Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj umieramy z gorącą. W cieniu jest 32 stopnie 😱
    Tymek rano marudził pewnie z tego ciepła. Miki też ale jemu coś można wytłumaczyć ;) A stary jeszcze poszedł grać w tenisa na tym słońcu🙄

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta Antek naprawdę wygląda.. obficie 😁 Zezarlabym takie bułeczki ❤️

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy dwie duże paki klasycznych pampersów, wczoraj ubrałam trzy razy i już po trzecim pojawiły się ogromne odparzenia dupki. 😐 W ogóle bardzo cienkie te pampki, a kupa w ogóle nie wsiąkała w nie, tylko "szła" w stronę pleców i gdybym chwilę dłużej przetrzymała, to miałabym dziecko do przebrania. Najbardziej szkoda tej dupki. Jeszcze takich odparzeń nie miałyśmy...

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anngelikamartaa Antek jest słodziutki. Jak ludzik Michelin z pianek cukrowych ❤️😍❤️

    W ogóle te wasze dzieciaczki są cudowne 🤩

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    KarolaJJJ po prostu nie chce się przyznać, że ma kaca po weselu 🤣
    Nie chciałam tego pisać, ale też o tym pomyślałam 😆

    Casjopea lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 1 września 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby, na szczęście od jutra ochłodzenie, a we wtorek ma być 16 stopni.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Casjopea
    Zezarlabym takie bułeczki ❤️[/QUOTE]

    Kochanie mówiłaś że masz jakieś 6 kg do zrzucenia ;) Bułeczki nie dla Ciebie 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 15:39

    Casjopea lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    Kochanie mówiłaś że masz jakieś 6 kg do zrzucenia ;) Bułeczki nie dla Ciebie 😆
    Haha! Niestety racja 😭

    Lullaby lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która z Was jest po dwóch porodach sn?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah,tak spiłam sie jak dzika,Stachu ze starym mnie wózkiem do domu wieźli z auta🤣

    Emma_, Lullaby, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 września 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mocno klepnelam meza po tylku, ze dziecko obudzilam😂😂

    Emma_, Lullaby lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W razie gdyby któraś była ciekawa jak wygląda bostonka:

    https://zapodaj.net/8febab7d01105.jpg.html

    Najwięcej kropek na stopach i dłoniach, ale mogą być na całym ciele. Kropki pochodzenia naczyniowego, a więc jak nadusicie to znikają, by za chwilę wrócić ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadusicie❤

    Casjopea, Emma_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo a jak on w ogole znosi chorobe?

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Casjo a jak on w ogole znosi chorobe?
    Jakby nigdy nic. Wczoraj bardzo dużo spał, a dzisiaj jak już mu temp spadła to jest znowu normalnie aktywny, że tak powiem 😉

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ jak Twój kac? 🤣

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 1 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre jesteście Dziewczęta pośmiałam się 🤣🤣🤣

    U nas dzisiaj odwiedziny szwagra z rodzinką. Wesoło było. Stary z tenisa z bratem wrócili na lekkiej bombie. Można im wybaczyć bo rzadko piją ;) 5 dzieci w domu, 4 dorosłych i jest impreza 😁

    Casjo oby Mikołajkowi szybko przeszło. Ja też mam do zrzucenia tych min 6 kg więc pamiętam 😅 Jak lubisz Chodakowską to wg mnie lepsza od niej jest Marta Henig z Codziennie fit. Obczaj sobie na yt pełno fajnych treningów i są efekty. Po 1 ciąży dzięki niej szybko wróciłam do wagi i wyglądu z przed.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 1 września 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja mala zaczela sie krztusic przy jedzeniu. Zaczęło sie kilka dni temu, myslalam ze to wpadka a teraz juz prawie za kazdym razem zalicza zakrztuszenie i lapie oddech :/// Odbekuje ja kilka razy w trakcie, karmie w różnych pozycjach, zawsze z glowa u gory i nic. Bardzo mnie to martwi.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszliśmy do zapalenia wielomieśniowego przez telefon z moja przyjaciółką -hematologiem🤣
    Stachu za to rzuca sie od paru dni przy cycku jak ryba bez wody. Ocipieć idzie

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 września 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Lullaby ja po pierwszej ciąży wróciłam bez Chodakowskiej i pewnie teraz też by się tak stało, ale mam misję, żeby wyglądać LEPIEJ niż przed ciążą 😁😁😁

    Ponawiam pytanie: czy któraś rodziła sn więcej niż jeden raz? Adria? Aska1994?

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

‹‹ 1779 1780 1781 1782 1783 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ