X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • mamakropka. Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam i tu i fb, ale tam dziewczyny tyle piszą, że przy mojej dwójce nie nadążam czytać :P A przy synku nie mogę siedzieć z tel w ręce bo zaraz mi zabiera 🤣
    Moja jeszcze nie pelza, obkreca się w kółko leżąc na brzuszku, ale do pelzania jeszcze jej daleko :) ząbków też brak, ale od kilku dni jest tak niesamowicie marudna i źle śpi w nocy, że zastanawiam się czy zaraz jakieś nie wyjdą ;)

    dqprj44jkz3tj7a4.png
    km5stv73rawi3yh6.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście wrote:
    iNso87 bo ruch jest na fb. A Ty nie chcesz do dołączyć?
    Makowe ja nie mam fb i nie bede zakladala. Malz nie bawi sie w takie rzeczy,nie widzial nigdy potrzeby,zeby miec takie konto. Ja kiedys miala ale wiadomo,skasowalam :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od 3-4dni tez maruda sie zrobila i tez nie wiem czy to zabek pierwszy bedzie niedlugo czy skok,bo akurat powienien teraz byc.. Ciezko Ja teraz w dzien zadowolic ;)

    A wroce do fizjo. Nie bylam jeszcze na wizycie ale zaczelam nosic Mala tym razem na drugim,prawym swoim ramieniu. Przodem,tak jak pokazywala 83xxx. I wiecie,ze teraz krzywi druga strone ;p w sensie teraz glowe na druga strone krzywi. Takze to chyba od noszenia. Teraz juz staram sie raz tak,raz tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 20:46

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv15 wrote:
    U Maciusia zauwazylam ze pierwszy zabek sie wyzyna! 😁 Jest jakby taki dolek i biala kreseczka w srodku 😍 ale fajnie!
    iNso ja tez chodze zmeczona, chociaz spie z malym i nie powinnam narzekac... Moze to przez ta nieszczesna tarczyce?
    Nie mam pojecia Ulv ale u mnie to juz przemeczenie ostre chyba :D Z Lena mialam to samo. Jak urodzilam to mialam takiego powera...a potem zmeczenie materialu..tak jest i teraz.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 5 miesieczniak <3
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 17:43

    teverde, Kleopatra, Sana, Ksiazka1, Ulv15, Marza89 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te włoski! No szok 😲 😍

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Te włoski! No szok 😲 😍
    Moj Maly Krol Lew a raczej lwica haha ;D

    Edit.
    Powinnam do reklamy Ja dac szamponu dla dzieci :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2019, 21:22

    Ulv15, teverde lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ja miałam dziś fatalny dzień :( nie dość, że była słaba noc i mega problemy z przystawieniem do piersi Antka to potem starszak miał wypadek na sali zabaw. Rozbił głowę tak, że leżał w kałuży krwi :( karetką pojechaliśmy do szpitala. Całe szczęście skończyło się tylko na szyciu. Ale ja nie mogę do siebie dojść cały czas.

    Też mam już zmęczenie rodzicielskie.

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso prześliczna dziewczynka! A włosy ma jak marzenie!

    iNso87 lubi tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen ojej pewnie najedlas się strachu, współczuję ale całe szczęście że nic poważnego się nie stało.

    Inso Twoja córka wydaje się taka duża przez te włosy, super wygląda, fajnie że już możesz kitki robić, chociaż dla Ciebie to nie nowość skoro trzecia córka. Ja nie mogę się doczekać pierwszych kitek czy spinek ale mam na razie lysolka :D

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen o matko ☹️ współczuję strasznie, niech starszak szybko dochodzi do siebie! ❤️

    Inso cudowna Dusia 😍 ona przez te włoski wygląda na roczniaka co najmniej 😃

    iNso87 lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny :)

    Ayleen o matko! :o zawalu bym chyba dostala! Mam nadzieje,ze procz szycia nic powaznego sie nie stalo? Zadnego krwiaka? Czy cus? Biedny!

    Ksiazka juz spinki poszly w ruch u Lidii ,bo grzywka do oczu juz lezie i jeden bok.. wlosy ukladaja Jej sie na jedna strone, z grzywka na boku i przez to z jednej strony te wlosy przy uchu tez ida na oczy haha po kapieli nic z tym tez nie moge zrobic ;)

    Ayleen rozumiem Ciebie doskonale. U nas zaczal sie skok i Dusia placze i piszczy co chwile. Jest nieodkladalna i chyba ma lek separacyjny,bo tylko na moich rekach musi siedziec. Lzy jak grochy leca. Moga to tez byc zeby,choc ja nie widze rozpulchnionych dziasel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 08:35

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alyeen masakra 😮 wspolczuje stresu 🙁
    Maciius to praktycznie lysy jest i jeszcze blond to juz w ogole 😅
    U nas dzisiaj koszmar pierwszego zeba jest... Tylko po 5 min drzemki i teraz zasnal na szczescie w wozku przy okapie. Ale normalnie czuje ostry zabek jak wkladam mu palca do buzi. Posmarowalam dentinox, zobaczymy.... Oby tylko pierwszy byl taki straszny, bo placze caly czas i tyllko na rece chce i budzi sie co chwile :(

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INso87 uśmiałam się.. 😀 z tego, że Dusia teraz na drugą stronę przechyla główkę. Moja 'naprawila' się trochę. Nosimy tak jak pokazała neurolog. A 13.08 idziemy na pierwszą wizytę u reh. Zobaczymy.

    Ayleen współczuję ogromnego przeżycia. Moja jak zsunela (nie była zapieta) się z fotelika samochodowego, który stał na podłodze a ja chciałam go podnieść.. to nie wiem która z nas płakała głośniej. Mam nadzieję, że synek ma się dobrze.

    W tę niedzielę mamy chrzciny. Co prawda na mniej niż 20 osób ale chcę żeby było po 😀 Długo szukałam sukienki dla siebie.

    Ja też nie mogę nadrobić dziewczyn na fb a mam tylko 1 dziecko 🙂

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx serio,"przeszlo"na druga strone :D ale dzis juz znowu lepiej :D nie wiem o co chodzi juz. Moze Ona tak ma,i przejdzie Jej jak zacznie siedziec? No nie zwracalam uwagi na Lene.. nie pamietam wiec czy tak bylo.
    Oj Chrzciny! Kurde u mnie juz dawna nieprawda :D mam wrazenie,ze to z rok temu bylo!

    To sie dzieje na fb :)

    Ulv wspolczuje ale chociaz dobra wiadomosc jest taka,ze sie wyrzna jak czujesz pod palcem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2019, 14:42

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja sie dawno nie odzywalam, bo od poltora tyg w Polsce to odwiedziny, pelny dom i Chrzciny w miedzyczasie. Dzis maz wrocil do UK. Strasznie mi smutno, nie bedziemy sie widziec prawie miesiac.
    Ciesze sie ze juz po chrzcinach, bardzo sie stresowalam. W kosciele nie bylo zle, raz tylko z nia wyszlam na chwile. Za to w restauracji bylo ciezko. Mala zjadla kolo 10 rano i potem nie chciala jesc i marudzila caly czas. Jedna krotka drzemke zaliczyla tylko. W koncu musialam z nia jechac do domu w trakcie przyjecia zeby nakarmic, na saczescie tam zjadla i wrocilysmy. Wiec dla mnie bardzo meczacy dzien.
    A wczoraj Laura poszla spac o 16 na noc do 7 rano z przerwa o 4 na karmienie ktora trwala niecala godzine. Nadrabiala chyba poprzednia noc kiedy bardzo malo spala. Dzis tez spi od 16, teraz juz drugie karmienie od tej pory a ja zamiast die cieszyc to sie martwie co bedzie w nocy.

    s9cmnt1.png
  • Madziakk Ekspertka
    Postów: 182 477

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen współczuję przeżyć! Nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić co przeżyłas, ja bym chyba padła i musieli by mnie razem z synkiem do szpitala zawozic 🙀

    Ja w wirze pakowania w piątek jedziemy do Polski. Mam nadzieję że mały zniesie dobrze podróż. Ciężko się jeździ z dwójką dzieciaków ciągle coś po drodze. Choć Filipek lubi jeździć autem.

    Co do obrotów to u nas ciągle brak, jakoś mały nie interesuje się nimi. Jedynie na bok się przewraca A dalej to już nie chce się mu chyba. Jak mu pomogę to taki zaskoczony że na brzuszku leży.U nas też chyba skok jakiś bo ostatnio bardzo marudny jest najlepiej to siedzieć na kolanach i obserwować wszystko dookoła.

    zem3i09kgh136z79.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakk ale u nas jest teraz to samo. Jak sie obracala jakos msc temu pare razy tak teraz woli lezec jak kłoda ;D albo delikatnie na boki ale juz nie na brzuch ;) no coz..na sile nic nie zrobie :)

    Macy mala przezywala napewno impreze. Tyle sie dzialo dla takiego Malucha to pogrom wrazen. ;)

    Mnie cieszy a zarazem przeraza wizja wrzesnia.. ciesze sie,bo pol dnia bede miala troche wolniejszego,bede sama z Lidia. Ale z drugiej strony Laura idzie do szkoly, 5klasa, dochodza nowe przedmioty i pewnie bedzie z lekcjami przychodzic. A przynajmniej u nas tak jest,ze odrabia i niesie do sprawdzenia mi badz dla Malza jak jest w domu. I Lena sunie do przedszkola..nie wiem czego bardziej sie boje..wizji przynoszonych chorob do domu czy tego,ze znowu moze byc jakis problem z Jej pobytem tak jak rok temu;/ Mam nadzieje,ze bedzie dobrze :)

    Malz bierze 2 tygodnie ojcowskiego na pierwsze dni wrzesnia. Bedzie wozil Lene do przedszkola. Laura juz sama chce jezdzic autobusem. Niestety mamy kawalek do szkoly i przedszkola(jeden budynek) i trzeba sie wozic :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2019, 08:38

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macy moja też przeżywala swój dzień i prawie w ogóle nie spała, o jedzeniu też zapominala musiałam jej przypominać, ale my robiliśmy w domu, więc dla niej nic nowego jeżeli chodzi o jedzenie, zamykalysmy się w pokoju i spokojnie jadła :) a ogólnie była bardzo grzeczna :)

    Madziak już teraz życzę miłego pobytu w Polsce :D

    Inso nowa sytuacja dla Was wszystkich więc nic dziwnego że się trochę obawiasz.

    83xxx ja miałam chrzest na 13 osob, tak mało dlatego mogliśmy robić w domu. Rzadko mamy okazję gościć najbliższą rodzinę razem, więc bardzo się na to cieszylam mimo że ręce pełne roboty :) i ja sukienki nie znalazłam :p miałam zwykła i co karmienie musiałam cała ściągac ;)

    Madziakk lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja rzadko teraz piszę, bo póki nie pojedziemy do teściów na koniec sierpnia jestem sama z moją dwójką i nie ogarniam rzeczywistości.

    Z ciekawostek zdecydowałam się przejść na pieluchy wielorazowe i absolutnie się w nich zakochałam <3

    Makowe Szczęście, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, też chętnie dołączyłabym na facebooku. Z bywania tutaj nie zrezygnuję, bo siedzę na ovu i belly od 2015 roku, ale fajnie byłoby utrzymać kontakt z tymi dziewczynami, które tam wyniosło :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 1132 1133 1134 1135 1136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ