X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne macica siodelkowata
Odpowiedz

macica siodelkowata

Oceń ten wątek:
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 13 września 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie ze pytalam. To po prostu ucisk na nerwy, Maly tak sie ukladal ze pchal tam dupke albo nozki. Poznoej juz to bylo tak obolale ze nie moglam sie dotknac. Robilam nawet usg jamy brzusznej bo sie bali ze moze watroba boli ale nic nie bylo. Powiedzieli w koncu ze trzeba przecierpiec albo brac apap jak juz jest bardzo zle. Wzielam ten apap jedno opakowanie ale nie pomoglo. Raz 2 tabl na raz nawet i tez nic

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 27 września 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak sie trzymasz ??
    Jeeej to juz tuz tuz :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 28 września 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam strach w oczach, ale nadal w dwupaku, mimo wady macicy :)
    Moj Maly zrobil psikusa tydzien temu i odkręcił się główką do góry, jeśli nie zmieni położenia to w przyszłym tyg czeka mnie CC. Także u mnie nic nie wiadomo:). A jak u Was:)?

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 września 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to ladnie nabroil na koniec... Moze jeszcze sie odwroci ;) trzeba byc dobrej mysli :)
    A u nas dobrze jak narazie , maly ulozony glowkowo i oby tak zostalo, figluje jak nie wiem czasami mi sie zdaje , ze mi tam wszystko wywraca w tym brzuchu hehe :)
    Tez juz zaczynam sie bac troche porodu i wogole, zostalo tak malo czasu ... :D poradzimy jakos mam nadzieje :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 30 września 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byl już główką w dol, ale ide jeszcze na usg w poniedziałek, to zobaczymy jak tam siedzi:) u mnie może się już zacząć w każdej chwili, torby spakowane i czekamy aż cos ruszy a powiem szczerze ze tez sie boje strasznie porodu:)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 20 października 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta boze ty juz pewnie po jak tam co tam??? jak sie czujecie ??

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 24 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzilam tydzien temu Maluszka, 6 dni po terminie. Narazie jeszcze jestesmy w szpitalu, Maly ma antybiotyk ze wzgledu na wyzsze crp po urodzeniu i zielone wody plodowe ale wszystko z Nami ok. :) byc moze wyjdziemy w srode.
    Porod do lekkich nie nalezal ale rodzilam silami natury i bez znieczulenia
    A co u Was? U Ciebie spotkanie z Dzieciatkiem juz blisko :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 24 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeej jak sie ciesze i gratulacje :D :D :D
    Najwazniejsze, ze poradziliscie :)

    A u nas po dzisiejszym USG duzo stresu, bylam w szpitalu na sprawdzeniu przeplywow, wyszly w porzadku ale waga dziecka 2177g duzo za malo, w zeszlym tyg u mojej ginekolog wyszlo 2500 a 3 tyg 2100 takze nie wiem co sie dzieje, jutro ide do kliniki prenatalnej Maja tam lepszy sprzet i zobaczymy... EEEHhh teraz czuje sie juz troche lepiej ale ryczalam jak bobr, ze cos jest nie w porzadku, mam nadzieje, ze ten lekarz w szpitalu nadzwyczajniej sie myli i okaze sie ze z moim malutkim jest ok ale stres jest.

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 25 października 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja miałam kiedyś tez blad w pomiarze Malego. Na jednej wizycie bylo sporo a za jakis czas mniej, albo raz nogi po miesiącu wyszły krótsze niz wcześniej wiec nie sugeruj sie tak waga z USG, szczególnie jesli robią różni lekarze albo na różnych sprzętach
    Jesli przepływy masz dobre to znaczy ze do Maluszka dociera wszystko co potrzebuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 08:44

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 25 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za dobre slowa :*
    Martwie sie jak Cholera nic dostalam skierowanie do tej kliniki i zobaczymy mam nadzieje ze bedzie w porzadku :)
    A jak z Twoim maluszkiem? Czemu te zielone wody plodowe?
    Ja mysle ze wezme jednak znieczulenie nie wiem czy dam rade , zaczyna mnie to wszytsko przerastac ... Jestes wielka ze poradzilas :)

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 25 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana na pewno będzie dobrze:)
    Juz jestesmy z Maluszkiem w domu. Wody nie wiem czemu takie byly, poród trwal 19 godzin moze dlatego, lekarze to teraz nic nie powiedzą a namęczyłam sie strasznie i wzielabym znieczulenie ale w moim szpitalu nie dają znieczulenia do porodu naturalnego tylko przy cieciu cesarskim. Jak masz możliwość to bierz :)

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 28 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cesze sie bardzo ze juz w domku :) i jak sobie radzicie?
    Ja robilam kolejne USG we wtorek i wyszlo ze ma 2700g lekarz w szpitalu wprowadzil mnie w blad i to Cale szczescie bo tak sie stresowalam...

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 29 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, mowilam ze będzie dobrze. :)
    Jestem troche niewyspana, Maly robi Nam pobudki co 1,5-2 h na karmienie i troszkę chyba go brzuszek boli i ma twardy bo czasami placze i nie można mu dać rady :p
    W poniedziałek będzie miał już 2 tygodnie

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 29 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradzicie napewno :) jej napewno jest slodki :) jakie to szczescie musi byc miec takiego szkrabka w domu :) wiadomo pewnie czasem jest ciezko ...

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana, masz już tego szkrabka w domu :) co u Was słychać? Jak po porodzie?

    klauuudia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • klauuudia Autorytet
    Postów: 1191 1136

    Wysłany: 1 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słońce fajnie ze się odezwalas. Tak takmalutki jest z nami :) ja niestety cesarke miałam ogólnie masakra bóle parte a tu rozwarcie aż na 1 cm :) hehe było minęło ale dużo kobiet mówi ze zapomniały o tym bólu hehe ja jeszcze nie potrafię :) hehe

    Amaly ma się dobrze na całe szczęście :) w prawdzie rzeczywiście był malutki miał tylko 2400 ale urósł sobie ładnie juz ma 5500 także w porównaniu z ta kiepska urodzeniowka jest pięknie :)

    Juz się nie mogę doczekać wprowadzania marchewki hehe no ale trzeba jesCE trochę poczekać :)

    A jak u Was???

    aneta93 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj3yqbx4nk.png
    zrz6jw4zaldusvqc.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 4 lutego 2017, 03:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas malutki przeziębiony :(
    Ja tak samo miałam bóle okropne a rozwarcie po 10godz 3cm :o może ma to jakiś związek z tą budową macicy? Ja na pewno swojego porodu nie zapomnę :)

    Mój Skarb na cycusiu, butli nie akceptuje :)

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ