X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami w niedzielę 😍
    Ale cisza w bloku! 😁
    U nas zakończył się etap długiego spania 😁 muszę się przyzwyczaić 😂 Mały o 5 zaczął kopać tak jak chyba nigdy jeszcze 😂 po godzinie kopow, rozmyślania zrobiłam się głodna 😂 więc jemy śniadanie 😁
    Kto może niech korzysta z pogody dziś, od jutra maja wrócić deszcze 😑

    PS. Chyba poprasuje teraz 😂😂😂

    Miłej niedzieli mamusie 😍

    relgupjy0emg7fv2.png
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 24 marca 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się przywitam 😘

    Byliśmy wczoraj na działce 😁 było cudownie narobilam się jak glupua ślę sprawia mi to taka radoche że nawet wieczorny ból plecow mi tego nie zepsuł 😁

    Za to mój pies oczywiście już od wczoraj piszczy że go dupa boli i kręcił się od 4 rano dałam mu tabletki teraz śpi a ja cieszę się każdym kopniakiem córy 😁🥰 jeszcze mi się nie chce wstać ale pewnie się zaraz zrobię głodna 😁

    Miłej niedzieli!

    U nas pogoda już się popsuła więc niech korzysta ten kto może 🌅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 07:00

    33Sylwia lubi tę wiadomość

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) U nas córka wprawdzie wstaje teraz o 5:30, ale wczoraj w ciągu dnia spała mi 3 godziny!! Normalnie śpi Max 1,5. Wystawiłam ją na słońce i się opaliła trochę :D Byłam 1,5 godz w lesie, a 1,5 siedziałam na fundamentach domu i planowałam wszystko. Cudne uczucie :D
    Miałam problem z małą, bo nie chciała mi prawie nic pić (ogólnie pije tylko wodę i nieslodzone herbatki) od kilku dni, ale już wiem o co chodzi.. Ona musi sama! Łazi cały dzień z niekapkiem i pije tyle wody, że pielucha pęka :D

    Czarna_kawa, mikaja lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wewnętrzny bunt przed placeniem. Nie będę za nic płacić w państwowym szpitalu. I tak to od wielu lat opłacam.

    mikaja lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my wczoraj prawie cały dzień na ogródku. Z mężem musieliśmy kurnik ogarnąć, grzędę naprawić, potem drzewo ściąć, bo do połowy spróchniałe i dziw w ogóle, że te wichury wytrzymało, a jakby się zwaliło na kable albo na drogę, to byłby niezły kwas, potem to wszystko trzeba było przenieść, zrobić obiad, z dziećmi na plac zabaw iść i nA dobranoc jeszcze pranie powiesić. A dzisiaj umieeeram i nic grubszego nie robię, mąż tylko robi gołąbki 😎

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się Aska napracowalas. Ja jestem na badaniu krzywej cukrowej i umieram z nudów i glodu:( u mnie niestety jest pochmurno

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea to musi być uczucie swoje fundamenty! Fiu, fiu 😍

    Aśka wow się narobilas. Podziwiam wszystkich którzy tak potrafią wszystko ogarnąć i to jeszcze przy Dzieciach!

    Lidzia widzę że Ty też na dupsku nie usiedzisz 😁

    No co zrobić dziewczyny trochę słońca a nas energia ponosi to dobrze, bardzo dobrze 😘

    Ja już poprasowalam zjadłam 3 śniadanie 😂 i idę zbierać się do teściów na rosół 😂

    Tym co nie mają słońca przesyłam 🌞🌞🌞
    😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 10:33

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3b992d61d6c753aemed.jpg

    23+4 😎

    poliś, Czarna_kawa, 33Sylwia, Alrauna1987, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska, ale brzuszek! 😍

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wczoraj obłowiłam w Lidlu. Kupiłam leginsy w rozmiarze M i jedne są za duże w brzuchu i pupie, a drugie w sam raz. 😀 Rozmiar na metce ten sam, więc jestem zdziwiona. Mimo wszystko zostawiam jedne i drugie, bo przecież będę jeszcze rosnąć. Kupiłam też kołderkę, pościel i ciuszki dla małej. 🙂 Jeszcze tylu ciężarnych w Lidlu nie widziałam. 😀

    Magdabg6 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ja się wczoraj obłowiłam w Lidlu. Kupiłam leginsy w rozmiarze M i jedne są za duże w brzuchu i pupie, a drugie w sam raz. 😀 Rozmiar na metce ten sam, więc jestem zdziwiona. Mimo wszystko zostawiam jedne i drugie, bo przecież będę jeszcze rosnąć. Kupiłam też kołderkę, pościel i ciuszki dla małej. 🙂 Jeszcze tylu ciężarnych w Lidlu nie widziałam. 😀
    Ja mam granatowe i szare S i szare sa wieksze ...myslalam ze mi sie wydaje ale one sa z jakby innego materialu

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie granatowe są większe i różnica jest naprawdę duża. Też mam wrażenie, że są z innego materiału. Granatowe są cienkie, a szare grubsze i mniej prześwitujące.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 24 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    U mnie granatowe są większe i różnica jest naprawdę duża. Też mam wrażenie, że są z innego materiału. Granatowe są cienkie, a szare grubsze i mniej prześwitujące.
    Moze Ty masz racje a ja zle napisalam,widzialam je na szybko ale wiem ze sie różnią,do koloru nie mam 100% pewności

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 24 marca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka,rodziłam w tamtym roku w lutym i nie było problemu,podpisałam umowę na sale jednoosobową,zapłaciłam na koniec pobytu w szpitalu i tyle. Hmmm,może wprowadzili jakieś zmiany teraz z tymi opłatami 🤔ale nic mi o tym nie wiadomo.

    Hope,ja w sumie tez mam bunt na takie opłaty,ale tesciowa miała być ze mną w szpitalu,bo sama się bałam trochę z pierwszym dzieckiem,byłam zmęczona po całym porodzie,mała nie chciała jesc i się zdecydowaliśmy na te salę,żeby mi po prostu było łatwiej.Decyzji nie żałuje ☺️

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 24 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja dzisiaj jak Śpiąca Królewna, dopiero co wstałam.
    Z mężem rozmyslamy lifting łazienki, bo nie chce nam się na duży remont, zresztą nie wiem czy nie będą nam w przyszłym roku pionów robić więc trzeba będzie rozwalać ściany ;/ Macie może jakieś fajne pomysły/sposoby na zakrycie starych płytek?

    Co do Szpitala, dziewczyny, które będą rodzić w Wawie ( Hope i Czarna), a myślałyście nad Żelazną lub Instytutem Matki i Dziecka? Karową poleca mi mój ginekolog, szczególnie jeśli chodzi o cukrzycę. O Madelińskiego słyszłam niestety raczej niezbyt pochlebne opinie ;/

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 marca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Moze Ty masz racje a ja zle napisalam,widzialam je na szybko ale wiem ze sie różnią,do koloru nie mam 100% pewności
    A jak się czujesz? Mówią już coś o wypisie czy jeszcze nie? 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 24 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj z takim leniem w dupie, że szok. Młoda urządziła harce o 5 😅 i chyba będzie rannym ptaszkiem, bo od dłuższego czasu w okolicach tej godziny daje o sobie znać 😆

    Pojechałam do kościoła, umyłam auto na samoobsługowej (zmachałam się, jak nigdy), zrobiłam zapiekankę na dzisiaj, ogórkowej i gulaszu (na tydzień), sałatkę makaronową z kurczakiem i już zdycham. Poległam na kanapie, a czeka mnie jeszcze maaaaaasa prasowania i chciałam z psem na spacer do lasu, ale chyba już nie mam mocy...

    Piorę już ubranka, właśnie się suszą na sznurku 😍
    Planuję je poorasować, poskładać, owinąć folią i schować do kartonów, bo po świętach pewnie rozgrzebią mi cały sufit i kilka ścian w domu, więc kurz, brud i masakra - gwarantowane... 😭

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 24 marca 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tkaaa ja nie myślałam ale to dlatego że mam pod nosem bielanski. On ma 3 stopień referencyjnosci i z wygody wybrałam to za pierwszym razem. Mąż w 5 min był u mnie. Teraz to będzie tym bardziej ważne bo w domu starszak. Karowa biorę pod uwagę bo mam stamtąd lekarza. Karowa ma też 3 stopień neonatologii. Gdyby coś u Rycha jeszcze wyszło nie tak to pewnie wybiorę Karowa chociaż jest trochę dalej.
    A jestem na fb na grupie halo gdzie rodzic i czytam opinie dziewczyn na świeżo.
    Żelazna ma opinie tych co cisną za wszelką cenę na sn chyba?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    A jak się czujesz? Mówią już coś o wypisie czy jeszcze nie? 🙂
    Wczoraj pisałam co i jak,do dzisiaj nic sie nie zmieniło 🙄

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Piorę już ubranka, właśnie się suszą na sznurku 😍
    Planuję je poorasować, poskładać, owinąć folią i schować do kartonów, bo po świętach pewnie rozgrzebią mi cały sufit i kilka ścian w domu, więc kurz, brud i masakra - gwarantowane... 😭

    Obawiam się że będziesz prala jeszcze raz i prasowala 😑 przed kurzem nic nie schowasz on wejdzie wszędzie

    relgupjy0emg7fv2.png
‹‹ 724 725 726 727 728 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ