Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis wrote:
    Jaką wielkość zarodka miałyście w tym tygodniu? U mnie 7.89mm
    Chyba wielkość pęcherzyka 🤔
    U mnie miał około 10mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 20:32

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Hej, jestem po wizycie i Fasola ma 1,83-1,93 cm zależy jak lekarz patrzył 😀
    Super, gratki ❤

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Inka29 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Jak tak czytam o Waszych mdłościach to się zastanawiam czy wszystko jest u mnie ok bo ja oprócz głodu nic więcej nie mam..
    Ja też się nad tym zastanawiam😂 jedyne moje dolegliwości to zgaga😐

  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    A teraz pomyśl, że masz u nogi dwoje rozwrzeszczanych dzieciorków które ciągle coś od Ciebie chcą 😂

    Pracowałam w żłobku, teraz w przedszkolu, więc wiem co to znaczy przy kiepskim samopoczuciu :D co prawda maksymalnie 10h ale też nie dwoje/troje a minimum 16-tka :D

    Dopadły mnie dzisiaj bóle w pachwinie. Czy to też normalne? Oznacza rozciąganie ?

    sisi lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Jak tak czytam o Waszych mdłościach to się zastanawiam czy wszystko jest u mnie ok bo ja oprócz głodu nic więcej nie mam..
    W poprzednich ciążach nie miałam w ogóle albo leciutkie i mam dwie zdrowe córki.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia praca koszmar dla mnie 😂 Swoje dzieci uwielbiam ale jak odprowadzam córkę do przedszkola to żal mi tych wszystkich pań. Chociaż moja mama opiekowała się dwulatkami w domu i mówiła, że to było bardziej jej hobby niż praca, uwielbiała to 🤷‍♀️
    Pachwiny to normalne. Jak Twój brzuch przy endometriozie? Dużo masz zrostów bo przez to może boleć trochę mocniej.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zrosty w zatoce i ogniska miałam na jajniku. Otrzewna i cała reszta czyste. Teraz dopiero jak się położyłam to lewa pachwina mnie pobolewa.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus gratulacje malestwa💖💖💖
    Monis super wiesci 💖💖💖💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mldlosci i zlego samopoczucia. Ja mam w domu 3, starszy spokojna, rzadko cos chce, ale dwojka mlodszych to istny gang. Albo sie bawia albo kloca i tak w kolko🤣🤣. A ja tu ledwo nogami przebieram, bo albonie mdli albo mi sie w glowie kreci i slabo. Wiem jedno, ze damy wszystkie rade bo my silne kobietki jestesmy

    sisi, BlackRose 89, luśka18 lubią tę wiadomość

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy.
    Kto nie jest wpisany na 1 stronie proszę mi napisać WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ z przewidywanym terminem porodu i etapem (beta, pęcherzyk, serduszko). Dotyczy to zwłaszcza dziewczyn z ostatnich 2-3 bo sporo się ujawniło, ale nie wszystkie pisały konkrety i jestem przekonana, że troszkę mi umknęło. 😊


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • straw_berry Autorytet
    Postów: 439 290

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 masz rację 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0d1y9jcg8epzzedk.png
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 22 lipca 2020, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian ja dam znać w wtorek po wizycie 😉 ja na szczęście bez objawów, też pracuje w przedszkolu i nie wyobrażam siebie w innej pracy.

    sisi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 23 lipca 2020, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 ja mam wrażenie, że absolutnie wszystkie dzieci jakie znam są podobne zachowaniem. Najstarsze dzieci, w tym mój syn, są zawsze takie grzeczne i ułożone, drugie to szatany a trzecie często jakby ich nie było 😂

    sisi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 23 lipca 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Miałam dzis koszmar, obudziłam się w nocy i oczy jak 5zl.

    Co do pracy z dziećmi, myślę że teraz bym się w tym sprawdziła. Kocham dzieci i mam więcej cierpliwości niż kiedyś. Ale parę lat temu raczej bym uciekła z krzykiem z sali pełnej dzieci 😂

    sisi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co stosujecie na mdłości? czytałam tuta o imbirze, migdałach, posiłku przed wstaniem, przegotowanej wodzie. Kupię dziś to wszystko bo od 2 dni to masakra cały czas mi się wydaje że na moment zwymiotuję :(

  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny co stosujecie na mdłości? czytałam tuta o imbirze, migdałach, posiłku przed wstaniem, przegotowanej wodzie. Kupię dziś to wszystko bo od 2 dni to masakra cały czas mi się wydaje że na moment zwymiotuję :(

    U mnie działa tylko regularne jedzenie w małych ilościach i zjedzenie przed wstaniem ale i to nie zawsze

    nick nieaktualny, Monis lubią tę wiadomość

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno te pachwiny są normalne? Ćmiło mnie pół nocy :/ już się martwię strasznie a do soboty jeszcze dwa dni

    Misiaa lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia tak, to normalne...no chyba że ból jest nie do wytrzymania..ćmienie jwst normalne bo wszystko się rozciąga

    Twoj post chcialam zacytowac a wcisnelo mi sie lubie to.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2020, 07:55

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do bolu daleko. Po prostu cmienie. Jestem tez w terminie kolejnej miesiączki. Nie wiem czy to nie przez to :/

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Monis Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackRose 89 wrote:
    Ania81 ja mam wrażenie, że absolutnie wszystkie dzieci jakie znam są podobne zachowaniem. Najstarsze dzieci, w tym mój syn, są zawsze takie grzeczne i ułożone, drugie to szatany a trzecie często jakby ich nie było 😂

    Dokładnie tak jest u mnie😄

    BlackRose 89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ