Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 25 lipca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Sisi, szybko Ci brzuszek wyskoczył. A jaki ładny 😁

    sisi lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 25 lipca 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    4c384d112753.jpg

    Ty na pewno jesteś tylko trzy dni dalej niż ja ?:D

    sisi lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Inka29 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 25 lipca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi może dlatego masz taki brzuszek bo niedawno rodziłaś?🤔
    Ja rodziłam rok temu w sierpniu, też mnie troszeczkę wypchało, ale to od jedzenia😂 bo rano jest taki sam jaki był..

    sisi lubi tę wiadomość

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 25 lipca 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yy... ja to swoj mam taki jak Sisi teraz, jeszcze dodatkowo podkreslony blizna po cc.

    Frelcia a Ty ubrałaś maskująca sukienke/bluzke. Wskocz no w coś bardziej obcisłego to zobaczymy jak u Ciebie wyskoczył. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2020, 18:41

    sisi lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 25 lipca 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi śliczny brzuszek 🥰 mam podobną sukienkę też może sobie zrobię zdjęcie 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2020, 18:41

    sisi lubi tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 25 lipca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Yy... ja to swoj mam taki jak Sisi teraz, jeszcze dodatkowo podkreslony blizna po cc.

    Frelcia a Ty ubrałaś maskująca sukienke/bluzke. Wskocz no w coś bardziej obcisłego to zobaczymy jak u Ciebie wyskoczył. 😁

    Jaka maskująca :D na leżąco wszystko obcisłe.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 25 lipca 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, u mnie to już 3 ciąża więc mięśnie nie te 😒 W poprzednich też mnie szybko wywalało ale nie tak jak w tej 😉 Teraz wyskoczył i pewnie parę tygodni pistoi w miejscu i znowu ruszy w 4 miesiącu.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi-Jaki brzucholek, to napewno jedno?:D

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 25 lipca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika na pewno 😄

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam że IN VITRO było straszne, teraz jak już jestem w ciąży to czuję się okropnie od samego rana jest mi niedobrze a nocami wymiotuję.. nie mogę jeść bo czuję że będzie mi jeszcze gorzej. Już sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Wy nic nie marudzicie, pewnie jesteście normalnie na chodzie a ja taka melepeta..

  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 25 lipca 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka poroniła bliźniaki. Była tydzień dalej niż ja.. Zrobię sobie kilka dni przerwy od forum. Jest mi cholernie źle.

    Hania007 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 25 lipca 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia :( tak mi przykro :( to takie niesprawiedliwe:( wyrazy współczucia dla przyjaciółki

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 25 lipca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia przykro mi 😢
    Pamiętaj, że z Twoim kropkiem jest i będzie wszystko dobrze.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia przeslij slowa wsparcia i wspolczucia po stracie dla kolezanki. 😢😢😢

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi piekny brzuszek. Z kazda kolejna ciaza wypycha szybciej
    Ja mam brzuch jakbym byla w 4 miesiacu, taki sam mialam w 5 miesiacu pierwszej, i 4 miesiacu 2 i 3🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Jak tak dalej pojdzie do ja nie wiem jak ja bedten brzuch dzwigac🤦‍♀️😂😂😂😂

    sisi lubi tę wiadomość

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi, wyglądasz pięknie🤩😍 brzuszek cudny.

    Frelcia, to jest straszne co mówisz, ogromnie współczuje😔

    sisi lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się nieśmiało i ja.. TP 10.03, miałam już wizytę serduszkową.. To moje drugie dzieciątko :)

    Alala, nick nieaktualny, e_mil_ka, Aga83, Anetynka, sisi, BlackRose 89, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 9 tygodnia dzieci nie żyły a dowiedziała się w 11..początki stanu zapalnego..dlatego dla mnie 2 tygodnie odstępu między usg w 1 trymestrze to max :(

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi piękny brzuszek!!! 🥰🥰

    Witam nowe dziewczyny, spokojnej ciąży!!!

    Ja dziś zaczęłam czuć sutki..

    sisi lubi tę wiadomość

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 26 lipca 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny w niedzielny poranek.
    Całkiem dobrze pospałam i kombinuję teraz co tu zjeść na śniadanko.
    Dobrego dnia wszystkim życzę 😊

    sisi lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ