dziecka a wcześniej to pieniądze i czas wrzucony w błoto :)

    relgi09kd6xm2d0n.png
    f2wl3e5e5qc78nw6.pngklz99vvjfs70t8uz.png
  • Angelika0507 Autorytet
    Postów: 745 742

    Wysłany: 22 września 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wszystko i z praniem chyba poczekam też na styczeń, grube rzeczy, z wózka i fotelika, może na przełomie października i listopada. Mam ten komfort, że u nas w grudniu potrafi być 10-15'C na zewnątrz, więc jeszcze za miesiąc wszystko ładnie nam wyschnie 😊

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    qb3ck6nle1gu1853.png

    12.02.2021 Kajetan 4300g, 56,5cm
    Drugi transfer 05.2020- mamy syneczka ❤♂️
    Pierwszy transfer 04.2020- nieudany ❌
    1 procedura In-vitro
    3x IUI- nieudane ❌
    Starania od 04.2019 💕
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 22 września 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje kupić cała wyprawkę do końca roku i od stycznia zacząć wszystko prac i szykować :)

  • Inka7 Autorytet
    Postów: 472 377

    Wysłany: 22 września 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, jeśli to dziewczynka, to nie mam NIC. Ale mam zasadę, ze kupię cos po 26 tygodniu, jak zycie małej stanie się pewniejszą sprawą. Bron Boże nie jest to kwestia przesądu, chyba raczej moich emocji.

    Pranie chyba w styczniu, choc z mlodszym synem tez zwlekalam, a potem prasowalam jedna reka, drugą trzymajac sie za krok, tak mi bylo jyz ciężko i źle. To moze jednak w grudniu 😂😂😂

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    Janek 14
    Tymek 11, 5
    Laura - > nasze słońce od 18.01.2021 <3
  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka7 wrote:
    Ja, jeśli to dziewczynka, to nie mam NIC. Ale mam zasadę, ze kupię cos po 26 tygodniu, jak zycie małej stanie się pewniejszą sprawą. Bron Boże nie jest to kwestia przesądu, chyba raczej moich emocji.

    Pranie chyba w styczniu, choc z mlodszym synem tez zwlekalam, a potem prasowalam jedna reka, drugą trzymajac sie za krok, tak mi bylo jyz ciężko i źle. To moze jednak w grudniu 😂😂😂

    🙂😉 No ja tez miesiac przed porodami przelezalam w szpitalu bo gestoza i nadcisnienie, 30.09 polowkowe i okropny jakis strach we mnie siedzi... Choc ta ciaza jest zupełnie inna niz poprzednie bo co chwila cos mi dolrga i znosze ja naprawdę nie za dobrze to mam choc nadzieje ze później będzie również inaczej, to sie okaze ale strach jest okrutny we mnie..

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 22 września 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka 30 wrote:
    Ja tak z innej beczki. Jak sobie radzicie ze starszymi dziećmi będąc w ciąży. Ja muszę się szarpać jeden 14 kg drugi 18 kg. Ze juz nie wspomnę o denerwowaniu się. Czasem mam wrażenie ze będąc w ciaxy i mając niespełna roczne dziecko było lepiej.
    Moja tez wazy 14 kg i dużo ja nosze. O nerwach to nie wspomnę. U nas od paru dni tronienke lepiej ale tak to był ryk o wszystko. Najgorsza to pora snu. Wymyśla tysiące zajęć, żeby tylko się nie kłaść do łóżka. A najchętniej to terroryzuje starsza siostre.
    Powiem, ze moja 2,8 latka demoluje wszystko co spotka na swojej drodze, niemalże każda ściana jest brudna( pies tez swoje dołożył) ale tapety ja nie interesują.

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 22 września 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam rozkminkę związaną z "terminem" prania ciuszków. A tu mąż mnie zaskoczył i kazał mi wybrać suszarkę bo stwierdził że nie wyobraża sobie bym w pologu martwiła sie o pranie i wywieszanie go. A skoro juz suszarka to i na nową pralkę mnie namówił...ale Taką którą on ogarnie bo stwierdził że on też wreszcie musi sie tego nauczyć 🤣 biedne moje ubrania, koniecznie muszę znaleźć bezpieczny azyl dla moich koronkowych gatek

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Vagabond Autorytet
    Postów: 453 338

    Wysłany: 22 września 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    🤔 Bardzo dziękuję za odpowiedź, tez tak myslalam hmm tylko ze z doświadczenia jakos wlasnie sie zastanawiam dlatego też ze w sttczniu to juz moge byc miedzy domem a szpitalem jak będzie powtorka z rozrywki ptf oby nie ale... Z jednym i drugim lezalam w szputalu okolo miesiąca przed porodem.... 🤯🤔

    To zawsze możesz wcześniej przygotować torbę do szpitala dla malucha na pierwszy rzut a jak cokolwiek (oby nie) będzie sie działo to mąż wypierze i wyprasuje resztę :)

    Rzeczy które teraz kupiłam używane mam już wyprane, sle w styczniu bedę je znowu prać i prasować. Na razie nie mam nic z dużych tematow typu wozek fotelik lozeczko bo nie mam gdzie tego trzymac.

    Czy uzywałyście może składanych wanienek? Nie chce znowu zagracic polowy lazienki :)

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

    h4zpgywlkbjhd0hc.png
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 22 września 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Też mam rozkminkę związaną z "terminem" prania ciuszków. A tu mąż mnie zaskoczył i kazał mi wybrać suszarkę bo stwierdził że nie wyobraża sobie bym w pologu martwiła sie o pranie i wywieszanie go. A skoro juz suszarka to i na nową pralkę mnie namówił...ale Taką którą on ogarnie bo stwierdził że on też wreszcie musi sie tego nauczyć 🤣 biedne moje ubrania, koniecznie muszę znaleźć bezpieczny azyl dla moich koronkowych gatek
    U nas zasada, ze maz jak wstawia pranie to ja je przeglądam. Swoje pierze jak chce, moje i córek ja muszę skontrolować.

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 22 września 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm na pewno dałby radę ogarnac pranir i prasowanie ale takie malusie ubranka heh nawet nie wiem czy chcialabym slyszec te kur**y ktore by się sypaly 🤣🤷‍♀️🙈
    Rekawki musialby palcem ino przewijac... 😉
    Glownie przez jego prace od rana do wieczora nie ma okazji na pranie i prasowanie.......

    Vagabond, Olinda lubią tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ