Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka jak watroba w usg prawidłowa to bardzo dobrze,wspaniale wrecz. Ta jego wysypka wygladala na typową zakażną chorobe...Ale jak oszczedzilo watrobe to super. Daja mu jakies sterydy moze? Bo po sterydach moze nie zrobić kupy tak szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 11:02

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, wiesz co to za wirus?

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salmonelle to wszedzie mozna złapac,jest czasem nawet w melku modyfikowanym. Do pokarmu kobiecego nie przejdzie ale mozna zanieczyscic np butelke....

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna współczuję ☹️ Jejku co się dzieje z tymi dzieciakami. Trzymajcie się tam.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0555b89dfcc98b73med.jpg
    Mój słodziak 🥰

    Aska1994, xgirl, Emma_, mikka86, Lullaby, JaSzczurek, Casjopea, kinga27.30, Lady_Dior lubią tę wiadomość

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, robilismy posiew kalu i w nim wyszlo to dziadostwo.
    Wszysyko z czym maly ma stycznosc wyparzamy wrzatkiem a salmonella ginie w 65 stopniach. Pierwsze objawy pojawily sie po chrzcie. Dzwonilam do lekarza kazal wszystkim domownikom zrobic badanie bo ktos moze byc nosicielem,jitro mamy do niego jechac ale ja nie wytrzymam do jutra zwlaszcza ze Miki juz ktoras kupe zrobil wodnista. Zadzwonie do niego jeszcze raz.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna Wy to powinniscie juz w szpitalu byc,dziwie sie ze nikt nie dal Wam skierowania

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zyciu bym nie pomyslala o salmonelli. Goraczki nie ma,nie wymiotuje,apetyt mu dopisuje. Jedyne co to ta krew i luzne zielone kupy...

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna ty karmisz mm czy odciągacz i karmisz ?


    a31il5w.png

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Alrauna ty karmisz mm czy odciągacz i karmisz ?

    Daje cyca noca w dzien odciagam i dokarmiam mm

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alruna dopiero doczytałam ☹️ współczuję ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 16:16

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Mikka, wiesz co to za wirus?
    Nie wiem,powiedzieli tylko , że wirus z powietrza najprawdopodobniej,zamiast gorączka ,kaszlem i katarem on zareagował wysypką. Dostał tylko rano coś w malutkim kieliszeczku żeby dolać do mleka ale nie wiem co to było,na pewno nie sterydy.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a to co? Mamy tego trochę na rączkach i na plecach.
    fd6793b9a456240amed.jpg

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden telefon, a potrafi tak ucieszyć! Dzwonili z przedszkola, że zwolniło się miejsce, tak więc od przyszłego tygodnia będę mieć lżej 😁
    Orientujecie się jak to jest w państwowych przedszkolach z dziećmi, które są w trakcie odpieluchowania? Mogą się czepiać, jeśli będą częste wpadki? Bo Monika dalej jak ma majtki to raz pojdzie, a raz nie. Na pewno muszę sporo majtek dokupić i spodni 🙄

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy do szpitala na Krk

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma wyglada jak po jakims komarze albo innych robalach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska musisz przeczytac regulamin i sie dowiedziec u źródła . U nas w wiekszosci przedszkoli musi byc odpieluchowane.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Emma wyglada jak po jakims komarze albo innych robalach
    Tylko że tego jest pełno... Komary to raczej nie są, bo u nas nie latają. Materac mamy jeden silikonowy, drugi piankowy, trzeci kokosowy, to skąd robale...? Mała jest ostatnio trochę niespokojna, wymachuje rączkami i nóżkami, tak jakby coś ją irytowało, ale nie płacze. Coś ją ewidentnie męczy i pomyślałam, że to może ta wysypka. 🧐

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak ja cos pogryzlo to moze ja swedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c54f98422977.jpg

    Stachu turysta

    JaSzczurek, Aska1994, nick nieaktualny, mikka86, Casjopea, Lady_Dior, kinga27.30 lubią tę wiadomość

‹‹ 1751 1752 1753 1754 1755 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ