X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam jak mowilam-duzo z nas na początku mialo sugerowane duzo wcześniejsze rozwiązanie a jeszcze będzie przenoszone.
    A dziewczyny ktore beda mialy cc- wy dzwonicie do szpitala i się umawiacie na konkretny termin cc? Ile dni musicie sie wcześniej polozyc? Czy idziecie ok 38tc i w szpitalu wyznaczają?
    Ja wczoraj byłam 9h w pracy ale na szczęście nic mnie nie bolalo
    Spojenie przeszło;)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    A ja tam jak mowilam-duzo z nas na początku mialo sugerowane duzo wcześniejsze rozwiązanie a jeszcze będzie przenoszone.
    A dziewczyny ktore beda mialy cc- wy dzwonicie do szpitala i się umawiacie na konkretny termin cc? Ile dni musicie sie wcześniej polozyc? Czy idziecie ok 38tc i w szpitalu wyznaczają?
    Ja wczoraj byłam 9h w pracy ale na szczęście nic mnie nie bolalo
    Spojenie przeszło;)
    U mnie jak leżałam na patologii ciąży kilka dni temu to wyznaczono od razu termin CC na 2.03 ponieważ wyszły wtedy wskazania do przeprowadzenia CC. Pani doktor pytała się czy taka data może być ale nie miałam zastrzeżeń. Mam stawić się na cesarkę w wyznaczonym przez szpital dniu. Ewentualnie gdyby coś się działo wcześniej to wiadomo od razu jechać to będzie CC. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do szpitala i podpytałam jak to u nich wygląda. Wiem, że w niektórych szpitalach trzeba się stawić dzień przed CC. Sprawdzają wtedy czy wszystkie badania są itp.

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z własnego doświadczenia wiem, że jeśli dziecku się nie spieszy to nic nie przyspieszy wyjścia. Herbate z liści malin piłam od 35 tygodnia ciąży. Seksem prawie zajechalam męża, schody, spacery były codziennie. I nic... Zero rezultatów. Jeszcze jak się jest w terminie to nie jest źle dopiero po to jest dramat z dluzeniem się ciąży...
    A jeszcze jak się je ostatnia nie rozpakowana dziewczyna na wątku a już wszystkie urodziły i gadają o kupkach i td to dopiero jest irytujące 😩

    Coleen gratuluję donoszone ciąży.

    Sweetmalenka u nas już jest umówione CC teraz w piątek idę tylko oddać krew do badań i kładę się dopiero w dniu terminu cesarki.

    Kurcze też czekam na wiadomości od iriiski. W ogóle jak ja lubię ten czas napięcia jak się zaczynają porody... Każdy poród wasz to mega emocje.


    Macie zachcianki? Ja ostatnio mam taką, której nie zaspokoje.... Napilabym się drinka jakieś malibu czy mojito.... Ale jak to za mną chodzi... 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 12:45

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa tak... Ze mnie taki pijak jak z koziej dupy trąba ale od miesiąca mam taką ochotę na alkohol... Piwo, drinki, wino o Jezu! Wyobrażam sobie ze siedze na zewnątrz pije piwo i palę papierosa 😂😂😂

    Agulkowa, Natalia05, Coleen lubią tę wiadomość

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91 wrote:
    Agulkowa tak... Ze mnie taki pijak jak z koziej dupy trąba ale od miesiąca mam taką ochotę na alkohol... Piwo, drinki, wino o Jezu! Wyobrażam sobie ze siedze na zewnątrz pije piwo i palę papierosa 😂😂😂
    Ja nie pale ale pijak ze mnie podobny. A tak mnie ostatnio ciągnie na jakieś Alko... Pewnie by człowiek wypił jednego i padł ale cóż 😂😂😂

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa wrote:
    Ja nie pale ale pijak ze mnie podobny. A tak mnie ostatnio ciągnie na jakieś Alko... Pewnie by człowiek wypił jednego i padł ale cóż 😂😂😂
    Jestem tego pewna że po 2lyakch miałabym fazę życia 😂

    Agulkowa lubi tę wiadomość

  • ofcooo Autorytet
    Postów: 466 398

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Mamusie.
    Jeśli szukacie ubranek w rozmiarze 74 / 80 / 86 dla chłopca to zapraszam:

    https://www.olx.pl/oferta/47-szt-mega-paka-ubranka-74-80-86-dla-chlopca-CID88-IDDN1mJ.html

    zem3h371xcq8c2sz.png
    qdkkwn15frnb311v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na czerwone wino wytrawne 😀 Juz niedlugo zostalo takze jakas lampka napewno bedzie, ja to na bank dla uczczenia konca tej tragicznej ciazy i mam nadzieje toast za mimo wszystko zdrowa coreczke...

    Pamietam jak Emilka miala 2 mies pilosmy szampana to po kilku lyczkach mi sie w glowie krecilo 🤣

    Tez czekam na wiesci od Iriiski, pewnie troche potrwa. Zaleze kiedy pionizuja u niej bo wczesniej chyba nie da rady napisac.

    Ja ide dzien przed cc, wieczorem robia jeszcze ktg i daja zastrzyk z heparyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:22

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na alkohol nie mam ochoty:p

    Nastawialam sie na wcześniejszy porod ze wzgledu na to, ze pierwszy taki byl, a tu lipa :p No, ale moze chociaz sam porod bedzie szybki 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja już po :) dziękuję za kciuki!
    Moje skarby są cudowne i najważniejsze zdrowe:) dostali po 10 pkt, Basia 3360, Kuba 3780. Więc jednak wielkie dzieci wyhodowałam :D

    Wszystko poszło bardzo sprawnie i tululismy się na sali zaraz po CC. Jedynie ja kiepsko zaniosłam cięcie, jak mi podali w trakcie środek na ooburczenie macicy to myślałam że tam zejdę, ledwo konktowałam, że mi dzieci pokazuja, paskudne uczucie.

    Już nas przenieśli i się poznajemy :)

    Syllwia91, Natalia05, Orwa, bummy, Katy, Agulkowa, Majowa_nadzieja, KolendrA, Gratka, Jejku, meetme, Inka150, amethyst, Mia ❤️, kate2friend, marcela123, Elo, Makt, Rusałka06, Nikodemka, White Innocent, mamamika, Olalasz, Coleen, talku, dory, Ushio, Sofijka85, GWHT lubią tę wiadomość

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iriiska wrote:
    Kochane, ja już po :) dziękuję za kciuki!
    Moje skarby są cudowne i najważniejsze zdrowe:) dostali po 10 pkt, Basia 3360, Kuba 3780. Więc jednak wielkie dzieci wyhodowałam :D

    Wszystko poszło bardzo sprawnie i tululismy się na sali zaraz po CC. Jedynie ja kiepsko zaniosłam cięcie, jak mi podali w trakcie środek na ooburczenie macicy to myślałam że tam zejdę, ledwo konktowałam, że mi dzieci pokazuja, paskudne uczucie.

    Już nas przenieśli i się poznajemy :)
    Cudownie! ❤️❤️❤️❤️Gratulacje!

    iriiska lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska gratulacje 😍 Piękne wagi dzieciakow;)

    iriiska lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • bummy Autorytet
    Postów: 279 215

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coleen gratulacje donoszonej ciąży:)

    Iriiska super ze masz już dzieciaczki, na pewno sa słodkie 🥰🥰

    Ja natomiast jestem po kwalifikacji do cc i co? I nic:) mala jest znowu glowa w dol, czyli tak jak przypuszczałam ze mi zrobi psikusa:) ale wiecie co, polowa rodziny obstawiala ze za max 2 tyg bede miec cc, a ja im mówiłam żeby sie nie nastawiali bo roznie moze byc, i dalej tak twierdzę ze sie urodzi w drugiej połowie marca :) tak jak Agulkowa pisze to i ja nie uwazam zeby te przyspieszacze cos dawaly, nie zamierzam nic stosować, dziecko samo bedzie wiedzieć kiedy przyjść na świat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 14:15

    iriiska lubi tę wiadomość

    3i49jw4z40m3ifku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska gratulacje! Waga w kosmos! 😍

    iriiska lubi tę wiadomość

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska ogromne gratulacje ❤️❤️❤️ piękna waga dzieciaczków.

    iriiska lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska super wiadomość! 🥰 bobasy mają pokaźną wagę:D ładnie je tam utuczyłaś:D
    Dużo zdrowia dla Ciebie i Maluszków :*

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • KolendrA Ekspertka
    Postów: 207 246

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriska... :* nie mogło być lepiej :)

    iriiska lubi tę wiadomość

    d16e329c5c.png
  • Jejku Autorytet
    Postów: 266 234

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska gratulacje!!! Cieszcie się tymi pierwszymi chwilami :)

    iriiska lubi tę wiadomość

    2fwagov3v67bgll4.png
    gg64roeqsrk054fy.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zaczynam martwić bo moje dziecko dziś bardzo mało aktywne... Jeszcze tak nie było. Częściej czkawkę ma jak się rusza.... A jeśli już się poruszy to bardzo leniwie.

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa wrote:
    Ja się zaczynam martwić bo moje dziecko dziś bardzo mało aktywne... Jeszcze tak nie było. Częściej czkawkę ma jak się rusza.... A jeśli już się poruszy to bardzo leniwie.

    Sprobuj pobudzic, a jak nadal slabo to warto pojechac sprawdzic.

‹‹ 690 691 692 693 694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ