Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 4 października 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę ciężko zaczyna się u nas robić.. Jak nie mam mleka to już nie mogę mu podawać mm do dokarmiania bo nie chce tego jeść 😏odciagnelam z ledwoscia 60ml ale to by było za mało dlatego zrobiłam mu te nan żeby nie mieszać mu w brzuszku a do tamtego chciałam później odciągnąć żeby miał na całe karmienie ale skrzywil się wyplul to A jak dałam te moje to wypił od razu 😏teraz głodny jest a ja walczę o każdą kropelke ale nic z tego póki co 😏

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciekawe czy np mój karmiony mm wypił by teraz mleko z piersi 🤔 chociaż mam wrażenie , że on wypilby wszystko co bym mu podała😄

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wcześniej Michelin chciał pić mm?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 4 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciekawe :D
    Wgl ostatnio po prawie 4 miesiącach odwazylam się spróbować swojego mleka, trochę sobie psiknelam kilka kropli - takie slodziutkie, mm też jest słodkie ale ma taki posmak jakby nie wiem trochę taki metaliczny (?) kiepska jestem w określaniu smaków nie mniej jednak dalej mnie jakoś brzydzi swoje mleko i to był pierwszy i ostatni raz kiedy go spróbowałam 😖😆
    A co do Michelina to zawsze pił to mleko normalnie kiedy nie mogłam dać mu swojego a teraz nagle nie chce..zwykle robiłam mu to mm raz na 2/3 dni czasami częściej, zależy czy mi cos leciało . Myślałam że może jakieś stare jest, kupiłam nowe opakowanie ale jest to samo 😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 20:29

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 4 października 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tylko mam nadzieję że skończą się te kryzysy i zaczne tryskac mlekiem 24/7 albo że będzie chciał czasami te mm bo inaczej kiepsko to widzę 😖

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie uwielbiam to mm Nan, wcześniej pił dla dzieci kolkujacych Bebilon comfort i później nan sensitive to one były niedobre takie gorzkie ale on pił bez problemu. Teraz jak już nie ma problemów z brzuszkiem to pije ten zwykły Nan opitpro plus i ja mu wyjadam go z puszki tymi miarkami na sucho😂 a czasami nawet sypie sobie go do kawy 😂😂 a swojego jak miałam,nie odważyłam się spróbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 20:31

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 4 października 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie próbowałam jak ten proszek smakuje, ładnie pachnie to wiem 😆potem może jak dupe dźwigne to obczaje😂😂

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 października 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej pozytywny gościu jakiego znam ❤️

    https://zapodaj.net/16a1a0b4f4de6.jpg.html

    mikka86, LidziA89, Emma_, xgirl, Lullaby, KasiaLukasia, JaSzczurek, Kamsza, kinga27.30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:
    W sumie nie próbowałam jak ten proszek smakuje, ładnie pachnie to wiem 😆potem może jak dupe dźwigne to obczaje😂😂
    A lubisz to mleko w proszku niebieskie co się robi z niego kremy do ciast np.i ciasto blok? Ja uwielbiam , dlatego pewnie mm też mi smakuje bo jest bardzo podobne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 20:41

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Najbardziej pozytywny gościu jakiego znam ❤️

    https://zapodaj.net/16a1a0b4f4de6.jpg.html
    Słodki 🧡🧡

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 października 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka86 jak też wpierdzielam Izy mleko w proszku 🙈 Uwielbiam. Lubiłam też dopic mleko jak zostawiła, ale od kiedy dodaję jej do mleka olej z czarnuszki to mój zapał nieco oslabl 🤢🤮 Chociaż też staram się to dziadostwo pić.
    Mam plan przywieźć sobie zapas mleka klaczy od znajomej udojni i dawać jej zamiast chociaż części mm, bo żeby dawać jej codziennie 350ml końskiego mleka to sorry, ale mnie nie stać

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej a dobre jest końskie mleko? Ja to w ogóle chyba cofam się przy dziecku do jego etapu. Wyzeram jego mleko, piorę swoje ubrania w loweli, smaruje gębę jego kremem, dobrze,że w ubranka niemowlęce się nie mieszczę 😂😂

    Emma_, Lullaby, anngelikamartaa, JaSzczurek, kinga27.30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 4 października 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ile starcza puszka mm?

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 4 października 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, śliczny 🥰

    Angelikamarta, kurczę, nie zazdroszczę tych kryzysów. Moja też nie chciała mm, ale potem się przekonała. Mam nadzieję, że Michelin zacznie pić, bo to dodatkowy i niepotrzebny stres dla ciebie. Odciąganie mleka pod presją jest straszne.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 4 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakoś tak odrzuca ten proszek, zresztą rozrobione mleko też. Właśnie ten metaliczny zapach i posmak to jest coś, czego nie mogę znieść.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 października 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    800g na tydzien okolo🤦🏻‍♀️😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 4 października 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka86 moja tak robi i to jest prawidłowy odruch-przynajmniej tak twierdzi mama fizjoterapeuta :) Zabawnie to wygląda jak ćwiczy miednicę 😁

    Casjopea ale słodziak 😊 aten uśmiech :)

    KarolaJJ dalej używasz tej maści z Wit.AiE na sutki? Daje rady?

    Kamsza fajnie,że zakupy się udały-ja cały dzień dziś w domu a ta pogoda mnie do deprechy prawie doprowadziła🙄 Jejku tak mi się marzy powrót do Polski...

    Emma to jutro koniecznie fotka Emilki w tej kiecce😊

    Anngelikamarta a używasz jakichś wspomagaczy na laktację?? Trzymam kciuki za każdą kropelkę.

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też na około tydzień 800 gram. A wcześniej jak pił te dla dzieci kolkujacych to była masakra puszka 400 gram za 40 zł na 4 dni .A i tak go bolał brzuch ..😐

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 października 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X a twoja jakie pije?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 4 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhu rozbiłam dzisiaj bank szczęścia. Dzieciaki grzeczne od rana. Mikołaja zabrałam na 1,5 godzinny spacer nad rzekę i po nim poszedł spać o 19 😁😁😁
    Tymek co prawda o 21 ale i tak dobrze. Teraz czytam sobie książkę, wpierniczam gorzką czekoladę i pije mojito vergin 😊 a chłop nie przeszkadza, bo dzisiaj piątek i gra w sieci ;)

    Emma_, Kamsza, AgaSY, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
‹‹ 1948 1949 1950 1951 1952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ