X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne macica siodelkowata
Odpowiedz

macica siodelkowata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarka mi kazała, żeby macica się lepiej rozciągała. W sumie dobrze, bo wydaje mi się, że miałam niedobory hormonalne

    klauuudia lubi tę wiadomość

  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, rozumiem :) lekarze na pewno wiedzą, co robią :) a czy miałyście problem z zajściem w ciąże? mnie od samego wykrycia tej wady przygotowywali na to , że mogę mieć, a tymczasem nie było żadnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 09:25

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem z zajście z donoszeniem. Pierwszy cykl na czuja, ale cykle owulacja się wydłużyła i nie trafiliśmy. Następny z testami owu trafiony :)

  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, że z donoszeniem też mówili, ale teraz już mówią że nie powinno być problemu nawet z donoszeniem, więc zdanie się szybko zmieniło:) ja jestem świeżą mężatką więc też nie było problemu :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam tez za drugim razem sie udalo, wiec tez szybko :)
    zobaczymy, co bedzie dalej grunt to myslec pozytywnie :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oby macica sie ladnie rozciagala i nie bylo zadnych problemow :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jest dobrze;) poprzednie usg mialam 4 tygodnie temu. Czyli normalnie, a nie częściej

    klauuudia lubi tę wiadomość

  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak samo jak my :) czyli musi byc dobrze . Jakby nie bylo to kazali by nam czesciej przychodzic. Mi pani Doktor powiedziala, ze narazie macica ladnie sie rozciaga , w pozniejszych etapach da mi znac, zebym wiecej uwazala na siebie i wiecej odpoczywala . Co nie oznacza wcale, ze tak wlasnie musi byc.

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam sie czujecie dziwczyny ? :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie troche martwie, bo dosyc moscno mnie boli podbrzusze ... EEhh nie wiem czy to ma tak byc... Tez tak macie ?

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasami pobolewa, moze to byc macica rozciągająca sie albo więzadła macicy. Jedna z gin dala mi taki sposób na sprawdzenie: Bierz dzien nospe, jesli przejdzie to ok, jesli nie to do lekarza. Ja juz mam twardnienia brzucha i tez musze uważać na siebie i biorę nospe codziennie

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje kochana tez tak sprobuje. Moja ginekolog ma teraz 2 tyg urlopu dzwonilam tam wczoraj i inna kazala mi jechac do szpitala , liczylam na to, ze mnie uspokoi i powie ze to normalne... EEEHH sprobuje z ta nospa a jak nie to wybiore sie do innego lekarza w sumie teraz mam Termin za tydzien w pon 9 Maja takze moze sie czegos wiecej dowiem :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie przejdzie to dla pewnosci lepiej jechac :) :*

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 1 maja 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam? Przeszlo?? :)

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 2 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak narazie jest troche lepiej :) ale z nospa sprobuje dopiero w czwartek bo w srode jedziemy do Polski a niestety w swoim lekowym barku nospy nie mam, bo na miesiaczke nigdy mi nie pomagala musialam wziac cos mocniejszego zawsze przeciwbolowego... A za tydzien wizyta takze dowiem sie ze na pewno wszystko w porzadku i nie mam sie czym martwic :)

    Zycze uda<nego poczatku tygodnia :* :*

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 11 maja 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, jak po wizycie poniedziałkowej? u mnie wszystko ok, Maluszek rośnie, dalej mam twardnienia brzucha i biorę na nie magnez, kontrolujemy moją szyjkę, póki nic się z nią nie dzieje będę spać spokojnie :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 11 maja 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko w porzadku :D tak bardzo sie ciesze, ze u Ciebie tez :)
    Malutki ma juz 8 cm , jest szybszy o 1 tydzien hehe :)

    na bole brzucha zapisala mi duphaston i aspargin (magnez+potas) i to tez zeby macica sie lepiej rozciagala.
    Tylko bylam w Polsce u lekarza i nie wiem czy nie powinnam tego skonsultowac z ta Maja w Niemczech... Wydaje mi sie , ze ta w pon byla troche bardziej kompetentna... Sama nie wiem, ale postanowilam tak czy siak, ze bede to brala, pytalam tez w aptece i zaszkodzic to absolutnie nie zaszkodzi, moze tylko pomoc.

    Poza tym czuje sie swietnie :) no i dowiedzialam sie, ze bedzie najprawdopodobniej chlopiec w prawdzie nie mamy sie jeszcze mocno nastawiac, bo to troche wczesnie, ale maz byl ze mna i oszalal z radosci :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 11 maja 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super jak tak :))) u mnie na 100 % będzie chłopak :) mam nawet zdjęcie Maluszka w rozkraku :) na pewno wszystko będzie dobrze, lekarze wiedzą co robią :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 26 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka jak ten czas ucieka :) juz polowa za Wami :)
    I jak tam sie czujecie? :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 26 maja 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej :) u nas dobrze, ale mam troszke problemy ze skurczami wiec biore nospe, luteine i magnez. Na szczescie Dzidzius zdrowo rosnie i kopie mnie bardzo juz od 3 tyg. :-) Tobie leci juz 16 tc, niedlugo bedziesz czula ruchy :))

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ