Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    Cześć. Ja też właśnie zobaczę co powie lekarz... Tylko z tego co wiem to lekarze liczą to biorąc pod uwagę długisc cyklu 28 a ja ostatnio miałam cykle po 37 :\
    To u ciebie pewnie będzie brać pod uwagę wielkość dziecka i wg tego wyznaczy ci termin porodu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9piqvvra11kd2.png

  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, zastanawiam się dlaczego żadna nie ma udostępnionego kalendarzyka? Oprócz s1985 bo tylko do niej mogę zajrzeć
    Ja udostępniam ;)

    klz9piqvvra11kd2.png

  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka. wrote:
    Ja udostępniam ;)
    Tak Ty też dzięki Katka:):)

    Katka. lubi tę wiadomość

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morowa też mam idiotyczne sny! Dziś mnie o piątej rano jeden taki obudził :p więc temperatura zmierzona za wcześnie, ale przy okazji test zrobiłam i wyszła baaardzo blada druga kreseczka <3 ten 4 maja to wg belly, kalkulatory pokazują mi między 7a9 długość cyklu 32-33dni.

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bóle, macie? Takie kłujące, piekące?

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tygodnie ciazy przeciez same mozecie sobie policzyc. 1 dzien ostatniej miesiaczki to jest 1 dzien ciazy i u mnie suawaczek i termin porodu idealnie sie sprawdza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, zastanawiam się dlaczego żadna nie ma udostępnionego kalendarzyka? Oprócz s1985 bo tylko do niej mogę zajrzeć

    Ja tam nie prowadze kalendarzyka ;) na telefonie mam swietna aplikacje i tam wszystko wpisuje.

    Angel tak to o Ciebie wczoraj chodzilo ;)

    Kawokado gratuluje :)

    Morowa ja juz jestem po terminie @ mialam termin na Wtorek i do tego czasu bolal mnie brzuch i strasznie jajnik bolal a teraz juz po terminie nieraz mnie tylko zacmi :) dla mnie to super bo w straconych ciazach mialam ciagle skurcze i wiedzialam ze jest zle.





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado ja mam termin na 4 Maja to u Ciebie cos zle pokazuje jak jeszcze jestes przed terminem @

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się terminem.porodubteraz za bardzo nie emocjonuje ;) zobaczę co powie lekarz. Zresztą i tak będzie CC jak poprzednio, więc wszystkiego dowiem się bliżej maja :)

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morowa wrote:
    A bóle, macie? Takie kłujące, piekące?
    Ja mam czasami takie ciągnięcia w doleś brzucha

    klz9piqvvra11kd2.png

  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczywiście weekend do dupy, załamałam się tą betą a zrobiłam ją bo mi lekarz kazał - kolejnego poronienia chyba nie zniosę psychicznie już

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Ja oczywiście weekend do dupy, załamałam się tą betą a zrobiłam ją bo mi lekarz kazał - kolejnego poronienia chyba nie zniosę psychicznie już
    Zobaczysz będzie dobrze

    klz9piqvvra11kd2.png

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, zastanawiam się dlaczego żadna nie ma udostępnionego kalendarzyka? Oprócz s1985 bo tylko do niej mogę zajrzeć
    Bo ja udostepnilam:-)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1262cdec671.jpg

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1262cdec671.jpg
    no u Ciebie piękny przyrost:)

    s1985, Katka. lubią tę wiadomość

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Ja oczywiście weekend do dupy, załamałam się tą betą a zrobiłam ją bo mi lekarz kazał - kolejnego poronienia chyba nie zniosę psychicznie już

    Ty się nic nie przejmuj kobieto. Dobre wyniki best też żadnej gwarancji nie dają. Mniejszy przyrost tez o niczym na 100% nie świadczy. nie denerwuj się na zapas

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    no u Ciebie piękny przyrost:)
    Super :)

    klz9piqvvra11kd2.png

  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morowa wrote:
    Ty się nic nie przejmuj kobieto. Dobre wyniki best też żadnej gwarancji nie dają. Mniejszy przyrost tez o niczym na 100% nie świadczy. nie denerwuj się na zapas
    Ostatnio też miałam słaby przyrost bety i niestety zakończyło się źle

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Ostatnio też miałam słaby przyrost bety i niestety zakończyło się źle

    Musisz myśleć pozytywnie. Koniec i kropka!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado ja tez bede miec trzecie cc w Kwietniu ale lubie jak mam dobrze obliczone tygodnie ciazy ;)

    S1985 piekny przyrost :) a krwawienie ustalo?

    Izalika wierz w swoja fasolke :)

    Ja dziewczyny od rana placze. Normalnie nie potrafie powstrzymac placzu i nawet na zakupach plakalam. Dzieci mysla ze mi cos sie stalo a to hormony. Pierwszy raz tak mam ;)

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ