Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 13 września 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Witam Was dziewczyny. Mam termin na 2 maja z usg bo mam zawsze różne długości cykli i tylko to się liczy jak Pan dr powiedział. Pierwsza wizyta za mną i widziałam już bijące serduszko także jestem przeszczesliwa. Dwa lata temu miałam poronienie zatrzymane i do marca tego roku nie marzyłam o niczym innym jak o ciazy. Odkąd przestałam myśleć zajęłam się wszystkim innym nawet nie spodziewałam się tej ciąży. 😉

    Świetna wiadomosc, gratuluję 🥰

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 września 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że kreska na teście nie ciemnieje to może być mnóstwo powodów.
    Najlepiej sprawdzić betę i jej przyrost na początek. Ja w pierwszej ciąży w terminie drugiej i trzeciej miesiączki miałam delikatne plamienia i "taki mój urok" jak to lekarz okreslił.

    Wizyte mam w środę i zwariuję, mówie wam! Po lipcowym poronieniu nawet nie wiem właśnie jak wypadła owu więc tak sobie gdybam i to gdybanie mnie męczy :P

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też jestem nowa może mi poradzicie w 13dpo beta 47,90 a w 15 109 czy to nie za małe wartości na ten dzień po owulacji progesteron 21

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 września 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1888 wrote:
    Hej też jestem nowa może mi poradzicie w 13dpo beta 47,90 a w 15 109 czy to nie za małe wartości na ten dzień po owulacji progesteron 21

    Hej,

    ja swoje przyrosty sprawdzałam na tej stronce:
    https://plodnosc.pl/kalkulator-beta-hcg/

    jak wpiszesz daty badania i wyniki to ci obliczy :) Wg mnie przyrost w normie

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem sprawdzałam niby jest w normie ale i tak się denerwuje 😉 wizytę mam w 5t4d mam nadzieję że coś zobaczę i się uspokoję. Dziękuję za odpowiedź 😘

  • Kisielek Przyjaciółka
    Postów: 104 58

    Wysłany: 13 września 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, proszę rzućcie okiem na moje wyniki:
    Dzis 13.09 wypada dzień mojej miesiączki, w piątek (12 dpo) wieczorem zrobiłam test i wyszły dwie mocne kreski
    Wyniki bety z dziś : 797,3 mlu /ml
    Progesteron 25,00 ng/ml

    Co o tym myślicie?

    Najgorzej bo termin wizyty do mojego gina mam dopiero na 15 października 😱 czy to nie za późno? Może powinnam iść wcześniej do innego sprawdzić czy wszystko Ok?

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie sugerujciesietak do końca przyrostem bety. Miałam idealny przyrost idealne obiawy zwracałam i mdłosci mnie meczylyly. Ale w sumie to może tylko mój przypadek. Najważniejsze jest usg. Najbardziej bałam się pierwszego usg i czy będzie biło serce. Jak tylko zobaczyłam bijące serce to odrazu jkby całe nrwy i stres że mnie zeszły. 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisielek uważam że spokojnie możesz poczekać do wizyty o ile się nic nie dzieje.

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 września 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Dziewczyny nie sugerujciesietak do końca przyrostem bety. Miałam idealny przyrost idealne obiawy zwracałam i mdłosci mnie meczylyly. Ale w sumie to może tylko mój przypadek. Najważniejsze jest usg. Najbardziej bałam się pierwszego usg i czy będzie biło serce. Jak tylko zobaczyłam bijące serce to odrazu jkby całe nrwy i stres że mnie zeszły. 😉

    U mnie niemal podobnie, pierwsze przyrosty super, potem zwolniły lekko jak przekroczyłam 5tyś (robiłam na zlecenie lekarza, który obawiał się ciąży pozamacicznej). Byłam na USG gdzie był zarodek z serduszkiem już (niedziela). Pn-wt miałam normalne objawy, mdłości, bolące piersi itp i w środę dowiedziałam się, że serduszko przestało bić :( Więc dla mnie beta to sprawdzenie, czy ciąża umiejscowiona prawidłowo :) i wiadomo, że USG najważniejsze.

    miissia lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 września 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisielek wrote:
    Hej, proszę rzućcie okiem na moje wyniki:
    Dzis 13.09 wypada dzień mojej miesiączki, w piątek (12 dpo) wieczorem zrobiłam test i wyszły dwie mocne kreski
    Wyniki bety z dziś : 797,3 mlu /ml
    Progesteron 25,00 ng/ml

    Co o tym myślicie?

    Najgorzej bo termin wizyty do mojego gina mam dopiero na 15 października 😱 czy to nie za późno? Może powinnam iść wcześniej do innego sprawdzić czy wszystko Ok?

    15/10 na pewno nie za późno :) z doświadczenia wiem, że lepiej później niż wcześniej :P ale jestem teraz mądra bo wizytę mam za dwa dni :D przyśpieszoną z poniedziałku haha

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Kisielek Przyjaciółka
    Postów: 104 58

    Wysłany: 13 września 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Kisielek uważam że spokojnie możesz poczekać do wizyty o ile się nic nie dzieje.

    Miissia nie wiem czytam radę doczekac do tego terminu 🤦‍♀️ Trochę się denerwuje czy wszystko ok
    Dziękuje za odpowiedz 😊

  • Kisielek Przyjaciółka
    Postów: 104 58

    Wysłany: 13 września 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    U mnie niemal podobnie, pierwsze przyrosty super, potem zwolniły lekko jak przekroczyłam 5tyś (robiłam na zlecenie lekarza, który obawiał się ciąży pozamacicznej). Byłam na USG gdzie był zarodek z serduszkiem już (niedziela). Pn-wt miałam normalne objawy, mdłości, bolące piersi itp i w środę dowiedziałam się, że serduszko przestało bić :( Więc dla mnie beta to sprawdzenie, czy ciąża umiejscowiona prawidłowo :) i wiadomo, że USG najważniejsze.
    Majetta nie idę na betę jeszcze w środę i piątek. Okaże się czy dobrze rośnie 💪😊
    Powiedz mi proszę bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam, skąd będzie wiadomo czy ciąża pozamaciczna czy nie? Z wyników bety da się określić czy tylko z usg? Nie bardzo się znam 🙈

  • Kisielek Przyjaciółka
    Postów: 104 58

    Wysłany: 13 września 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IDE na betę* w środę i piątek wkradł mi się błąd

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 września 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisielek wrote:
    Majetta nie idę na betę jeszcze w środę i piątek. Okaże się czy dobrze rośnie 💪😊
    Powiedz mi proszę bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam, skąd będzie wiadomo czy ciąża pozamaciczna czy nie? Z wyników bety da się określić czy tylko z usg? Nie bardzo się znam 🙈


    Z przyrostów bety:) W ciąży pozamacicznej przyrosty są nieprawidłowe (niższe). Też jeśli beta raz wychodzi np 100 po 48h jest prawidłowy przyrost np 400 a po kolejnych 48h spada to najpradopodniej jest to ciąża biochemiczna i lada dzień można spodziewać się okresu.

    Wolałabym tego wszystkiego nie widziec 🙈 Przy pierwszej ciąży poszłam tylko na betę, żeby potwierdzić ciążę i tyle :D

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też tak się czujecie że ciągle chce Wam się spać.? Z powodu wcześniejszego poronienia jestem już na zwolnieniu i mój dzień to katastroficzną śpiączka. A jeszcze jak mam gdzieś pojechać to nawet bym spala za kierownicą..

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 13 września 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Dziewczyny czy Wy też tak się czujecie że ciągle chce Wam się spać.? Z powodu wcześniejszego poronienia jestem już na zwolnieniu i mój dzień to katastroficzną śpiączka. A jeszcze jak mam gdzieś pojechać to nawet bym spala za kierownicą..

    Jaaaa! Mam takie przebłyski w ciągu dnia ale ogólnie właśnie jakbym była na l4 to bym spała cały dzień, chce isc na zwolnienie jak usg będzie ok, potrzebuje kilku dni żeby „odespać” plus coraz większe mdłości mam 🙄 ale chciałabym jeszcze popracować, jeśli będzie ok, to myślałam tak o pracy do końca roku a co z tego wyjdzie co się okaże

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 13 września 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Dziewczyny czy Wy też tak się czujecie że ciągle chce Wam się spać.? Z powodu wcześniejszego poronienia jestem już na zwolnieniu i mój dzień to katastroficzną śpiączka. A jeszcze jak mam gdzieś pojechać to nawet bym spala za kierownicą..

    Czasem tak mam że bardzo chce mi Sie bardzo spać i mogę spać i spać, a czasem chce mi się spać a nie mogę usnac i wtedy lepiej nie podchodzić do mnie 😂😂😂

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Lulu33 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 13 września 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny no właśnie oczywiście to zależy od lekarza ale kiedy zamierzacie iść na zwolnienie? I czy wogole?
    Ja aż jestem w szoku bo żadnych mdłości nie mam. Ale nie cieszę się przedwcześnie bo w dwóch wcześniejszych ciążach zaczęłam wymiotować od ok 3 MC dopiero aż do 6 MC 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2021, 19:55

    3jgxdqk3348m169c.png
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 13 września 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciaa wrote:
    Robiłam Bete będzie na po południu, a progesteron dopiero na piątek. Te plamienia nie wyglądają Mi ma miesiączkę bo są brązowe widzę JE przeważnie rano później przez cały dzień ich nie mam, a objawy ciąży nadal się trzymają tylko ta kreska nie ciemnieje. Trochę się denerwowałam może mogłam tym zaszkodzić. No nic nie zamartwiam się poczekam na wyniki i na wizytę zobaczę co i jak.


    @ Kicia masz wyniki?

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Klaudia24 Przyjaciółka
    Postów: 90 86

    Wysłany: 13 września 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja zrobiłam betę po 96 h a nie po 48 h bo nie dałam rady w sobotę i dalej się martwię. Niby średni przyrost 83% ale i tak jakoś bardzo mało. W pierwszej ciąży mi się solidnie podwajala beta.
    Beta w czwartek 09/09 o 18:00 80,3 a dzisiaj 13.09 o 16:30 261,7.

    Powodzenia na wizytach dziewczyny!

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    👩🏻26 👦🏻35
    24.09.2020 🤰🏻⏸
    Maj 2020 - 🎉🎀👨‍👩‍👧
    Ponowne starania od sierpnia 2021
    7.09 - ⏸🤰🏻
    18.09 - puste jajo
    07.10 - zabieg
    Ponowne starania od listopada 2021

    💊euthyrox 100
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ