Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Nie wylewaj mleka :D Jak masz dobrą temperaturę to nawet do roku można trzymać. I to nie chodzi o to, że np. po 6 miesiącach dziecko się zatruje tylko wartość wytraca to mleko. Wciąż lepsze, niż mm. Nigdy nie wiesz co się może zdarzyć - będziesz musiała wyjechać, zajdziesz w ciążę, trafisz do szpitala i mrożonki będą na wagę złota. Mi to każdej kropelki szkoda, chyba bym się zapłakała jakbym miała wylewać :D
    Uwierz mi, że ja płaczę, kiedy wylewam - tak mi szkoda mleka. Nie za bardzo mam warunki do przechowywania, zamrażarka zapełniona. ☹️ Pomyślę, może coś zorganizuję...

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 17 września 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Aaa i proszę mi złożyć życzenia - mam dzisiaj urodziny 😁😁

    No to najlepszego 😁

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 17 września 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wszystkiego najlepszego - 5 dzieci ;)

    Mikaja prawie wczoraj o Tobie myślałam, że coś dawno Cię nie było. Gratuluje nowego lokum.

    Kamsza już na zapas wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. To na wypadek jakbym jutro zaniemogła. I co wy mi tu mówicie, że dużo macie - ja tydzień temu skończyłam 33.

    KarolaJJ ten becik stylowy nie ma co. Stachu zadaje w nim szyku 😁😁😁

    Kamsza lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 17 września 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo sto lat! 😘🎉🎀🍸🎁🍷

    Mam ochotę oddać moje dziecko. Od dwóch dni ciągle kwiczy. Odliczam minuty do pójścia spać. Jeszcze tylko chwila. Za to karuzela nad przewijakiem to strzał w dziesiątkę później wam pokaże zdjęcia.

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillaby są starsze na pokładzie, nie jest z Tobą tak źle!
    Angelikamarta z rodzina taka akcja w stylu gównażerii,jakbyscie mieli po 15 lat i mama za wszystko musiala płacić. Ale z drugiej strony ja bym sobie dala zasponorowac,wasza kasa sie przyda na co innego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 18:54

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 17 września 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    I co wy mi tu mówicie, że dużo macie - ja tydzień temu skończyłam 33.

    Przebijam! 33 rok skonczylam w lipcu :)

    Casjo wszystkiego naj najlepszego.

    Angelika u nas podobnie. Ale naciska tesciu. Tez mnie to zaczyna wpieniac. I tez jest podobnie z kasą, oni zaplaca, oni zorganizuja. Mhm, wuja.

    X totalnie sie z Tobą zgadzam w kwestii minimalizu. Tez nie lubię pierdyliarda nieprzydatnych rzeczy. Ale co z tego jak i tak dostajemy ciagle nowe grzechotki i gryzaki. Juz sie postawiłam z ciuchami. Kategorycznie zakazalam kupowania nowych. Wiecie ze ja sama nie kupilam swojej coreczce prawie nic do ubrania? Moze to glupie i niewdzieczne ale tak sie na to cieszylam. A tyle rzeczy dostaliśmy, ze i tak wszystkich nie zdążyła ubrac zanim wyrosla i bez sensu bylo zebym kupowala dodatkowe. :/ A teraz idzie zima i wszystkie te rzeczy sa trzy razy droższe, juz nie będę tak mogla poszalec jak z sukieneczkami za 10zl z pepko ;)

    Czy wasze dzieci robią kupę w nocy? Ala zawsze wali gigantyczna kupe po jednym z nocnych karmien. Zaczyna cisnac juz z cycem w buzi i potem musze czekac z 15 minut az sie wydefekuje do konca i dopiero wtedy przebierac. W miedzyczasie znowu zglodnieje wiec zaczynam karmienie od nowa. I w ten oto sposob jedna z nocnych pobudek trwa godzinę albo i wiecej.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 września 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle mleka dziennie😱 Niesamowite 🙈❤️

    Casjo sto lat dzadu😂😂

    Mikaja fajnie, ze sie odezwalas. Dobrze Ci bez nas?🤪

    No zasponsorowanie ok, ale nie w takiej sytuacji wg mnie🤦🏻‍♀️

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 września 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl miałam takie urwanie dupy, że nie miałam czasu o tym myśleć :D

    Karola jak tylko dziś przeczytałam o tym łapaniu kolan, to Hanka chyba pozazdrościła Staśkowi, bo to samo zaczęła robić :D Dla mnie to nowość, bo mój syn nie miał możliwości takich rzeczy robić na tym etapie. Ostatnio moja mama zwróciła uwagę na fakt, że bawi się już swoimi rączkami, czego ja też nie dostrzegłam - taka ze mnie matka o :D

  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 17 września 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta słaba akcja, moi rodzice się rozwiedli przez to że dziadkowie od strony mamy się we wszystko wpierdzielali więc moi teściowe są odpowiednio ustawieni a rodzice zawsze mało się mną przejmowali i tąk już zostało.

    Jak już jesteśmy jesteśmy przy chrzcinach to dzwoni do mnie wczoraj siostra mojej mamy i pyta co tam jak tam i kiedy chrzciny. Mówię jej ze jeszcze nie wiemy bo nam wyszło 30 os i przekładamy to w czasie na co ona nie no to musicie tak się ograniczyć do 15 os już się wkurwilam bo się inaczej porostu nie da i mówię do niej : no nie zaprosimy ciebie z rodziną to już 6 osób mniej 😁 zmieniła szybko temat 😁

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Angelikamarta słaba akcja, moi rodzice się rozwiedli przez to że dziadkowie od strony mamy się we wszystko wpierdzielali więc moi teściowe są odpowiednio ustawieni a rodzice zawsze mało się mną przejmowali i tąk już zostało.

    Jak już jesteśmy jesteśmy przy chrzcinach to dzwoni do mnie wczoraj siostra mojej mamy i pyta co tam jak tam i kiedy chrzciny. Mówię jej ze jeszcze nie wiemy bo nam wyszło 30 os i przekładamy to w czasie na co ona nie no to musicie tak się ograniczyć do 15 os już się wkurwilam bo się inaczej porostu nie da i mówię do niej : no nie zaprosimy ciebie z rodziną to już 6 osób mniej 😁 zmieniła szybko temat 😁
    Hahaah, boskie. 😅

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia, moja ciśnie kupę podczas każdego jedzenia. ☹️ Ostatnio przebieram ją przed jedzeniem i po, i za każdym razem jest osrana po pachy. Jak nie wyciśnie, to zaraz ma problemy brzuszkowe.

    A w ogóle nie mówiłam wam, a to ważne! Emilia od rana robi tylko żółte kupy. 👍🏻 Zielonych już nie ma, ale za to właśnie przechodzimy kolkę (bo przecież nie może być dobrze). Młoda zasnęła w kołysce, ale nie wiem na jak długo. Cała spocona jest od krzyku.

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 17 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, jak to będzie tak dalej wyglądać to ja tego nie widzę.. Czasem wydaje mi się że to nie ja jestem mamą Antosia tylko ona

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma moze zielony to jej kolor i tyle.
    Mikaja ja przy corce wszystko traktowalam jako normalne a przy Stachu sie jaram na kazda pierdołe.
    Stary mi sie psuje dla odmiany. Prosze go od wczoraj ,zeby upiekł drożdżowe ze śliwką i dopiero teraz dupe ruszył.
    My chrzcimy na wiosne moze,moze na luty,nie wiem. Maż chce pozapraszac "stałą ekipę rodzinną" czyki wyjdzie lacznie 35 osób i powiedziałam mu,ze jak chce niech robi pół wesele ale ani zlotówki z oszczednosci na to nie dam i lata do drugiej pracy zeby zarobić na schabowe i rosół

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:
    Nie wiem, jak to będzie tak dalej wyglądać to ja tego nie widzę.. Czasem wydaje mi się że to nie ja jestem mamą Antosia tylko ona
    Ona cmchce zrobic wszystko za syna a syn szuka siebie co? Do dupy to. Jeszcze zeby ona wodziala jaki on jest ale chyba zaslepiona synkiem. Chyba ze jest jej wstyd,ze on taki gamoń i przez to chce kasa to nadrabiać

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta, nie da się tego w żaden sposób ukrócić? Może przestań mamę wtajemniczać w wasze sprawy.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4879 4042

    Wysłany: 17 września 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma brawo za żółte kupki ☺ Oby tak dalej ;) Moja dziś tylko 1 zrobiła no ale dobre i to.Współczuję kolki 😒

    Anngelikamarta kurde ja bym brała jakby mi ktoś zaproponował hahaha😁 ale rozumiem Cię-on właśnie nie ma poczucia obowiązku,bo mama we wszystkim pomoże.Kurde no powiem Ci on młody bardzo jest i nie wiem, czy da się coś zmienić u tak młodego faceta.Moj jest 20lat starszy a zdarza mu się dzień dziecka 🤣

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 17 września 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się czasem zdarzy w nocy kupa, ale najczęściej nad ranem dopiero. Ostatniej nocy przy tym bólu brzuszka sprawiał wrażenie, jakby cały czas coś cisnął. Dopóki karmię nie będę chyba piła kakao i kawy zbożowej 🙄

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jego tez obkupuja w ubrania itp?

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 września 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest tak, że jemu jest tak po prostu wygodniej? Robi z siebie ofiarę i mama czuję się w obowiązku, by pomagać? To w takim razie trzeba chłopa naprostować. Kochana, może być trudno jeśli nie będzie chciał sam dojrzeć.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jego mamie powiedziała jak jest i tyle. Ze jest dorosly i chcesz zeby sam o Was zadbał i czy moglaby Ci w tym pomóc i jakis czas nic nie kupowac

‹‹ 1866 1867 1868 1869 1870 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ