X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy z Gorzowa Wlkp i okolic
Odpowiedz

Mamy z Gorzowa Wlkp i okolic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 2 lipca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe mamy z pięknego miasta Gorzowa Wlkp i okolic. Piszcie. Wymieniajmy się swoimi doświadczeniami, wspierajmy w naszych cudownych 9 miesiącach.

    Magdalena
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, nie ma mam z lubuskiego??????

    Magdalena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 20:33

  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało mam, a w mojej okolicy tyle brzuchatek teraz pomyka po ulicach i to zdecydowanie nie są ciaze spozywcze

    Magdalena
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W, ktory jesteś tygodniu ciąży i jak się czujesz. U mnie to 9 tc gdyby nie to, że nie mam miesiaczki to nie bardzo czuje się jak w ciazy. Od tygodnia biegam częściej do toalety, wstaje nawet w nocy co wcześniej mi się nie zdążalo. Mam wyczulony węch. Czuje wszystko to czego pozostali domownicy nie zdążyli poczuć. Piersi większe i tyle.

    Magdalena
  • Magduśka Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam w, ktorym jesteś tygodniu ale ze mnie gapa. Dopiero teraz zauważyłam Twój suwaczek. Miłego dnia.

    Magdalena
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ