Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 17 września 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedziałam w kiblu godzinę z kamieniem w gardle i nie mogłam wyjść bo bym się rozryczala.😏Dzięki że mogłam się wygadać od razu mi lepiej ❣️
    Już wam nie fandzole na noc 😆❣️

    U Was też tak zimno? Ja mam okna pozamykane a tu jak w lodówce 🤐niedługo chyba będzie trzeba palić

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pizga i wieje. Juz wygrzebalam drugą część kołdry zeby miec grubszą.
    Angelikamarta 21 lat to dzieciak jeszcze niestety. On mysli,ze pieniadze wystarczy przynieść nie zarobic.
    Gdybyś miala jakies lepsze stosunki z tesciowa to nawet rozsądnie byloby sie tam przenieść na jakis czas a kase odkładać na mieszkanie ale wiadomo, ze to nie takie proste wszystko

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za życzenia 😁😁

    Angelikamarta faktycznie kijowa sytuacja. Masz 20 lat i dwoje dzieci tak naprawdę. Wiele też zależy od charakteru człowieka, bo moja mama to też typ, który by mi nieba uchylil i najchętniej wszystko robił za mnie. Choćby nie miała kasy to dla mnie i tak by ją wyczarowala. Ale ja tak nie chciałam, od zawsze sama chciałam na siebie robić. Więc jeśli on jest wygodnickim typem to może być ciężko coś zmienić..

    Emma miała 8 miesięcy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta Ty po wpisach wydajesz się bardzo dojrzala jak na swój wiek większość twoich rówieśników to jeszcze dzieci, które stawiają pierwsze kroki w dorosłości. Wiadomo że oczekiwania względem faceta są konkretne ma być wsparciem a nie kolejnym dzieckiem.Jednak rozumiem też Twoja teściowa wie że jej syn jest niedojrzały i stara się Wam pomoc najlepiej jak potrafi. Co prawda powinna już odciąć pępowinę skoro założył rodzinę no ale może boi się że go straci

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze 21lat... Jakby nie bylo to baaaaardzo mlody czlowiek, ja to mialam takie gowno we lbie w tym wieku, ze masakra. Wyjechalam niedawno na studia i nie wiedzialam gdzie sie rachunki placi a na obiad jadlam codziennie frytki🤷🏻‍♀️😂 No i rodzice tez mnostwo rzeczy za mnie robili🤪 Oczywiscie wiedzialam, ze moglabym sie ogarnac w kazdej chwili ale mi bylo tak wygodniej. I szczerze? Takie uroki mlodosci. Te 20 lat to jest baraardzo malo, czesto brak tu takiego ogarniecia i doswiadczenia zyciowego. Ja nie wiem czy Twoj facet w ogole dojrzal do roli ojca i partnera. Wiesz nie chce sie wymadrzac czy cos wiec prosze nie obraz sie o to co pisze! Ty wydajesz sie byc bardzo odpowiedzialna dziewczyna ale zakladajac rodzine z kims zupelnie niedojrzalym i potem wymaganie od niego Bog wie czego jest troche dziwne. I jaaaasne, mozna miec i 40 lat i byc nieogarem zyciowym ale umowmy sie, ze te 21 lat to nie jest jakis szczyt dojrzalosci. Na dobra sprawe zakladanie rodziny, juz pomijajac kwestie wieku, ale gdzie widzimy, ze ktos srednio jescze jest ogarniety to ryzykowna sprawa. Mam nadzieje, ze nie jestes zla, nie chce Ci tu jeszcze dowalic tylko tak mysle, ze on jescze nie ogarnia tego wszystkiego do konca. Rodzice zalatwili, rodzice kupili, rodzice dali a tu nagle dziecko, obowiazki, moja kobieta chce zebym to tamto zrobil.. A moze sie myle..?

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod wieczór przyjechała moja mama z mężem niespodziewanie na moje urodziny i byłoby to mega fajne i miłe, gdyby nie fakt, że mama weszła idealnie jak Iza kończyła mleko i miała iść spać. Młoda była zmęczona na maxa, wiedziała, że musi iść do łóżka, a z drugiej strony bardzo się ucieszyła na babcię i sama nie wiedziała czy do niej iść, czy nie. Oczywiście nie umiejąc wyjść z tej sytuacji zaczęła płakać i tak oto pięknie zaryczana poszła spać. Nie wiem co w moją mamę wstąpiło, przecież doskonale wiedziała jaka jest godzina i jakie mamy procedury.. No ale nic, potem było miło ;)

    W ogóle moja mama ma tendencję do naginania rzeczywistości i tworzy taką, jaką ona by chciała widzieć. Ostatnio komuś z rodziny opowiadała jak bardzo Iza jest za nią i jak ją uwielbia - nawet bardziej niż własną matkę. Doniosła mi to ciotka, która była u nas długo i widziała, że absolutnie tak nie jest i chociaż Iza bardzo lubi babcię, to jednak no nie ma porównania z przywiązaniem do mnie.. Wiem, że moja mama będzie miała teraz dziwne fazy w związku z tym, że oddaje swojego niepełnosprawnego syna do specjalnego ośrodka, bo już nie daje rady się nim zajmować i ma z tego powodu ogromne poczucie winy i boi się samotności, ale nie powiem, wkurwilo mnie to. Po co gada takie rzeczy..

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl jest sens i logika w tym co piszesz. Ktoś mi kiedyś mówił coś podobnego.. Że jak bierzesz sobie słowika to nie oczekuj od niego, że będzie zachowywał się jak orzeł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On ma schizofrenie tez jak moja? Dobrze pamietam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie bede wymadrzac bo sama mialam dziecko z w tym wieku, tez z takim a nie innym człowiekiem i w cuda nie wierze

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 września 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo sto lat! 🍹🍸🍷🍾

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 września 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Ja sie nie bede wymadrzac bo sama mialam dziecko z w tym wieku, tez z takim a nie innym człowiekiem i w cuda nie wierze
    A teraz on ma kontakt z córką?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    On ma schizofrenie tez jak moja? Dobrze pamietam?
    Nie, on ma głębokie upośledzenie intelektualne plus autyzm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo moja teściowa zachowuje się podobnie do twojej mamy. może 2 razy pilnowala Ali a wszystkim w taki sposób opowiada jakby cały czas się nią zajmowała. Też mnie to wkurwiło. Widzi Alicje raz na ruski rok a zachowuje się jakby ją lepiej znała ode mnie

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 września 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    On ma schizofrenie tez jak moja? Dobrze pamietam?
    A tak przy okazji, jakie są prognozy odnośnie Twojej córki? Jak widzisz jej przyszłość? Będzie w pełni samodzielna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A autyzm okej,wiedzialam ze maja coś wspólnego i ze on slabo ogarnia. Juz tak daje popalić mamie?
    Mikka kiedys jedzila non stop do taty, ale jak zaczela chorowac to sie na nią wypiął,ale te 11 lat miala.bardzo duzo,nieograniczonego kontaktu z nim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    A tak przy okazji, jakie są prognozy odnośnie Twojej córki? Jak widzisz jej przyszłość? Będzie w pełni samodzielna?
    Bedzie,bedzie żyła w chlewie ale da rade sama. Ona jak ma dobry okres to zajebiscie funkcjonuje,cecha schizofrenikow jest to ze sa bardzo inteligentni z tym,ze jak maja pogorszenie to jest dramat..Idzie zima a ona od grudnia ma zaostrzenia.Do tego chce isc do liceum plastycznego a z tymi ocenami i wiedza jej nie przyjmą i obawiam sie ,ze bedzie bardzo niebezpiecznie jak dozna porażki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 22:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalyscie już 500plus na lipcowe dzieci? Mi na Alicje już dali a na Wiktora jeszcze nie otrzymałam decyzji o przyznaniu. Składałam wniosek w sierpniu przez internet i nie wiem czy to jakieś przeoczenie czy mają dłuższy czas na rozpatrzenie

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 września 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a u Ciebie w rodzinie albo u ojca twojej córki były wcześniej przypadki schizofreni? Siostra mojego ojca też choruje od 15 r.z kiedyś czytałam ,że skłonności do schizofreni mogą być dziedziczone..

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 września 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej znajomej wykryto schizofrenie, od czerwca jest w szpitalu, odebrano jej 4miesieczne blizniaki :( Bardzo Mi jej zal ale stanowi zagrozenie dla nich. Leki nie dzialaja🤷🏻‍♀️

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 18 września 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    U mojej znajomej wykryto schizofrenie, od czerwca jest w szpitalu, odebrano jej 4miesieczne blizniaki :( Bardzo Mi jej zal ale stanowi zagrozenie dla nich. Leki nie dzialaja🤷🏻‍♀️
    O Jezu, straszne 😭

    kinga25 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
‹‹ 1867 1868 1869 1870 1871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ