X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha mala wisi tylko na cycu a za godzine musze ja podrzucic do babci bo mam dentystke. Oby z tym zebem sie udalo na jednej wizycie. A babci wspolczuje 😂 dojdzie jej 4 wnuk do przypilnowania 🙈 ale nie mam wyjscia 🤣

    Soleil lubi tę wiadomość

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby któraś miala zloty srodek na usypianie w dzień - bede wdzieczna 😂

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Malinka, bede sie edukowac.

    Ana.Ta, ja usypiam na fotelu bujanym, biore na kolana i sie bujamy, i szumie (musze ja, szumis nie moze sie ze mna rownac). Ale kluczem do sukcesu jest odpowiednia pora, jak przegapie to jest klopot. Ostatecznie wiezdza chusta, nie zdazylo mi się zeby nie zadzialala.

    Ale co dziecko to inny sposob...

    Ana.Ta, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.instagram.com/p/ChHV5hPMWP6/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    Kasjanna tu masz linka do tego sprzątania. Nie trzeba mieć konta żeby zobaczyć jak coś 😃

    Ja dzisiaj na 12h sama zostałam, bo mąż w pracy. Tez mnie czeka spacer z koleżanką i gotowanie obiadu 😁

    Ogolnie u nas postępy z nocnym spaniem. Mały zasypia po 20, oczywiście ze mną, ale po 10 min wychodzę z łóżka i mąż z nim zostaje, a ja sobie idę na dol na godzinkę i się relaksuje.
    Myślę, że za jakieś 2 tyg będę go czasem odkładać do łóżeczka. Mlody spał od 21 do 2, a później wstał o 5 i 8.30

    Problem mam sama ze spaniem i rano jestem jak zwłok, nie mogę wyjść z łóżka żeby normalnie zacząć dzień z młodym.

    Soleil, Ana.Ta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana.ta u nas mały zasypia na piłce, albo kładziemy się do łóżka i przytulony zasypia. Przestałam oglądać telewizję, bo niestety on się zaczął patrzyć, a po drugie nie mógł spać. Wiec teraz przyciemniam sypialnie i tam drzemka 40 min. Minus jest taki, że muszę tam z nim leżeć, ale czytam wtedy książkę 🙂

    Zosiek super waga, to już konkretna babka 😄

    Kasjanna u nas problemów ze spaniem w nocy już nie ma, ale wcześniej jak były to też myślałam, że butla pomoże i bardzo się myliłam. Wstał tak samo.

    Zosiek, Ana.Ta lubią tę wiadomość

  • Merci92 Autorytet
    Postów: 624 929

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiek Ja dzisiaj swoją waze ciekawe ile przytył ten mój szczypiorek 😃 Gratulacje super wagi! 🎉🎊 Cyc ma moc 💪⚡🔋😃

    Ana.Ta Ja 🙋 tak miałam od chyba zeszłego tygodnia. Co prawda Laura jest odkładalna ale żeby zasnęła musiałam 30 min skakać na piłce 😅 Teraz zmieniłam taktykę 😎 Pewnie już ja stosowałaś ale dla mnie to nowość 😃 Jak widzę że już ziewa i marudzi na sen to wyciszam ja w łóżeczku zanim lulam. Szumis, pieluszka i smoczek, glaszcze, trzymam za rączkę a nóż moze kiedyś sama usnie tak. Ale jak widzę że już ja to denerwuje i poplakuje-lamentuje to biorę do lulania i lulam kołyszac na boki. Piłkę już odrzuciłam bo mnie wkurza i nie chce żeby tak się przyzwyczaiła do niej że bez niej już nie usnie 🤭🙃 Trochę krócej mi schodzi te lulanie niż skakanie na piłce 🙃

    I też jak Megsi przyciemniam pokój no i zamykam żeby mnie nie słyszała. Oczywiście wlaczam wtedy nianie elektroniczna ale też śpi max 1h ☺




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 13:33

    Zosiek, Ana.Ta, Soleil lubią tę wiadomość

    6056198c02.png
  • Lotos Autorytet
    Postów: 258 227

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjanna wrote:
    Lotos, jesli to kwestia upalow to wole dac cyca niz wode, i tak musze wstac. Z tym ze u nas w nocy nie jest jakos bardzo gorąco, mamy wszystkie okna pootwierane.
    Ta woda to taka alternatywa dla bolących piersi ale jak dajesz radę to pewnie że cyc najlepszy

    Kasjanna lubi tę wiadomość

  • Merci92 Autorytet
    Postów: 624 929

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megsi Z tego samego powodu zrezygnowałam z TV 🙆‍♀️ Te dzieci to wszystkie podobne do siebie z zachowania 😃

    Megsi, Ana.Ta lubią tę wiadomość

    6056198c02.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do sprzątania jeszcze to ja rozkładam w czasie te rzeczy, nie wszystko naraz. Jak np przygotowuje podłogę do odkurzania to niekoniecznie od razu odkurzam. W każdej wolnej chwili staram się zrobić jakieś 5 mon sprzątanie i też chwile dla siebie mieć, nawet głupie 5 min na spokojna herbatę.

    Malo ostatnio z dzieckiem się bawię, bo u niego jest taki szał na lusterko, że wczoraj leżał 40 min na macie I szalał do swojego odbicia, a my z mężem obok mamy swoje komputery i stwierdziliśmy, że jak dziecko same sobą się zajmuje to my szukamy paneli 😃

    Ana.Ta, Malinka2021, Soleil, Leksa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci92 wrote:
    Megsi Z tego samego powodu zrezygnowałam z TV 🙆‍♀️ Te dzieci to wszystkie podobne do siebie z zachowania 😃
    No strasznie, różnica to tylko środowisko w jakim są 😁 Ja zauważyłam, że usilnie starałam się robić rzeczy, żeby mi działały, ale nie działały dziecku. Zmieniłam bardziej pod niego i wyszłam na tym o niebo lepiej. Mam więcej wolnego dla siebie. Najgorsze jest teraz to spanie w dzień i czas aktywny, bo jeszcze małe są te dzieci na wszelkie zabawy, a na tyle duże, że nudzą się zanim przyjdzie pora snu 😬

    Merci92, Ana.Ta lubią tę wiadomość

  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... A ja mowiac szczerze nie wyciszam domu na drzemki i nie widze roznicy w spaniu. Co najwyzej na nocne spanie staramy się żeby już nie bylo halasow. Ale TV nie idzie u nas w ogole prawie, choc kilka dni temu syn ogladal bajke a Nisia byla w stanie usunąć przy tym.

    Hmm, nie wiem czy to 5-10-15 to moja bajka, ale spróbuję. Chyba mam za malo miejsca a za duzo rzeczy, trzeba sie trochę pozbyc.
    Powiem wam ze na stale dolaczyla do nas pani sprzatajaca. Raz w miesiacu, kasuje 100zl i oczywiście nie poogarnia tysiaca rzeczy lezacych wszędzie, ale robi rzeczy na ktore przez najblizsze tygodnie jak nie lata chyba nie znajde sil, mycie balkonu, okapu, lamp, piekarnika. Jesli macie mozliosc to polecam :)

    Ana.Ta, Soleil lubią tę wiadomość

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny. Czy można do Was dołączyć? Czytam ten wątek od początku, jednak niewiele się udzielała. Moja ciąża przez cały czas była pod "gorke", wiec dopiero pod koniec poczułam ze może się uda. I udało- 29.04 przez CC na świecie pojawil sie moj skarb - Helenka. To moje pierwsze dziecko i gdyby nie Wasze historie i rady to chyba bym zwariowała. Córcia jest przekochana, ale tez bardzo wymagająca- high need baby. Przez pierwsze 2 miesiace prawie nieodkladalna.Teraz ciut lepiej. Karmimy sie pol na pol z mm i kpi. Trochę smutno mi bylo, ze gardzi cyckiem- ale najwazniejsze ze mam troche pokarmu i chetnie pije z butli.Wiem, ze jesteście już bardzo zzyte i taki swiezak, jak.ja może Wam niepotrzebny- ale obiecuję dzielić się radosciami i smutkami i wspierać najlepiej jak umiem.

    Merci92, Vende, Ana.Ta, Soleil, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Marmis, to mamy córy z tego samego dnia :) witamy :)
    A jak tam u was ze spaniem?

    Czy wasze dzieci tez tak chlapia w kąpieli? Mam do wytarcia całą podłogę wlasnie...
    Zauwazylam jak opalone moja Niśka ma nogi, taka roznica z brzuszkiem, nawet nie wiem kiedy...

    Marmis lubi tę wiadomość

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Marmis, ja też jestem tu swiezakiem, bardzo miło przyjęły mnie Dziewczyny❤️ to forum utwierdza mnie w przekonaniu, że tak naprawdę każda z nas - Mam (czy to pierwszego, czy kolejnego dziecka) czuję się o wiele raźniej, szczególnie jak w otoczeniu nie ma się bliskich osób z maluchami w zbliżonym wieku 😉

    Moja mała mnie zaskakuje nadal, w drodze na rehabilitację autobusem całą podróż obczajała ludzi i nie marudziła ani chwili, a po ćwiczeniach wymęczona od razu odpłynęła i całą drogę do domu spala😁
    W ogóle jakas taka codziennie inna mi się wydaje, coraz więcej też kazdego dnia się śmieje, ale czekam wciąż cierpliwie aż usłyszę jak śmieje się głośno 🤩 to musi być meega

    Merci92, Ana.Ta, Marmis lubią tę wiadomość

  • Zosiek Autorytet
    Postów: 833 1498

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci dawaj znać jak z wagą 💪 jak u Was z nockami? my startowalysmy z wyższą waga to też inaczej, ale jest już co trzymać. Mąż mówi , że taki misio Bubu 🤣

    Witaj Marmis, im więcej tym razniej 😉

    Megsi dobre te techniki, ja się znowu stosuję od lat do uli pedantuli i na pierwszy rzut oka w miarę trzymamy porządek. Gorzej z zawartością szaf zwłaszcza teraz 🤣 no i pokój starszej, czasami przypomina pole bitwy 🙃

    Muszę się Wam pochwalić, jak trzymałam młodą na rękach mąż się chował i robił jej akuku i kilka razy zaśmiała się głośno. Popłakałam się ze szczęścia.😊

    Monja, Ana.Ta, Soleil, Merci92, Leksa, Marmis lubią tę wiadomość

    Nasz mały cud 15.05.22 🥰
  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merci92 wrote:
    Megsi Z tego samego powodu zrezygnowałam z TV 🙆‍♀️ Te dzieci to wszystkie podobne do siebie z zachowania 😃

    Ja sie wycfaniłam i wlaczam sobie cichutko aplikacje wp pilot (tv w tel) jak akurAt leci cos o 20:00 co chcialam ogladac, bo od tej 19:30 zanim uśnie jestesmy juz w sypialni. Wygaszam światlo i robie nastroj na spanie. Jak schodzilam do salonu schodzilo dluzej bo duzo rozpraszaczy. LAmpy, tv itp 😂

    Zazwyczaj je, lezy na brzuchu, kupa, znowu je i albo lulam albo sie wierzga dookola az uśnie👍😂

    Merci92 lubi tę wiadomość

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak piszecie ile wasze ważą to się pokusiłam zważyć mojego klocka, tak na wadze domowej, i wyszlo rowne 7 kg 😯 szok. Najblizsze szczepienie poczatkiem wrzesnia dopiero, to sie wtedy dowiem dokladnie.

    Soleil, Merci92 lubią tę wiadomość

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten fotel bujany to mi sie dlugo marzy... może zrobie kolejną próbe bo mąż zlewa ten wydatek. A te co mi sie widzą są po jakieś 600 zł :/
    Merci spróbuje z tym wyciszaniem w lozeczku bo nie praktykowalam...w sumie dobry pomysl... a na rekach ona mi sie tak wygina że czasem nie mam sil i zazwyczaj tylko pilka daje rade. A mam jej dość, boli mnie jeszcze krocze i mam zakwasy 🤦‍♀️ Mam nadzieje ze córka niedlugo polubi lezenie na lozku... bo teraz ratuje noszenie przodem do siebie lub wlasnie pilka... w innych pozycjach ktore wczesniej sie sprawdzaly juz jej chyba zle i placze 🤷‍♀️

    Marmis witamy ciebie i Helenke ❣️

    Kasjanna u mnie mała chlapie coraz więcej. Ostatnio skacze na żabe jak ją przekręcam chwile na brzuszek 😂 ja niewiem jak wy same kąpiecie- moja tak zarzuca całym cialem że byloby to niebezpieczne i moczylabym jej chyba tylko pośladki

    Monja te nasze dzieci czają więcej niz myslimy😂 Moja dzis jak dopadly ją 3 kuzynki splakala sie 3 razy... takze wizyta u babci byla ciezka. Dobrze ze mnie tam nie bylo 😂 po dentyscie pojechalam na „ciuchy” i sie troche obkupilam. Mam nadzieje ze na chrzcie nie bedzie takim placzkiem, a to wynikalo z tego że ją „dopadly”- ponoc kazda pokazywala inną zabawkę 🤦‍♀️- babcia nie ogarnela ze nie mozna 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 18:26

    Merci92, Marmis, Monja lubią tę wiadomość

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana.Ta, ja jej czasem nalewam mniej wody i puszczam "luzem", to dopiero jest radosc. Moze sie nawet do oczu nalac. Na basen musimy koniecznie isc, szkoda zmarnowac tą radość :)

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjanna wrote:
    Ana.Ta, ja jej czasem nalewam mniej wody i puszczam "luzem", to dopiero jest radosc. Moze sie nawet do oczu nalac. Na basen musimy koniecznie isc, szkoda zmarnowac tą radość :)

    Ooo serio? Tak na pleckach? Musze sprobowac 😂

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
‹‹ 583 584 585 586 587 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ