Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam nawrot wszystkich obajwow ciazy, mdli mnie, na jedzenie patrzec sie nie moge, wogole czuje sie jak na poczatku ciazy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    A juz myslalam, ze mi przechodzi

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba mam pierwsza prenatalne. Idziemy w poniedziałek na 12. Tzn. nie będzie to takie z mierzeniem przezierności i tak dalej, bo te choroby pokrył już NIPT, ale na ile się da sprawdzimy anatomię, no i zdjęcie pamiątkowe w 3d :D

    sisi, nick nieaktualny, dominika405 lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackRose 89 wrote:
    No właśnie... Kto pierwszy? Ja mam 20ego
    21 😊

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 216 648

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Dziewczyny ja mam nawrot wszystkich obajwow ciazy, mdli mnie, na jedzenie patrzec sie nie moge, wogole czuje sie jak na poczatku ciazy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    A juz myslalam, ze mi przechodzi
    Witaj w klubie, ja od dwóch dni tylko kukurydza gotowana i suche bułki. Oczywiście od 16 jestem taka zmęczona, ze nic tylko kanapa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
    7 dpt beta 37
    8 dpt beta 76
    12 dpt beta 694 🫣😍
    16 dpt 3330 😊
    28 dpt ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukus wrote:
    Witaj w klubie, ja od dwóch dni tylko kukurydza gotowana i suche bułki. Oczywiście od 16 jestem taka zmęczona, ze nic tylko kanapa.


    Ja mam tak samo ze zmeczenie, wogole nic jesc nie moge, chyba ze chlebek ryzowy i to w malych ilosciach. Ale co tam wszystko dla groszkom niech nam zdrowo rosna❤️❤️❤️

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też wstałam zmęczona i jeszcze z bólem takim dziwnym połowy pleców po prawej stronie... nie wiem, może znów gdzieś jakiś dysk uciska.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jakoś się trzymam. Byłam jeszcze w czwartek u lekarza, najważniejsze krwiak zaczął się wchlaniac. Macie mam strasznie wysoko, tak że USG trzeba robić przez powłoki brzucha. Lekarz był bardzo zdziwiony bo powiedział że takiego przypadku jeszcze nie miał. Dlatego wyglądam jakbym była w 5m-cu ciąży. Serduszko puka 140min. Niestety na tym etapie ciąży nie można brać żadnych leków uspokajajacych.
    Jak patrzę jak niektóre z Was mają już 12tc to niedowierzam że tak szybko to minęło.

    nick nieaktualny, teverde, nick nieaktualny, Malgo_93 lubią tę wiadomość

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatti wrote:
    Cześć dziewczyny, jakoś się trzymam. Byłam jeszcze w czwartek u lekarza, najważniejsze krwiak zaczął się wchlaniac. Macie mam strasznie wysoko, tak że USG trzeba robić przez powłoki brzucha. Lekarz był bardzo zdziwiony bo powiedział że takiego przypadku jeszcze nie miał. Dlatego wyglądam jakbym była w 5m-cu ciąży. Serduszko puka 140min. Niestety na tym etapie ciąży nie można brać żadnych leków uspokajajacych.
    Jak patrzę jak niektóre z Was mają już 12tc to niedowierzam że tak szybko to minęło.
    Przypomnisz co to się u Ciebie podziało?

  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Przypomnisz co to się u Ciebie podziało?
    Beatti zmarł tata.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatko- Bardzo mi przykro :( Los niestety strasznie nas doświadcza. Lekarz juz w 8tc wyłapał malucha przez powłoki brzuszne? hmm dziwna sprawa z tą macicą.

  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Beatko- Bardzo mi przykro :( Los niestety strasznie nas doświadcza. Lekarz juz w 8tc wyłapał malucha przez powłoki brzuszne? hmm dziwna sprawa z tą macicą.
    Tak tylko przez powłoki brzuszne, gdyż moja macica już jest 5-7cm powyżej spojenia lonowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2020, 15:36

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny chyba odpoczywacie - tak mało postów 🙂 jak samopoczucie? U mnie w porządku, trzęsę portkami bo jutro wizyta u gin i usg 😖🍀 chyba już zawsze tak będzie przed każda wizyta...

    BlackRose 89, Malgo_93 lubią tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Hejka dziewczyny chyba odpoczywacie - tak mało postów 🙂 jak samopoczucie? U mnie w porządku, trzęsę portkami bo jutro wizyta u gin i usg 😖🍀 chyba już zawsze tak będzie przed każda wizyta...
    Dzień dobry :) u nas też spokojnie, jestem pewna że wszystko będzie ok, jak zobaczysz bijące serducho to się uspokoisz i będziesz sobie mogła na spokojnie szukać malca detektorem b będziesz wiedział że gdzieś się przed Tobą chowa ;D Obstawiasz u siebie chłopaka czy dziewczynkę? co Ci instynkt podpowiada?

    Malgo_93 lubi tę wiadomość

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dzień dobry :) u nas też spokojnie, jestem pewna że wszystko będzie ok, jak zobaczysz bijące serducho to się uspokoisz i będziesz sobie mogła na spokojnie szukać malca detektorem b będziesz wiedział że gdzieś się przed Tobą chowa ;D Obstawiasz u siebie chłopaka czy dziewczynkę? co Ci instynkt podpowiada?

    Mam ogromna nadzieje ze będzie tak jak mówisz 🍀
    Kurcze jakoś bardzo przeczucia nie mam...ale może jakoś minimalnie większe na chłopca 🙂 a Ty?

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Hejka dziewczyny chyba odpoczywacie - tak mało postów 🙂 jak samopoczucie? U mnie w porządku, trzęsę portkami bo jutro wizyta u gin i usg 😖🍀 chyba już zawsze tak będzie przed każda wizyta...

    U mnie już kolejna ciąża a ja ciągle trzęsę portkami 😁 choć wiem, że wszystko w porządku

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Mam ogromna nadzieje ze będzie tak jak mówisz 🍀
    Kurcze jakoś bardzo przeczucia nie mam...ale może jakoś minimalnie większe na chłopca 🙂 a Ty?
    A bo Ty to taka panikara jesteś, dzieciuch jeszcze jest tak mały że to nie tak prosto Go znaleźć. Zauważ też że jedne dziewczyny znajdują w 9 tyg a inne dopiero w 13. Wydaje mi się że będzie chłopak bo zazwyczaj z takich zarodków jaki akurat miałam podany to ą chłopaki szybko wystrzelił do blastki 5.1.1.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2020, 10:36

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    A bo Ty to taka panikara jesteś, dzieciuch jeszcze jest tak mały że to nie tak prosto Go znaleźć. Zauważ też że jedne dziewczyny znajdują w 9 tyg a inne dopiero w 13. Wydaje mi się że będzie chłopak bo zazwyczaj z takich zarodków jaki akurat miałam podany to ą chłopaki szybko wystrzelił do blastki 5.1.1.

    Tak, jestem panikarą i w dodatku pesymistką 🙄😅 ale staram się myśleć pozytywnie... 😉
    Oo a to jest jakaś zależność co do podanych zarodków? Ja miałam 2.1.1.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Tak, jestem panikarą i w dodatku pesymistką 🙄😅 ale staram się myśleć pozytywnie... 😉
    Oo a to jest jakaś zależność co do podanych zarodków? Ja miałam 2.1.1.

    Ja Ciebie doskonale rozumiem, niestety kiedy życie nas dośwadczy, późneij ciężko uwierzyć że będzie dobrze. Też miałaś ładny zarodek, tylko wolniej się rozwijał ale itak się rozwinął jak każdy inny jeśli doszło do ciąży :) Naważniejsze są 2 ostatnie liczby :)

    Maaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dawno słyszałam że te szybsze zarodki to chłopcy i w sumie w praktyce z tego co widziałam to by się zgadzało :)

    Maaaa lubi tę wiadomość

  • Maddleine Znajoma
    Postów: 21 20

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem panikara... wizyta dopiero w przyszly poniedzialek a juz sie jej boje;)

    Maaaa lubi tę wiadomość

    f2w3s65g2o8i7qjv.png
‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ