Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 3 września 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany! Za chwilę Dzień Chłopaka! Macie już jakieś pomysły na prezenty dla Waszych mężów i Synów? Cos wspólnego? Na pierwszy wspólny Dzień Chłopaka mój mąż i starszy syn dostali koszulkę i body z nazwiskiem i team. Teraz też chciałabym kupić coś wyjątkowego dla moich Trzech Muszkieterow. Lullaby myślałaś już coś?

    Przypomniało mi się, że w zeszłym roku dostali komplet takich samych skarpetek dla ojca i syna 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 21:50

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 3 września 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lubi jakies absurdalne gadżety elektroniczne i agd... Te tanie również, np hotdogersa, albo maszynke do gotowania jajek, elektorniczną maszynkę do pieprzu :) A juz coś z Mango to dopiero gratka! Ostatnio pokazywali lustero do samochodu z kamerką, hahaha, ale na to mnie akurat teraz nie stac.

    Wspólny prezent z dwumiesięczną córką niestety by go średnio ucieszył...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 22:01

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 3 września 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSy dobrze, że przypominasz o tym święcie bo kompletnie zapomniałam 🤯
    Ja jeszcze mam urodziny do odprawie za kilka dni i we wrześniu oprócz mnie ma jeszcze 8 osób z najbliższej rodziny. Do tego my mamy chrzest 29.09. No zapomniałam no.

    A pomysł z teamem bardzo fajny. Może kupię im takie 😁
    Maz dzisiaj tak mnie wkur... że gó... powinien dostać a nie prezent na dzień chłopaka.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 3 września 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka nie jadła już sześć godzin. Zasnęła po kolce i śpi. Najgorsze jest to, że tyle się namęczyłyśmy, a nie wyszedł żaden prutek. 🤫Aż się boję, że będzie ją nadal boleć kiedy się obudzi.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 3 września 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko dobrze ze przypomnialyscie 😱😱kiedy to jest bo zawsze zapominam, 30 wrzesień? 😆😆😂🤦‍♀️

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 3 września 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój. Jaki dzień chłopca? Przecież to są moje urodziny! 🙈 Mój mąż przez to nigdy tego święta nie obchodzi. Na dodatek są to również urodziny jego mamy. 😂

    LidziA89, Drobinka91 lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 3 września 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma bidulka :( oby jej przeszło..

    My wróciliśmy od dziadków, Michelin wycałowany, wyściskany, pojedzony i zadowolony sobie śpi😆
    Jutro mamy w planach załatwiać coś jeśli chodzi o chrzciny, trzymajcie kciuki żeby się nie przysrali o brak ślubu i bierzmowania 😆

    KasiaLukasia, Emma_, kinga27.30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 3 września 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma oby Emilce przeszło i już ją nic nie bolało. A poza tym to piąteczka ja też mam w wrześniu urodziny 😊

    Emma_ lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 3 września 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta trzymam kciuki, bo z ksiezmi to różnie bywa niestety 🙄 moja siostra nadal załatwia papiery do bycia chrzestną.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 3 września 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    AgaSy dobrze, że przypominasz o tym święcie bo kompletnie zapomniałam 🤯
    Ja jeszcze mam urodziny do odprawie za kilka dni i we wrześniu oprócz mnie ma jeszcze 8 osób z najbliższej rodziny. Do tego my mamy chrzest 29.09. No zapomniałam no.

    A pomysł z teamem bardzo fajny. Może kupię im takie 😁
    Maz dzisiaj tak mnie wkur... że gó... powinien dostać a nie prezent na dzień chłopaka.
    Mój się obraził, bo go wyśmiałam, że trzyma kozaczki swojej córki z czasów kiedy miała jakieś pięć lat (a ma 16)... i w ogóle taki burdel w tym jego "gabinecie", wszystko tam jest. Już mnie zaczynają denerwować bazgroły jego dzieciaków na szafkach z czasów przedszkolnych (młodsze dziecko ma 14 lat), jest strasznym zbieraczem...

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 3 września 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek dlatego oni obchodzą dzień chłopaka a nie dzień mężczyzny 🤦
    Naprawdę mam wrażenie że czasami mój prawie 2,5 letni syn jest dojrzalszy niż chłop.

    Emma_, JaSzczurek, AgaSY lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 4 września 2019, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie obchodzę żadnego dnia chłopca-zawsze był tylko dzień kobiet i to wystarczy 😜

    Xgirl no niestety 🙄

    Jejku ja na udoju matko jak mnie te ściąganie już nudzi-mogłoby se te pół roku minąć ot tak ....
    Jutro ma być jeszcze ładny dzień a potem po 17/18st 😑

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 4 września 2019, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę w łóżku i zamiast spać przeglądam zdjęcia z dzisiaj.

    Tom jest tak uroczą krówką, że chyba zaraz umrę ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 01:49

    Kamsza, Emma_, Lady_Dior, Lullaby, Casjopea, Drobinka91, AgaSY, nick nieaktualny, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 4 września 2019, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😍😍😍😍 Prześliczny

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 4 września 2019, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, ja dopiero zaczęłam, a już mam dosyć. Też stawiam sobie za cel pół roku właśnie, ale nie sądzę, żeby tak długo się udało.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 4 września 2019, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma jak wytrwamy to normalnie jakaś odznaka nam powinna się należeć 😂Nie no nie wiem co gorsze -nocki,kiedy trzeba wstawać mimo,że dziecko śpi,czy dzień kiedy nigdzie nie możesz na dłużej wyjść 🙄 Ja zawsze są nastawiam budzik,by potem z automatu go wyłączyć i spać dalej 🤣

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 4 września 2019, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, trudny wybór. 😀 Ja zwykle łączę karmienie małej z odciąganiem, w sensie najpierw jedno, potem drugie. Gdyby nie ona, to chyba bym nie wstała, a i tak nie raz myślę o tym, żeby sesję pominąć i po prostu się wyspać. Masakra, jakie to jest upierdliwe. A potem jeszcze mycie tego wszystkiego. 😬

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 4 września 2019, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się właśnie zastanawiam,czy w nocy powinnam karmić małą.Czy jeśli się wybudzi,to czy jest to konieczne ???Może obudziła się,bo ma mokrą pieluchę i wcale jeść nie musi 🤔
    Teraz mój jest przy niej,bo ja ściągam a ona marudzi trochę-wiem,że to gazy ją rozbudziły.Podałam espumisan-oby pomogło.
    No i właśnie to mycie,wyparzanie 🤦🏼‍♀️

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 4 września 2019, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, Lady_Dior dzisiaj łączę się w bólu. Całą noc wstaje co chwilę, by karmić albo zajmować się starszym, bo ma jakąś nockę, w której non stop się budzi 😑 i nie chce spać mimo, że biegał cały dzień.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 4 września 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, Lady łączę się z Wami ☹️jest ciężko ale damy radę.

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
‹‹ 1791 1792 1793 1794 1795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ