Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    799b5c97cba87567med.png

    Ach, życie. 🙈🤣

    Drobinka91, xgirl, nick nieaktualny, Kamsza, Lullaby, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady corka podobna do Ciebie jak nie wiem!

    Mikka te BabyDream wcale nie takie zle wg mnie :P Wlasnie uzywamy na probe i w sumie w przadku. Co Ci w nich nie odpowiada?

    Emma o tak, skad ja to znam :D

    W ogole wczoraj opowiadalam kumplowi jak wyglada ciaza. Byl w szoku :D Facet po 40stce, twardy taki i w ogole i tak sie na mnie gapil zszokowany jak mu opowiadalam ;D Mowil, ze sobie sprawy nie zdawal jak moze byc i po tych opowiesciach w zyciu by w ciazy nie chcial byc haha.

    Lullaby sie tak uzewnetrznila to ja tez: DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE I CIERPLIWOSC. TRULAM WAM DUPE DZIEN W DZIEN A ZAWSZE DOSTALAM FAJNE RADY I DOBRE SLOWO. ZADNA NIE KAZALA MI SPADAC I TRUC GDZIE INDZIEJ, BARDZO TO DOCENNIAM. DZIEKUJE :* :)

    Kamsza, Lullaby lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie są za grube w porównaniu do pampersa i osikane robią się strasznie ciężkie

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Dziewczyny a istnieją też szczepionki na wściekliznę??? Moja Zośka ewidentnie ją ma 🙄4rano taki ryk,że już Maryję o pomoc prosiłam...Zawsze w nocy pięknie śpi ale co to miało byc to nie wiem.W końcu o 6 po mleku zasnęła i o 9 znowu taki ryk,że uszy mi się zwijały a najgorsze,że ja matka nie wiem czemu dziecko tak się drze🤷‍♀️ Juz se myślę, czy to po szczepieniu czy jak... Siostra od września daje dzieci do przedszkola-oj jak ją jej zazdroszczę 😂

    Ttk_aa no nieciekawie masz-współczuję szczerze,bo wiem jakie to może być wykańczające.Ciekawe,że takie małe dziecko potrafi wykończyć dorosłego ;) Niestety nie ma złotej rady :/

    KarolaJJ dalej masz chcicę na karmi 😊? Które smakuje Ci najbardziej? Mój wczoraj kupił bavarię 0,0% i skosztowałam-calkiem całkiem :P

    To co spotykamy się u Aski1994 nie 😁Ja kocham wieś tzn
    polską wieś bo u mnie nawet sklepu nie ma😑

    Emma dzięki za rady :* Mam octenisept ale nie odważę się to użyć na takie ranki.Moze z aloesem spróbuję.
    Ja octaniseptem psikałam rany krocza po porodzie i nic nie bolało, wręcz pomagało. Nie pocieszę Was, mały zasnął wczoraj o 21 i wstaliśmy dopiero teraz z przerwą o 4, 8, 10 i 14. Śpiochy z nas obu :P
    Ja niby karmię piersią, ale chyba byłabym szczęśliwsza na mm. Wczoraj się w ogole dowiedziałam, że moja kuzynka swe dziecko 5 lat piersią karmiła...
    Co do miejsca zamieszkania to ja oryginalnie z Poznania jestem, no ale teraz Norwegia. Właśnie wczoraj lecieliśmy do siebie.
    A tu mały podróżnik:


    Za tydzień mija 6 tygodni a ja nadal nie wiem co z antykoncepcją... Najchętniej nic bym nie używała, ale przy mojej płodności za miesiąc byłabym w ciąży a to serio trochę za wcześnie...

    Ja absolutnie nie polecam babydream, zrobiły mojemu dziecku jesień średniowiecza z tyłka w jeden dzień. Dada 2 te co ma Drobinka są spoko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 01:49

    Lady_Dior, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek ale wlosyyy 😁😊😳😍😍😍

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek i jak mały zniósł podróż samolotem ? Robiłaś Mu coś przy startowaniu/lądowaniu żeby nie odczuwał zmiany ciśnienia tj. karmiłaś albo coś? Ponoć takie są zalecenia u takich małych dzieci 🤔 pytam bo chciałabym gdzieś po Nowym Roku polecieć na wakacje.. 🤭

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    JaSzczurek i jak mały zniósł podróż samolotem ? Robiłaś Mu coś przy startowaniu/lądowaniu żeby nie odczuwał zmiany ciśnienia tj. karmiłaś albo coś? Ponoć takie są zalecenia u takich małych dzieci 🤔 pytam bo chciałabym gdzieś po Nowym Roku polecieć na wakacje.. 🤭
    W obie strony 3/4 czasu spał. Trochę się krzywił przy lądowaniu. Albo go karmię, albo wciskam mu smoczek przy zniżaniu się jak widzę,że zaczyna odczuwać.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior u mnie też dzis masakra. Noc na szczęście przespana ale od rana ryk non stop na rękach i nie chciała wogole spać. W pewnym momencie tak ryczala za dałam jej pedicetamol i po minucie był spokój co prawda na godzinę ale przynajmniej się przespała. Teraz zasypia mam nadzieję że już na noc.

    A co do chusty to owszem dotarła jest spoko, udało mi się zamotac kwngurka i kieszonkę mam tylko problem żeby to dobrze dociagnac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 18:59

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczurek😍😍😍😍

    Dziewczyny piwo 0,0% mogę czy nie? Bo kupilam ale się wzbraniam żeby się łyknąć🤦‍♀️🙄😂

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anglikamarta wal śmiało, na zdrówko ;-).

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anngelikamartaa pij pij 0,0% się nie upijesz😂, a słód jeczmienny dobry na laktacje 😁
    A jak tam Wasze zdrówko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 20:44

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, pij, na zdrowie! A swoją drogą, możesz przypomnieć jaką masz karuzele z projektorem? Bo chyba Ty wstawiałaś? Sprawdza się?

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy okropne bóle brzuszka, nie wiadomo czy to kolki czy moje antybiotyki dawaly w skórę ale pomogły nam krople Bobotic i daje jeszcze mu priobiotyk Biogaia _polecam w 100%

    Z pieluszek używam Dady na dzień, a na noc lub dłuższe wyprawy z rosmana BAMBIBOO!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 20:59

    relgupjy0emg7fv2.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki uff😂❤️

    Lullaby już lepiej i ze mną i z Antkiem😁dalej ma katarek ale już nie taki mocny
    Ze mną jest tak że przez jakieś 2-3h źle się czuję a później na kolejne 2-3 jest dobrze, katar przechodzi, gardło tak samo i tak w kółko
    Dzięki że pytasz ❤️

    Ale to piwko musiałam kupić 😭a jak smakuje po tylu miesiącach 😋😂🤦‍♀️

    Aska1994 tak, dzisiaj byłam w paczkomacie ją odebrać 😁złożyłam już ją, Antkowi się strasznie podoba szczerzył się ciągle do niej 😂na żywo w sumie bardziej mi się podoba niż z tych zdjęć (co nie zmienia faktu że wolę wszystko białe, szare, miętowe, jasnoniebieskie itp😂)
    Ponoć ma 108 różnych melodyjek, ten projektor o dziwo mocno świeci, szczerze mówiąc za 49,- spodziewałam się czegoś gorszego
    Jest do niej pilocik że można nią sterować z daleka ale jeszcze nie sprawdzałam jak i czy działa bo nie mam 2 baterii😂 do samej karuzeli wchodzą 3
    Póki co jest ok ale zobaczymy jak będzie dłużej używana co i jak
    e7b7c44a1122.jpg

    6361bd70054a.jpg
    Tu masz linka https://allegro.pl/oferta/ufo-projektor-karuzelka-do-lozeczka-na-pilota-7489247837?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart&snapshot=MjAxOS0wOC0yMlQxMTo0ODozNS42MTlaO2J1eWVyO2U1NDhlZWFlY2M2NzM4OTk0YjlmYzVjMmJlMjVhNjRhMjlhZmM2OGQ3YzBjNmI0MmE4MTQyYjM4ODU4ZDc4ZTY%3D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 21:34

    Aska1994 lubi tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta, super, że czujecie się już lepiej. ❤️ A karuzelka genialna. 108 melodyjek to coś dla mnie, już tak mi się nasza osłuchała, że mam ochotę ją schować do pudełka.

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, dzięki 😘 bo mój kręgosłup ma dość. W gorszych dniach jest cały dzień u mnie na rękach, w lepsze posiedzi 5-10 minut w bujaku czy foteliku. A męża to se mogę nieraz prosić, żeby się nim zajął, to tak jak dzisiaj, miał go wziąć, ale przyszła mamusia bo znajomi mają problem z koniem i żeby zerknął, to ubrał się, wziął Cypriana (to mi kur*a pomógł, biorąc tego, który mi pomaga, bo czasem coś przyniesie, z Moniką się pobawi, Jackowi pomacha grzechotką) i poleciał (w biegu zmieniając zawód na weterynarza chyba...) 😠

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaobserwowałam przy karmieniu butelką, że przez pierwsze chwile mała ma zasinione rączki. Nie jest to jakiś fiolet, ale są wyraźnie inne od reszty ciała i widać siatkę naczyń pod skórą. Wszystko dochodzi do siebie w połowie karmienia. Co o tym sądzicie? dff11ab32a5b8386med.jpg

    Nie wiem, czy dobrze to widać na tych zdjęciach. Zmartwiło mnie to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 22:03

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6431cea5e625fa61med.jpg

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, u Jacka też to czasem zauważam. Ale jakoś mnie to nie martwi. Wg mnie albo to normalne albo taki urok 🙂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma
    mój Mikołaj też tak czasami ma,wszystko ok 😉

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
‹‹ 1744 1745 1746 1747 1748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ