X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Madziakk Ekspertka
    Postów: 182 477

    Wysłany: 24 lipca 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdzie się nie wybieram, zostaję tu napewno 😊 za bardzo przyzwyczaiłam się do tego forum żeby tak po prostu się ulotnic 😅

    Macy, iNso87 lubią tę wiadomość

    zem3i09kgh136z79.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tutaj jestem ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 25 lipca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zostaje 😁 jeszcze drugie dziecko mnie czeka 😂
    Ja też KP i nie dostałam okresu, ale niech jeszcze nie wraca 😂 po wakacjach może 😂

    patuniek86, Ksiazka1, iNso87 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa 😉ja mam wrażenie ,że przełom 5/6 miesiąca to jakiś skok w żarłoczności mojego synka. Wczoraj dałam na wieczór mm i patrzył na mnie że zdziwieniem a,ale zjadł trochę mleka ,pierś i mm. Mm zjadł ok. 60 ml ,ale dzięki temu w nocy obudził się tylko 2 razy i się trochę wyspałam. Może ma faktycznie potrzebuje więcej. Co do obrotów to jest raczej len - obrócił się kilka razy i teraz nie ma ochoty...

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 25 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu jestem od 2013 :) więc też jeszcze posiedzę :)

    patuniek86, Ksiazka1, iNso87 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Madziakk Ekspertka
    Postów: 182 477

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Kleopatra masz niezły staż tutaj hehe. Ja w pierwszej ciąży jakoś nie odwazylam się udzielać na forum to były grudniowe mamy 2014 ale czytałam na bieżąco. Potem wątek umarł śmiercią naturalna bo laski na fb się przeniosły.

    zem3i09kgh136z79.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Madziak tak samo w pierwszej ciąży, nie odwazylam się pisać ale byłam na bieżąco z marcowkami2017 ;)

  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 25 lipca 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zostaje chociaz chcialabym zerkac tez na fb. I rowniez nie planuje zakonczyc przygody na jednym bobasie, jeszcze jeden do pary by sie przydal 😁

    iNso87, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Madziakk Ekspertka
    Postów: 182 477

    Wysłany: 25 lipca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może gdybym ciążę lepiej znosiła i gdybym nie miała takiej masakry z brzucha to może bym się na 3 dziecko zdecydowała. Powiem tak gdybym mogła sobie dziecko kupić w sklepie takiego noworodka to bardzo chętnie ale 3 ciąży bym już chyba nie przeżyła A brzuch by mi został pewnie do kolan...
    Teraz mam okropny z resztą też, przepuklina i rozejdzione mięśnie brzucha, wyglądam fatalnie jakbym była w kolejnej ciąży... już mnie nota bene parę osób pytało...

    Dziękuję Bogu że mam dwóch zdrowych i wspaniałych synów. Taka młoda też już nie jestem, dziś mi strzeliło 35 wiosen 🙈

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    zem3i09kgh136z79.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 25 lipca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Madziakk :) ja w tym roku będę miała 36 😱

    Madziakk, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Też czytałam o high need baby, coś w tym jest. Co do okresu ja jeszcze nie mam, jestem bardzo ciekawa jak u pozostałych karmiących mam. Bardzo bym chciała, żeby mi już wrócił. Była promocja na badanie AMH i niestety okazało się, że mój wynik z tamtego roku spadł o połowę. Z 0,54 zrobiło się 0,21 więc nie mam dużo czasu na drugą ciążę 😔 A nie chcę też małego odstawiać od piersi.. Nie wiem jeszcze jak to ogarnąć.. Ale okresu póki co ani widu, ani słychu..

    Teverde,a rozważasz w razie czego zamrożenie swoich komórek? Zawsze to mniejszy stres, który wiadomo nie jest wskazany podczas starań.
    Czy ta książka którą ostatnio polecałaś jest tylko w języku angielskim?
    A okresu jeszcze nie dostałam i na wizycie u ginekologa kilka dni temu okazało się, że na razie na niego się nie zapowiada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 20:40

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85, ale wyzwanie z tą laktacją i szpitalem. Ja chyba bym zabrała ze sobą jakąś przenośną, małą lodówkę i przechowywała mleko, a mąż odbierałby je dwa razy dziennie. Na początek oczywiście musiałby być jakiś zapas w domu. Powodzenia!

    Chasia, a jak ćwiczysz z małym obroty? Po prostu pomagasz mu się przeturlać jak leży na boczku? Mój przekręca się tylko na boki, a właściwie tylko na lewy i nie wiem czy powinnam się tym martwić.

    Chyba też założę sobie konto na fb, bo mało się udzielam, ale czytam w miarę na bieżąco :)

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki tak pomagam :) Byłam dziś u fizjoterapeutki i pokazała Nam jak z Nim ćwiczyć :) ale powiedziała też że u Olisia to juz prawie prawie wiec nie jest źle :) Przyjdzie mu to z czasem :)

    Lenonki, Marza89 lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Juz jestem,jestem! :D leze juz w swoim lozku ;) wrocilismy ze wsi. Powrot w niedziele pewnie do srody do poludnia jeszcze bedzie,bo potem szczepienie mamy Lidii :)))
    Musze Wam powiedziec,ze inne zycie tam jest :D Lidia tylko spala i jadla i tak w kolko do tego na wlasnym podworku w wozku,no bajka! Zero kolysania,tylko chwila w wozku i odlot miala.

    Dziekuje Dziewczyny za mile slowa! :* Bardzo lubie to forum i Was Wszystkie,wiec napewno stad nie uciekne. ;D
    A co do najwazniejszej Osoby to wszystkie tworzymy to forum przeciez ;D a szczegolnie nasze Dzieciaki ;D Ale jeszcze raz dziekuje,ze pamietacie tez o mnie ;)*

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probuje Was nadrobic, ale ogladam film na dwojce..i tak mnie wciagnal mimo,ze jest o latach 50tych :D haha

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naspamuje..

    Wroce do tego krzywienia glowki, mam wrazenie,ze prawa strona u Lidki jest mniej "rozciagnieta"nie wiem jak to napisac,bardziej miesnie moze sa skurczone o! Czytalam troche i wydaje mi sie,ze to wlasnie to. Jak mozna to wycwiczyc Dziewczyny? Moze Ktoras wie? Albo jak nosic Mala?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia moja Laura też się nie przekręca, a zaraz 5,5 miesiąca. Dziś byliśmy u fizjo i dostaliśmy zestaw ćwiczeń, u nas jest problem bo mała ma słabe mięśnie klatki piersiowej i jak próbuje się obrócić to jej rączka zostaje. No, ale generalnie fizjoterapeutka nas uspokoiła, Laura po prostu rozwija się swoim tempem, a że jest wcześniaczkiem to potrzebuje więcej czasu.

    Inso, świeże powietrze dobrze wpływa na maluchy :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    Uff chyba coś skrobnę bo mało mnie tu.. Skorzystam z okazji kiedy Mała na spacerze z teściową ☺️
    Moja Oliwcia popsuła się na maksa. Kiepsko sypia. Do tego ciężko się jej zasypia. Lulam ją godzinę a drzemka trwa 20 min. Wystarczy, że zaskrzypi panel jak próbuję oddalić się do swoich obowiązków. Ręce opadają mi do ziemi z bezsilności. Mogę rwać trawę na stojąco.
    Inso moja też tak głowę przechyla. Na bok który skraca. Mam ją odpowiednio nosić żeby rozciagnać. Kiepsko wychodzi jej leżenie na brzuszku. Podobno słabe ma rączki. A byłam z nią u neurologa nie u fizjoterapia. Tak profilaktycznie.
    My chrzciny mamy za 3 tygodnie. Też nie mam sukienki ☺️ i trudno mi znaleźć taką co by pasowała w biuście i tali.
    Patuniek podziwiam za weki i nalewki 🙂Twoja Polcia musi mieć twardy sen.
    Chasia super śmieszek. Samych słodkości dla Małego na 5 miesięcy ☺️
    Kleopatra wspaniała rodzina 😍
    Oooo wlasnie moglabys mi podpowiedziec jak to robic? Jak nosic czy cwiczyc?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso u mnie Laura krzywiła głowę, ale miała też wysoko barki, jak jest z tym u Was?
    Na pewno możesz masować jej szyję, żeby to rozmasować. Ja kładłam Laurą brzuchem na moich kolanach i dwoma palcami masowałam tam gdzie jej się skracała. Oprócz tego rozciągałam szyję odpychając uszy od barków palcami.

    Inso a jesteś w stanie sprawdzić czy główka jest równa? U mnie od tego krzywienia zaczęła się spłaszczać główka po jednej stronie, także mamy poduszkę i teraz jest super równa :D Tylko, że u nas jest mało włosów i było widać gdzie się bardziej wycierają.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakk 100lat! ;D

    Ja dalej tez kp i jeszcze @ nie mialam. Co prawda mi sie z nia nie spieszy..dobrze jak Jej nie ma,ale ja juz dzieci nie planuje ;)

    Ja w 2009 bylam na mamacafe a tu juz od watky grudzien 2015,czyli jakos od lutego 2015,bo w 2msc zaszlam w ciaze podczas staran.

    Izziee pewnie tak, niestety pod blokiem to niemozliwe,zeby caly dzien przesiedziec na podworku:/

    A tu wkladka nasza:
    Foto
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2019, 05:14

    Madziakk, Marza89, Kleopatra, Ulv15, Lenonki lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 1126 1127 1128 1129 1130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ