Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Najwyzej zaloze z mezem strone "chujowi rodzice" gdzie bedziemy zamieszczac nasze genialne przemyslenia i tak bedziemy kase trzepac, tak sie dzis robi ;) :P Nie no musze sie zaczac informowac ehh.

    Aska z dziecmi to mam do czynienia i to duzo ale nie z noworodkami. To dla mnie czarna magia.

    Karola myslalam, ze przestalas krwawic. Kurcze no :(
    ale mnie rozbawiłaś ,hi hi :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Alisia nawet pod koniec 1. trymestru wysylaja do domu? To juz jest slabe... Ale tez kazda kobieta inaczej moze reagowac.


    Nawet pod koniec 1 trymestru ba moją koleżankę wysłali do domu z tabletkami w 14 tygodniu :-(
    Każda kobieta inaczej reaguje dlataego dostajesz instrukcje ;-) kiedy dzwonić do szpitala i powinienem ktoś być z Tobą przez cały czas ......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 09:51

    a31il5w.png

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Nawet pod koniec 1 trymestru ba moją koleżankę wysłali do domu z tabletkami w 14 tygodniu :-(
    Każda kobieta inaczej reaguje dlataego dostajesz instrukcje ;-) kiedy dzwonić do szpitala i powinien ktoś z Tobą cały czas być .....

    A jak nikt nie może być to co? Znajduje się miejsce w szpitalu?
    Tu nie wiem, jak jest tak ogólnie - mnie od razu pwiedzieli, ze moge isc do domu, ale woleliby żebym byla w szpitalu pod ich opieką. Też fakt, że oddzial wtedy byl pusty. Nawet pokoj jedynke mialam. I mąż był przy mnie caly czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Niespodzianka jestem z Tobą myślami dzisiaj... Ile h dają tabletkom?
    Lekarz powiedział, że za około 2 h powinno zacząc się cos dziać

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    A jak nikt nie może być to co? Znajduje się miejsce w szpitalu?

    Mnie nikt nie pytał czy mam z kim zostać :-( Instrukcję dostałam wydrukowana na papierze więc dopiero w domu doczytałam że ktoś musi byś w razie krwotoku i omdleń .


    a31il5w.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    U mnie dwa razy wystarczył cytotec 4 tabletki . Tylko w Norwegii wygląda to inaczej dostajesz tabletki i instrukcję i wysyłają Cię do domu i zostajesz z tym wszystkim sama :-( Ja krwawiłam bardzo mocno przez 2 dni a zarodek wypadł sam dopiero po tygodniu . W Norwegii nawet nikt nie sprawdza czy się do końca oczyściłaś jak nie masz gorączki to znaczy że jest ok .

    Wiem że często się narzeka na Polską służbę zdrowia ale w innych krajach jest jeszcze gorzej ............

    Jak przyjeżdżam do Polski to doceniam to że mogę iść do prywatnego laboratorium i zbadać wszystko co chcę ;-)
    Ja dostałam 1 tabletke i jak sie nie ruszy nic to dzis bedzie zabieg. Nie bedzie kolejnych prób i tabletek

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianka2019 wrote:
    Lekarz powiedział, że za około 2 h powinno zacząc się cos dziać

    Oby zadziałało - oby chociaż szyjka się otworzyła. Mnie kazali czekać jakoś 6h i równo po 6h sie zaczęło. Ale ja nie wiem nawet, co to mi podali. Tu inaczej się to nazywa. Ja miałam jakieś takie doustne tabletki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 10:07

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie wózków - tak wygląda osoba 158cm przy takim dużym wózku :D
    Jak widać - te gondole są ogromne. A też tak wysoko zawieszona gondola to plus.
    Ja tu byłam 5 dni po cc i przynajmniej się nie trzeba schylać do dziecka :)

    https://zapodaj.net/46cad6c591f48.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 10:13

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianka prawda jest taka że i tak zrobię zabieg bo dali 1 tabletkę. Dali aby się szyjka otworzyła. Aby zadziałało powinni dac kilka. Kocham polskie szpitale i lekarzy....

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianka2019 wrote:
    Jestem juz po aplikacji 1 tabletki i czekam. Dzis wszystko ma byc jasne. Jesli cos zostanie to zabieg konieczny.
    Trzymam kciuki zeby "samo poszło"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja ja tez kurdupel jestem,tez mam 158,śmiesznie sie wygląda z nosidłem albo z rocznym dzieckiem na rekach,jak młodsza siostra. W Uk to maja same wózki które się telepią i olewaja gondole, często jeżdżą np mclalenem rozłożonym na płasko i tyle. Od razu spacerówka. To my w pl mamy jakies zobczenie za te bajeranckie wózki.

  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianka,dużo siły i trzymam kciuki,żebyś szybko wyszła do domu.

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie uwazam tego za bajer, nie trzeba mieć wózka za miliony ale takie niemowlę w spacerowce nawet na płasko to raczej kiepskie dla zdrowia i bezpieczeństwa. Tak samo mnie słabi jak widzę wielogodzinne spacery w nosidełkach.


    Niespodzianka dużo siły! Jestesmy z Tobą :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 11:31

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka opowiadala mi o takim sklepie z wozkami, fotelikami itp gdzie trzeba sie umowic na konkretna godzine i dostaje sie osobe, ktora poswieca wam mega duzo czasu i doradza co kupic. Kolezanka byla zachwycona, nie naciagali tylko tak doradzali zeby klient byl zadowolony i dostal to, czego potrzebuje. To gdzies w Rzeszowie bylo, musze sie jej spytac czy maja inne sklepy. Kojarzy ktoras z was to?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl ja jestem z Rzeszowa i nie mamy zadnego sklepu z wózkami gdzie byłby duży wybór :D aż sama jestem ciekawa gdzie to mogło być. Może Mieszko? Ale nie maja tam tego co np mnie interesowało.... grunt to dużo samemu poczytać. Mieć rozeznanie w temacie bo niestety sprzedawca może wcisnac wszystko

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się strasznie podobają wózki retro ,z takimi dużymi kołami, w starym stylu ale bardziej unowocześnione :) są piękne :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/oferta/wozek-gleboki-inglesina-classica-wozek-retro-7661882431

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/klasyczny-wozek-dzieciecy-retro-lonex-3w1-i7738172598.html

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    Karola nie uwazam tego za bajer, nie trzeba mieć wózka za miliony ale takie niemowlę w spacerowce nawet na płasko to raczej kiepskie dla zdrowia i bezpieczeństwa. Tak samo mnie słabi jak widzę wielogodzinne spacery w nosidełkach.


    Niespodzianka dużo siły! Jestesmy z Tobą :(
    A czy ja napisałam ze jest to właściwe? Nie,tez uwazam ze dziecko ma miec wygodnie i ma mu nie latac głowa w wózku jak ping pong

  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dajecie linki to dobrze je wstawić pomiędzy [u r l] link [/url] można od razu kliknąć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 12:03

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ