X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior, no jasne, że mamy. U nas iskrzy do tego stopnia, że ja śpię, a on korzysta. 😂 A tak serio, to jak się obudziłam to było już stanowczo za późno na odmowę. 🤣

    Lady_Dior, xgirl lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 17 września 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe u nas może nie libido zero ale przez zmęczenie też wieczorami myślę tylko o poduszce 😁😊mój za to wykorzystuje każda chwilę jak mała przysnie. 😁😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 września 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Cały czas nie, ale w trakcie/po seksie. To takie uczucie jakbym była tam poraniona, ale lekarz sprawdzał tydzień temu i było wszystko w porządku. Przy sikaniu też mnie bolało, ale to od cewnika. W ogóle też miałaś wyjęty cewnik jednym szarpnięciem ręki?
    Emma mialam to Samo. Bol przy sikaniu, przy seksie, przy wkladaniu tampona. Przeszlo moze 3 tyg temu🤷🏻‍♀️

    Taaak. Polozna powiedziala, ze wyciagnie na trzy i nawet do 1 nie doszla i wyjela haha😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 12:43

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 września 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady no wiesz seksy u nas byly RAZ i to nawet nie do konca bo bolalo :/ Lezalam z taka mina jakby mnie ktos torturowal i maz powiedzial, ze to sensu nie ma ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 12:50

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 17 września 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma u mnie w trakcie też był dyskomfort. Po nic mi nie było, żadnego krwawienia. Może głupio to zabrzmi ale czy cie tam nie poobcierało? Pisałaś że masz problem z nawilżeniem a przy KP to jest jeszcze gorzej. Może to to?

    Lady_Dior u nas seksy były kilka razy tj 3. Za pierwszym nie za bardzo ale potem już lepiej. Chyba też psychika gra dużą rolę. Jak nie jestem zmęczona bardzo i mamy z chłopem dobry dzień to jest lepiej wiadomo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 13:01

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4856 4001

    Wysłany: 17 września 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma mój jest w takiej desperacji,że nawet na śpiocha nie odmówi 😂😂
    Nie no będę musiała się w końcu przełamać,bo zapomnę jak to jest 😂
    Nie mogę się doczekać,kiedy mała będzie już brać zabawki do rąk i dużo gugać bo na razie tylko tak delikatnie guga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 13:42

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby, nie wiem sama. Nadal krwawię. Ale żeby aż takie otarcia do krwi? 🤷🏻‍♀️ To nie był żaden szalony seks. Teraz trochę się martwię, bo ginekolog powiedział, żeby z tym jeszcze poczekać do 12 tygodni po porodzie. No nic, mam nadzieję, że to przejdzie.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, nic nie musisz, może po prostu potrzebujesz więcej czasu. 🙂 Mi też jest żal mojego męża, ale nie można robić nic wbrew sobie. My przez całą ciążę kochaliśmy się może z trzy razy, wytrzymał i nic mu nie było. Jesteśmy w takim momencie życia, że trudno byłoby wymagać od nas, żebyśmy jeszcze miały ochotę na pobudki w nocy, bo mąż woła. Wystarczy, że robi to dziecko i... budzik na ściąganie mleka. 😂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 17 września 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cewnikowanie co 2-3h dzień po porodzie, bo nie umiałam sikać, ale w ogóle mnie to nie bolało, ledwo czułam przy wkładaniu a tak to nic 🤔

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, jesteś w stanie powiedzieć ile ściągasz mleka na dobę? Ja zaczęłam wylewać, bo nie wystarcza mi pojemniczków. Mam ich 9, a mrozić nie chcę (może zdecyduję się na to później, kiedy będę myśleć już o wygaszaniu laktacji, żeby w ten sposób wydłużyć okres, kiedy mała będzie pić moje mleko - teraz to nie ma sensu, skoro takie mrożonki są zdatne do spożycia przez trzy miesiące). Masz dużo mrożonek?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Mnie boli brzuch nadal po cesarce. Czasem tak zarwie że łzy mam w oczach. ☹️🙄 Ale jeśli chodzi o seksy to nie mam problemu chyba że chodzi o antykoncepcje.. Jak ja nienawidzę gumek 😠😠Muszę pomyśleć o anty ale tabletki odpadają bo przy małej nie wstanę na czas żeby wziąść 😁😊

    No ja sobie też niewyobrazam Larissy oddać do niani bądź żłobka. Znając życie by tam non stop płakała bo tam to niejest że już i teraz jak coś jej jest. Więc chyba się z tym debilnym pracodawca nie dogadam i pozostaje mi zerwać kontrakt ☹️🙄

    Karola najlepszego dla młodego 🎁
    Kamsza, a jakbyś brała w środku dnia tabletki? 🙂 O takiej porze, kiedy już na pewno nie śpisz? Ja mam przepisane cerazette, ale czekam aż przyjdzie okres. 😄

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do oddawania dzieci do żłobka - to jest jedna z moich największych pociążowych obaw. Strasznie denerwuje mnie mąż, który mówi, że nie będę siedzieć w domu i mam wracać do pracy. Dodam, że nie chodzi tu o pieniądze, ale o to, żebym wróciła do dawnej aktywności, bo na tym mu zależy, i dlatego tak mnie to denerwuje. Nie chcę, żeby ktoś obcy wychowywał moje dziecko i jestem pewna, że wrócę do pracy dopiero wtedy, kiedy uznam, że Emilka jest na to gotowa. Wcześniej nie.

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam przyczyne ryku Stacha...idzie mu zab na dole . I z okazji 3 miesiecy odkrył ze ma kolana i non stop je łapie😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 14:56

    mikka86, kinga27.30, LidziA89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też cewnikowanie nie bolało. Co do powrotu do pracy to ja czułam potrzebę powrotu po 8miesiacu ale zaszłam w ciążę i mi się przedłużyło 😆 nawet dobrze wyszło bo Ala po 9 miesięcu zaczęła chorować. Teraz na samą myśl o tym że kiedyś będę musiała zostawić dzieci boli mnie serce bo Wiktor jest taki malutki, ale za rok jeśli będzie gotowy chętnie podejmę pracę a dzieci pójdą do przedszkola i żłobka 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma z kolei mój mąż chcialby żebym była jak najdłużej z dziećmi w domu, ale ja sobie nie wyobrażam po takim długim czasie szukać pracy

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Kurde, wczoraj BYŁO, a dziś krwawię taką różową krwią. Miała któraś z was coś takiego?
    Chyba z dobrą minutę zastanawiałam się co to za BYŁO 😂😂 Jestem półmózgiem.
    Ale nie wiem kochana skąd krwawienie.. Może jednak coś jak pseudo okres? Jak mi zbliżał się okres i BYŁO (😜😁) to dostawałam go szybciej i bardziej gwałtownie..

    Sylka135 Ala dała czadu 😁😁

    Jeśli chodzi o oddanie dziecka do żłobka to ja pierwszy raz się poryczalam jak zobaczyłam na liście, że Iza się dostała do żłobka (liczyłam, że może jednak się nie uda), potem po adaptacji jak zobaczyłam jaki te dzieci inne są duże, a potem po pierwszym razie jak została beze mnie. I potem to już rzadko i z różnych powodów 😜 Dobrze, że miałam wsparcie męża i że to była nasza wspólna decyzja przepracowana z psychologiem dziecięcym, bo inaczej bym nie dała rady. Wszyscy wokół nas raczej krytykowali.
    Z perspektywy czasu jednak jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej adaptacji i że udało się to tak zrobić, że nigdy nie było płaczu.

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i proszę mi złożyć życzenia - mam dzisiaj urodziny 😁😁

    Emma_, Lullaby, kinga27.30 lubią tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 września 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Aaa i proszę mi złożyć życzenia - mam dzisiaj urodziny 😁😁

    Wszystkiego nejlepszego!! :*

    joł joł joł wszystkim :D

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo wszystkiego najlepszego 😘
    Mijają miło Cię widzieć 😉 już jesteś w Polsce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo seta! Dziabne ciemną Warke pod tą okazje
    Mikaja jak kupiłaś chate to mów to wypije dwa browarki🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 15:34

    Casjopea lubi tę wiadomość

‹‹ 1864 1865 1866 1867 1868 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ