X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Casjo uwazaj zebys dziecka do banku nie zaniosła i z koniem do gina nie poszła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 10:44

    xgirl, mikaja, Emma_, Czarna_kawa, Kamsza lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    O której masz wizytę? Trzymam kciuki 🙂
    Dzieki:* o 12:30 ale juz wyszlam bo usiedziec nie moge i pojde jeszcze cos zjesc.

    Casjo oja nie ma to jak wszystko sie pier... w jednej chwili.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska ja sie nie podziele,jest taka pogoda ze sie zmeczyłam od samego patrzenia jak Kuczaj trenuje

    xgirl, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Daj spokoj ryczec mi sie chce i czuje sie jak kupa.

    I co z tymi torbielami wyszlo?
    Wszystko git. Wchlonely się 😊

    mikaja, Sylka135, xgirl, Kamsza, Casjopea lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska ja sie nie podziele, bo nie mam czym. Trzeba jakos przezyc dzisiejszy dzien.

    Ja mlodego rano nie moglam dobudzic, ale sie zaparlam i powiedzialam, ze nie bedzie spal. Nie jestem szczesliwa z tego rozwiazania, ale trzeba bedzie siłowo mu ten jego zegarek biologiczny przestawic i odstawic w pizdu te drzemki w dzien.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jeszcze wczoraj konczyl tatuaz i tez kaleka dzis, bo o wiele gorzej to zniosł, niz 1. sesję. Ale jakos mi go tylko połowicznie żal :P

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna ta pogoda dzisiaj. 😱 Mój pies od rana tylko śpi, nawet śniadania nie zjadł, bo to pogoda na łóżko. Ja już kończę robić obiad i zaraz lecę się ogarnąć, bo dziś jedziemy na zastrzyk z immunoglobuliny. To w pupę się dostaje? 🤭

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl, będzie dobrze. 😙 A myślałam, że mamy prenatalne tego samego dnia, bo na liście jesteś wpisana na 16.05.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Xgirl, będzie dobrze. 😙 A myślałam, że mamy prenatalne tego samego dnia, bo na liście jesteś wpisana na 16.05.

    Ja mam 16.05 😙 Ale tylko takie wzrostowe, bez 'zbednych' szczegolow :P U mnie i tak juz po ptokach i za pozno na to usg 3. trymestru wiec go nie mialam - troche ubolewam. Zamierzam jednak pociagnac tego kto bedzie mi robil to usg za tydzien i zapytam o nerki i UKM'y, bo mam schiz, ze mala moze miec te sama wade, co starszak.

    U mnie w rodzinie coś jest nie halo z tymi nerkami. duża tendencja do piasku, kamicy itd. Mały miał tę wadę zasraną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl trzymam kciuki za wizytę 😃 Casjopea współczuję ciężki dzień się szykuje ☹️

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj do obiadu będę mieć młodą kapustkę gotowaną z koperkiem. ❤️ Wiem, że teraz to jeszcze sama chemia, ale nie mogłam się powstrzymać. Wyparzyłam ją na sitku przed włożeniem do garnka. Ale będzie obiad. 😍

    Sylka135, mikaja, Hiszpaneczka, Kamsza lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po. Po wizycie i po szczepionce na konflikt. Wszystko oki, lekarz mnie uspokoil o sie ze mnie usmial :p co vi3kawe robil isg na 3 sprzecie i mu wyszedl obwod brzuszka na 30 tc, mowi ze to moze zalezec od ulozenia dziecka i mojego, ale jakos sie tym nie przejmowal :p

    nastepna wizyta 15 i 27 maj.

    Xgirl, trzymam kciuki, daj koniecznie znac!

    Sylka135, Czarna_kawa, Kamsza lubią tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 9 maja 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, to będziemy razem się stresować za tydzień. 😙

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Ja juz po. Po wizycie i po szczepionce na konflikt. Wszystko oki, lekarz mnie uspokoil o sie ze mnie usmial :p co vi3kawe robil isg na 3 sprzecie i mu wyszedl obwod brzuszka na 30 tc, mowi ze to moze zalezec od ulozenia dziecka i mojego, ale jakos sie tym nie przejmowal :p

    nastepna wizyta 15 i 27 maj.

    Xgirl, trzymam kciuki, daj koniecznie znac!
    Gdzie się dostaje tę szczepionkę? Też musiałaś odczekać trochę czasu po? Mi lekarz powiedział, że pół godziny sobie posiedzę po zastrzyku, żeby było bezpiecznie.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Straszna ta pogoda dzisiaj. 😱 Mój pies od rana tylko śpi, nawet śniadania nie zjadł, bo to pogoda na łóżko. Ja już kończę robić obiad i zaraz lecę się ogarnąć, bo dziś jedziemy na zastrzyk z immunoglobuliny. To w pupę się dostaje? 🤭
    Tak,dostajesz zastrzyk w tylek i siedzisz 20 min na obserwacji

    Emma_ lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dzisiaj do obiadu będę mieć młodą kapustkę gotowaną z koperkiem. ❤️ Wiem, że teraz to jeszcze sama chemia, ale nie mogłam się powstrzymać. Wyparzyłam ją na sitku przed włożeniem do garnka. Ale będzie obiad. 😍
    Zrobilas mi smaka 👅

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, 16.5 mam ,,normalna'' wizyte. Ines cos pokrecila😆

    Karola Ty to smieszna jestes😂😂😂 Poprawiasz mi humor swoimi tekstami.

    Aska dzis niestety nic z tego, wszystkie z dupy jestesmy😆

    Mikaja jak to nie mialas badania 3go trym? Uuuu

    Emma_ lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dzisiaj do obiadu będę mieć młodą kapustkę gotowaną z koperkiem. ❤️ Wiem, że teraz to jeszcze sama chemia, ale nie mogłam się powstrzymać. Wyparzyłam ją na sitku przed włożeniem do garnka. Ale będzie obiad. 😍
    Ja też mam młoda kapustę,młode ziemniaczki i żeberka pieczone 😋

    Emma_ lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze mnie wyrodna matka. Mi się tak dobrze w nocy spalo, że jak Alicja obudziła się o drugiej w nocy to udawalam że spie i cierpliwie czekałam aż moj maz się ruszy ja ogarnąć 😉 pewnie będzie mi dzisiaj wypominal ze się do pracy nie wyspal.

    xgirl lubi tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam we wtorek najbliższy wizytę ,nie wiem czy mi zrobi badania trzeciego trymestru ale myślę , że tak ,no bo kiedy? To będzie 6 tygodni bez wizyty,bo ostatnio miałam odwołaną 🤭

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 969 970 971 972 973 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ