Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wiadomo, że jak tak zaczął się wasz związek to twój chłop pisząc z innymi też może zapoczatkować sobie nowy. Oby nie. Mój pracuje z kilkoma kobietami ale z żadną nie pisze i ogólnie nie ma koleżanek. Ja też nie mam jakiś bliskich kolegów i jest spoko.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pisze z koleżanką i strasznie mnie to wkurza, ale nic mu nie mówię, tylko czasem kontroluję. 🤭 Ale ciii.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ty lepiej powiedz gdzie Stacha jeszcze nie było. 😀 Światowy bobas z niego, moja Emilka to z ziemniakami w piwnicy chowana, była w szpitalu i w trzech przychodniach. 😆 To było takie wesele z muzyką? Kupowaliście mu słuchawki wygłuszające?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 23:57

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się szykuje ciężką noc.Alicja zaraziła Wiktora i biedaczek ma katar😭 w macierzyństwie najgorsze było dla mnie kp i katar!!! Nienawidzę kataru u moich kochanych dzieci 😭

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby, gratulacje. 😁

    Dla mnie seks mógłby nie istnieć. Miałam tak przez całą ciążę i tak mi zostało do teraz. Smutno trochę. Oby kiedyś się to zmieniło... 😨

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza pięknie namalowałas!masz talent!

    Kamsza lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka135 wrote:
    Mi się szykuje ciężką noc.Alicja zaraziła Wiktora i biedaczek ma katar😭 w macierzyństwie najgorsze było dla mnie kp i katar!!! Nienawidzę kataru u moich kochanych dzieci 😭
    Jejku, tak bardzo współczuję. Macie coś do odciągania glutków? Oby mały szybko wyzdrowiał.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma zmieni się 😉 pierwsze 3 miesiące są najbardziej hardcorowe potem już będziesz miała tak ułożony dzień że wróci ochota na seks. Na razie cała Twoja energia jest skupiona na Emilce.

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 1 września 2019, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby witam w klubie ja też po 😂😂a tak narzekalam na niego 😂szkoda tylko że dwa dni nie brałam tabletek 😭pocieszcie mnie któraś 😵😂😂

    Lullaby lubi tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mamy, ale i tak słychać że się biedaczek męczy.Mam nadzieję że nic z tego kataru się nie rozwinie. Zastanawiam się czy iść z nim w poniedziałek do lekarza na osłuchanie.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, dziewczyny, no to może i ja pójdę ogolić nogi na wszelki wypadek skoro dzisiejsza sobota sprzyja romansom. 🤭😆

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma dzięki dzięki obyś i Ty znowu zaznała przyjemności z bliskości z swoją drugą połową :)

    Sylka135 wiem co przezywasz. W zeszłym tyg Miki miał katar przez 12 dni i niestety chyba Tymek też coś złapał. Na razie jak mu odciagam to są to białe gile, wodniste. Mam nadzieję że nie rozwinie się to w gęsty katar 😱

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta odważny tan Twój facet 😉 mój bez gumki się nie zbliża 🤣

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anngelikamartaa teoretycznie jak karmisz piersią to szansa na zajęcie w ciążę jest mniejsza. Niestety nie zerowa. Najwyżej Antek będzie miał rodzeństwo 😁 A tak serio to musiałabyś mieć owulacje, miałaś jakieś objawy? Gęsty śluz, bóle jajników?

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta, Antek jest przecudny. Niech je na zdrowie. Póki karmisz piersią jest chyba niewielkie ryzyko kolejnej ciąży.

    Sylka, pewnie ci się sytuacja wyklaruje po jutrzejszym dniu. Zdrówka dla was. 😗

    nick nieaktualny, anngelikamartaa lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby myślałam że latem jest przerwa od chorób i katarów.12 dni ! Koszmar😱

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma moja mama też tak myslal i dzięki temu jestem na świecie 😁 wpadli 4 miesiące po narodzinach mojego brata😆

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 1 września 2019, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    Anngelikamartaa teoretycznie jak karmisz piersią to szansa na zajęcie w ciążę jest mniejsza. Niestety nie zerowa. Najwyżej Antek będzie miał rodzeństwo 😁 A tak serio to musiałabyś mieć owulacje, miałaś jakieś objawy? Gęsty śluz, bóle jajników?
    To chyba tak działa tylko do momentu jak nie namiesza się hormonami, więc jeśli już brała tabletki to kp raczej nie chroni. Ale po dwóch ominiętych tabletkach bardzo maleńka szansa, ja miałam owulacje jakoś 3 tygodnie dopiero po odstawieniu tabletki jednoskładnikowej :D Kurczę, chyba jakiś sezon chorobowy się zaczął tutaj, nas na szczęście jeszcze nie dopadło. Wczoraj byliśmy na bilansie z okazji 6 tygodni i mały rozwija się pięknie. No i pierwszy seks też był choć jak dla mnie tak jak i u Emmy mógłby nie istnieć. :P Ja zdecydowałam się na kondomy, przynajmniej do końca roku, potem jeśli okres nie wróci to będę się opierać na ochronie kp, i tak chcemy kolejne, więc jak wpadniemy to spoko, chociaż wolałabym jednak minimum rok przerwy przed zajściem i minimum kolejne 15-20 kilo w dół :P Pod koniec ciąży czułam się strasznie, chcę tego uniknąć tym razem. W ogóle ktoś wie co u Poliś, Mikaji?

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tragedia była. Nie pamiętam kiedy wcześniej miał katar a tu złapał przy 30 stopniach ciepła :/. I do tego na dzień przed szczepieniem Tymka. Dobrze, że Tymkowi dopiero po 2 tyg od szczepienia coś się zaczęło. A i tak się stresuję.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka135 wrote:
    Emma moja mama też tak myslal i dzięki temu jestem na świecie 😁 wpadli 4 miesiące po narodzinach mojego brata😆
    Miałyśmy pocieszyć 😄

    nick nieaktualny, anngelikamartaa lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
‹‹ 1774 1775 1776 1777 1778 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ