X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTY 2025
Odpowiedz

LUTY 2025

Oceń ten wątek:
  • efforts_⭐️ Autorytet
    Postów: 589 492

    Wysłany: 19 września, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Ja też po wizycie. Młody zdrowy, ma 410 g i wszystko jest tam gdzie powinno być. Chociaż gościu do którego chodzę opinie są różne (że oschly itp), to z Nami nadaje na tych samych falach jak nic. Nawet dał Nam tipa jak zdobyć USG dodatkowe u Niego w ramach Medi za darmo na dobrym sprzęcie więc idziemy w 27 tyg. 😂

    To naprawdę super z jego strony! Ja raczej też będę chciała zrobić badanie prenatalne 3 trymestru, ale to już w innym miejscu niz teraz.
    420g - to już ładna waga! 🥰

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 594 888

    Wysłany: 19 września, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efforts_⭐️ wrote:
    To naprawdę super z jego strony! Ja raczej też będę chciała zrobić badanie prenatalne 3 trymestru, ale to już w innym miejscu niz teraz.
    420g - to już ładna waga! 🥰
    To jest takie jeszcze przed prenatalnymi 32-36 tyg, bo te też są w pakiecie. Jak to ujął takie USG dla ładnych fotek i popatrzenia na mlodego z bliska. 😂

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • efforts_⭐️ Autorytet
    Postów: 589 492

    Wysłany: 19 września, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na moment kiedy i mój syn zapozuje ładnie do zdjęcia 😅 na razie to wszystkie mam takie nijakie

    preg.png
  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 284 284

    Wysłany: 19 września, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efforts_⭐️ wrote:
    Dziwna praktyka.

    No dziwna, dlatego jak dostałam skierowanie na USG piersi z UCZKiN i chciałam wykonać USG np. W MSWiA bo oni akurat mają pracowanie USG piersi to mi odmówili bo chcieli skierowania od siebie.
    Głupie ale ja się z tym długo bujałam i na końcu zrobiłam prywatnie bo już miałam dość 😃

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe

    preg.png
  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 284 284

    Wysłany: 19 września, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Ja też po wizycie. Młody zdrowy, ma 410 g i wszystko jest tam gdzie powinno być. Chociaż gościu do którego chodzę opinie są różne (że oschly itp), to z Nami nadaje na tych samych falach jak nic. Nawet dał Nam tipa jak zdobyć USG dodatkowe u Niego w ramach Medi za darmo na dobrym sprzęcie więc idziemy w 27 tyg. 😂

    O piękna waga ! Dobrze czujesz ruchy ?
    Mnie tak kopie, że jakiś hit. Pół dnia czuję ruchy a teraz między 23 a 24 to już kosmos więc myślałam, że jest większy a nawet 400g ma 🫣

    Dealie- gratuluję wizyty ❤️

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe

    preg.png
  • Animka Autorytet
    Postów: 1121 503

    Wysłany: 19 września, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt I zdrowych maluszków przede wszystkim 🥰👍

    preg.png
‹‹ 445 446 447 448 449
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ