X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 29 lipca 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Halo majoweczki! Co tam? Jedziecie gdzieś odpocząć? U nas wszystko ok:) W ten weekend wybieramy się w góry, tam przynajmniej upały są przyjemniejsze. Wreszcie odpocznę od gwaru miasta


    Kocham góry ❤️ to takie moje ciche marzenie aby pojechać .

    My raczej nigdzie nie pojedziemy , nie mamy za bardzo czym pojechać , a mój mąż wiecznie zapracowany 😒 .

    U nas wszystko dobrze Dominik postawił ostatnio 5 kroków ❤️🥰 , lubi się huśtać i z Anią bawić i z resztą rodzeństwa też lubi się bawić . W rodzinie trochę mam zmartwień przez najmłodszą siostrę ma 23 lata od lat z nią są problemy , ale wolę tu o tym nie pisać , a tak to zdrowi jesteśmy po malutku kończymy kuchnię jedynie brakuje lodówki , i trzeba coś na ścianę położyć i oświetlenie , kupiliśmy wreszcie piec do C.O może do września/ października wyrobimy się aby to wszystko podłączyć mój mąż sam wszystko będzie robić , jest jeszcze pokój dzieci do remontu już mam dość tego chciałabym aby wszystko wykończyć i o nic się nie martwić że o coś trzeba jeszcze zrobić 😒 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 30 lipca 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my w weekend ruszamy nad morze :) jestem bardzo ciekawa jak młody zareaguje na tyle wody ❤️ no i zastanawiam się jak zniesie podróż, nie specjalnie lubi siedzieć w foteliku, ale dzielimy trasę i będziemy spać u rodziny po drodze, więc mamy nadzieję że uda nam się na drzemce jakoś tam dojechać :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 30 lipca 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus wrote:
    Cześć dziewczyny, my w weekend ruszamy nad morze :) jestem bardzo ciekawa jak młody zareaguje na tyle wody ❤️ no i zastanawiam się jak zniesie podróż, nie specjalnie lubi siedzieć w foteliku, ale dzielimy trasę i będziemy spać u rodziny po drodze, więc mamy nadzieję że uda nam się na drzemce jakoś tam dojechać :)


    Udanego pobytu i bezpiecznej podróży oraz szczęśliwego powrotu do domu 🙂😉.

    Wczoraj przyjechał kurier z piecem C.O mamy także okap kuchenny 😁 , mąż mi powiedział że na weekend będę już mogła tam gotować , do ukończenia tak na 100 procent to daleko . Nic tylko w totka wygrać i o nic się nie martwić i zrobić wszystko tak od razu dwa mieć spokojną głowę . W tą Sobotę jadę z mężem do gina ja sama idę , bierzemy też Dominika i Anię idę na kontrol od porodu to byłam tylko 3 razy 🙈 a mam co parę msc przychodzić aby sprawdzić czy wkładka domaciczną jest na swoim miejscu a potem za 5 lat w tym roku minie rok jak mam tą wkładkę domaciczną i mogę powiedzieć że jestem zadowolona więcej dzieci nie chcemy mieć ja też muszę doprowadzić się do ładu najgorzej to z moimi plecami bo mnie czasami coraz gorzej bolą .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 30 lipca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus udanego wypoczynku!:) daleko macie nad morze?

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, nad morze mamy ok 500 km ;)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 30 lipca 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus wrote:
    Dzięki dziewczyny, nad morze mamy ok 500 km ;)


    Ło jej no trochę macie do pokonania tych km ale najważniejsze aby pogoda była i nie było tłumów turystów .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nad morze mam do przejechania całą Polskę dlatego narazie odpuszczamy

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie 😊.

    Wpadłam się pochwalić że Dominiczek już chodzi ❤️🥰 od trzech dni tak wstawał i kucał potem się podnosił i stawiał po 3 po 4 kroki , a teraz potrafi przejść po całym pokoju jeszcze tak nie pewnie chodzi dopiero co się nauczył ale jestem przeszczęśliwa ❤️🥰 . Wszak kręgosłup odpocznie ale trzeba teraz nom stop pilnować , a tak to u nas wszystko dobrze , dzieci zdrowe , my także , upały są okropne . Dziś jedziemy z M na pantomogram zębów , a w Poniedziałek na założenie aparatu ortodycznego tylko na górze będzie mieć na dole nie ma takiej potrzeby .
    Trochę sytuacja w mojej rodzinie u jednej z sióstr się poprawiła mam taką nadzieję , tatuś mój był w szpitalu ☹️ nie na koronawirusa , miał zabieg kolonoskopia płukanie jelit pod kątem raka jelita , co roku robi sobie te badanie no i teraz czekać musi tata 3 tygodnie na wynik . Kiepsko się czuje po tym badaniu , podrażniony ma żołądek jest teraz na zwolnieniu bo inaczej nie był by w stanie pracować .

    Veri lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    Hej hej moje drogie 😊.

    Wpadłam się pochwalić że Dominiczek już chodzi ❤️🥰 od trzech dni tak wstawał i kucał potem się podnosił i stawiał po 3 po 4 kroki , a teraz potrafi przejść po całym pokoju jeszcze tak nie pewnie chodzi dopiero co się nauczył ale jestem przeszczęśliwa ❤️🥰 . Wszak kręgosłup odpocznie ale trzeba teraz nom stop pilnować , a tak to u nas wszystko dobrze , dzieci zdrowe , my także , upały są okropne . Dziś jedziemy z M na pantomogram zębów , a w Poniedziałek na założenie aparatu ortodycznego tylko na górze będzie mieć na dole nie ma takiej potrzeby .
    Trochę sytuacja w mojej rodzinie u jednej z sióstr się poprawiła mam taką nadzieję , tatuś mój był w szpitalu ☹️ nie na koronawirusa , miał zabieg kolonoskopia płukanie jelit pod kątem raka jelita , co roku robi sobie te badanie no i teraz czekać musi tata 3 tygodnie na wynik . Kiepsko się czuje po tym badaniu , podrażniony ma żołądek jest teraz na zwolnieniu bo inaczej nie był by w stanie pracować .

    Super że Dominik już chodzi ! Florek też już tupta po domu ale tak do 7-8 kroków i spada na pupę . Codziennie wychodzi mu to coraz lepiej.
    Oj te badania są mega nie przyjemne ale wazna jest profilaktyka i kontrolowanie !

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Super że Dominik już chodzi ! Florek też już tupta po domu ale tak do 7-8 kroków i spada na pupę . Codziennie wychodzi mu to coraz lepiej.
    Oj te badania są mega nie przyjemne ale wazna jest profilaktyka i kontrolowanie !


    E to super 😁💪 zaraz nasze majowe szczęścia będą biegać 😉 . Rosną za szybko te dzieci nasze .
    Masz moja droga dużo racji .

    Pozdrów tam dziewczyny na FB ode mnie 😘😉.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u nas Tymek też już chodzi. Miał takie 2-3 tyg gdzie robił po kilka kroczków, a jakieś półtorej tygodnia temu jak ruszył, to teraz zasuwa wszędzie 😁

    Małemu morze się strasznie spodobało, od razu biegł moczyć nogi. Poza tym uwielbia też piasek i wszelkie zabawy z wiaderkiem i łopatką :)

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus wrote:
    Cześć dziewczyny, u nas Tymek też już chodzi. Miał takie 2-3 tyg gdzie robił po kilka kroczków, a jakieś półtorej tygodnia temu jak ruszył, to teraz zasuwa wszędzie 😁

    Małemu morze się strasznie spodobało, od razu biegł moczyć nogi. Poza tym uwielbia też piasek i wszelkie zabawy z wiaderkiem i łopatką :)


    E no super ❤️❤️💪 , udanego wypoczynku i pięknej pogody 😉.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my już spowrotem w domu :) Mały chyba się ucieszył, że jest znowu w domu, po wejściu do mieszkania od razu pobiegł do swoich zabawek i miał świetny humor. Do tego wczoraj stała się rzecz niesłychana, zasnął mi przy piersi na lizku na drzemkę, dziś to samo, ostatni raz tak zasnął chyba jakieś 8 mcy temu!

    Dziewczyny, jakie buciki kupowałyście swoim dzieciom, stoję przed wyborem pierwszych sandałków :)

    Aaa i jeszcze jedna fajna rzecz, Tymek idzie od września do żłobka i przez covid miało nie być adaptacji, ale wczoraj dostaliśmy informację, że adaptacja ruszy za tydzień 😁

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus E no świetnie 😁 ja odliczam do Września 2021 roku aż Ania pójdzie do przedszkola .
    Ja zawsze kupuję ze sztywną piętą że z tyłu jest taki zapiętek stopa lepiej się trzyma , ja z różnych marek kupuję buty i ciuchy nawet nie patrzę czy z jakieś konkretnej marki są buty itp , mają dobrze pasować na nogę najlepiej to pojeździć po sklepach i po przymierzać , ja nie mam takiej możliwości ale jak chcesz i masz możliwość to możesz pojeździć , zmierz przede wszystkim długość stopy tak mierzy się długość wkładki do butów mój Dominik ma długą stopę 13,5 cm odpowiada to numerowi 22 😁 , kupiłam mu sandałki i mają paluszki dużo miejsca mogę rzepy luzować jak np są za ciasno przymocowane ma luz przy zapięciach w sandałkach .

    A ja znów pochwalę Dominika ładnie już chodzi choć nadal tak nie pewnie ale jak trzyma się za rączkę 🥰❤️💪 , sam mi daje rączkę i prowadź 😁🥰💪 kochany mój 🥰❤️ . Po podwórku chodzi nawet do sadu dziś kawałek ze mną poszedł , a po domu to już wszędzie pójdzie 🙈 trzeba nom stop pilnować , nawet wszedł sam na drugi szczebelek od piętrusa 😱😱😱 , byłam obok na chwilę się odwróciłam aby firankę poprawić a on stoi i się trzyma 😱😱 , no zadziwia mnie to dziecko ledwo co nauczył się chodzić to teraz idzie jak burza zaraz biegać zacznie to dopiero będzie 🙈.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2020, 14:50

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam mega dylemat czy kupować sandałki jak już praktycznie zaraz jesień czy zabudowane . W sumie to coraz bardziej rozważam attipasy ( te butoskarpetki). Czytałam że są dobre na pulchna stopkę i nadają się też na pole normalnie tylko w suche dni. Cena spoko jak na pierwsze buty może pochodzi w nich do października A potem już kupię coś w stylu trzewikow

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Ja właśnie mam mega dylemat czy kupować sandałki jak już praktycznie zaraz jesień czy zabudowane . W sumie to coraz bardziej rozważam attipasy ( te butoskarpetki). Czytałam że są dobre na pulchna stopkę i nadają się też na pole normalnie tylko w suche dni. Cena spoko jak na pierwsze buty może pochodzi w nich do października A potem już kupię coś w stylu trzewikow


    No właśnie zaraz jesień , i też muszę popatrzeć za trzewikami adidaski ma i dla reszty dzieci też trzeba poszukać , jeszcze do szkoły nic im nie kupiłam 🙈 , a mam 3 dzieci się uczących , na następny rok to dla Ani kupować do przedszkola 🙈 dobrze że mają taką listę co kupić .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, zamówiłam sandałki, firmy którą poleciła nam fizjo, zobaczymy co to będzie. Attipasy też są fajne, ale jakoś ciągle się waham ;)

    Szczesliwa ledwo zywa, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. 3 razy już próbowałam coś napisać, ale albo przez przypadek anulowana, albo coś się zawiesił. Tel od 30% baterii w dol to mi się zawiesi i d*upa. Nasza Agatka ostatnio 2 razy siedząc na podłodze po prostu padła do tyłu na podłogę i głowa 1 raz w płytki i raz na dywanie. Zdenerwowałam się bo była przy mnie i jej nie zdążyłam złapać. Ale myślę sobie, że to nie jest kurde normalne, żeby dzieciak tak padał na głowę do tyłu i zapisałam Agata do fizjoterapeutki żeby ją obejrzała, bo nadal kiepsko z czworakowaniem, choć zaczęła się podnosić i siedzi tak na kolanach np przy kanapie czy stoliku edukacyjnym. Mój narzeczony oczywiście jest przeciwny, ale mam nadzieję, że pójdzie z nami i posłuchamy razem czy wszystko jest w porządku czy nie. Dla swietego spokoju muszę to zrobić.
    Nie pamiętam czy pisałam, ale starsza córka w końcu dostała sie do przedszkola, które wybraliśmy więc od września czas start. Jestem na etapie kompletowania rzeczy.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs Nie no warto to skonsultować , ja też idę pod koniec Sierpnia z Anią do logopedy ma prawie 4 lata a na prawdę nie wiele mówi jedynie siku , kuka na 💩 , tam mama , tata , dzidzi , lala , mniam mniam , piciu nie mówi całymi zdaniami nie powie że coś ją boli , słucha się jak coś do niej się mówi rozumie jak np powiem że czegoś nie wolno , po imieniu jak ją się woła to też reaguje , niestety nie mam możliwości aby pójść z nią do logopedy jedynie prywatnie idę , wszak mamy poradnię ale teraz jest tylko zdalna nauka nie wiem czy coś się od Września się zmieni , u neurologopedy nie byłam , słuch ma dobry . E to super 💪😁 ja już mogę dzieci szykować a jest co i komu kupować .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odebraliśmy pierwsze buciki i... był ryk jak je małemu założyliśmy, więc pojechaliśmy do sklepu poprzymierzać i tam to samo. Pan nas uspokoił, że to normalna reakcja, więc kupiliśmy skórzane sandałki, a te co przez neta zamówiłam chyba oddam.

    Bibs, myślę, że dobrze, że się zdecydowałaś umówić do fizjo. Lepiej sprawdzić (i oby wszystko było ok), niż się zastanawiać tygodniami czy z dzieckiem jest wszystko w porządku. Trzymam kciuki!

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
‹‹ 1326 1327 1328 1329 1330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ